کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-17 ساعت 17:44)kouroshd نوشته:  باز هم بحث شیرین و تمام نشدنی 165$Smile
عزیزان با تجربه و دوستانی که تعداد نفرات کیسشون 1نفر هست:
در قسمت تکمیل information about you برای وارد کردن Case number دو فرمت وجود داره:
1-در برگه ای که سفارت به عنوان راهنمای پرداخت 165$ داده,کیس نامبرو به صورت 2013AS1234 وارد کرده
2-در داخل ویزا کیس نامبر به صورت 2013AS123401 قید شده
حالا برای کیس های 1نفره کدوم فرمت رو باید ملاک قرار داد و وارد کرد؟
ممنونSmile

سلام

من که با همان فرمت برگه ای که سفارت داده بود برای خودم و بقیه اعضای خانواده وارد کردم و مشکلی هم نداشت و 160 $ ها رو دیروز هم از طریق یکی از آشنایانم از نروژ پرداخت کردم تا یک ماه دیگه که می خوام برم گرین کارتم زودتر صادر بشه .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، parsush ، kasrafo ، amairmonre ، daad ، kouroshd ، nooshshahnar ، soruosh ، dana ، Alirezaa2013 ، AsemanAbee
افشین جان ما رو هم وارد جدولت کن :

4 نفر
سن حوزه
کالیفرنیا
ورود به تاریخ 20 سپتامبرBig Grin
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، romance33 ، گل نهال ، Nasimmmm ، afs ، amairmonre ، daad ، kouroshd ، soruosh ، Alirezaa2013 ، ikamaly
(2013-08-18 ساعت 12:21)tajhizgaran نوشته:  افشین جان ما رو هم وارد جدولت کن :

4 نفر
سن حوزه
کالیفرنیا
ورود به تاریخ 20 سپتامبرBig Grin

بلیت از کجات گرفتی ؟؟ نفری چند ؟
تشکر کنندگان: soruosh ، romance33 ، hana_fd ، kasrafo ، tajhizgaran ، daad ، kouroshd ، Alirezaa2013 ، ikamaly
سلام من را هم اضافه کنید 2 نفر هیوستون 20 سپتامبر
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، kasrafo ، afs ، amiz.abdollah ، nooshshahnar ، Alirezaa2013 ، romance33 ، sce
(2013-08-18 ساعت 10:53)sce نوشته:  
(2013-08-18 ساعت 03:57)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 21:51)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 21:16)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 13:35)poonehpopo نوشته:  دوستان ممنونم که پست تشکرات من و پاک کردین حالا یک سوال دارم ازتون اگر من 3ماه دیگه بخوام وارد خاک آمریکا بشم و از الان در سایت مورد نظر ثبت نام کنم و وجه 165 دلارو پرداخت کنم در ارساله زودتر گرین کارتم بعد از ورود تاثیر داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید Smile
بله تاثیر داره. من خودم از قصد پرداخت نکردم، به دلیل این که می خواستم ادرسم رو عوض کنم و چون کسی رو نداشتم، واز دوستان هم کسی توی تاپیک " کسانی که حاضرند کمک کنن" به درخواست من برای استفاده از ادرسشون جواب نداد، تصمیم گرفتم بعد از مشخص شدن آدرسم این کار رو بکنم. تا وقتی شما 165$ رو نپردازید هیچ کاری روی پرونده شما نمیشه. و این باعث میشه که کارهاتون عقب بیفته. من یک هفته پس از ورودم این مبلغ رو ریختم و درست 14 روز بعدش سایتUSCIS شماره کانفیرمیشن من روشناخت و نوشت که فرم os55 یا یک همچین چیزی قبول شده. روز بعدش هم نوشت که کارت های ما در دست تولید هستنBig Grin و تا 30 روز دیگه باید به دستمون برسه. بعد از ریختن 165$ توی همون سایت پروفایلم رو آپدیت کردم و آدرس جدیدم رو دادم بعدش رفتم توی سایت USCIS هم فرم AR-11 که برای تغییر آدرس هستش رو پر کردم. چیزی که ما رو اذیت کرد این بود که اخیرا اداره سوشال سکیوریتی یک قانونی گذاشته که شما تا 21 روز بعد از ورودتون نمی تونید درخواست شماره بدید و بدون SSN هم اکثر کارها لنگ می شه. و بعد از درخواست هم دیگه شماره شما رو پرینت نمی کنن بهتون بدن.یعنی باید صبر کنید تا توی پست کارتتون بیادولی اگر شما 165$ رو قبلا پرداخته باشین یک هفته تا 10 روز بعد از ورودتون ssn براتون میاد.
سلام بر گلچین عزیز
آقا این که نوشتی "بعد از ریختن 165$ توی همون سایت پروفایلم رو آپدیت کردم و آدرس جدیدم رو دادم بعدش رفتم" را من متوجه نشدم یعنی تو همون سایتی که اقدام به پرداخت 165$ کردی جایی برای ثبت آدرس هست؟؟؟ میشه بیشتر راهنمایی بفرمایی
سلام محمد جان .بله تو همون سایت وارد اکانت خودتون که میشین یک قسمتی هست که پروفایل شما هست: view my profile و اونجا تب profie رو باز میکنید و گوشه بالا سمت راست از update profile informationمی تونید آدرس و شماره تلفونتون رو وارد کنید.
گلچین عزیز سلام.
من 165$ رو الان یه ماه میشه که پرداخت کردم.از طرفی قصد تغییر آدرس هم دارم.با این حال فکر کنم نشه از ایران پروفایل رو آپدیت کرد تا تو USCIS فرم AR-11 رو پر کرد.
موقع آپدیت کردن پروفایل یه پیغام میده که راستشو بخوای می ترسم اقدام بعدی رو انجام بدم.از طرفی فکر کنم پروسه پرونده ما شروع شده و اگه الان دیگه بخوام تغییری بدم کار عقب میوفته.
نظرت چیه ؟
موفق باشین.
راستش من اطلاعی ندارم.بسته به اون پیغامی که می ده باید خودتون تصمیم بگیرید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، amairmonre ، daad ، kouroshd ، Soap McTavish ، romance33 ، sce
با سلام
لطفا اطلاعات ما رو هم اضافه كنيد :
2 نفر ،تاريخ ورود 28sep ،استيت كالج پنسيلوانيا
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: afs ، jjbahale ، amiz.abdollah ، amairmonre ، daad ، Alirezaa2013 ، romance33 ، sce ، shatsi
سلام
ما رو هم اضافه کنید
3نفر- میامی فلوریدا -تاریخ حرکت 5 اکتبر
ایرلاین آلیتالیا
Ca no: 2013AS65xx/مصاحبه: آنکارا /تاریخ مصاحبه2 مي/ نتيجه برگه صورتي/ تعداد اعضا: 3نفر
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، amairmonre ، daad ، Alirezaa2013 ، Mehrdadordi ، romance33 ، sce ، afs ، ramin_red ، shatsi
(2013-08-15 ساعت 06:26)afs نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 05:19)sepand88 نوشته:  رای گواهینامه یه خانم ایرانی مسعول انجام کارای گواهینامه بود و بهم گفت باید فرم I-94 رو پر کنم وگرنه نمیشه من که تاحالا نشنیده بودم دوستان اطلاعی دارن؟ تازه موقع پر کردن یه گزینه داره که نوع اقامتو میخواد که مال من گوناگونی لاتری هست اما تو لیستش نبود

دوست عزیز اگر بگید کدوم ایالت هستید بهتر می شه کمک کرد.
تا اونجایی که من می دونم برای افراد مقیم یکی از مدارکی که برای گرفتن گواهینامه لازمه گرین کارت یا فرم I-551.

این فرم I-551 دقیقا همون ویزایی هست که توی پاسپورت شما هست و این I-94 رو وقتی لازم دارند که ویزای شما غیر مهاجرتی باشه.
نوع اقامت رو هم نمی دونم چی بوده و چی می خواستید بزنید که نداشته. البته زیاد عجیب نیست من هم که برای گواهینامه اقدام کردم سیستمشون A نامبر روی ویزا رو قبول نمی کرد و با دردسر زیاد منیجر اصلیشون اومد تا تونستن مشخصات رو ثبت کنند.
با سلام دوستان می تونید بگید که گرفتن گواهینامه شامل چه مراحلی میشه؟آیا بدون گرین کارت و با سوشال نامبر میشه اقدام کرد؟و چقدر زمان می بره؟
€€€ღ 2013AS1 آنکارا 1نفر ღ مصاحبه :وسط ژانویهღ کلیرنس: 17 JULY مقصد:NYC
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، daad ، romance33
سلام دوستان . من بیشتر از 3 هفت هست اومدم لس آنجلس ( کانوگا پارک) اما برای کلاس زبان واقعا نمی دونم کجا باید برم ثبت نام کنم یا چه سایتی مراجعه کنم خواهش می کنم لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه . همه میگن کلاس زبان مجانی هست اما من هیچ آدرسی چیزی ندارم . لطفا راهنمایی کنید .
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، amairmonre ، r_ent ، daad ، kouroshd ، Alirezaa2013 ، romance33
(2013-08-19 ساعت 08:57)ali.rajabi12 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 06:26)afs نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 05:19)sepand88 نوشته:  رای گواهینامه یه خانم ایرانی مسعول انجام کارای گواهینامه بود و بهم گفت باید فرم I-94 رو پر کنم وگرنه نمیشه من که تاحالا نشنیده بودم دوستان اطلاعی دارن؟ تازه موقع پر کردن یه گزینه داره که نوع اقامتو میخواد که مال من گوناگونی لاتری هست اما تو لیستش نبود

دوست عزیز اگر بگید کدوم ایالت هستید بهتر می شه کمک کرد.
تا اونجایی که من می دونم برای افراد مقیم یکی از مدارکی که برای گرفتن گواهینامه لازمه گرین کارت یا فرم I-551.

این فرم I-551 دقیقا همون ویزایی هست که توی پاسپورت شما هست و این I-94 رو وقتی لازم دارند که ویزای شما غیر مهاجرتی باشه.
نوع اقامت رو هم نمی دونم چی بوده و چی می خواستید بزنید که نداشته. البته زیاد عجیب نیست من هم که برای گواهینامه اقدام کردم سیستمشون A نامبر روی ویزا رو قبول نمی کرد و با دردسر زیاد منیجر اصلیشون اومد تا تونستن مشخصات رو ثبت کنند.
با سلام دوستان می تونید بگید که گرفتن گواهینامه شامل چه مراحلی میشه؟آیا بدون گرین کارت و با سوشال نامبر میشه اقدام کرد؟و چقدر زمان می بره؟
گواهینامه ربطی به گرین کارت نداره و شما با SSN میرید به DMV و اقدام میکنید. ابتدا همون روز اول پس ار رجیستریشن و پول دادن امتحان آیین نامه میدید و اگر قبول شدید وقت میگیرید برای امتجان شهر (چند روز بعد) و با یک ماشین و صاحب ماشین میرید امتحان میدید. اگر قبول بشید یه مدرک موقت میدن و دو هفته تا دو ماه طول میکشه که اصل گواهینامه بیاد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-08-19 ساعت 09:08)leila_2013 نوشته:  سلام دوستان . من بیشتر از 3 هفت هست اومدم لس آنجلس ( کانوگا پارک) اما برای کلاس زبان واقعا نمی دونم کجا باید برم ثبت نام کنم یا چه سایتی مراجعه کنم خواهش می کنم لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه . همه میگن کلاس زبان مجانی هست اما من هیچ آدرسی چیزی ندارم . لطفا راهنمایی کنید .
من ولی زندگی نمی کنم اما می دونم که در Pierce کالج کلاس های (تقریبا) مجانی ESL هست که باید ثبت نام کنید. برید به خود کالح و ازشون سوال کنید.
تشکر کنندگان: 3rip ، amairmonre ، Soap McTavish ، گل نهال ، usa lover ، r_ent ، daad ، kouroshd ، mrbonbon ، afshinghwink ، Alirezaa2013 ، romance33 ، sce
دوستان گرامی با درود، ما 14 اوگست وارد لوس آنجلس شدیم و در شهر سن کلمنته نزدیک ایروان هستیم . ما 165 دلار را در ایران حدود 20 روز پیش پرداخت کردم . حالا میخوام از برم تو سایت کذایی ولی آدرش رو ندارم که چک کنم ببینم که سوشیان من و خانواده آماده است یا نه .. اگر کسی آدرس رو داره لطف کنه بذاره .. چون همانگونه که دوستان میدونن بدون سوشیان کاراهات پیش نمیره ...

با سپاس ..... بدرود
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: amairmonre ، abloom_ma ، usa lover ، tajhizgaran ، zohre02 ، daad ، dana ، Alirezaa2013 ، romance33 ، Ehsan1358
(2013-08-19 ساعت 09:19)bayat_r نوشته:  گواهینامه ربطی به گرین کارت نداره و شما با SSN میرید به DMV و اقدام میکنید. ابتدا همون روز اول پس ار رجیستریشن و پول دادن امتحان آیین نامه میدید و اگر قبول شدید وقت میگیرید برای امتجان شهر (چند روز بعد) و با یک ماشین و صاحب ماشین میرید امتحان میدید. اگر قبول بشید یه مدرک موقت میدن و دو هفته تا دو ماه طول میکشه که اصل گواهینامه بیاد
والا منو که خیلی اذیت کردن.من دفعه اول آیین نامه قبول شدم ولی سه دفعه منو کشوند اونجا.تازه یکی از مراکز اصلیش تو شیکاگو بود.چرا که دفعه اول رفتم گفت غیر از پاسپورت و ویزا دو تا نامه میخایم که آدرست توش باشه.یکی از دوستان شیکاگو گفت با SSN و نامه بانک رفتم گرفتم(همونجایی هم رفته بود که منم رفتم).دفعه دوم همین کارو کردم.باز گفت نامه بانک قبول نیست باید Statement بانک باشه.باز اونم بردم از اونجایی که آدرسم تو شیکاگو نبود ولی تو ایلینویز بود باز گفت این آدرس تو شیکاگو نیست گفتم ببین دیگه سخت نگیر عزیز برادر که دیگه بله رو گفتن.Cool
دوستان شاید بعضی جاها مثل DMV اوایل که نامه ای که آدرسشون توش باشه نداشته باشن شاید به این مشکل بخورن.
آیین نامه هم فقط شکلها رو 6تا اشتباه زدم و قبول شدم.حالا برای تو شهریش ماشین ندارمShy
دوستان، شما هم در ورود به سایت در بخش 165$ مشکل دارید؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: amairmonre ، tajhizgaran ، zohre02 ، afshinghwink ، romance33
(2013-08-19 ساعت 09:33)byousefi_p نوشته:  دوستان، شما هم در ورود به سایت در بخش 165$ مشکل دارید؟
من دیروز ثبن نام کردم و مشکلی نداشتم و دوستم هم در آمریکا پرداخت رو انجام داد و تائیدیه هم داد
بهترین راهنمایی هم پست دوست عزیزمون کاوه هست که با کمک ایشون هیچ مشکلی نخواهید داشت و بسیار ساده هست
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان