کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-13 ساعت 20:47)amirhr123 نوشته:  سلام به همه دوستان
ساعتی نمیشه که پرواز ماهان از انکارا بزمین نشست اکثر بروبچه هایی که هفته دوم مصاحبه داشتند و کسانی که با انها توی این مدت باهاشون اشنا شدیم اعم از کیس های خانوادگی لاتاری دانشجویی وتوریستی حتی یک نفر هم سفید(البته برای لاتاری و خانوادگی) نگرفته بود همه ابی و زرد(برای دانشجویی) و همگی کلیرنس خوردند.البته اگر استرس به کسی وارد نمیشه یک کیس دانشجویی خیلی اذیت شد چرا که بعد از اعلام کیس ازطریق سایت و کلیرنس شدن بعد از تحویل پاس بجای ویزا دوباره برگه کلیرنس(زرد رنگ ) بهش داده بودند.ایا از دوستان کسی هست که هفته اول ودوم دسامبر سفید گرفته باشه؟ ایا تازگی ها کسی کلیرنس با فرم 9 سوالی شده ؟یک خانواده مسن که خانم خانه دار و اقاشون هم کار ازاد داشت بنظر من صد درصد سفید میشد متاسفانه ابی گرفتند.مطلب جالبی که از یکی از برو بچه های با تجربه که سه مرتبه ریجکت و 4مرتبه کلیرنس خورده بود اینکه فامیلی های که خیلی خاصند وعمومی نیستند و پسوند پیشوند طولانی دارند زودتر کلیر میشوند. و کپی تمام پاس رو بدلیل استعلام از گشورهایی که رفته اید و علت مسافرت و پرکردن کارتهایی که داخل هواپیما پر کرده اید .بررسی اسامی همنام در ام ر ی ک ا که ایا خلاف خاصی انجام داده اند . بررسی عملکرد اسپانسر در انجا سرچ اسامی افراد در اینترنت و بررسی مقالات علمی اجتمائی 30یا30 تحصیل در رشته های خاص مثل فیزیک هسته ای مهندسی برق مکانیک هوافضا اتفاقات و رویدادهای خاص زمانی (مثلا تمامی کیس های لاتاری وغیره ایرانیان بعد از 11سپتامبر باطل شد)و.....با این اوصاف کمترین ریجکت ها مربوط به لاتاری است این مطالب نقل قول از یک فرد با تجربه بود که بنده فقط من نقل کردم .
سلام به دوست عزیزم، من از افرادی هستم که در هفته دوم مصاحبه من بود و در هتلی که من بودم ، در هفته اول روز پنجشنبه دو نفر از افراد هتل که باهم در یک روز هم مصاحبه داشتن ویزای یک ضرب گرفتن و در هفته دوم هم دوباره تا اونجا که من دیدم دونفر که روزشون بامن یکی بود از دوستان لاتاری یک ضرب گرفتند.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: raham ، dreamer60 ، amirhr123 ، armin1 ، ali2316 ، sam11 ، mgolchin13 ، Ali DV-2013 ، Tomas ، Emma_a432 ، bayat_r ، ani_sheiton ، peyman1355
(2012-12-13 ساعت 23:41)hassan1358arab نوشته:  کسی از دوستان میدونه بعد از کلیر شدن سفارت ابوظبی معمولا چند روز طول میده تا ویزا رو بده؟البته منظورم بعد از دادن پاس به سفارته.

من که خودم یک ضرب گرفتم. یکشنبه مصاحبه بود و سه شنبه ویزا رو گرفتم. ولی روز سه شنبه که میرفتیم ابوظبی یه آقایی با ما اومد که کلیر شده بود (کیس نامزدی) و پاسش رو روز یکشنبه داده بود سفارت. بهش گفته بودن سه شنبه بیا. ولی ویزاش آماده نبود. خانم تپله تو سفارت بهش گفت یک ساعت منتظر بمون شاید آماده بشه. ولی نشد و فکر کنم بهش گفتن یکشنبه هفته بعدش بره سفارت.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرایی
وقتی که مطالب شما را میخواندم یاد خودم افتادم که سال گذشته هم این مطالب را میخواندم و مدام استرس داشتم و چون کیس نامبرم بالا بود خیلی زمان برد برای مصاحبه و بعدشم که برگه ابی . دوستان اول بگم که حال همه شما را درک میکنم و اصلا نگران نباشید همه کلیر میشید این را وقتی که دوستان قدیم به ما میگفتن باور نمیکردیم و انتظار ندارم که شما هم باور کنید تا خودتان تجربه کنید اما دو چیز را بطور صادقانه و بر اثر تجربه به همه شما میگم و اون اینکه اول تا وقت دارید حسابی با خانوادهاتون حالش را ببرید و تا میتوانید از در کنارشان بودن لذت ببرید که اینجا غربت فیل را از پا در میاره چه برسه به ادم و دوم اینکه تا میتوانید زبان بخوانید هیچ چیزی بیشتر از این به دردتان نمیخورد اگر با خودتان پول نیاورید مشکلی نیست اما اگر زبان بلد نیستید بهتر هست که نیایید و فکر اینکه اینجا زبان یاد میگیرد را هم از سرتان بیرون کنید هم خیلی گران هست و هم اینکه اگر بخواهید کار کنید دیگر وقت یادگیری ندارید
برای همه شما عزیزان ارزوی موفقیت دارم
کیس نامبر:2012as73XXX
مصاحبه : 16 جولای انکارا
وضعیت :کلیرنس 13 سپتامبر
دریافت ویزا:21 سپتامبر
ورود به امریکا:11 اکتبر سیاتل
سایت اعلام کلیرنس ها در ترکیه از دیشب از کار افتاده. من هم با firefox چک کردم و هم با chrome
دوستان دیگه هم این مشکل رو تایید میکنند؟
تشکر کنندگان: armin1 ، bmojtaba ، raham ، Tomas
(2012-12-14 ساعت 09:51)renausa نوشته:  سایت اعلام کلیرنس ها در ترکیه از دیشب از کار افتاده. من هم با firefox چک کردم و هم با chrome

بله منم چک کردم بالا نمیاد.Sad
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
(2012-12-14 ساعت 09:51)renausa نوشته:  سایت اعلام کلیرنس ها در ترکیه از دیشب از کار افتاده. من هم با firefox چک کردم و هم با chrome

بله من هم همین مشکل را دارم فکر کردم مشکل از برنامه کامپیوتر من هستش مثل اینکه این جوری نیست.
Case No:2013as18xx
Interview Date:w2 DEC
Status of clearance: 29 jan
Visa issud: 12 Feb 2013
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
دوستانی که مصاحبتون 12/12/12 بود و آبی گرفتید ، به شما هم دو ماه گفتند؟ می خوام بدونم به خاطر تعطیلات کریسمس 6 هفته ها شده دو ماه یا پرونده ما زمان بیشتری می بره؟
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: Tomas ، ASALI
(2012-12-14 ساعت 13:22)Hamilton نوشته:  دوستانی که مصاحبتون 12/12/12 بود و آبی گرفتید ، به شما هم دو ماه گفتند؟ می خوام بدونم به خاطر تعطیلات کریسمس 6 هفته ها شده دو ماه یا پرونده ما زمان بیشتری می بره؟

اصلا به ما تاریخ نگفت تا برگه ابی که از قبل اسم و فامیل نوشته بود ما اه از نهادمان در اومد گفتیم چرا ابی؟گفت تمامی ایرانها رنگ برگه های مارو رمز گشایی کردهاند ما میخواهیم رنگ ها رو عوض کنیم که دیگه شما سردرنیارید.گفت مگه چه فرقی میکنه که من گفتم اخه ما رنگ سفید و دوست داریم که دیگه فرصت توضیحات برگه ابی رانداد من شماره ام401 بود شاید صحبتهای مارو شنیده باشی
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
سلام به همه دوستان
منم تازه از ارمنستان برگشتم با برگه آبیBig Grin.ممکنه دوباره مصاحبه کنن باهامون یا نه؟
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
(2012-12-14 ساعت 15:49)masood182002 نوشته:  سلام به همه دوستان
منم تازه از ارمنستان برگشتم با برگه آبیBig Grin.ممکنه دوباره مصاحبه کنن باهامون یا نه؟
در 99.9 درصد حالات این اتفاق نمی افته و مصاحبه جدیدی گرفته نمیشه، مگر اینکه در پروندتون مشکل یا سوالی پیدا بشه که شما رو بخوان برای مصاحبه مجدد.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
خانمها و آقایان من 3 روز پیش کارنت شدم 2 هفته بعد وقت مصاحبمون تعیین میشه احتمالا 2 ماه بعد مصاحبه دارم اومدم از حالا یه جا اینجا رزرو کنم تا 2 ماه دیگه که مصاحبه رفتم و کلیرنس خوردم دم در نمونم هوا سرده اون موقع ، سرما میخورمBig Grin یه کم جمع تر بشینین زنبیلمو بذارم برم پی تکمیل مدارکم با خیال راحت Big Grin

(2012-12-14 ساعت 13:53)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 13:22)Hamilton نوشته:  دوستانی که مصاحبتون 12/12/12 بود و آبی گرفتید ، به شما هم دو ماه گفتند؟ می خوام بدونم به خاطر تعطیلات کریسمس 6 هفته ها شده دو ماه یا پرونده ما زمان بیشتری می بره؟

اصلا به ما تاریخ نگفت تا برگه ابی که از قبل اسم و فامیل نوشته بود ما اه از نهادمان در اومد گفتیم چرا ابی؟گفت تمامی ایرانها رنگ برگه های مارو رمز گشایی کردهاند ما میخواهیم رنگ ها رو عوض کنیم که دیگه شما سردرنیارید.گفت مگه چه فرقی میکنه که من گفتم اخه ما رنگ سفید و دوست داریم که دیگه فرصت توضیحات برگه ابی رانداد من شماره ام401 بود شاید صحبتهای مارو شنیده باشی

بهشون میگفتی هر کاری کنی بازم ما میفهمیم ها ها خودتو اذیت نکنBig Grin
ایشالا زود زود جواب کلیرنستم میاد
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: achi686 ، raham
(2012-12-14 ساعت 19:27)sh_aytak نوشته:  خانمها و آقایان من 3 روز پیش کارنت شدم 2 هفته بعد وقت مصاحبمون تعیین میشه احتمالا 2 ماه بعد مصاحبه دارم اومدم از حالا یه جا اینجا رزرو کنم تا 2 ماه دیگه که مصاحبه رفتم و کلیرنس خوردم دم در نمونم هوا سرده اون موقع ، سرما میخورمBig Grin یه کم جمع تر بشینین زنبیلمو بذارم برم پی تکمیل مدارکم با خیال راحت Big Grin

دوست عزیز ، لازم نیست زنبیل بزاری
مطمئنا تا شما بیاین اینجا خیلی ها رفتن و کلی جا خالی هست
امیدوارم اینجا تنهایی پشتک وارو بزنی Big Grin

راستی نمیدونم چرا بعد از 35 روز انتظار باز با لب خندون سایت سفارت رو چک می کنم و بازم با لب خندون میبینم هنوز خبری نیست ، میشه یکم بهم نگرانی وارد کنید لطــفاBig Grin
کیس:**2013AS17 ، ابوظبی، مصاحبه: هفته اول نوامبر ، کلیر: 17دسامبر 39 روزه
مقصد: TX or NY یک نفر ، هزینه ها:پروفایل سفرنامه
(2012-12-14 ساعت 22:31)hoj_s000 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 19:27)sh_aytak نوشته:  خانمها و آقایان من 3 روز پیش کارنت شدم 2 هفته بعد وقت مصاحبمون تعیین میشه احتمالا 2 ماه بعد مصاحبه دارم اومدم از حالا یه جا اینجا رزرو کنم تا 2 ماه دیگه که مصاحبه رفتم و کلیرنس خوردم دم در نمونم هوا سرده اون موقع ، سرما میخورمBig Grin یه کم جمع تر بشینین زنبیلمو بذارم برم پی تکمیل مدارکم با خیال راحت Big Grin

دوست عزیز ، لازم نیست زنبیل بزاری
مطمئنا تا شما بیاین اینجا خیلی ها رفتن و کلی جا خالی هست
امیدوارم اینجا تنهایی پشتک وارو بزنی Big Grin

راستی نمیدونم چرا بعد از 35 روز انتظار باز با لب خندون سایت سفارت رو چک می کنم و بازم با لب خندون میبینم هنوز خبری نیست ، میشه یکم بهم نگرانی وارد کنید لطــفاBig Grin
شما اگه با لب خندون 5شنبه دیگه سایت و چک کنی اینشالا که کلیر میشی و با لب خندون اینجا هوراااااا میکشی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

سلام ما هم کلیرنس شدیم + فرم 9 سوالی که به کمک اطلاعات هستی بانو در کلیرنس2012 آنها را جواب دادیم. Sad
ceac No :1900- آنکارا 2-نفر- کلیر یک نفر 12 مارچ بعد از 90روز.نفر دوم 26 اپریل بعد از 134 روز - گرفتن ویزا 3 may- مقصد LA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 17 مهمان