کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-16 ساعت 19:28)ramin888 نوشته:  وقتی برای گرفتن ویزا می رم ابوظبی اونجا میشه دستی به سفارت پرداخت کرد مثل زمان مصاحیه؟

نه نمی شه. این پول باید به سازمان امور مهاجرتی و شهروندی امریکا (یا همون USCIS) داده بشه که مسئول صدور گرین کارته و حتما هم باید از طریق اینترنت پرداخت بشه و به سفارت هم ربطی نداره.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: romance33 ، lilac ، sce ، amin arefi ، soruosh ، kouroshd ، daad ، shatsi ، AsemanAbee
(2013-08-16 ساعت 19:29)ramin888 نوشته:  سوال دیگه اینکه csc با uscis فرق دارن؟ چون ما سی اس سی داریم

بله فرق داره. CSC فقط یه وبسایته برای تعیین مرکز پستی در اون شهریه که شما توش مصاحبه داشتین اما USCIS نام سازمانی در امریکاست که توضیحشو دادم خدمتتون.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: romance33 ، Soap McTavish ، lilac ، sce ، ramin888 ، Aida.s ، kouroshd ، daad
(2013-08-16 ساعت 19:51)marco250 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 10:58)Alirezaa2013 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 01:44)marco250 نوشته:  آیا گواهی نامه رانندگی کانادا رو بدون امتحان تبدیل می کنند ؟

دوست عزيز من هم همين سئوال رو دارم.دوستاني كه از كانادا رفتن آمريكا اگه كسي ميدونه لطفا جواب بده آيا با گواهينامه كانادا ميشه بدون امتحان گواهينامه رو تبديل كرد يا بازم بايد امتحان بديم؟

من جواب این سئوال رو تو سایت DMV نیویورک پیدا کردم Wink

منبع

با سپاس از دوستمون marco250
یک نکته را هم من بهش بیشتر اشاره کنم، و آن اینکه، ممکنه قوانین یک ایالت با ایالت فرق داشته باشه. بستگی به این داره که کدام ایالت تشریف می‌برید.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: romance33 ، sce ، Alirezaa2013 ، nirvana_kobin ، ikamaly ، kouroshd ، daad
سلام دوستان میخواستم ازتون سوال کنم که اگر در یک کیس 2 نفره زن زودتر وارد خاک امریکا بشه و همسرش 2 ماه بعد ایرادی داره؟ در حالیکه مرد برنده اصلی بوده؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: sce ، Signal ، NarcisJ ، daad
(2013-08-16 ساعت 22:50)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان میخواستم ازتون سوال کنم که اگر در یک کیس 2 نفره زن زودتر وارد خاک آمریکا بشه و همسرش 2 ماه بعد ایرادی داره؟ در حالیکه مرد برنده اصلی بوده؟
برنده اصلي بايد همراه و يا زودتر از ديگر اعضاي كيس بره، پس نميشه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-08-16 ساعت 19:28)ramin888 نوشته:  وقتی برای گرفتن ویزا می رم ابوظبی اونجا میشه دستی به سفارت پرداخت کرد مثل زمان مصاحیه؟

سلام. مگه زمان گرفتن ویزا هم پول می گیرن؟؟ از ما زمان مصاحبه نفری 330 دلار گرفتن. تو سایت هم ندیدم جایی.
تشکر کنندگان: romance33 ، Alirezaa2013 ، nirvana_kobin ، daad
(2013-08-16 ساعت 20:41)Shezem نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 01:44)marco250 نوشته:  آیا گواهی نامه رانندگی کانادا رو بدون امتحان تبدیل می کنند ؟

دوست عزيز من هم همين سئوال رو دارم.دوستاني كه از كانادا رفتن آمريكا اگه كسي ميدونه لطفا جواب بده آيا با گواهينامه كانادا ميشه بدون امتحان گواهينامه رو تبديل كرد يا بازم بايد امتحان بديم؟

منبع

یک نکته را هم من بهش بیشتر اشاره کنم، و آن اینکه، ممکنه قوانین یک ایالت با ایالت فرق داشته باشه. بستگی به این داره که کدام ایالت تشریف می‌برید.
من ميخوام برم كاليفرنيا كسي ميدونه گواهينامه كانادا رو ميشه اونجا بدون امتحان تبديل كرد؟كسي همچين تجربه اي نداشته؟توي كانادا(اونتاريو-تورنتو) كه اين قانون بود يعني گواهينامه بعضي كشورها رو كانادا قبول ميكرد مثلا گواهينامه آمريكا-انگلستان و چند كشور ديگه و با گرفتن يه هزينه بدون امتحان ميتونستي گواهينامتو تبديل كني.
***2013AS4 / تعداد 2نفر/ آنکارا / مصاحبه W1 فوريه/برگه صورتي
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، Shezem ، Aida.s ، kouroshd ، romance33 ، daad ، shatsi
(2013-08-16 ساعت 23:25)Alirezaa2013 نوشته:  

منبع

من ميخوام برم كاليفرنيا كسي ميدونه گواهينامه كانادا رو ميشه اونجا بدون امتحان تبديل كرد؟كسي همچين تجربه اي نداشته؟توي كانادا(اونتاريو-تورنتو) كه اين قانون بود يعني گواهينامه بعضي كشورها رو كانادا قبول ميكرد مثلا گواهينامه آمريكا-انگلستان و چند كشور ديگه و با گرفتن يه هزينه بدون امتحان ميتونستي گواهينامتو تبديل كني.
ظاهرا برای تبدیل گواهی کانادایی به گواهی نامه کالیفرنیا باید Written Exam و Road Test رو پاس کنی.

منبع
تشکر کنندگان: mrbonbon ، پرستوی مهاجر ، dove ، kouroshd ، romance33 ، Alirezaa2013 ، shatsi
(2013-08-16 ساعت 23:25)Alirezaa2013 نوشته:  

منبع

دوست عزیز، اگر هم گواهینامه کانادا را ، اینجا در کالیفرنیا قبول نکنند، شما می‌توانید گواهینامه بین‌المللی از همان کانادا بگیرید. نیازی به امتحان هم نداره.
من خودم هم از آلمان گواهینامه آلمانی‌ام را با فکر کنم ۴۰ یورو بین‌المللی کردم، که مثلا به فکر خودم در کالیفرنیا اگه خواستم رانندگی کنم بدون گواهینامه نمانم، که اصلا هم الکی ۴۰ یورو خرج کردم! زیرا پس از آمدن به کالیفرنیا با حدود ۴۰ دلار، یک گواهینامه خوشگل کالیفرنیا گرفتم که یک هفته هم طول نکشید که بگیرمش. جهت آگاهی بیشتر بگویم که همین گرفتن گواهینامه آلمانی حدود ۱۰۰۰ یورو در آلمان خرج دارد!!
گواهینامه آلمانی من را که در اداره DMV تبدیل نکردند، حالا مال كانادا را نمی‌دانم.
نمی‌خوام پند و نصیحت کنم ها، اما به دردسرش‌نمی‌ارزه که گواهینامه‌ات را تبدیل کنی، یا بین‌المللی بگیری. وانگهی ، گواهینامه کالیفرنیا، فقط برای رانندگی نیست، در واقع یک کارت شناسایی معتبر در کالیفرنیاست.
من خودم پس از گرفتن گواهینامه کالیفرنیا سریع رفتم بانک و حساب باز کردم، قبلش از من قبول نمی‌کردند و حساب باز نمی‌کردند. و هرجا هم که کارت شناسایی لازم باشه، همین گواهینامه کالیفرنیا را نشان می‌دهم. خلاصه اگه با ۴۰ دلار خرج کردن خیلی فقیر نمیشی همون گواهینامه را بگیر و خلاص!! شاید هم حوصله نداری که امتحان بدی Wink !؟ اما امتحانش سخت نیست، من فقط ۳ یا ۴ بار دوره کردم سوالاتش را و همون دفعه اول بدون اشتباه قبول شدم. سوالاتش‌هم، همینجا در مهاجرسرا موجود است!! Big Grin
کامیاب باشید.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
(2013-08-16 ساعت 02:12)mz64 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 01:13)kasra17 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 00:42)کاوه شیز نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 00:33)kasra17 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 06:45)Shezem نوشته:  دوست عزیز ، خانم یا آقای sce ، اگه من جای شما باشم پول‌هایم را نزد خودم همه را یک‌جا نگه‌می‌دارم، و خیلی هم قرص و محکم نگه‌می‌دارم.
و در فرودگاه هم اعلام می‌کنم که چقدر پول دارم، زیرا این خیلی طبیعی هست که شما چون دارید مهاجرت می‌کنید، پول زیادی هم برای شروع زندگی لازم دارید، برای خانه گرفتن، خرید اسباب منزل و از این‌جور چیزها.
اما اگه پولتان را قایم کنید و مقدار آن‌را هم درست نگویید، اگه شما را بگردند و پول ها را پیدا کنند، مشکل ۱۰برابر خواهد شد! زیرا طرف شک خواهد کرد که شما چرا پنهان کاری می‌کنید، نکنه این پول را برای خرابکاری دارید می‌برید!! یا اینکه مگر شما قاچاقچی هستید که پنهان کاری می‌کنید!! در این صورت، این پول حکم قاچاق را پیدا خواهد کرد. اگر هم آنجا کمی هول بشوید و تته پته کنید که دیگه بدتر!! که از این جور فکرها هم می‌کنند. و پول شما توقیف خواهد شد، تا شما برایشان روشن کنید که منبع این پول کجا بوده، و دلیل روشی نشان دهید که چرا پول ها را مخفی‌ کرده‌اید!!
البته من خودم زندگی‌ام را در آمریکا با ۶۰۰۰ تا شروع کردم، اما دوستان دیگر هم‌ورودی ما Big Grin همون ۲۰۱۲ هایی ها، چندتاشون را همین‌جا در مهاجرسرا می‌خواندم که پول از این بیشتر هم برده‌اند و اعلام کرده‌اند و مشکلی هم نداشته‌اند.
اصولا در درستکاری و روراستی مشکلی پیش‌نخواهد آمد، معمولا دروغ مشکل ساز هست.
اینکه شما شنیده‌اید که به پول زیاد در فرودگاه گیر می‌دهند، برای توریست‌ها هست، نه برای مهاجران.
کامیاب باشید.

خیر دوست عزیز در فرودگاه ایران از نظر قانونی هیچ فرقی برای توریستها و مهاجران وجود ندارد و قانونا خروج بیش از 5000 دلار ممنوع است. البته در بسیاری از مواقع اصلا سوال نمی کنند و اگر بگویید بیش از این مبلغ، ارز دارید دچار مشکل خواهید شد. اطلاعات شما نادرست است.
دوست عزیز، اطلاعات ایشون صحیحه و منظورشون صداقت در اعلام مبلغ پول به گمرک سرزمین رویاها یعنی مقصد هست، البته حق با شماست در مورد اون 5000 تا.

دوست عزیز اطلاعات ایشان کاملا نادرست هست. ایشان می گویند در فرودگاه راستشو بگید و برای شما مشکل پیش نمیاد !!! معلومه که این حرف درست نیست و اگه شما بیش از 5000 تا در فرودگاه ایران داشته باشید و راستش را هم بگید، برای شما حتما مشکل پیش میاد. ایشان می گویند این قانون فقط برای توریستها هست و برای مهاجرین نیست !!! این حرف کاملا نادرسته و در ایران هیچ تفاوتی جود ندارد. صداقت موضوعی دیگر، و قانون موضوعی دیگر است. صادق بودن به معنای قانونی بودن نیست.

منظورشون فرودگاه مقصد هست نه فرودگاه ایران. حرفهای ایشون در مورد فرودگاهای آمریکا هم درسته. یکبار دیگه توضیحاتشون رو مطالعه کنید مشخصه که در مورد آمریکا میگن:

"اما اگه پولتان را قایم کنید و مقدار آن‌را هم درست نگویید، اگه شما را بگردند و پول ها را پیدا کنند، مشکل ۱۰برابر خواهد شد! زیرا طرف شک خواهد کرد که شما چرا پنهان کاری می‌کنید، نکنه این پول را برای خرابکاری دارید می‌برید!! یا اینکه مگر شما قاچاقچی هستید که پنهان کاری می‌کنید!! در این صورت، این پول حکم قاچاق را پیدا خواهد کرد. اگر هم آنجا کمی هول بشوید و تته پته کنید که دیگه بدتر!! که از این جور فکرها هم می‌کنند. و پول شما توقیف خواهد شد، تا شما برایشان روشن کنید که منبع این پول کجا بوده، و دلیل روشی نشان دهید که چرا پول ها را مخفی‌ کرده‌اید!!"

برای برادران *سه *پا*! اصلا مهم نیست که پول به چه منظور میره. هدف اینه که ارز خارج نشه. (که میشه)

ایشان در پاسخ به سوال دوستانی که درباره خارج کردن ارز از ایران، نگرانی داشتند، این جواب نادرست را دادند. جملات سوال کنندگان را به دقت مطالعه کنید تا منظور سوال کنندگان را متوجه شوید:

"یه مقدار بردن 20 هزارتا ذهنمو مشغول کرده.
به تظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟"
"مشکلی پیش نمیاد فقط تو چندتاد کیف پول تقسیم کنید پولاتونو نمیشمرن اگرم یکودر صد پرسید شما بگو چهار هزارتا داری"

بر خلاف تصور شما، دوست پاسخ دهنده در پاسخ به سوالات فوق، به فرودگاه آمریکا اشاره نمی کند در حالیکه واضح است منظور سوال کنندگان فرودگاه ایران بوده است.

(2013-08-16 ساعت 02:12)mz64 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 01:13)kasra17 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 00:42)کاوه شیز نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 00:33)kasra17 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 06:45)Shezem نوشته:  دوست عزیز ، خانم یا آقای sce ، اگه من جای شما باشم پول‌هایم را نزد خودم همه را یک‌جا نگه‌می‌دارم، و خیلی هم قرص و محکم نگه‌می‌دارم.
و در فرودگاه هم اعلام می‌کنم که چقدر پول دارم، زیرا این خیلی طبیعی هست که شما چون دارید مهاجرت می‌کنید، پول زیادی هم برای شروع زندگی لازم دارید، برای خانه گرفتن، خرید اسباب منزل و از این‌جور چیزها.
اما اگه پولتان را قایم کنید و مقدار آن‌را هم درست نگویید، اگه شما را بگردند و پول ها را پیدا کنند، مشکل ۱۰برابر خواهد شد! زیرا طرف شک خواهد کرد که شما چرا پنهان کاری می‌کنید، نکنه این پول را برای خرابکاری دارید می‌برید!! یا اینکه مگر شما قاچاقچی هستید که پنهان کاری می‌کنید!! در این صورت، این پول حکم قاچاق را پیدا خواهد کرد. اگر هم آنجا کمی هول بشوید و تته پته کنید که دیگه بدتر!! که از این جور فکرها هم می‌کنند. و پول شما توقیف خواهد شد، تا شما برایشان روشن کنید که منبع این پول کجا بوده، و دلیل روشی نشان دهید که چرا پول ها را مخفی‌ کرده‌اید!!
البته من خودم زندگی‌ام را در آمریکا با ۶۰۰۰ تا شروع کردم، اما دوستان دیگر هم‌ورودی ما Big Grin همون ۲۰۱۲ هایی ها، چندتاشون را همین‌جا در مهاجرسرا می‌خواندم که پول از این بیشتر هم برده‌اند و اعلام کرده‌اند و مشکلی هم نداشته‌اند.
اصولا در درستکاری و روراستی مشکلی پیش‌نخواهد آمد، معمولا دروغ مشکل ساز هست.
اینکه شما شنیده‌اید که به پول زیاد در فرودگاه گیر می‌دهند، برای توریست‌ها هست، نه برای مهاجران.
کامیاب باشید.

خیر دوست عزیز در فرودگاه ایران از نظر قانونی هیچ فرقی برای توریستها و مهاجران وجود ندارد و قانونا خروج بیش از 5000 دلار ممنوع است. البته در بسیاری از مواقع اصلا سوال نمی کنند و اگر بگویید بیش از این مبلغ، ارز دارید دچار مشکل خواهید شد. اطلاعات شما نادرست است.
دوست عزیز، اطلاعات ایشون صحیحه و منظورشون صداقت در اعلام مبلغ پول به گمرک سرزمین رویاها یعنی مقصد هست، البته حق با شماست در مورد اون 5000 تا.

دوست عزیز اطلاعات ایشان کاملا نادرست هست. ایشان می گویند در فرودگاه راستشو بگید و برای شما مشکل پیش نمیاد !!! معلومه که این حرف درست نیست و اگه شما بیش از 5000 تا در فرودگاه ایران داشته باشید و راستش را هم بگید، برای شما حتما مشکل پیش میاد. ایشان می گویند این قانون فقط برای توریستها هست و برای مهاجرین نیست !!! این حرف کاملا نادرسته و در ایران هیچ تفاوتی جود ندارد. صداقت موضوعی دیگر، و قانون موضوعی دیگر است. صادق بودن به معنای قانونی بودن نیست.

منظورشون فرودگاه مقصد هست نه فرودگاه ایران. حرفهای ایشون در مورد فرودگاهای آمریکا هم درسته. یکبار دیگه توضیحاتشون رو مطالعه کنید مشخصه که در مورد آمریکا میگن:

"اما اگه پولتان را قایم کنید و مقدار آن‌را هم درست نگویید، اگه شما را بگردند و پول ها را پیدا کنند، مشکل ۱۰برابر خواهد شد! زیرا طرف شک خواهد کرد که شما چرا پنهان کاری می‌کنید، نکنه این پول را برای خرابکاری دارید می‌برید!! یا اینکه مگر شما قاچاقچی هستید که پنهان کاری می‌کنید!! در این صورت، این پول حکم قاچاق را پیدا خواهد کرد. اگر هم آنجا کمی هول بشوید و تته پته کنید که دیگه بدتر!! که از این جور فکرها هم می‌کنند. و پول شما توقیف خواهد شد، تا شما برایشان روشن کنید که منبع این پول کجا بوده، و دلیل روشی نشان دهید که چرا پول ها را مخفی‌ کرده‌اید!!"

برای برادران *سه *پا*! اصلا مهم نیست که پول به چه منظور میره. هدف اینه که ارز خارج نشه. (که میشه)

ایشان در پاسخ به سوال دوستانی که درباره خارج کردن ارز از ایران، نگرانی داشتند، این جواب نادرست را دادند. جملات سوال کنندگان را به دقت مطالعه کنید تا منظور سوال کنندگان را متوجه شوید:

"یه مقدار بردن 20 هزارتا ذهنمو مشغول کرده.
به تظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟"
"مشکلی پیش نمیاد فقط تو چندتاد کیف پول تقسیم کنید پولاتونو نمیشمرن اگرم یکودر صد پرسید شما بگو چهار هزارتا داری"

بر خلاف تصور شما دوست پاسخ دهنده، در پاسخ به سوالات فوق، به فرودگاه آمریکا اشاره نمی کند در حالیکه واضح است منظور سوال کنندگان فرودگاه ایران بوده است.
قانون ایران همان حداکثر 5000 دلار است و این موضوع ارتباطی به توریست یا مهاجر بودن ندارد.
تشکر کنندگان: پرستوی مهاجر ، Shezem ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013
(2013-08-16 ساعت 03:24)marco250 نوشته:  دو مورد رو برای دوستان عنوان کنم امیدوارم به دردشون بخوره:
۱- دوستانی که Smartphone اندروید یا آیفون دارند برای مسیریابی و GPS آفلاین می توانید از اپلیکیشن هایی مثل Navigon و و TomTom و Sygic و .... استفاده کنید.من خودم شخصا Navigon رو خیلی می پسندم.
۲- برای تماس به ایران می توانید از سایت Startec کردیت بخرید و با ایران خیلی ارزون مکالمه کنید . کیفیتش هم خوبه.
مکالمه به تهران دقیقه ای ۱.۹ سنت
مکالمه به موبایل دقیقه ای ۷.۹ سنت
مکالمه به ایران دقیقه ای ۳.۹ سنت

متشکر از زاهنماییتون. من هرچی سرچ می کنم برا دانلود مجانی navigon فقط نقشه کشورهای اروپای شرقی رو شامل میشه! درسته؟ امریکا رو نداره که ! Sad
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: Shezem ، mrbonbon ، Aida.s ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013
(2013-08-17 ساعت 01:58)soheila_chem نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 03:24)marco250 نوشته:  دو مورد رو برای دوستان عنوان کنم امیدوارم به دردشون بخوره:
۱- دوستانی که Smartphone اندروید یا آیفون دارند برای مسیریابی و GPS آفلاین می توانید از اپلیکیشن هایی مثل Navigon و و TomTom و Sygic و .... استفاده کنید.من خودم شخصا Navigon رو خیلی می پسندم.
۲- برای تماس به ایران می توانید از سایت Startec کردیت بخرید و با ایران خیلی ارزون مکالمه کنید . کیفیتش هم خوبه.

متشکر از زاهنماییتون. من هرچی سرچ می کنم برا دانلود مجانی navigon فقط نقشه کشورهای اروپای شرقی رو شامل میشه! درسته؟ آمریکا رو نداره که ! Sad

OS اسمارت فون شما چیه ؟
اندروید یا ios ؟
تشکر کنندگان: daad
Startec هزينه هاي پنهان بسياري دارد و ممكن است ماهانه تا هيژده دلار براي چند مكالمه نه چندان طولاني پرداخت كنيد.
من چند وقتي استفاده كردم اما بعد لغوش كرذم.
از گوگل براي تماس بين المللي استفاده كنيد بدون هزينه هاي جانبي و ماليات و غيره
(2013-08-17 ساعت 06:06)User نوشته:  Startec هزينه هاي پنهان بسياري دارد و ممكن است ماهانه تا هيژده دلار براي چند مكالمه نه چندان طولاني پرداخت كنيد.
من چند وقتي استفاده كردم اما بعد لغوش كرذم.
از گوگل براي تماس بين المللي استفاده كنيد بدون هزينه هاي جانبي و ماليات و غيره
من دو ساله که با سرویسشون کار می کنم . فقط بار اول که با تهران تماس گرفتم
به جای دقیقه ای ۲ سنت منو ۵ سنت شارژم کردند ولی من باهاشون تماس گرفتم و گفتم که شما منو اضافه تر از نرخی که تو سایتتون نوشتید شارژم کردید و انها هم اضافه شارژ رو بهم برگشت دادند و تا الان هم مشکلی نداشتم.

rateهای سرویس های Google خیلی بالاتره (۱۰ سنت و ۱۲ سنت برای ایران)

من از سرویس DialNow.com هم استفاده کرده ام و از ان هم راضی بودم (۱.۴ سنت و ۴.۳ سنت برای ایران) . نرخش برای تماس داخل آمریکا دقیقه ای ۰.۸ سنت و تماس یزای کانادا رایگان هست.
تشکر کنندگان: valencia ، afshinghwink ، parsush ، usa lover ، mrbonbon ، Aida.s ، kouroshd ، ikamaly ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013 ، shatsi
قابل توجه دوستان
بنده یک ماه پیش بعلت بیماری به امرجنسی روم ( اورژانس ) مراجعه کردم اونها با استقبال مناسب یک آزمایش ادرار برای من انجام دادند و چهارده تا کپسول نسخه نوشتن که چهارده تا کپسول رو از داروخانه گرفتم به مبلغ 43 دلار و بعد از یکماه از بیمارستان صورتحسابی فرستادند به مبلغ 3000 دلار !!!!!!!!!؟؟؟ که این آزمایش بدون بیمه در ایران 15 هزار تومان است . البته من گفتم که درآمد ندارم و اونها هم گفتند اوکی ولی حالا ؟
اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفاً راهنمایی کنه . متشکرم
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: amin arefi ، s.s.h ، setareh2013 ، Sepasttian ، shaso ، lilistar ، kouroshd ، el333 ، Danoosh ، Signal ، ikamaly ، romance33 ، soruosh ، daad ، Alirezaa2013 ، mosi77

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان