کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-17 ساعت 08:30)مرآت74 نوشته:  قابل توجه دوستان
بنده یک ماه پیش بعلت بیماری به اورژانسی روم ( اورژانس ) مراجعه کردم اونها با استقبال مناسب یک آزمایش ادرار برای من انجام دادند و چهارده تا کپسول نسخه نوشتن که چهارده تا کپسول رو از داروخانه گرفتم به مبلغ 43 دلار و بعد از یکماه از بیمارستان صورتحسابی فرستادند به مبلغ 3000 دلار !!!!!!!!!؟؟؟ که این آزمایش بدون بیمه در ایران 15 هزار تومان است . البته من گفتم که درآمد ندارم و اونها هم گفتند اوکی ولی حالا ؟
اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفاً راهنمایی کنه . متشکرم

شما ميتوني بكي من نميتونم اين مبلغ رو بدم و جونه بزنيد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: amin arefi ، sadeghi897 ، shaso ، lilistar ، kouroshd ، مرآت74 ، afs ، Signal ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013 ، shatsi
بنده یک ماه پیش بعلت بیماری به اورژانسی روم ( اورژانس ) مراجعه کردم اونها با استقبال مناسب یک آزمایش ادرار برای من انجام دادند و چهارده تا کپسول نسخه نوشتن که چهارده تا کپسول رو از داروخانه گرفتم به مبلغ 43 دلار و بعد از یکماه از بیمارستان صورتحسابی فرستادند به مبلغ 3000 دلار !!!!!!!!!؟؟؟ که این آزمایش بدون بیمه در ایران 15 هزار تومان است . البته من گفتم که درآمد ندارم و اونها هم گفتند اوکی ولی حالا ؟
ما همين اتفاق برامون افتاد و ٧٤٠٠ شد ما هم گفتيم نداريم بديم اونها هم بخشيدن فقط ٧٠٠ دلار ويزيت دكتر هم بود كه گفتن ٢٠٠ تا شو بدين ولي قسطي
(2013-08-17 ساعت 12:19)ramin888 نوشته:  دوستایی که الان آ م ر ی ک ا هستن میشه بگین چیا با خودتون بردین؟ چیا نبردین و خوشحالین که نیردین؟ چیا بردین و ناراحتین که بردین؟ و چیا نبردین و ناراحتین که نبردیییین؟
چه چیزهایی فکر می کنین لازم باشه که حتما بیاریم؟ مرسی از راهنماییتون

دوست خوبم برو تو بخش مربوطه كامل توصيح داده شده
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-08-17 ساعت 12:25)sadeghi897 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 09:43)مهتاب - 2251 نوشته:  
ما همين اتفاق برامون افتاد و ٧٤٠٠ شد ما هم گفتيم نداريم بديم اونها هم بخشيدن فقط ٧٠٠ دلار ويزيت دكتر هم بود كه گفتن ٢٠٠ تا شو بدين ولي قسطي
مام که مریض می شیم یه صد دلاری به خودمون جایزه می دیم خوب می شیم والا با این عدد رقماشون
از قدیم گفتن پول روی مرده بزاری بیدار می شه
دیBig GrinCoolTongue
مهتاب جون شما همینجوری گفتین ندارین قبول کردن؟ آخه اگه حساب بانکی چک کنن چی؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: afshinghwink ، Aida.s ، hana_fd ، Ali.US ، مرآت74 ، amiz.abdollah ، rezajoon ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013 ، Ehsan1358 ، shatsi
دوستان که در مورد بلیط اطلاع دارن راهنمایی کنن
پرواز قطر با 2 تا استاپ از تهران به لس آنجلس اگر در استاپ دوم که میتونه شیکاگو یا سیاتل یا ..... باشه و 2 ساعت و نیم بین 2 تا پرواز فاصله باشه امکان اینکه پرواز بعدی رو از دست بدیم هست منظورم اینکه 3 ساعت برای کارها کافیه یا کمه؟؟
بعضی از پروازهای قطر از استاپ آخر باید با ایرلاین های داخلی به لس آنجلس رفت و بعضی ها با همون ایرلاین قطر در اون صورت محدودیتی برای بار نیست درسته؟؟؟
دوستانی که اطلاعات یا تجربه دارن نظرتون راجب عمان ایر که پروازهای بعدیش با KLMهست از مسقط و 1 استاپ در آمستردام داره چیه ؟؟
پست موقت
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Aida.s ، kouroshd ، mgolchin13 ، rezajoon ، dove ، daad ، Alirezaa2013 ، mosi77
(2013-08-17 ساعت 12:39)usa lover نوشته:  دوستان که در مورد بلیط اطلاع دارن راهنمایی کنن
پرواز قطر با 2 تا استاپ از تهران به لس آنجلس اگر در استاپ دوم که میتونه شیکاگو یا سیاتل یا ..... باشه و 2 ساعت و نیم بین 2 تا پرواز فاصله باشه امکان اینکه پرواز بعدی رو از دست بدیم هست منظورم اینکه 3 ساعت برای کارها کافیه یا کمه؟؟
بعضی از پروازهای قطر از استاپ آخر باید با ایرلاین های داخلی به لس آنجلس رفت و بعضی ها با همون ایرلاین قطر در اون صورت محدودیتی برای بار نیست درسته؟؟؟
دوستانی که اطلاعات یا تجربه دارن نظرتون راجب عمان ایر که پروازهای بعدیش با KLMهست از مسقط و 1 استاپ در آمستردام داره چیه ؟؟
پست موقت

فکر میکنم اگه زمان بین پروازتون بیشتر باشه بهتره.. شاید پروسه های اداری تون تو 2 ساعت تموم نشه...
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: usa lover ، kouroshd ، عضو باسابقه ، rezajoon ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013 ، ramin_red ، shatsi
دوستان ممنونم که پست تشکرات من و پاک کردین حالا یک سوال دارم ازتون اگر من 3ماه دیگه بخوام وارد خاک امریکا بشم و از الان در سایت مورد نظر ثبت نام کنم و وجه 165 دلارو پرداخت کنم در ارساله زودتر گرین کارتم بعد از ورود تاثیر داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید Smile
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: گل نهال ، Mehrdadordi ، NarcisJ ، rezajoon ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013 ، ramin_red
(2013-08-17 ساعت 13:35)poonehpopo نوشته:  دوستان ممنونم که پست تشکرات من و پاک کردین حالا یک سوال دارم ازتون اگر من 3ماه دیگه بخوام وارد خاک آمریکا بشم و از الان در سایت مورد نظر ثبت نام کنم و وجه 165 دلارو پرداخت کنم در ارساله زودتر گرین کارتم بعد از ورود تاثیر داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید Smile
دوست عزیز ثبت نام خالی که دردی رو دوا نمیکنه، شما باید بعد از ثبت نام حتماً پول رو واریز کنین، تا پروسه فعال سازی گرین کارت شما توسط اداره مهاجرت آغاز بشه وگرنه اگه یکماه از اکانتتون بگذره بدون هیچ فعالیتی، تا اونجا که من میدونم اکانت بسته خواهد شد...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
(2013-08-17 ساعت 13:44)mrbonbon نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 13:35)poonehpopo نوشته:  دوستان ممنونم که پست تشکرات من و پاک کردین حالا یک سوال دارم ازتون اگر من 3ماه دیگه بخوام وارد خاک آمریکا بشم و از الان در سایت مورد نظر ثبت نام کنم و وجه 165 دلارو پرداخت کنم در ارساله زودتر گرین کارتم بعد از ورود تاثیر داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید Smile
دوست عزیز ثبت نام خالی که دردی رو دوا نمیکنه، شما باید بعد از ثبت نام حتماً پول رو واریز کنین، تا پروسه فعال سازی گرین کارت شما توسط اداره مهاجرت آغاز بشه وگرنه اگه یکماه از اکانتتون بگذره بدون هیچ فعالیتی، تا اونجا که من میدونم اکانت بسته خواهد شد...

درسته من هم اکانت باز کردم تا اگر در روند ارسال زودتر گرین کارت تاثیر داره وجه رو پرداخت کنم منونم از پاسختون
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: kouroshd ، rezajoon ، romance33 ، tajhizgaran ، daad ، Alirezaa2013
[font=Tahoma][/font]دوستان عزيزم من هم جديدا كلير شدم و راهي هستم جهت دريافت ويزا Smile)
[b]لطفا لينك و سايت مربوط به پرداخت ١٦٥ $ رو اينج ميذارين .....[/b]
و اينكه از ايران با همين مستر كارت هم ميشه واريز كرد ؟؟ سپاسBig Grin
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: kouroshd ، rezajoon ، mama2030 ، ikamaly ، romance33 ، mdna ، hana_fd ، tajhizgaran ، daad ، Alirezaa2013
(2013-08-17 ساعت 14:35)Mehrdadordi نوشته:  دوستان عزيزم من هم جديدا كلير شدم و راهي هستم جهت دريافت ويزا Smile)
لطفا لينك و سايت مربوط به پرداخت ١٦٥ $ رو اينج ميذارين .....
و اينكه از ايران با همين مستر كارت هم ميشه واريز كرد ؟؟ سپاس
شما تا ويزاتونو نگيريد، نميتونيد پرداخت كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
من اکانت درست کردم، 1 ماه استفاده نکردم، به فنا رفت.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: mrbonbon ، shaso ، گل نهال ، kouroshd ، sce ، Mehrdadordi ، Ali.US ، ikamaly ، romance33 ، amairmonre ، hushmandco ، daad ، Sonaen60
دوستان عزيز مهاجرين محترم
لطفا اگر كسي از طريق شيكاگو با قطر لاين رفته امريكا يه اطلاعاتي در اختيار ما بگذارند ممنون ميشويم
با تشكر
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
(2013-08-17 ساعت 14:57)aliroz نوشته:  دوستان عزيز مهاجرين محترم
لطفا اگر كسي از طريق شيكاگو با قطر لاين رفته امريكا يه اطلاعاتي در اختيار ما بگذارند ممنون ميشويم
با تشكر

دوست عزیز اینو مطالعه کن:
http://mohajersara.com/thread-2375-page-81.html
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، tajhizgaran ، romance33 ، ابی هانی ، daad ، AsemanAbee ، shatsi
(2013-08-17 ساعت 09:43)مهتاب - 2251 نوشته:  

ضمن تشکر باید عرض کنم که صورت حساب بعد از برگشت ما به ایران صادر شده و الان اونجا نیستم . در ضمن در همون بیمارستان گفتم درآمد ندارم انگار توجهی نشده یا اون بنده خدا مسوول نیست . در هر صورت ما چند ماه دیگه بر میگردیم تا اون وقت امیدوارم مشکلی پیش نیاد . لطفاً بگید بعد از رسیدن صورت حساب اقدام کردید یا در بیمارستان ؟ به چه صورت ؟
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان