کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-07 ساعت 14:03)کاوه شیز نوشته:  از دوستان ابوظبی کسی کلیر شده؟

بله honestly 2002 Smile
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
مژده امد خبری در راه است...............
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ali234 ، گل نهال ، sayeh_m ، Saeedv13 ، armin1 ، raham ، studpk ، ASALI ، peyman1355 ، صوفیا صوری ، r_ent ، afshin06
دوستان منتظر یه پیشنهادی دارم:
از اونجاییکه میشه شخص دیگری رو با وکالتنامه به سفارت ارمنستان فرستاد برای گرفتن ویزا، هر 4_5 نفری که کلیر میشن از بین خودشون به یکی که مورد قبولشون هست وکالت بدن و اون شخص پاسهای همه رو با خودش ببره و ویزای خودش و دیگران رو هم بگیره ، در عوض هزینه سفر بین همشون تقسیم بشه. اینجوری هر کس لازم نیست که برای گرفتن ویزاش دوباره کلی هزینه کنه و شخصی هم که قبول زحمت می کنه بطور مثال 1/5 هزینه سفرش رو میده.
البته این فقط یک پیشنهاده و اینکه آیا استقبال بشه یا نه بعدا معلوم میشه.
اگه سفارت آنکارا هم با وکالتنامه ویزا میده، بچه های آنکارا هم میتونن چنین برنامه ای بزارن.
و اگه یکی از دوستانی که انگلیسی خوبی دارن قبول زحمت کنند و یک ایمیل به سفارت بدن و بپرسن که آیا به یک نفر ویزای 4_5 نفر دیگرو میدن بیاره یا نه بهتر میشه بهش فکر کرد.
نظرتون چیه؟
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

(2012-12-07 ساعت 11:50)amirazimi نوشته:  و 36 شبانه روز گذشت.......! بچه ها من و حاج خانوممون قرار گذاشتیم شب سال نو میدون تایمز نیویورک باشیم Smile 12 شب که میدونید چه خبر میشه?!?!... دعا کنید بطلبه هرچه زودتر D:
امیر جان سلام
انشاءالله که شب سال نو با عیال همونجا هستین و اون ساعت 12 مراسم خاص رو اجرا می کنید ولی یک در هزار اگر نشد همون روز و همون ساعت مراسم شبیه سازی رو انجام بدین حتماًBig GrinBig Grin.
(2012-12-06 ساعت 20:23)bayat_r نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 20:17)armin1 نوشته:  یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad

خدایا این مریض منظور رو هم شفا بده....شفافیتش رو بهش برسون...
من مثله .....ها شدم....از این به بعد پول میگیرم دعا میخونم اونم فقط دلار

خدا خیرت بدهBig Grin خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

تشکر کنندگان: سارا2013 ، مهدي پارس ، armin1 ، raham ، ASALI ، kavirr
(2012-12-07 ساعت 01:08)r_ent نوشته:  خُب دیگه! الان دیگه همه میدونن که منم آبی گرفتم !
متاسفانه من اصلا توقعش رو نداشتم، چون من همه چیم شفاف و عالی بود فقط اسم محل کارم باعث شد آبی بگیرمSad
کاش میشد از شرکتمون خسارت بگیرمWink
اما در هر صورت، با اینکه خیلی خورد تو ذوقم، اما از یه سری لحاظ خوشحالم!
1- حتماً تو این برگه آبی 1 خیزی هست
2- میدونم بعضی دوست نماهای من، با شنیدن خبر برگه آبی من 1 ممقدار خوشحال میشن ایشالا!!! بذار بشن!! حداقل چشمشون کمتر دنبال هدیه ای هستش که خدا بهمون داده Smile
@ همه کسایی که کلیرنس خوردن: شمام به همین دلایل من خوشحال باشین Smile
برای همتون بهترین آرزوها رو دارم و امیدوارم بتونم انرژی بخش این تاپیک باشم Smile
در ضمن، درسته مجبوریم 1 هزینه اضافه بکنیم اما بجای این هزینه، به این فکر کنیم که قسمت ما شده که 1 بار دیگه بریم خااااارج!!! :پی

خال قزی به جای این فکرا که سوهان روحه به این فکر کن یه ماه دیگه ویزات بیاد باید بار بندیل ببندی پا شی بری اون موقع دعا میکنی که کاش شبانه روز واست 48 ساعت بشه که بتونی به کارات برسی خوب از حالا کاراتو سر سامون بده عزیزBig Grin

تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، raham ، پروا ، AsemanAbee ، achi686 ، armin1 ، مانترا ، studpk ، ASALI ، صوفیا صوری ، kavirr ، r_ent
(2012-12-07 ساعت 08:40)mea694 نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 01:27)پروا نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 01:15)sayeh_m نوشته:  روشا جان
منم وقتی آبی گرفتم غمگین شدم . البته غمگین شدن من یه دلیل دیگه داشت چون به هر حال می دونستم آبی میگیریم . من در اصل استرس گرفته بودم . مصاحبه ما اصلا" شبیه اون چیزهایی که از همه میپرسیدن نبود . هیچ کدوم از سوالهای معمول پرسیده نشد . حتی یه دونه یه دستی هم نزد Winkحتی نپرسید چند بار لاتاری شرکت کردین , نگفت این آدرسه که دادین مال کیه , کجا میخواین برین , خلاصه هیچی .
برای همین بیشتر توی فکر رفته بودم . ولی خب مهم نیست . ایشاله همه با هم کلیر میشیم Rolleyes
مامان سايه جون و روشا جون ، مصاحبه ما شبيه هيچكدوم نبود، در واقع ١ دقيقه طول كشيد ، فقط از من پرسيد اين شغلي كه داري ميدوني چند سال طول ميكشه تا در امريكا حق كار داشته باشي و منم گفتم بله ، بعد برگه ابي رو داد دستمون ، همين ، خب من كه بايد بيشتر غصه ميخوردم و نگران ميشدم ، ولي اين كارو نكردم ، شما هم غصه نخورين و تو فكر هم نريد و حتما كلير ميشيد به زودي

عذر میخام دوست عزیز.من متوجه این سوالی که ازتون شده بود نشدم.تا اونجایی که میدونم بعد از گرفتن گرین کارت میتونیم اونجا کار بکنیم.میشه یکم واضحتر بگین لطفا?

دوست خوب ،براي بعضي از رشته هاي فني مهندسي مثل رشته من بايد براي اجازه كار رسمي و داشتن به قول معروف حق امضا عضوسازمان نظام مهندسي امريكا باشي كه اين حق بعد از ٥ سال كار من در يك شركت و گواهي رئيس شركت مبني بر تائيد كار و يا گرفتن مدرك فوق يا دكترا يكي از دانشگاههاي ايالتي براي من ميسر هست. و دقيقا روز مصاحبه افيسر به اين موضوع اشاره داشت

(2012-12-06 ساعت 13:47)پروا نوشته:  سارا جون مباركه،
يك سوال تاريخ انقضاي ويزاتون رو كي زده براتون؟

سارا جون.اين رو هم پاسخ بده دخترمSmileاحسان خان شما هم اگه پاسخ بدي بد نيستSmile
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، raham ، مانترا ، mea694 ، ASALI ، صوفیا صوری ، kavirr ، r_ent ، afshin06
همونطور که من در تاپیک در اینجا " تاپیک سوالات مطرح شده" گفتم و برای خودم هم جای تعجب بود، اعتبار ویزای دوستان از تاریخ صدور به طور مثال از 4 دسامبر خورده شده ( در واقع از تاریخ که ویزا صادر شده ) و تا 6 ماه از این تاریخ زمان دارد. در صورتی که من فکر میکردم این 6 ماه از زمان مدیکال شما شروع میشود......
در مورد این کیس ها، اگه کسی بخواهد تا اخرین ماه صبر کند، 6 ماه زمان مدیکال اکسپایر شده هست؟؟؟!!!!!!........
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-07 ساعت 15:52)پروا نوشته:  سارا جون.اين رو هم پاسخ بده دخترمSmileاحسان خان شما هم اگه پاسخ بدي بد نيستSmile

با اجازتون من فکر می کنم تاریخ انقضای ویزای هردوشون این باشه:
03JUN2013

ولی احتمالا بتونند تا 1 ماه قبل از اون وارد بشند چون مدیکالشون May اکسپایر می شه.
ویرایش: فکر می کنم آچی دقیق و کامل گفت.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-07 ساعت 16:10)achi686 نوشته:  همونطور که من در تاپیک در اینجا " تاپیک سوالات مطرح شده" گفتم و برای خودم هم جای تعجب بود، اعتبار ویزای دوستان از تاریخ صدور به طور مثال از 4 دسامبر خورده شده ( در واقع از تاریخ که ویزا صادر شده ) و تا 6 ماه از این تاریخ زمان دارد. در صورتی که من فکر میکردم این 6 ماه از زمان مدیکال شما شروع میشود......
در مورد این کیس ها، اگه کسی بخواهد تا اخرین ماه صبر کند، 6 ماه زمان مدیکال اکسپایر شده هست؟؟؟!!!!!!........

برای من واقعا جالبه که سفارت روش کارش رو تغییر داده چون من وبقیه دوستان 2012 ای از زمان مدیکالمون محاسبه شد حالا باید دید که این در مورد سفارت ایروانه یا انکارا هم به همین صورت عمل میکنه.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

(2012-12-07 ساعت 16:40)hadiseh.t نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 16:10)achi686 نوشته:  همونطور که من در تاپیک در اینجا " تاپیک سوالات مطرح شده" گفتم و برای خودم هم جای تعجب بود، اعتبار ویزای دوستان از تاریخ صدور به طور مثال از 4 دسامبر خورده شده ( در واقع از تاریخ که ویزا صادر شده ) و تا 6 ماه از این تاریخ زمان دارد. در صورتی که من فکر میکردم این 6 ماه از زمان مدیکال شما شروع میشود......

برای من واقعا جالبه که سفارت روش کارش رو تغییر داده چون من وبقیه دوستان 2012 ای از زمان مدیکالمون محاسبه شد حالا باید دید که این در مورد سفارت ایروانه یا انکارا هم به همین صورت عمل میکنه.

باید ببینیم وقتی کلیرنس دوستان آنکارا میاد به چه صورتی هست تا دقیق تر بتونیم در موردش صبحت کنیم ، اما من فکر میکنم این قضیه برای دوستان ارمنستان این طور باشه ...چرا که من که آنکارا ویزامو در روز مصاحبه گرفتم، مدت اعتبار دقیقا 6 ماه بعد از تاریخ مدیکالم هست....بین زمان پزشکی و زمان صدور یه 3-4 روز فاصله هست، که ویزای من مدت زمان 6 ماهش، از زمان صدور محاسبه نشده از زمان مدیکالم که چند روز قبل از مصاحبه هست محاسبه شده......

اگه این فرضیه درست باشه، میشود این مزیت ( و شایدم یکی از معایب برای برخی از دوستان ) رو برای سفارت ارمنستان قائل شد و دوستانی که اگه به دنبال این هستند که مدت زمان کلیرنس براشون در مدت اعتبار ویزا لحاظ نشه و یا اینکه تمایل به بشتر ماندن در حد چند ماه ( وابسته به زمان کلیرنس و دقیقا برابر با زمان کلیرنس) داشته باشند، میتونند از سفارت ارمنستان در جهت پیشبرد اهدافشون استفاده کنند.Cool
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-07 ساعت 14:55)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 20:17)armin1 نوشته:  یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad

خدا خیرت بدهBig Grin خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

چون شما عیالواری، همون مبلغ رو به ریال بدهBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: achi686 ، armin1 ، raham ، ani_sheiton ، مانترا
(2012-12-07 ساعت 19:49)bayat_r نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 14:55)sh_aytak نوشته:  

چون شما عیالواری، همون مبلغ رو به ریال بدهBig Grin

من همون مبلغ رو به پوند میدم یه دعا بگیرم برای یه ضربWink
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: raham ، ani_sheiton
ما که اینقدر رفرش زدیم و این 29 نوامبر رو دیدیم خسته شدیم. امشب هم نشد!رفت دوشنبه؟! Sad
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، raham ، ani_sheiton ، kavirr ، r_ent
(2012-12-07 ساعت 14:49)mohajer13 نوشته:  دوستان منتظر یه پیشنهادی دارم:
از اونجاییکه میشه شخص دیگری رو با وکالتنامه به سفارت ارمنستان فرستاد برای گرفتن ویزا، هر 4_5 نفری که کلیر میشن از بین خودشون به یکی که مورد قبولشون هست وکالت بدن و اون شخص پاسهای همه رو با خودش ببره و ویزای خودش و دیگران رو هم بگیره ، در عوض هزینه سفر بین همشون تقسیم بشه. اینجوری هر کس لازم نیست که برای گرفتن ویزاش دوباره کلی هزینه کنه و شخصی هم که قبول زحمت می کنه بطور مثال 1/5 هزینه سفرش رو میده.
البته این فقط یک پیشنهاده و اینکه آیا استقبال بشه یا نه بعدا معلوم میشه.
اگه سفارت آنکارا هم با وکالتنامه ویزا میده، بچه های آنکارا هم میتونن چنین برنامه ای بزارن.
و اگه یکی از دوستانی که انگلیسی خوبی دارن قبول زحمت کنند و یک ایمیل به سفارت بدن و بپرسن که آیا به یک نفر ویزای 4_5 نفر دیگرو میدن بیاره یا نه بهتر میشه بهش فکر کرد.
نظرتون چیه؟
مهاجر من کاملا موافقم . خیلی خوبه اگه این کارو بکنیم.
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mohajer13 ، ani_sheiton ، kavirr ، afshin06 ، mohsen-usa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان