کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
اینکه به هر کس میگن توی یک تاریخی سایت رو چک کنه بر چه اساسیه؟ تا حالا شده از چیزی که گفتن زودتر کلیر بشی؟
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان:
(2012-12-14 ساعت 16:29)enchantress_boy نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 15:49)masood182002 نوشته:  سلام به همه دوستان
منم تازه از ارمنستان برگشتم با برگه آبیBig Grin.ممکنه دوباره مصاحبه کنن باهامون یا نه؟
در 99.9 درصد حالات این اتفاق نمی افته و مصاحبه جدیدی گرفته نمیشه، مگر اینکه در پروندتون مشکل یا سوالی پیدا بشه که شما رو بخوان برای مصاحبه مجدد.

اوهوم . مرسی

(2012-12-14 ساعت 23:55)تی تی موسوی نوشته:  سلام ما هم کلیرنس شدیم + فرم 9 سوالی که به کمک اطلاعات هستی بانو در کلیرنس2012 آنها را جواب دادیم. Sad

فرم نه سوالی چیه؟
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان:
(2012-12-15 ساعت 00:17)goody نوشته:  اینکه به هر کس میگن توی یک تاریخی سایت رو چک کنه بر چه اساسیه؟ تا حالا شده از چیزی که گفتن زودتر کلیر بشی؟
اساس خاصی نداره یا اگر هم داره ما اطلاعی نداریم . و بله تا بحال شده که زودتر از چیزی که گفتن کسی کلیر باشه و البته خلافش هم بوده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
یعنی قرمز گرفتن؟مطمئنی؟به خاطر نقص مدارک؟
کیس ***2
تشکر کنندگان:
(2012-12-14 ساعت 22:21)refiusa نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 13:53)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 13:22)Hamilton نوشته:  دوستانی که مصاحبتون 12/12/12 بود و آبی گرفتید ، به شما هم دو ماه گفتند؟ می خوام بدونم به خاطر تعطیلات کریسمس 6 هفته ها شده دو ماه یا پرونده ما زمان بیشتری می بره؟

اصلا به ما تاریخ نگفت تا برگه ابی که از قبل اسم و فامیل نوشته بود ما اه از نهادمان در اومد گفتیم چرا ابی؟گفت تمامی ایرانها رنگ برگه های مارو رمز گشایی کردهاند ما میخواهیم رنگ ها رو عوض کنیم که دیگه شما سردرنیارید.گفت مگه چه فرقی میکنه که من گفتم اخه ما رنگ سفید و دوست داریم که دیگه فرصت توضیحات برگه ابی رانداد من شماره ام401 بود شاید صحبتهای مارو شنیده باشی

بهشون میگفتی هر کاری کنی بازم ما میفهمیم ها ها خودتو اذیت نکنBig Grin
ایشالا زود زود جواب کلیرنستم میاد

اتفاقا میخواستم بهش بگم چند واحد کدینگ مخابرات دیجیتال پاس کردیم هر کدی بدین حکتون میکنیم دیدم جای شوخی نیست حرفم و قورتش دادم
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، bmojtaba ، peyman1355 ، sophia
سلام به همه دوستان منتظر
من پنجشنبه ويزاهارو گرفتم،انشاله شما هم زود كلير بشين و برين براي گرفتن ويزا.
همتون رو دوست دارم.
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
(2012-12-15 ساعت 01:32)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 22:21)refiusa نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 13:53)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 13:22)Hamilton نوشته:  دوستانی که مصاحبتون 12/12/12 بود و آبی گرفتید ، به شما هم دو ماه گفتند؟ می خوام بدونم به خاطر تعطیلات کریسمس 6 هفته ها شده دو ماه یا پرونده ما زمان بیشتری می بره؟

اصلا به ما تاریخ نگفت تا برگه ابی که از قبل اسم و فامیل نوشته بود ما اه از نهادمان در اومد گفتیم چرا ابی؟گفت تمامی ایرانها رنگ برگه های مارو رمز گشایی کردهاند ما میخواهیم رنگ ها رو عوض کنیم که دیگه شما سردرنیارید.گفت مگه چه فرقی میکنه که من گفتم اخه ما رنگ سفید و دوست داریم که دیگه فرصت توضیحات برگه ابی رانداد من شماره ام401 بود شاید صحبتهای مارو شنیده باشی

بهشون میگفتی هر کاری کنی بازم ما میفهمیم ها ها خودتو اذیت نکنBig Grin
ایشالا زود زود جواب کلیرنستم میاد

اتفاقا میخواستم بهش بگم چند واحد کدینگ مخابرات دیجیتال پاس کردیم هر کدی بدین حکتون میکنیم دیدم جای شوخی نیست حرفم و قورتش دادم

امير جان همينطوري هم روي ( TAL ( Technolgy Alert List گير هستند ( نزده مي رقصند ) !! اونوقت تو مي خواستي بگي كه كدينگ .....پاس كردي؟ Smile
من كه موقع مصاحبه پرسيدم ميشه بگيد دليل برگه آبي دادنتون به ما چيه، آفيسر داشت كل پرونده مون رو بهمون پس ميداد !!! حالا شما مي خواستي بگي كه ......؟ Tongue
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، raham ، amirhr123
(2012-12-14 ساعت 22:31)hoj_s000 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 19:27)sh_aytak نوشته:  خانمها و آقایان من 3 روز پیش کارنت شدم 2 هفته بعد وقت مصاحبمون تعیین میشه احتمالا 2 ماه بعد مصاحبه دارم اومدم از حالا یه جا اینجا رزرو کنم تا 2 ماه دیگه که مصاحبه رفتم و کلیرنس خوردم دم در نمونم هوا سرده اون موقع ، سرما میخورمBig Grin یه کم جمع تر بشینین زنبیلمو بذارم برم پی تکمیل مدارکم با خیال راحت Big Grin

دوست عزیز ، لازم نیست زنبیل بزاری
مطمئنا تا شما بیاین اینجا خیلی ها رفتن و کلی جا خالی هست
امیدوارم اینجا تنهایی پشتک وارو بزنی Big Grin

راستی نمیدونم چرا بعد از 35 روز انتظار باز با لب خندون سایت سفارت رو چک می کنم و بازم با لب خندون میبینم هنوز خبری نیست ، میشه یکم بهم نگرانی وارد کنید لطــفاBig Grin
دوست گرامی
مثل اینکه متوجه صحبت من نشدین باید یه کم واضحتر بگم مطلبو : مطلب این بود که کم پیدا میشه یه ضرب بگیریم ( و این تا الان ثابت شده نیاز به توضیح نیست )با این که همه آرزوی یه ضرب داریم .و این یه حقیقته و اون موقع که من مصاحبه دارم مطمئن باش اینجا هستن کسانی که تازه میان یا کسانی که تو انتظارن با گفتن این که "این جا کسی نیست جز شما" واقعا این اتفاق نمیفته هر چه شما اینجا ""تنها ""پشتک وارو زدین من هم همونطور پشتک وارو میزنم کی بخیله کی خسیس؟؟؟؟؟؟Big Grin امید دادن این نیست که صورت مسئله رو پاک کنیم امید دادن اون هست که در حالی که منتظریم به پایان کار و خوبی های این راه پر پیچ و خم فکر کنیم و از خوبیهای این فرصت داده شده انرژی بگیریم و این انرژی تبدیل به امید بشه بعله !!اینطوره بعدشم تو صحبتهای من استرس دیده نمیشد و یه مطلب دیگه با گذشت 35 روز آدم استرس نمیگیره Cool

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، sadeghi897 ، raham ، peyman1355
(2012-12-15 ساعت 00:19)masood182002 نوشته:  فرم نه سوالی چیه؟
مسعود
وقتی پستی رو جواب می دی اجازه بده نقل قول کاربر قبلی باقی بمونه (البته بعد از ویرایش) تا ارسالت نیازمند رمزگشایی نباشه و متوجه سئوالت بشیم. برای فرم 9 سئوالی اول برو به امضای من (این پایین پستم)، قسمت سوم رو کلیک کن و برو به بخش پس از مصاحبه. بقیه قسمت ها رو هم بخونی بدک نیست. قول میدم ارزش وقتی که براش صرف می کنی رو داشته باشه. بعد هم برو به تاپیک فرم 9 سوالی و نحوه پاسخ دادن به آن و مخصوصاً ارسال هستی بانو. در مجموع اگر مدرک تحصیلی بالا، رشته ی یا شغل حساسی نداشته باشید و چیزی برای آفیسر مبهم نباشه فرم 9 سئوالی نمی گیرین. موفق باشید.
(2012-12-13 ساعت 23:41)hassan1358arab نوشته:  کسی از دوستان میدونه بعد از کلیر شدن سفارت ابوظبی معمولا چند روز طول میده تا ویزا رو بده؟البته منظورم بعد از دادن پاس به سفارته.

سلام دوستان در انکارا حداکثر زمان از لحظه تحویل پاس به سفارت تا لحظه رسیدن پاسپورت و ویزامون به دستمون چه قدر زمان میبره؟
تشکر کنندگان:
سلام من آنکارا بودم و من برنده اصلی هستم اما کلیرنس خوردیم هیچ نقص پرونده نداشتیم شوهرم معافیت پزشکی داشت و شغل دولتی هم نداره اما نمی دونم چرا ... واقعاً چی میشه ... ؟
خودشون گفتن که یک پروسه اداری هست که باید طی بشه ... ,و گفتن 4 تا 6 هفته دیگه سایت رو چک کنید ... قلبم داره میاد تو دهنم کسی هست چیزی بدونه ؟؟؟

شماره کیس : 2013as00000xxx
***Case No.2013AS0000
تشکر کنندگان: afs ، bardia9 ، امیر مهاجر ، mgolchin13 ، Saeedv13 ، raham ، mdna ، achi686 ، AsemanAbee ، lilac ، peyman1355 ، Ali DV-2013 ، afshin06 ، shatsi
(2012-12-12 ساعت 15:20)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 13:51)Hamilton نوشته:  سلام
ما هم الان از سفارت اومدیم و به این صفحه ملحق شدیم . البته به ما گفتتد دو ماه دیکه سایت رو چک کنید . بقیه کیس ها هم همونطور که دوستان گفتند آبی کرفتند به جز یک خانواده که ردشون کردند.

آره همیلتون جان
همه آبی به غیر از اون خانواده ای که 3 نفره بودن و متاسفانه کیسشون ریجکت شد!!Sad
خانومه وقتی از باجه اومد بیرون اشک تو چشماش جمع شده بود و به زور داشت جلو خودشو میگرفت و وقتی دوستان ازشون میپرسیدن چی شده فقط گفت نقص مدرک داشتیم و بچمون رو تو فرمها ننوشته بودیم Sad

برگه قرمز دادن بهشون؟واقعا؟دیدی برگه قرمز رو؟
کیس ***2
تشکر کنندگان:
(2012-12-15 ساعت 14:40)far.as نوشته:  سلام من آنکارا بودم و من برنده اصلی هستم اما کلیرنس خوردیم هیچ نقص پرونده نداشتیم شوهرم معافیت پزشکی داشت و شغل دولتی هم نداره اما نمی دونم چرا ... واقعاً چی میشه ... ؟
خودشون گفتن که یک پروسه اداری هست که باید طی بشه ... ,و گفتن 4 تا 6 هفته دیگه سایت رو چک کنید ... قلبم داره میاد تو دهنم کسی هست چیزی بدونه ؟؟؟

اصلا چیز عجیبی نیست این موضوع، قبل از شما بودن کیس هایی که شرایط مشابه داشتند و کلیرنس خوردند بعد از این هم قطعا موارد مشابه اتفاق میوفته
پس اصلا نگرانش نباشید و برای گرفتن ویزا و ادامه کار برنامه ریزی کنید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-15 ساعت 14:40)far.as نوشته:  سلام من آنکارا بودم و من برنده اصلی هستم اما کلیرنس خوردیم هیچ نقص پرونده نداشتیم شوهرم معافیت پزشکی داشت و شغل دولتی هم نداره اما نمی دونم چرا ... واقعاً چی میشه ... ؟

شماره کیس : 2013as00000xxx
سلام دوست عزیز حتی یه ذره هم نگران نباش ما هم که رفتیم مصاحبه اون روزبه هیچکس سفید ندادن حتی دوستامون که 3تاشون معاف بودن و کار خصوصی هم داشتنو البته ما هم آبی گرفتیم پس اصلا به خودتون استرس وارد نکنید یه دوری بزنید می بینید خیلی ها تو همین یه ماه کلیر شدن این فقط یه پروسه ی اداری هست.و تموم میشه بهترین کار اینه که به روال عادی زندگیتون برگردید با یه کم صبر ایشالا به زودی ههممون کلیر میشیم.Smile
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
یه سوال مهم حداقل برای من
شماره پرونده ایی که رو برگه آبی برای من نوشته تو این مایه هاست 2012AS18XX در حالیکه کیس نامبر من اینه 2013AS000018XX
تو آنکارا کیسهایی که کلیرشده بودند رو دیدم اونها هم 2013 بودند
کسی هست که تجربه مشابه ایی داشته باشه ؟ نگران شدم نکنه آفیسر گیج بازی درآورده و به جای 2013 نوشته 2012
SadSad
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، peyman1355 ، lilac ، Ali DV-2013 ، r_ent ، mgolchin13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان