کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-26 ساعت 12:30)30NAP30 نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 23:09)yalda.irannejad نوشته:  مگه هر روز کلیرهای جدید رو اعلام میکنن یا مثلاً هفته ای یه بار ؟؟
...

نمی خواستم این حرفو بگم ... اما میگم !!!
به جرات باید بگم که من شاید جزو معدود اشخاصی هستم که توی بچه های 2013 داره بزرگترین ریسک زندگیش رو انجام میده ... اینو دارم با شناختی که از شرایطم دارم خدمتتون عرض می کنم ... شما اگه یه نفری ، ما 4 نفریم ...
نمی دونم چند سال سابقه کار داری ، اما من دارم چشم می بندم به گذشتم و چشم باز می کنم به آینده ای که ازش خبر ندارم ... 12 سال سابقه کار در یکی از معتبرترین معتبرترین معتبرترین شرکتها ، موقعیت شغلی بسیار عالی ، و ... و ...
به مهاجرت فکر می کردم ، اما نه به آمریکا !!! کسی بودم که توی این 12 سال سابقه ، فقط در حال زندگی کردم و آینده رو بی خیال شده بودم ... حالا به این فکر افتادم که باید پس انداز کنم ... نمی گم کارم درست بوده ، اما کاری نکن که روزی اگه اسم مهاجرت و آمریکا اومد بزنی پشت دستت !!!

خیلی حرفها دارم که اینجادیگه جاش نیست !

ازتون دعوت میکنم بیاین تو تاپیک "از هر دری، سخنی" حرفاتون رو بگین Smile
اینم لینک صفحه آخرش در حال حاضر:
http://mohajersara.com/thread-5758-post-...#pid255060
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
الان نکته ای که به ذهنم رسید اینه که برای کسانی که آدرس معتبر برای ارسال گرین کارت ندارند اول برن ا م ر ی ک ا بعد خونرو پیدا کنند بعد پولو بدن راحت که بعد مطمین کارت دم خونه جدیدشون بیاد Coolنظر دوستان چیه؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، abas_kashan ، Sepasttian ، saeed_gh ، peyman1355 ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 14:33)IN.USA@2013 نوشته:  الان نکته ای که به ذهنم رسید اینه که برای کسانی که آدرس معتبر برای ارسال گرین کارت ندارند اول برن ا م ر ی ک ا بعد خونرو پیدا کنند بعد پولو بدن راحت که بعد مطمین کارت دم خونه جدیدشون بیاد Coolنظر دوستان چیه؟

من اگه برای خودم بخوام بگم، حتما این پول رو قبل رفتنم پرداخت میکنم! کلاً ترجیح میدم بی دردسر ترین کار رو انجام بدم و نداشتن آدرس رو به این پول ربطش نمیدم
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
باسلام خدمت دوستان
من موقع مصاحبه با دكتر كريستين ازشون سوال كردم كه اعتبار مدارك پزشكي شش ماه است يا بيشتر ؟دكتر بهم گفت كه يكسال است اما دقيق متوجه نشدم كه منظور ايشون همون عكس قفسه سينه است يا همه مدارك پزشكي؟ من ازيكي از بجه هاي پارسالي پرسيدم گفت كه دقيقا شش ماهه نه بيشتر! دوستاني اگه اطلاعاتي در اين زمينه دارند لطفا راهنمايي كنند

فداي همتون
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
تشکر کنندگان: Sepasttian ، peyman1355 ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 12:30)30NAP30 نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 23:09)yalda.irannejad نوشته:  مگه هر روز کلیرهای جدید رو اعلام میکنن یا مثلاً هفته ای یه بار ؟؟
همه شماها برنامه ریزی کردید که بعد از گرفتن ویزا کجا میرید و چی کار میکنید ؟؟
راستش من از این تغییر میترسم ... همه آرزومونن به رفتن بود اما حالا که داره کم کم جدی میشه .... یه جورایی داره توی دلم خالی میشه )):

نمی خواستم این حرفو بگم ... اما میگم !!!
به جرات باید بگم که من شاید جزو معدود اشخاصی هستم که توی بچه های 2013 داره بزرگترین ریسک زندگیش رو انجام میده ... اینو دارم با شناختی که از شرایطم دارم خدمتتون عرض می کنم ... شما اگه یه نفری ، ما 4 نفریم ...
نمی دونم چند سال سابقه کار داری ، اما من دارم چشم می بندم به گذشتم و چشم باز می کنم به آینده ای که ازش خبر ندارم ... 12 سال سابقه کار در یکی از معتبرترین معتبرترین معتبرترین شرکتها ، موقعیت شغلی بسیار عالی ، و ... و ...
به مهاجرت فکر می کردم ، اما نه به آمریکا !!! کسی بودم که توی این 12 سال سابقه ، فقط در حال زندگی کردم و آینده رو بی خیال شده بودم ... حالا به این فکر افتادم که باید پس انداز کنم ... نمی گم کارم درست بوده ، اما کاری نکن که روزی اگه اسم مهاجرت و آمریکا اومد بزنی پشت دستت !!!

خیلی حرفها دارم که اینجادیگه جاش نیست !

جانا سخن از زبان ما ميگويي،
يكي ديگه از اون معدود نفرات من هستم با ٢٠ سال سابقه كار و بيش از ٢٥ سال سابقه شركت در لاتاري.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2012-12-26 ساعت 13:02)AsemanAbee نوشته:  بچه های کلیر شده آنکارا....... کجایین؟؟!!
کسی هنوز نرفته برای دریافت ویزا...؟؟
ما منتظر خبرای خوبتون هستیم......

ا
من که هنوز نرفتم ,بعد ژانویه میسیو رو میفرستم ویزاهارو بگیره Wink امیدوارم این هفته تعداد زیادی کلیر شده ببینیم و شما هم تو اون جمع باشیSmile
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، raham ، Saeedv13 ، lilac ، AsemanAbee ، saeed_gh ، peyman1355 ، armin1 ، Ali DV-2013 ، bayat_r ، achi686 ، r_ent ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 14:14)r_ent نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 14:03)aydinaghajani نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 12:42)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 11:49)IN.USA@2013 نوشته:  ... تازه این هم حساب کنید که این پول باید به ...

اولا که حتما راه دیگری هم برای پرداخت هست.
...

با سلام
به اين لينكي كه بچه ها گذاشتنو خوندم اينطور متوجه شدم كه اين پول رو موقع دادن ويزا نمي گيرن مي تونيد اين پولو تو خاك امريكا به حسابشون واريز كنيد با استناد به اين جمله :
Applicants should submit payments after they receive their visa package from DOS and before they depart for the United States.
مشكلي واسه پرداخت اين پول وجود ندارد تنها مشكل اينه كه ماها كه كلير خورديم بد شانسيمSad
اولاً ماهایی که تو لاتری برنده شدیم خیلیییییییییی خوش شانسیم و اگر چیزی به نام شانس وجود داشته باشه، از ماها خوش شانس تر کی رو میخواین پیدا کنین؟؟؟
خدا رو شکر‌Smile
درضمن این پول رو باید قبل از عزیمت به آمریکا داد اما حتی اگر تا اون موقع هم نتونستین بدین هیچ مشکلی نداره و رسیدین اونجا میتونین پرداختش کنین و مشکلی براتون بوجود نمیاد اما خیلی تاکید شده که بهتره قبل از ورود به آمریکا پرداخت رو انجام داده باشین.

روشا جان میتونی راهنمایی کنی بهمون بگی چجوری قبل از رفتن میتونیم این پولو پرداخت کنیم؟ موقعی که میریم ویزامون رو بگیریم میتونیم پول رو به سفارت پرداخت کنیم؟
شماره حسابی چیزی؟ بابا این پوله داره شاخم میزنه Big Grin چجوری میتونم زودتر از شرش خلاص شم؟
پیشکسوت ها لطفا راهنمایی کنن پولو چجوری و کجا باید پرداخت کرد؟؟
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: raham ، peyman1355 ، r_ent ، mitme ، Tomas
سلام به همه دوستای عزیزم
خواستم بگم که اصلا نگران نباشید این روزهای کلیرنس زود میگذره و میاید امریکا و می بینید که چقدر زود گذشت من الان دو روزه سن خوزه هستم و جاتون خالی خیلی راحت و خوب رسیدم. امیدورام همه زودتر کلیر شید و بیاید
دوستان اينجا تاپيك كليرنس هستش . ارسال هاي اضافي حذف ميشوند .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mehdiii ، Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، achi686 ، r_ent ، enchantress_boy ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 19:06)sayeh_m نوشته:  دوستان اينجا تاپيك كليرنس هستش . ارسال هاي اضافي حذف ميشوند .

چشم مامان سایه عزیزSmileفقط یکم خواستم آمار بگیرم اوضاع چطوره Cool
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 19:10)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 19:06)sayeh_m نوشته:  دوستان اينجا تاپيك كليرنس هستش . ارسال هاي اضافي حذف ميشوند .

چشم مامان سایه عزیزSmileفقط یکم خواستم آمار بگیرم اوضاع چطوره Cool
چشمت بي بلا Smile امار گرفتن عيب نداره ، من خودمم از بعضي دوستان در مورد همين چيزا امار ميگيرم ولي تو تاپيك خودش كه حداقل چند نفر ديگه هم بيان و از صحبتها استفاده كنن . اين امارها اينجا و تو تاپيك كليرنس بين انرژي هاي مثبت و هورا و غيره گم ميشه Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، IN.USA@2013 ، fire dragon ، achi686 ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 14:50)aydinaghajani نوشته:  باسلام خدمت دوستان
من موقع مصاحبه با دكتر كريستين ازشون سوال كردم كه اعتبار مدارك پزشكي شش ماه است يا بيشتر ؟دكتر بهم گفت كه يكسال است اما دقيق متوجه نشدم كه منظور ايشون همون عكس قفسه سينه است يا همه مدارك پزشكي؟ من ازيكي از بجه هاي پارسالي پرسيدم گفت كه دقيقا شش ماهه نه بيشتر! دوستاني اگه اطلاعاتي در اين زمينه دارند لطفا راهنمايي كنند

فداي همتون

دوست عزیز
البته بهتر بود این سوال رو تو تایپیک سوالات یا آزمایشات پزشکی میپرسیدین اما تا اونجایی که من میدونم کلا اعتبار مدیکال 6 ماه هست.اعتبار ویزا هم 6 ماهست.یعنی اگر شما کلیر بخوری و 2 ماه بعد جواب کلیرت بیاد شما 4 ماه زمان داری که بری
البته مامان سایه ببخشید که اینجا جواب دادم چون دیدم کسی بهش جواب نداد گفتمBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: peyman1355 ، sayeh_m ، گل نهال ، bmojtaba ، aydinaghajani ، Tomas
چرا هيچ خبري از هوراها نيست پس كي مي خواد سايت ها آپديت بشه ؟
تشکر کنندگان: armin1 ، bayat_r ، گل نهال ، raham ، afshin06 ، مهدي پارس ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 21:10)sara79 نوشته:  چرا هيچ خبري از هوراها نيست پس كي مي خواد سايت ها آپديت بشه ؟

اگه خدا بخواد جمعه اینشالا سايت آپديت می شه!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، sara79 ، گل نهال ، raham ، afshin06 ، dreamer60 ، saeed_gh ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 19:59)ابی هانی نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 14:50)aydinaghajani نوشته:  باسلام خدمت دوستان

فداي همتون

دوست عزیز
البته بهتر بود این سوال رو تو تایپیک سوالات یا آزمایشات پزشکی میپرسیدین اما تا اونجایی که من میدونم کلا اعتبار مدیکال 6 ماه هست.اعتبار ویزا هم 6 ماهست.یعنی اگر شما کلیر بخوری و 2 ماه بعد جواب کلیرت بیاد شما 4 ماه زمان داری که بری
البته مامان سایه ببخشید که اینجا جواب دادم چون دیدم کسی بهش جواب نداد گفتمBig Grin
پست موقت
من در تاپیک واکسیناسیون این رو توضیح دادم.اعتبار مدیکال ارمنستان 1 ساله است
تشکر کنندگان: گل نهال ، SOROUSHSOFT ، afshin06 ، aydinaghajani ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان