کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-17 ساعت 14:37)گل نهال نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 14:35)Mehrdadordi نوشته:  دوستان عزيزم من هم جديدا كلير شدم و راهي هستم جهت دريافت ويزا Smile)
لطفا لينك و سايت مربوط به پرداخت ١٦٥ $ رو اينج ميذارين .....
و اينكه از ايران با همين مستر كارت هم ميشه واريز كرد ؟؟ سپاس
شما تا ويزاتونو نگيريد، نميتونيد پرداخت كنيد

بله گل نهال خانم من منظورم بعد از اخذ ویزا بود....
ممنونم
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، ikamaly ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013
باز هم بحث شیرین و تمام نشدنی 165$Smile
عزیزان با تجربه و دوستانی که تعداد نفرات کیسشون 1نفر هست:
در قسمت تکمیل information about you برای وارد کردن Case number دو فرمت وجود داره:
1-در برگه ای که سفارت به عنوان راهنمای پرداخت 165$ داده,کیس نامبرو به صورت 2013AS1234 وارد کرده
2-در داخل ویزا کیس نامبر به صورت 2013AS123401 قید شده
حالا برای کیس های 1نفره کدوم فرمت رو باید ملاک قرار داد و وارد کرد؟
ممنونSmile
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amiz.abdollah ، romance33 ، daad ، Alirezaa2013 ، Mehrdadordi
(2013-08-17 ساعت 17:44)kouroshd نوشته:  باز هم بحث شیرین و تمام نشدنی 165$Smile
عزیزان با تجربه و دوستانی که تعداد نفرات کیسشون 1نفر هست:
در قسمت تکمیل information about you برای وارد کردن Case number دو فرمت وجود داره:
1-در برگه ای که سفارت به عنوان راهنمای پرداخت 165$ داده,کیس نامبرو به صورت 2013AS1234 وارد کرده
2-در داخل ویزا کیس نامبر به صورت 2013AS123401 قید شده
حالا برای کیس های 1نفره کدوم فرمت رو باید ملاک قرار داد و وارد کرد؟
ممنونSmile

گزینه دوم
(2013-08-17 ساعت 12:39)usa lover نوشته:  دوستان که در مورد بلیط اطلاع دارن راهنمایی کنن
پرواز قطر با 2 تا استاپ از تهران به لس آنجلس اگر در استاپ دوم که میتونه شیکاگو یا سیاتل یا ..... باشه و 2 ساعت و نیم بین 2 تا پرواز فاصله باشه امکان اینکه پرواز بعدی رو از دست بدیم هست منظورم اینکه 3 ساعت برای کارها کافیه یا کمه؟؟
بعضی از پروازهای قطر از استاپ آخر باید با ایرلاین های داخلی به لس آنجلس رفت و بعضی ها با همون ایرلاین قطر در اون صورت محدودیتی برای بار نیست درسته؟؟؟
دوستانی که اطلاعات یا تجربه دارن نظرتون راجب عمان ایر که پروازهای بعدیش با KLMهست از مسقط و 1 استاپ در آمستردام داره چیه ؟؟
پست موقت
به نظر من دنبال این بلیط های چند استاپه نرین که بعدا پشیمون میشین. البته افراد مجرد و زوج های بدون بچه فرق میکنه ولی بچه دار ها حواس شون باشه که پرواز خیلی طولانیه و خسته کننده و عصبی کننده هست. با ترکیش یا امارات که مستقیم میان LA بلیط بگیرید بهتره. این رو هم در نظر بگیرید که اگر پرواز داخلی داشته باشید سه تا چمدون کمتر میتونید بیارید که کلی فرقش هست.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2013-08-17 ساعت 13:35)poonehpopo نوشته:  دوستان ممنونم که پست تشکرات من و پاک کردین حالا یک سوال دارم ازتون اگر من 3ماه دیگه بخوام وارد خاک آمریکا بشم و از الان در سایت مورد نظر ثبت نام کنم و وجه 165 دلارو پرداخت کنم در ارساله زودتر گرین کارتم بعد از ورود تاثیر داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید Smile
بله تاثیر داره. من خودم از قصد پرداخت نکردم، به دلیل این که می خواستم ادرسم رو عوض کنم و چون کسی رو نداشتم، واز دوستان هم کسی توی تاپیک " کسانی که حاضرند کمک کنن" به درخواست من برای استفاده از ادرسشون جواب نداد، تصمیم گرفتم بعد از مشخص شدن آدرسم این کار رو بکنم. تا وقتی شما 165$ رو نپردازید هیچ کاری روی پرونده شما نمیشه. و این باعث میشه که کارهاتون عقب بیفته. من یک هفته پس از ورودم این مبلغ رو ریختم و درست 14 روز بعدش سایتUSCIS شماره کانفیرمیشن من روشناخت و نوشت که فرم os55 یا یک همچین چیزی قبول شده. روز بعدش هم نوشت که کارت های ما در دست تولید هستنBig Grin و تا 30 روز دیگه باید به دستمون برسه. بعد از ریختن 165$ توی همون سایت پروفایلم رو آپدیت کردم و آدرس جدیدم رو دادم بعدش رفتم توی سایت USCIS هم فرم AR-11 که برای تغییر آدرس هستش رو پر کردم. چیزی که ما رو اذیت کرد این بود که اخیرا اداره سوشال سکیوریتی یک قانونی گذاشته که شما تا 21 روز بعد از ورودتون نمی تونید درخواست شماره بدید و بدون SSN هم اکثر کارها لنگ می شه. و بعد از درخواست هم دیگه شماره شما رو پرینت نمی کنن بهتون بدن.یعنی باید صبر کنید تا توی پست کارتتون بیادولی اگر شما 165$ رو قبلا پرداخته باشین یک هفته تا 10 روز بعد از ورودتون ssn براتون میاد.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2013-08-17 ساعت 21:16)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 13:35)poonehpopo نوشته:  دوستان ممنونم که پست تشکرات من و پاک کردین حالا یک سوال دارم ازتون اگر من 3ماه دیگه بخوام وارد خاک آمریکا بشم و از الان در سایت مورد نظر ثبت نام کنم و وجه 165 دلارو پرداخت کنم در ارساله زودتر گرین کارتم بعد از ورود تاثیر داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید Smile
بله تاثیر داره. من خودم از قصد پرداخت نکردم، به دلیل این که می خواستم ادرسم رو عوض کنم و چون کسی رو نداشتم، واز دوستان هم کسی توی تاپیک " کسانی که حاضرند کمک کنن" به درخواست من برای استفاده از ادرسشون جواب نداد، تصمیم گرفتم بعد از مشخص شدن آدرسم این کار رو بکنم. تا وقتی شما 165$ رو نپردازید هیچ کاری روی پرونده شما نمیشه. و این باعث میشه که کارهاتون عقب بیفته. من یک هفته پس از ورودم این مبلغ رو ریختم و درست 14 روز بعدش سایتUSCIS شماره کانفیرمیشن من روشناخت و نوشت که فرم os55 یا یک همچین چیزی قبول شده. روز بعدش هم نوشت که کارت های ما در دست تولید هستنBig Grin و تا 30 روز دیگه باید به دستمون برسه. بعد از ریختن 165$ توی همون سایت پروفایلم رو آپدیت کردم و آدرس جدیدم رو دادم بعدش رفتم توی سایت USCIS هم فرم AR-11 که برای تغییر آدرس هستش رو پر کردم. چیزی که ما رو اذیت کرد این بود که اخیرا اداره سوشال سکیوریتی یک قانونی گذاشته که شما تا 21 روز بعد از ورودتون نمی تونید درخواست شماره بدید و بدون SSN هم اکثر کارها لنگ می شه. و بعد از درخواست هم دیگه شماره شما رو پرینت نمی کنن بهتون بدن.یعنی باید صبر کنید تا توی پست کارتتون بیادولی اگر شما 165$ رو قبلا پرداخته باشین یک هفته تا 10 روز بعد از ورودتون ssn براتون میاد.
سلام بر گلچین عزیز
آقا این که نوشتی "بعد از ریختن 165$ توی همون سایت پروفایلم رو آپدیت کردم و آدرس جدیدم رو دادم بعدش رفتم" را من متوجه نشدم یعنی تو همون سایتی که اقدام به پرداخت 165$ کردی جایی برای ثبت آدرس هست؟؟؟ میشه بیشتر راهنمایی بفرمایی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-08-12 ساعت 23:24)Ali.US نوشته:  دوستان عزیزی که اطلاع دارند خواهش میکنم راهنمایی کنند
1-برای ثبت نام بچه در مدارس دولتی در کالیفرنیا چه مدارکی را باید ترجمه کنیم؟
2-آیا باید مهر وزارت خارجه برای ترجمه ها زده بشه یا همان مهر دارالترجمه کافیه؟
3-ما که بعد از شروع سال تحصیلی میرسیم آیا بچه ها را ثبت نام می کنند یا یک سال تحصیلی عقب میافتند؟
خواهش می کنم اگر کسی اطلاع دقیقی دارد راهنمایی کند.
دوست گرامی با درود ، ما هم دو تا فرزند داریم که یکیش های اسکول میره و اون یکی میدل اسکون .. برای ثبت نام حتما کارت واکسیناسیون رو باید داشته باشی و 2- باید ریز نمرات رو از مدرسه که به مهر آموزش و پرورش رسیده باشه رو ترجمه کنی 3- مهر وزرات امور خارجه رو نمیخواد 4- در مورد عقب افتادن بچه ها هم ناراحت نباش ... اگر عقب بیفتن هم مشکلی نیست ...
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: User ، Ali.US ، گل نهال ، ikamaly ، romance33 ، amin arefi ، soruosh ، daad ، kouroshd ، Alirezaa2013 ، sh_aytak ، محبت ، ramin_red
(2013-08-16 ساعت 23:09)shilashams نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 19:28)ramin888 نوشته:  وقتی برای گرفتن ویزا می رم ابوظبی اونجا میشه دستی به سفارت پرداخت کرد مثل زمان مصاحیه؟

سلام. مگه زمان گرفتن ویزا هم پول می گیرن؟؟ از ما زمان مصاحبه نفری 330 دلار گرفتن. تو سایت هم ندیدم جایی.

منظورشون 165 دلاریه که برای صدور گرین کارد باید به طور آنلاین در سایت USCIS پرداخت کنین. ربطی به ویزا نداره
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: Ali.US ، daad
(2013-08-17 ساعت 21:00)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 12:39)usa lover نوشته:  دوستان که در مورد بلیط اطلاع دارن راهنمایی کنن
پرواز قطر با 2 تا استاپ از تهران به لس آنجلس اگر در استاپ دوم که میتونه شیکاگو یا سیاتل یا ..... باشه و 2 ساعت و نیم بین 2 تا پرواز فاصله باشه امکان اینکه پرواز بعدی رو از دست بدیم هست منظورم اینکه 3 ساعت برای کارها کافیه یا کمه؟؟
بعضی از پروازهای قطر از استاپ آخر باید با ایرلاین های داخلی به لس آنجلس رفت و بعضی ها با همون ایرلاین قطر در اون صورت محدودیتی برای بار نیست درسته؟؟؟
دوستانی که اطلاعات یا تجربه دارن نظرتون راجب عمان ایر که پروازهای بعدیش با KLMهست از مسقط و 1 استاپ در آمستردام داره چیه ؟؟
پست موقت
به نظر من دنبال این بلیط های چند استاپه نرین که بعدا پشیمون میشین. البته افراد مجرد و زوج های بدون بچه فرق میکنه ولی بچه دار ها حواس شون باشه که پرواز خیلی طولانیه و خسته کننده و عصبی کننده هست. با ترکیش یا امارات که مستقیم میان LA بلیط بگیرید بهتره. این رو هم در نظر بگیرید که اگر پرواز داخلی داشته باشید سه تا چمدون کمتر میتونید بیارید که کلی فرقش هست.
باور کنید اگر جناب همسر این پست شما رو بخونه کلی خوشحال میشه
چون این نظر من بود برای کاهش هزینه ها که 2-3 ساعت با بچه هم مشکلی ایجاد نمیکنه
ولی به این نتیجه رسیدیم که ترکیش بهترین انتخاب می تونه باشه با جمیع شرایط
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-08-15 ساعت 09:28)AFSHIN-PIC نوشته:  الان که اول راه این پروژه آماری هستیم موارد دیگه ای هم به اون اضافه بشه یک مرجع کاملتر برای خودمون و بچه های سالهای دیگه بوجود میاد که حداقل ار نظر من جالبتر و کاملتره ، مثلا : مدت زمان دریافت سوشیال سکیوریتی پس از ورود ، مدت زمان دریافت گرین کارت پس از ورود ، مدت زمان پیدا کردن اولین کار پس از ورود ، یا حتی عنوان کار یا یافتن کار در رشته تخصصی یا غیر تخصصی

کلا با نظر شما موافقم. فقط عملی شدن یا نشدنش به شرطی هست که بقیه دوستان هم همراهی بکنند و اطلاعاتشون رو اعلام کنند.
شخصا مشکلی با این موضوع ندارم و دوستان هرکدوم هرمقدار اطلاعات در اختیار من قرار بدند می شه روی سایت گذاشت.

اعضای محترم مهاجرسرا

اگر در امریکا زندگی می کنید، ساکن شدید یا قرار هست در محل مشخصی از امریکا ساکن بشید شما هم می تونید اطلاعات خودتون رو ارسال کنید تا شهرتون روی نقشه مهاجرت برندگان لاتاری ۲۰۱۳ درج بشه.

http://afsh.servehttp.com/p
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-08-17 ساعت 21:51)mohammad fazli نوشته:  
سلام بر گلچین عزیز
آقا این که نوشتی "بعد از ریختن 165$ توی همون سایت پروفایلم رو آپدیت کردم و آدرس جدیدم رو دادم بعدش رفتم" را من متوجه نشدم یعنی تو همون سایتی که اقدام به پرداخت 165$ کردی جایی برای ثبت آدرس هست؟؟؟ میشه بیشتر راهنمایی بفرمایی
سلام محمد جان .بله تو همون سایت وارد اکانت خودتون که میشین یک قسمتی هست که پروفایل شما هست: view my profile و اونجا تب profie رو باز میکنید و گوشه بالا سمت راست از update profile informationمی تونید آدرس و شماره تلفونتون رو وارد کنید.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، ikamaly ، itsmasoud ، hana_fd ، گل نهال ، sce ، romance33 ، zavosh ، afs ، byousefi_p ، daad ، kouroshd ، mrbonbon ، Mehrdadordi ، AsemanAbee
دوست گرامي سلام
فكر ميكنيد اين آدرس ميتونه مبناي ارسال گرين كارت و اس اس بشه
آخه من هم آدرسم را عوض كردم روز مصاحبه اعلام كردم و فايل آدرس جديد را
هم ايميل كردم ولي هنوز نمدونم واقعا كدوم آدرس مقبول شده
با تشكر
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: Shezem ، romance33 ، tajhizgaran ، amairmonre ، daad ، Alirezaa2013 ، NarcisJ
سلام به همه دوستان
ماهم تا حدودی البته 95% مشخص شده که کجا میریم خواستم دوستانی که زحمت تنظیم جدول را میکشند مارا هم بحساب بیاورند
ما4نفر هستیم کالیفرنیا و شهر ارواین امیدوارم دوستان بیشتر مارا راهنمایی بفرمایند .
تشکر کنندگان: sce ، usa lover ، romance33 ، amiz.abdollah ، afs ، amairmonre ، daad ، kouroshd ، soruosh ، Alirezaa2013 ، NarcisJ
(2013-08-18 ساعت 03:57)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 21:51)mohammad fazli نوشته:  
سلام بر گلچین عزیز
سلام محمد جان .بله تو همون سایت وارد اکانت خودتون که میشین یک قسمتی هست که پروفایل شما هست: view my profile و اونجا تب profie رو باز میکنید و گوشه بالا سمت راست از update profile informationمی تونید آدرس و شماره تلفونتون رو وارد کنید.
گلچین عزیز سلام.
من 165$ رو الان یه ماه میشه که پرداخت کردم.از طرفی قصد تغییر آدرس هم دارم.با این حال فکر کنم نشه از ایران پروفایل رو آپدیت کرد تا تو USCIS فرم AR-11 رو پر کرد.
موقع آپدیت کردن پروفایل یه پیغام میده که راستشو بخوای می ترسم اقدام بعدی رو انجام بدم.از طرفی فکر کنم پروسه پرونده ما شروع شده و اگه الان دیگه بخوام تغییری بدم کار عقب میوفته.
نظرت چیه ؟
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-08-18 ساعت 09:09)aliroz نوشته:  دوست گرامي سلام
فكر ميكنيد اين آدرس ميتونه مبناي ارسال گرين كارت و اس اس بشه
آخه من هم آدرسم را عوض كردم روز مصاحبه اعلام كردم و فايل آدرس جديد را
هم ايميل كردم ولي هنوز نمدونم واقعا كدوم آدرس مقبول شده
با تشكر

در اولین فرودگاهی که به آمریکا وارد میشوید و کارهای مهاجرتی را انجام می‌دهند، همانجا هم، آدرسی که مقبول واقع شده ! را بهتان نشان می‌دهند و دوباره برای اطمینان از شما می‌پرسند که به این آدرس تشریف می‌برید؟ و شما میتوانید آنجا چک کنید که کدام آدرس را آنها برگزیده‌اند. و اگر آدرس نادرست بود، آدرس درست را آنجا در فرودگاه به آگاهی‌شان می‌رسانید.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان