کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-24 ساعت 11:46)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 11:29)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 10:50)mdna نوشته:  [quote='سمانه777' pid='254297' dateline='1356329516']
[quote='mdna' pid='254293' dateline='1356328822']
[quote='hassan1358arab' pid='254123' dateline='1356287021']
[quote='mea694' pid='254114' dateline='1356286274']

http://www.travel.state.gov/visa/questio..._4413.html
درود بر دوست خوبم mdna گرامي

آيا اين مبلغ به ازاي هر نفر از افراد خانواده است يعني يك خانواده سه نفري مي بايستي 495 دلار پرداخت كنند يا 165 دلار براي همه افراد خانواده كافيه؟ ضمنا اين مبلغ رو چطوري و كجا مي بايستي پرداخت كنند؟ توي لينك هايي كه شما بزرگواري كرديد فرستاديد در جايي از آن خواندم كه ظاهرا زمان مصاحبه مي بايستي پرداخت بشه اما كساني كه مثل من و شما منتظر پروسه كليرنس هستند اگر خداي ناكرده بعد از 1 فوريه ويزامون رو بگيريم اون موقع چكار بايستي بكنيم؟ آيا زمان تحويل گذرنامه براي صدور ويزا اين مبلغ رو بايستي پرداخت كنيم يا اصلا اين مبلغ به تاريخ صدور ويزا بر مي گرده؟ ( دوستاني كه بعد از پروسه كليرنس ويزاشون رو گرفتند، آيا تاريخ صدور ويزاشون، همون تاريخ روز مصاحبه در گذرنامه نوشته شده است يا خير؟ )

يك دنيا از لطف و بزرگواري شما سپاسگزارم
در لينك زير تقريبا تمامي پاسخ پرسش هاي بالا رو گرفتم:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
اما تنها پرسش اينه كه اين مبلغ براي هر نفر مي بايستي پرداخت بشه يا براي ويزاي اعضاء يك خانواده هم همين مبلغ كفايت مي كنه؟
سلام آقا پیمان
همونطور که در سایت گفته شده این مبلغ برای هر نفر هست:
Any individual who on or after February 1, 2013 receives an immigrant visa package from a United States consulate or embassy abroad (including Canada and Mexico) will pay the USCIS Immigrant Fee.
دعا کنیم زودتر کلیر بشیم که قبل از یکم فوریه ویزا بگیریمBig Grin

(2012-12-24 ساعت 12:17)enchantress_boy نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 09:56)peyman1355 نوشته:  چون در اين تاپيك اين پرسش مطرح شده و به نوعي به پروسه كليرنس مربوط ميشه، اينجا در ادامه صحبتهاي دوستان گرامي مطرحش مي كنم، مگه هنگام مصاحبه كپي تمامي صفحات گذرنامه هامون رو سفارت در آنكارا ازمون نگرفته ؟ آيا دوباره مي بايستي ازشون كپي بگيريم ( رنگي بايستي باشه يا سياه و سفيد هم ايرادي نداره ؟ ) و با خودمون ببريم و آيا نياز به برابر با اصل كردن اين كپي ها هست يا خير ؟
با عرض پوزش از همه دوستان و مديران گرامي

شما که مصاحبه رفتی و احتیاج به ارائه مدرک به سفارت نداری مگه اینکه ازتون بخوان که بعیده. من اینو واسه دوستانی که سفارت ایروان یا ابوظبی میرن گفتم. در ضمن بد نیست یه نسخه دیگه از فتوکپی پاسپورت کسانی که به آنکارا میرن هم داشته باشن که اگه یه وقت فتوکپیهایی که فرستاده بودین گم شده بود سریعاً دوباره تحویل سفارت بشه. در ضمن فتوکپی سیاه سفید کافیه و احتیاج به ترجمه یا تایید از جایی نداره.
در ضمن احتمالا وقتی UPS عزیز Winkویزا رو میاره یک مدرک شناسایی میخواد که پاسپورت رو تحویل شما بده پس بهتره کپی پاسپورت رو داشته باشین.
به امید اون روزBig Grin
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2012-12-24 ساعت 12:17)enchantress_boy نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 09:56)peyman1355 نوشته:  چون در اين تاپيك اين پرسش مطرح شده و به نوعي به پروسه كليرنس مربوط ميشه، اينجا در ادامه صحبتهاي دوستان گرامي مطرحش مي كنم، مگه هنگام مصاحبه كپي تمامي صفحات گذرنامه هامون رو سفارت در آنكارا ازمون نگرفته ؟ آيا دوباره مي بايستي ازشون كپي بگيريم ( رنگي بايستي باشه يا سياه و سفيد هم ايرادي نداره ؟ ) و با خودمون ببريم و آيا نياز به برابر با اصل كردن اين كپي ها هست يا خير ؟
با عرض پوزش از همه دوستان و مديران گرامي

شما که مصاحبه رفتی و احتیاج به ارائه مدرک به سفارت نداری مگه اینکه ازتون بخوان که بعیده. من اینو واسه دوستانی که سفارت ایروان یا ابوظبی میرن گفتم. در ضمن بد نیست یه نسخه دیگه از فتوکپی پاسپورت کسانی که به آنکارا میرن هم داشته باشن که اگه یه وقت فتوکپیهایی که فرستاده بودین گم شده بود سریعاً دوباره تحویل سفارت بشه. در ضمن فتوکپی سیاه سفید کافیه و احتیاج به ترجمه یا تایید از جایی نداره.
از پاسخ شما بينهايت سپاسگزارم دوست گرامي، رنگي يا سياه و سفيد بودن كپي ها رو از اين جهت پرسيدم چون روز مصاحبه، آفيسر كپي گذرنامه همسرم كه برنده اصلي بود رو به ما برگردوند و از ايشون پرسيدم كه شما نيازي به كپي گذرنامه فرد برنده نداريد؟!! ايشون هم در پاسخ فرمودند خير ! بعد كه يكي از دوستان رو در فرودگاه ديدم، ايشون گفتند كه خود سفارت به علت اينكه كپي هاي شما سياه و سفيد بوده اند احتمالا از گذرنامه فرد برنده يك نسخه رنگي گرفته و ضميمه كرده اند، به همين خاطر كپي سياه و سفيد گذرنامه همسرتون رو بهتون برگرداندند.
با اين اوصاف، فكر مي كنم اگر كپي رنگي بگيريم و همراه خودمون ببريم بهتره.
شاد و تندرست باشيدSmile

(2012-12-24 ساعت 12:22)mdna نوشته:  سلام آقا پیمان
همونطور که در سایت گفته شده این مبلغ برای هر نفر هست:
Any individual who on or after February 1, 2013 receives an immigrant visa package from a United States consulate or embassy abroad (including Canada and Mexico) will pay the USCIS Immigrant Fee.
دعا کنیم زودتر کلیر بشیم که قبل از یکم فوریه ویزا بگیریمBig Grin
بله، دعا مي كنم قبل از 1 فوريه كلير شده باشيم و ويزا هامون رو هم طي همين يك يا دو هفته آينده گرفته باشيم چون همين الان هم كلي هزينه براي ادامه كارهامون داريم و فعلا همين پروسه كليرنس يك هزينه اضافي پشت دست ما گذاشته Big Grin ، به اميد ديدار مجدد آقا مهران در آنكارا Wink
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
خب چرا هرچی بلاست امسال سر ما در میارن ؟ همه روش های جدیدشون و رو ما پیاده میکنن ؟ ای بابا
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: el333 ، peyman1355 ، گل نهال ، armin1 ، mdna ، AsemanAbee ، roeentan ، goody ، مانترا ، afshin06 ، Tomas ، moji1361
(2012-12-24 ساعت 13:07)سمانه777 نوشته:  خب چرا هرچی بلاست امسال سر ما در میارن ؟ همه روش های جدیدشون و رو ما پیاده میکنن ؟ ای بابا
آخ گفتي به خدا سمانه جان، حالا اگر من اين حرف رو زده بودم، بعضي از دوستان مي ريختن سر بنده و مي گفتند كه چرا غر ميزني و ناشكري ميكني Tongue
بابا ويزامون رو بدن هرچه زوتر بريم به كارهامون برسيمBig Grin
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: armin1 ، mdna ، raham ، sara79 ، fire dragon ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 13:07)سمانه777 نوشته:  خب چرا هرچی بلاست امسال سر ما در میارن ؟ همه روش های جدیدشون و رو ما پیاده میکنن ؟ ای بابا
سمانه جانم خب چرا مثبت هاشو در نظر نمیگیری ؟
اگر مثل پارسال نفری 800 و خورده ای دلار برای سفارت میدادیم چی ؟؟؟؟؟؟ پس باید خدا رو شکر کنیم Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
سایه جون شما حق داری ولی باید این رو هم در نظر گرفت که هزینه هایی که به دلار پرداخت میکنیم (چه مصاحبه و چه هنگام ورود به خاک ا م ر ی ک ا) واسه اونا دلاری چند تموم شده و واسه ما چقدر در اومده و بعد قراره درآدBig Grin
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
(2012-12-24 ساعت 13:38)mitme نوشته:  سایه جون شما حق داری ولی باید این رو هم در نظر گرفت که هزینه هایی که به دلار پرداخت میکنیم (چه مصاحبه و چه هنگام ورود به خاک ا م ر ی ک ا) واسه اونا دلاری چند تموم شده و واسه ما چقدر در اومده و بعد قراره درآدBig Grin
شما حق دارید دوست عزیز من این رو بگم که ما 2012 ایها 300 دلار دادیم برای سفارت ولی باید این وبدونید شما از خیلیا جلوترید من دوستانی دارم که فقط حاضرن برن حالا به هر قیمتی هر جایی که بشه ولی شما دارید با خیال راحت میرید واگر میخواستید ویزای امریکا رو به طور معمول بگیرید باید 500 هزار تا میدادی حالا بازم ناشکری کنید و قدر این موهبت رو ندونید که خدا چقدر به شما لطف داشته که بهترین راه و با کمترین هزینه در بهترین جای دنیا سر راهتون قرار داده وشما فقط بهانه میگیرید به خاطر 160 دلار که به نظر من بغل بقیه هزینه هاتون هزینه ای نیست.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

من هم با این دوستمون موافق هستم چون شما به دلار امروز باید یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان میدادی که بدون دردسر بتونی اقامت آ م ر ی ک ا را بگیری ...پس بهتر ناشکری نکنیم(دلار امروز 33300 ریال)

از دوستان کسی میدونه دقیقا تعطیلات سال نو سفارت آ م ر ی ک ا تو ارمنستان چه روز هائی تعطیله؟
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، bayat_r ، sayeh_m ، IN.USA@2013 ، armin1 ، Tomas
کسی میتونه به من کمک کنه :::
من در تاریخ 10/10/2012 مدارکم را برای kcc ارسال کردم البته دیر متوجه شده بودم کیس من هست حدود 1400
اما تا کنون نامه دوم را دریافت نکردم

کسی میتونه بگوید من بایست چکاری بکنم و یا زمان مصاحبه من حدود چه تاریخ میشه
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-24 ساعت 17:26)saeidsrn نوشته:  کسی میتونه به من کمک کنه :::
من در تاریخ 10/10/2012 مدارکم را برای kcc ارسال کردم البته دیر متوجه شده بودم کیس من هست حدود 1400
اما تا کنون نامه دوم را دریافت نکردم

کسی میتونه بگوید من بایست چکاری بکنم و یا زمان مصاحبه من حدود چه تاریخ میشه
درود بر شما دوست گرامي

لطفا پرسش خودتون رو در تاپيك مربوطه مطرح بفرمائيد تا زودتر پاسخ بگيريد، معمولا كساني كه ديرتر از زمان لازم پروسه كاري خودشون رو به جريان مي اندازند به گفته سايت اداره مهاجرت روند كاري انها به تعويق مي افته و ديرتر به اون پرونده رسيدگي خواهد شد، اما شما مي توانيد از تجربيات گرانبها و ارزشمند دوستان پيشكسوت و باتجربه بهره ببريد ( به تاپيك زير مراجعه كنيد و پرسش خودتون رو در اين تاپيك مطرح كنيد ):
http://mohajersara.com/thread-5177.html

شاد و تندرست باشيد
تشکر کنندگان: armin1 ، ابی هانی ، صوفیا صوری ، roeentan ، Ali DV-2013 ، fire dragon ، Tomas
دوست عزیز تبریک اگرچه خیلی خیلی دیر متوجه شدید با توجه به شماره کیس خوبتان...اما اصلا نگران نباشید حتما به شما اطلاع خواهند داد...آیا تایید رسید مدارکتان را گرفته اید ازKCC ؟ولی در هر حال نگران نباشید و اگه تایید نگرفته اید حتما این کار را انجام دهید
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 17:45)abloom_ma نوشته:  دوست عزیز تبریک اگرچه خیلی خیلی دیر متوجه شدید با توجه به شماره کیس خوبتان...اما اصلا نگران نباشید حتما به شما اطلاع خواهند داد...آیا تایید رسید مدارکتان را گرفته اید ازKCC ؟ولی در هر حال نگران نباشید و اگه تایید نگرفته اید حتما این کار را انجام دهید

متشکرم بوسیله ایمیل اما پاسخ صریح ندادند ولی گفتن مدارک در فایل مربوطه قرار گرفت البته من بعد 8 هفته اینبار مجدد مدارک را ایمیل کردم و بازهم همین پاسخ را دریافت کردم
باید چه کنم منتظر نامه دوم باشم فکر میکنید کی وقت مصاحبه من باشد
تشکر کنندگان: afshin06 ، Tomas
سلام بر همه ی دوستان

شماره ی کیس من 105X هست و 18 اکتبر وقت سفارتم تو ارمنستان بوده، الان 66 روزه که هیچ خبری از کلیرنس نیست. مسافرت خارجی به اروپا، آفریقا و آسیا داشتم، 27 سالمه و مجرد، لیسانس مهندسی شیمی دانشکده فنی هستم و کارم از اول بازرگانی بوده تو شرکت خودمون که قاعدتا خصوصییه.
به نظزتون بهشون ایمیل بزنم یه حال و احوالی بکنم ببینم چه خبره؟ D:
کیس نامبر : **10 2013AS / کنسولگری :ایروان/ مصاحبه : 18 اکتبر /کلیر شدن بعد از ۱۱۴ روز/گرفتن ویزا 22 فوریه
تشکر کنندگان: r_ent ، fire dragon ، ensan ، Tomas ، mohsen-usa ، ali2316
(2012-12-24 ساعت 18:37)ahmad.h نوشته:  سلام بر همه ی دوستان

شماره ی کیس من 105X هست و 18 اکتبر وقت سفارتم تو ارمنستان بوده، الان 66 روزه که هیچ خبری از کلیرنس نیست. مسافرت خارجی به اروپا، آفریقا و آسیا داشتم، 27 سالمه و مجرد، لیسانس مهندسی شیمی دانشکده فنی هستم و کارم از اول بازرگانی بوده تو شرکت خودمون که قاعدتا خصوصییه.
به نظزتون بهشون ایمیل بزنم یه حال و احوالی بکنم ببینم چه خبره؟ D:

بد فکری نیست. حتما ایمیل بده بهشون.
گرچه هنوز دیر نشده و طبیعیه.
چطوره یه انرژی مثبت به کسانیکه تازه به جمعمون تو این تاپیک پیوستن بدیم

نبود 15 روز

البته با کسب اجازه از دوستان بالای 40 روز که پیشکسوت هستن
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان