کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
نگران نباشید
به امید خدا همین روزا برای شما هم مثل سارا و احسان جان یه هورا بلند میکشیم نگران نباشید بابا جون شما دیگه اخره کارین هر کاری که لازم بوده رو انجام دادین از خدا هم میخوام که به همین زودی از انتظار دربیاین از روزای دور هم بودن لذت ببرین
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: armin1 ، sayeh_m ، ali234 ، mea694 ، صوفیا صوری ، kavirr ، ani_sheiton ، سارا2013 ، r_ent ، peyman1355 ، afshin06
(2012-12-07 ساعت 16:10)achi686 نوشته:  همونطور که من در تاپیک در اینجا " تاپیک سوالات مطرح شده" گفتم و برای خودم هم جای تعجب بود، اعتبار ویزای دوستان از تاریخ صدور به طور مثال از 4 دسامبر خورده شده ( در واقع از تاریخ که ویزا صادر شده ) و تا 6 ماه از این تاریخ زمان دارد. در صورتی که من فکر میکردم این 6 ماه از زمان مدیکال شما شروع میشود......
در مورد این کیس ها، اگه کسی بخواهد تا اخرین ماه صبر کند، 6 ماه زمان مدیکال اکسپایر شده هست؟؟؟!!!!!!........
فكر مي كنم اگه از سفارت ايميل بزنيم و بپرسيم اين مسئله رو راه مطمئن تري هست ، چون مثلا براي من اين مسئله حياتيه كه اسفند برم يا خرداد برم و فكر كنم براي خيلي از دوستان هم همينطور باشه
(2012-12-07 ساعت 16:16)afs نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 15:52)پروا نوشته:  سارا جون.اين رو هم پاسخ بده دخترمSmileاحسان خان شما هم اگه پاسخ بدي بد نيستSmile

با اجازتون من فکر می کنم تاریخ انقضای ویزای هردوشون این باشه:
03JUN2013

ولی احتمالا بتونند تا 1 ماه قبل از اون وارد بشند چون مدیکالشون May اکسپایر می شه.
ویرایش: فکر می کنم آچی دقیق و کامل گفت.
يعني حتي ممكنه ايروان بگه ما با تاريخ صدور ويزا كار داريم و ميتونيد اگه از ٦ ماه هم از مديكال گذشته مهم نيست؟؟
(2012-12-07 ساعت 18:05)achi686 نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 16:40)hadiseh.t نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 16:10)achi686 نوشته:  همونطور که من در تاپیک در اینجا " تاپیک سوالات مطرح شده" گفتم و برای خودم هم جای تعجب بود، اعتبار ویزای دوستان از تاریخ صدور به طور مثال از 4 دسامبر خورده شده ( در واقع از تاریخ که ویزا صادر شده ) و تا 6 ماه از این تاریخ زمان دارد. در صورتی که من فکر میکردم این 6 ماه از زمان مدیکال شما شروع میشود......
در مورد این کیس ها، اگه کسی بخواهد تا اخرین ماه صبر کند، 6 ماه زمان مدیکال اکسپایر شده هست؟؟؟!!!!!!........

برای من واقعا جالبه که سفارت روش کارش رو تغییر داده چون من وبقیه دوستان 2012 ای از زمان مدیکالمون محاسبه شد حالا باید دید که این در مورد سفارت ایروانه یا انکارا هم به همین صورت عمل میکنه.

باید ببینیم وقتی کلیرنس دوستان آنکارا میاد به چه صورتی هست تا دقیق تر بتونیم در موردش صبحت کنیم ، اما من فکر میکنم این قضیه برای دوستان ارمنستان این طور باشه ...چرا که من که آنکارا ویزامو در روز مصاحبه گرفتم، مدت اعتبار دقیقا 6 ماه بعد از تاریخ مدیکالم هست....بین زمان پزشکی و زمان صدور یه 3-4 روز فاصله هست، که ویزای من مدت زمان 6 ماهش، از زمان صدور محاسبه نشده از زمان مدیکالم که چند روز قبل از مصاحبه هست محاسبه شده......

اگه این فرضیه درست باشه، میشود این مزیت ( و شایدم یکی از معایب برای برخی از دوستان ) رو برای سفارت ارمنستان قائل شد و دوستانی که اگه به دنبال این هستند که مدت زمان کلیرنس براشون در مدت اعتبار ویزا لحاظ نشه و یا اینکه تمایل به بشتر ماندن در حد چند ماه ( وابسته به زمان کلیرنس و دقیقا برابر با زمان کلیرنس) داشته باشند، میتونند از سفارت ارمنستان در جهت پیشبرد اهدافشون استفاده کنند.Cool

براي من كه مزيت محسوب ميشه، اگه اينطوري باشه . چون من با توجه به كيس نامبرم هميشه فكر ميكردم مثلا ژانويه برم واسه مصاحبه ولي خوب ارمنستان كار رو جلو انداخت و حالا اگه اين مسئله صحتش مشخص بشه براي من ايده ال ترين حالت پيش مياد 
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، achi686 ، kavirr ، ani_sheiton ، r_ent
یک راه این هست که ایمیل بزنید و بپرسید و راه دیگه اینکه صبر کنیم تا کلیرنس های آنکارا هم ویزا رو بگیرند و ببینیم نتایج به چه صورتی هست....( که بنده شاید نظرم این باشه که مطرح نکردن این مسئله به صورت شفاف شاید اثرات بهتری داشته باشه، ممکن ارمنستان متوجه این داستان نشده باشه و اینطوری شاید مطلع بشه که با سفارت مثلا آنکارا فرق میکنه و به دنبال رفع ان بیافته....)
اما به شخصه من فکر میکنم برای آنکارا اینطور نباشه از روی شواهد ویزای خودم و ویزاهای دوستان سال قبل و برای ارمنستان با توجه به شواهد سارا و احسان اینطور به نظر میرسه که خلاف آنکارا باشه.......

اما بعد از صحت این فرضیه باید ببینیم چه مشکلی بعدا در بدو ورود و یا جای دیگر ممکن پیش بیاد.....ممکن هست مثلا یه جایی توی فرودگاه و یا جای دیگه که من مطلع نیستم این داستان مشکل ساز بشه و گیر بدن که زمان مدیکال شما اکسپایر شده و بعضی از ازمایشات رو دوباره بگیرند ...البته من اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و فقط منظورم این هست که باید از بعدشم هم مطلع بشیم......اما این تطویل زمان میتونه برای خیلی ها زمان بسیار مناسب باشه و حتی ارزش یه هزینه های مجدد مثل مدیکال و یا هر چیز دیگه ای رو داشته باشه.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-07 ساعت 22:01)achi686 نوشته:  یک راه این هست که ایمیل بزنید و بپرسید و راه دیگه اینکه صبر کنیم تا کلیرنس های آنکارا هم ویزا رو بگیرند و ببینیم نتایج به چه صورتی هست....( که بنده شاید نظرم این باشه که مطرح نکردن این مسئله به صورت شفاف شاید اثرات بهتری داشته باشه، ممکن ارمنستان متوجه این داستان نشده باشه و اینطوری شاید مطلع بشه که با سفارت مثلا آنکارا فرق میکنه و به دنبال رفع ان بیافته....)
اما به شخصه من فکر میکنم برای آنکارا اینطور نباشه از روی شواهد ویزای خودم و ویزاهای دوستان سال قبل و برای ارمنستان با توجه به شواهد سارا و احسان اینطور به نظر میرسه که خلاف آنکارا باشه.......

اما بعد از صحت این فرضیه باید ببینیم چه مشکلی بعدا در بدو ورود و یا جای دیگر ممکن پیش بیاد.....ممکن هست مثلا یه جایی توی فرودگاه و یا جای دیگه که من مطلع نیستم این داستان مشکل ساز بشه و گیر بدن که زمان مدیکال شما اکسپایر شده و بعضی از ازمایشات رو دوباره بگیرند ...البته من اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و فقط منظورم این هست که باید از بعدشم هم مطلع بشیم......اما این تطویل زمان میتونه برای خیلی ها زمان بسیار مناسب باشه و حتی ارزش یه هزینه های مجدد مثل مدیکال و یا هر چیز دیگه ای رو داشته باشه.....

البته شما درست مي گيد ، ولي من مطلبي جايي خوندم كه تاريخ اكسپاير مديكال ابوظبي ١ سال هست و شايد تاريخ اكسپاير مديكال ارمنستان هم بيش از ٦ ماه باشه و كاملا قانوني و با اشراف به اين مسئله دارن ويزا ها رو صادر مي كنن، در هر صورت كمي صبر مي كنيم كه ببينيم انكارا چه مي كنه گرچه خوب من هر چه زودتر بايد تصميم بگيرم چون بايد بليط بخرم
اقا افشین درست گفتند اکسپایر تا 3 جون هست. از زمان صدور ویزا حساب کردند
مامان سایه عزیز، سرکار خانم عسلی، روشای زلزلک و بقیه دوستان خیلی خیلی محترم. گذشتن شما رو از مرحله خطیر مصاحبه تبریک می گم و منتظر هورا های سبزتان هستم.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
صفحهٔ چک کردن شماره‌های کلیر شده وا نمی‌شه یعنی‌ داره آپدیت می‌شه؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-12-07 ساعت 15:10)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 01:08)r_ent نوشته:  خُب دیگه! الان دیگه همه میدونن که منم آبی گرفتم !
....
اما در هر صورت، با اینکه خیلی خورد تو ذوقم، اما از یه سری لحاظ خوشحالم!
...
برای همتون بهترین آرزوها رو دارم و امیدوارم بتونم انرژی بخش این تاپیک باشم Smile
در ضمن، درسته مجبوریم 1 هزینه اضافه بکنیم اما بجای این هزینه، به این فکر کنیم که قسمت ما شده که 1 بار دیگه بریم خااااارج!!! :پی

خال قزی به جای این فکرا که سوهان روحه به این فکر کن یه ماه دیگه ویزات بیاد باید بار بندیل ببندی پا شی بری اون موقع دعا میکنی که کاش شبانه روز واست 48 ساعت بشه که بتونی به کارات برسی خوب از حالا کاراتو سر سامون بده عزیزBig Grin
واقعا حرفم سوهان روح بود؟؟ ببخشیدSmile
در ضمن من تا آخرین وقتی که بتونم احتمال زیاد صبر میکنم، یعنی اگه اکسپایر مدیکال ملاک باشه من حدوداً اوابل خرداد میرم ایشالا Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-12-06 ساعت 18:46)shiraz mamali نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 12:08)mazo نوشته:  سلام به همه دوستان

ايشالله كه همگيتون هميشه موفق و شاد باشيد
ما رفتيم مصاحبه سفارت آمريكا در آنكارا
من و همسرم كه البته ايشون نفر اصلي هستند برگه آبي گرفتيم
هر دو فوق ليسانس عمران همسزم سزبازيشو معاف بودن و هركدوم با سابق8 سال كار در شركتهاي خصوصي
كيس نامبر هم **17 بود
من يك سوال تخصصي از محضر دوستان داشتم و اون هم اينه كه بعد از دريافت ويزا هر دو نفر بايد باهم وارد آمريكا بشن يا اينكه يكي ميتونه زودتر وارد شه و يكي ديرتر؟

سلام.تا اونجایی که من شنیدم اینطور نیست.تویه پاسه هر دونفر ویزا رو میزنن.شما اگر دوس داشتی میتونی دیر تر تشریف ببرید.ولی باید توجه داشته باشین که این تاخیر شما بیشتر از مدت زمان اعتباره ویزا نباشه.(یعنی از6ماه بیشتر نشه)
میخواستم بدونم اونجا از همسر شما دلیله معافییت رو جویا شدن؟؟واینکه اگه امکان داره بگید نوع معافییت چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله تقريبا تنها سوالي كه پرسيدن همين بود پدر ايشون ارتشي بودن و چون محل خدمتشون كرمانشاه بود در 8 سال جنگ كه منطقه جنگي به حساب ميومد دو پسرشون معاف شدند
تشکر کنندگان:
امروز و فردا سايت اپديت نميشه براي اينكه شنبه و يكشنبه تعطيله . اون باز نشدن سايت هم خيلي اتفاق ميفته و يه اتفاق معموله Wink
از دوشنبه منتظر اپديت شدن باشين Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: peyman1355 ، armin1 ، raham ، امیر مهاجر ، mdna ، ali2316 ، mgolchin13 ، achi686
(2012-12-08 ساعت 10:27)sayeh_m نوشته:  امروز و فردا سايت اپديت نميشه براي اينكه شنبه و يكشنبه تعطيله . اون باز نشدن سايت هم خيلي اتفاق ميفته و يه اتفاق معموله Wink

سايه خانم گرامي، تا جايي كه بنده خبر دارم ( البته اگر اشتباه نكنم) شنبه ها پرسنل سفارت تا ظهر هستند اما به كسي پاسخگو نيستند و داخل سفارت به كارهاي خودشون مي رسند.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: sayeh_m ، armin1 ، ali234 ، raham ، afshin06 ، ali2316
(2012-12-07 ساعت 22:01)achi686 نوشته:  یک راه این هست که ایمیل بزنید و بپرسید و راه دیگه اینکه صبر کنیم تا کلیرنس های آنکارا هم ویزا رو بگیرند و ببینیم نتایج به چه صورتی هست....( که بنده شاید نظرم این باشه که مطرح نکردن این مسئله به صورت شفاف شاید اثرات بهتری داشته باشه، ممکن ارمنستان متوجه این داستان نشده باشه و اینطوری شاید مطلع بشه که با سفارت مثلا آنکارا فرق میکنه و به دنبال رفع ان بیافته....)

قبل از هر چيز از طرح اين مسئله مهم و واكاوي موضوع از شما خيلي ممنونم.چون همه ما ميدانيم چه روزهاي سختيه و مسئله رفتن يكدفعه پيش آمده .از يك طرف دلار داره به شدت بالا ميره از طرفي تهيه مقدمات سفر و بويژه هزينه هاي هنگفتش براي اغلب ما سخته و البته .مسلما براي اكثر ما دير تر رفتن بهتره و حتي يك ماه هم يك ماهه !!من خودم تا حالا فكر ميكردم -به دليل مديكال اواسط اكتبر -در هر صورت بايد تا اواسط آوريل بايد برم اما با راهنمائي شما و به تائيد سارا خانم معلوم شد 6 ماه از زمان كلير حساب ميشه.جونمي جون !!! جالبه من قبلا از سفارت توي ارمنستان پرسيده بودم كه جواب كوتاه آنها در اين مورد اين بود:

Your visa will be valid for 6 months from the issuance date (if your medical exam and your passport are valid).

اين جواب دو پهلو است و معلوم نيست در زمان صدور بايد مديكال معتبر باشه يه در زمان مسافرت؟؟؟

اما اگر اشتباه نكنم از خانم دكتر شنيدم بعضي از قوانين ايالتي (بويژه در تگزاس) به اين مسائل حساسند (خلاصه كلي نيست) و ممكنه بعضي آزمايشها تجديد بشه چون منطقا پس از 6 ماه وضعيت سلامتي ممكنه تغيير كنه.به هر حال از طرح اين مسئلي مهم ممنونم و از راهنمائي بچه ها اگر نظري دارند همه ما استقبال ميكنيم و البته تشكر!!
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، ali234 ، raham ، afshin06 ، peyman1355 ، Saiban ، achi686
(2012-12-08 ساعت 10:31)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 10:27)sayeh_m نوشته:  امروز و فردا سايت اپديت نميشه براي اينكه شنبه و يكشنبه تعطيله . اون باز نشدن سايت هم خيلي اتفاق ميفته و يه اتفاق معموله Wink

سايه خانم گرامي، تا جايي كه بنده خبر دارم ( البته اگر اشتباه نكنم) شنبه ها پرسنل سفارت تا ظهر هستند اما به كسي پاسخگو نيستند و داخل سفارت به كارهاي خودشون مي رسند.
به هر حال تابحال شنبه و يكشنبه سايت اپديت نشده . حالا شما دوست دارين ميتونين مرتب چك كنيد Wink ولي من كه چندين ماه هر روز با بچه هاي ٢٠١٢ تو تاپيك كليرنس همراه بودم نه ديدم و نه شنيدم كه شنبه سايت اپديت بشه . Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mehdiii ، bayat_r ، armin1 ، mohajer13 ، Gole baba ، raham ، hadiseh.t ، afshin06 ، peyman1355 ، ali2316 ، Saiban
(2012-12-08 ساعت 03:17)r_ent نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 15:10)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 01:08)r_ent نوشته:  خُب دیگه! الان دیگه همه میدونن که منم آبی گرفتم !
....
اما در هر صورت، با اینکه خیلی خورد تو ذوقم، اما از یه سری لحاظ خوشحالم!
...
برای همتون بهترین آرزوها رو دارم و امیدوارم بتونم انرژی بخش این تاپیک باشم Smile
در ضمن، درسته مجبوریم 1 هزینه اضافه بکنیم اما بجای این هزینه، به این فکر کنیم که قسمت ما شده که 1 بار دیگه بریم خااااارج!!! :پی

خال قزی به جای این فکرا که سوهان روحه به این فکر کن یه ماه دیگه ویزات بیاد باید بار بندیل ببندی پا شی بری اون موقع دعا میکنی که کاش شبانه روز واست 48 ساعت بشه که بتونی به کارات برسی خوب از حالا کاراتو سر سامون بده عزیزBig Grin
واقعا حرفم سوهان روح بود؟؟ ببخشیدSmile
در ضمن من تا آخرین وقتی که بتونم احتمال زیاد صبر میکنم، یعنی اگه اکسپایر مدیکال ملاک باشه من حدوداً اوابل خرداد میرم ایشالا Smile

عزیز واسه من که نه واسه خودت Rolleyesچون تسلسل فکر در این که چرا آبی گرفتم کمکی به کلیر شدنت نمیکنه اکثریت آبی میگیرن چاره ای هم نیست وقتی از دولت ایران درخواست عدم سو پیشینه نمیکنن خوب باید این کار رو خودشون انجام بدن با فکر ریلکس میتونی کاراتو سر سامون بدی انشالا به سلامتی و خوشی راهی شی بازم تا خرداد خیلی کار هست کار بیمه و این چیزا خیلی زمان بره فکر این که خونه رو چی کار کنیم وسایل رو همینطور یا چی ببریم چی نبریم واسه بچه ها چه کارا میشه کرد یا اینکه رزومه تون رو به خیلی جاها بفرستین واسه کارBig Grinدنبال مشتری واسه ماشیناتون باشین کمتر به در و دیوار بکوبین اون زبون بسته هارو که بتونین خوب بفروشینشون Big Grin موفق باشین

تشکر کنندگان: raham ، refiusa ، afshin06 ، mdna ، Ali DV-2013
(2012-12-07 ساعت 19:49)bayat_r نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 14:55)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 20:23)bayat_r نوشته:  [quote='armin1' pid='247198' dateline='1354808853']
یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad

خدایا این مریض منظور رو هم شفا بده....شفافیتش رو بهش برسون...
من مثله .....ها شدم....از این به بعد پول میگیرم دعا میخونم اونم فقط دلار

خدا خیرت بدهBig Grin خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

چون شما عیالواری، همون مبلغ رو به ریال بدهBig Grin
[/qu
آخ دست درد نکنه بیات خان دعاش تضمینی باشه حالا دعا که میکنی ارزون هم که حساب میکنی بیزحمت واسه یه ضرب دعا کن Tongueخدا ویزاتو زودتر برسونهBig Grin

تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، armin1 ، Saeedv13 ، achi686

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان