کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
آیا گرفتن نامه ی عدم تصادف از بیمه در ایران برای تخفیف گرفتن بیمه ی ماشین در ایالت تگزاس به درد میخوره؟ اگر مفیده برم دنبالش والا وقت و هزینه صرفش نکنم. ممنون
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، Alirezaa2013 ، daad ، ikamaly ، Ehsan1358
iPhone 5 Black 16GB
$549.99
Virgin Mobile...

iPhone 5 ‑ Unlocked ‑ 1...
$649.00
Apple Store

Apple iPhone 5 16GB T‑Mobil...
$629.00
Walmart

Apple iPhone 5 ‑ 16GB ‑ Blac...
$199.99
Verizon Wirel...

Apple Iphone 5 16gb (t‑mobile)
$430.00
eBay دوستانی که انجا هستند میشه بگن چرا اینقدر اختلاف قیمت هست بین کمپانی ها واسه خرید گوشی آیفون 5 ?
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، kouroshd ، amiz.abdollah ، romance33 ، Alirezaa2013 ، afshinghwink ، daad ، Sonaen60 ، AsemanAbee
سلام بچه ها،
برای همه ی بچه هایی که وارد این قسمت از سایت می شند خوشحالم و آرزوی موفقیت در کشور امریکا می کنیم.
دوستان من 10 سال هست گواهینامه دارم و باید ترجمه گواهینامه و یا گواهینامه بین و لمللی بگیرم.
کسی از دوستان تو این زمینه اطلاعاتی داره.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، Ehsan1358
(2013-08-20 ساعت 11:42)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:03)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:14)mona_gh نوشته:  بلیت از قطری گرفتم . مشهد دوحه - دوحه شیکاگو - شیکاگو سن حوزه
هر نفر بزرگسال 24732000 ریال . Wink

سلام
دوست عزیز امیدوارم که موفق باشید در زندگی جدید
میشه راهنمائی کنید من دنبال بلیط هستم واسه سن حوزه ولی بالای 4.000.000 تومان میشه شما چه جوری گرفتید ؟ جه زمانی گرفتید؟

دوست من

من حدود 10 روز پیش رزرو کردم و 3 روز پیش بلیطها رو گرفتم . قیمت با توجه به تغییرات قیمت $ تغییر می کنه و با توجه به پر و خالی بودن پرواز هم فرق می کنه . فقط حواست باشه با پروازی بگیری که توی دوحه 1/5 ساعت توقف داشته باشه

شیکاگو به سن حوزه با امریکن ایرلاین هست . ضمناً بلیط ما یکسره هست .

البته به رزرو نیازی نبود چون ایرلاین قطری کارت شتاب هم قبول میکنه.

منتها بدی که داره اینه که دو استاپ داره و برای بچه دار مناسب نیست.

من خودم نظرم روی ترکیش هست که از مشهد شیراز و اصفهان هم پرواز داره فقط باید چک کنید برای مقصد شما هم پرواز داره یا نه.

چون تا سن حوزه پرواز مستقیم نداشتند مجبور شدم از قطری با دو استاپ بگیرم .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: Alirezaa2013 ، Ehsan1358
(2013-08-20 ساعت 12:31)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 11:42)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:14)mona_gh نوشته:  بلیت از قطری گرفتم . مشهد دوحه - دوحه شیکاگو - شیکاگو سن حوزه
هر نفر بزرگسال 24732000 ریال . Wink

سلام
دوست عزیز امیدوارم که موفق باشید در زندگی جدید
میشه راهنمائی کنید من دنبال بلیط هستم واسه سن حوزه ولی بالای 4.000.000 تومان میشه شما چه جوری گرفتید ؟ جه زمانی گرفتید؟

دوست من

من حدود 10 روز پیش رزرو کردم و 3 روز پیش بلیطها رو گرفتم . قیمت با توجه به تغییرات قیمت $ تغییر می کنه و با توجه به پر و خالی بودن پرواز هم فرق می کنه . فقط حواست باشه با پروازی بگیری که توی دوحه 1/5 ساعت توقف داشته باشه

شیکاگو به سن حوزه با امریکن ایرلاین هست . ضمناً بلیط ما یکسره هست .

البته به رزرو نیازی نبود چون ایرلاین قطری کارت شتاب هم قبول میکنه.

منتها بدی که داره اینه که دو استاپ داره و برای بچه دار مناسب نیست.

من خودم نظرم روی ترکیش هست که از مشهد شیراز و اصفهان هم پرواز داره فقط باید چک کنید برای مقصد شما هم پرواز داره یا نه.

چون تا سن حوزه پرواز مستقیم نداشتند مجبور شدم از قطری با دو استاپ بگیرم .

ذوست عزیز درسته که قطر ایر لاین ارزونتره ولی چون پروازه داخلی دارین در امریکا مجبورید اختلاف بار پرداخت کنید که ارزون نیست .پرواز داخلی فقط یک چمدون مجاز می باشد .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: kouroshd ، mhb161 ، romance33
دیشب زنگیدم واسه کمپس سانتا مونیکا کالج ، گفت واسه 11 هفته بین 1400 تا 1600 بستگی به اتاق که دو یا چند نفره باشه ، اجاره میدن، خیلی خوبه یعنی واسه هر ماه تقریبا 500$ ! تازه یک آپشن دیگه هم داره که باهزینه خیلی کم سه وعده غذا سرو میشه . حداقل اتاقش هم دو نفره هست که به من پیشنهاد داد اگه با یکی از دوستای خودت بگیری بهتره . از دوستان اگه کسی تا آخر آگوست قصد داره بیاد لس آنجلس ، باهم میتونیم واسه این کالج اقدام کنیم . یک اپلیکیشن فرم هست که باید پر کرد و ...
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: mhb161 ، kouroshd ، amiz.abdollah ، romance33 ، mrbonbon ، zohre02 ، HRSH ، مانترا ، Alirezaa2013 ، s.s.h ، ikamaly ، mosi77 ، mino2013 ، Lemony ، sumya
(2013-08-20 ساعت 12:14)shishipapa نوشته:  iPhone 5 Black 16GB
$549.99
Virgin Mobile...
گوشی لاک هست
iPhone 5 ‑ Unlocked ‑ 1...
$649.00
Apple Store

Apple iPhone 5 16GB T‑Mobil...
$629.00
Walmart
گوشی لاک هست
Apple iPhone 5 ‑ 16GB ‑ Blac...
$199.99
Verizon Wirel...
گوشی لاک هست
Apple Iphone 5 16gb (t‑mobile)
$430.00
eBay
گوشی لاک هست
دوستانی که انجا هستند میشه بگن چرا اینقدر اختلاف قیمت هست بین کمپانی ها واسه خرید گوشی آیفون 5 ?

تا اونجا که اطلاع دارم اپراتور ها بر اساس یک قرار داد معمولا دوساله برای استفاده از خدمات شون گوشی هایی رو از برند های مختلف با تخفیف و قسطی روی پلن هاشون ارائه میدن که در این صورت اون گوشی لاک میشه و به غیر از خط خودشون نمیشه استفاده کرد و این اختلاف قیمت بنا به صلاح دید اون اپراتور هست به جهت تبلیغات.

قیمت اصلی گوشی همونی هست که تو اپل استور زده.
(2013-08-20 ساعت 12:45)Sepasttian نوشته:  دیشب زنگیدم واسه کمپس سانتا مونیکا کالج ، گفت واسه 11 هفته بین 1400 تا 1600 بستگی به اتاق که دو یا چند نفره باشه ، اجاره میدن، خیلی خوبه یعنی واسه هر ماه تقریبا 500$ ! تازه یک آپشن دیگه هم داره که باهزینه خیلی کم سه وعده غذا سرو میشه . حداقل اتاقش هم دو نفره هست که به من پیشنهاد داد اگه با یکی از دوستای خودت بگیری بهتره . از دوستان اگه کسی تا آخر آگوست قصد داره بیاد لس آنجلس ، باهم میتونیم واسه این کالج اقدام کنیم . یک اپلیکیشن فرم هست که باید پر کرد و ...

این 500$ برای اتاق چند نفره است؟
موقعیت این کمپس کجاست؟
بعد اگر خودمون تنها باشیم,اتاق هایی هستند که دنبال هم اتاقی باشند و این اتاق ها رو از کجا باید پیدا کرد؟
ممنون دوست عزیزSmile
تشکر کنندگان: byousefi_p ، romance33 ، لاتاری ، Alirezaa2013 ، daad ، m.taj ، ikamaly ، Lemony
23 به 30 در اکونومی و افزایش در سایر کلاس های پروازی.
افزایش وزن بار مجاز در پروازهای قطریه از 1 سپتامبر.
لینک خبر.
لاتاری 2013
(2013-08-20 ساعت 15:42)kouroshd نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 15:00)sce نوشته:  23 به 30 در اکونومی و افزایش در سایر کلاس های پروازی.
لینک خبر.

الان با دفتر قطری در تهران صحبت کردم افزایش مقدار بار مجاز رو تایید کرد منتها گفت هر مقداری که داخل بلیت نوشته شده صدق میکنه که همون 2بسته 23کیلوگرمی !Sad
من خودم به احتمال زیاد قصد تغییر تاریخ پرواز رو دارم و فکر کنم با گرفتن بلیط جدید بتونم از این شرایط استفاده کنم.البته من هنوز رسما با دفتر هواپیمایی تماس نگرفتم.اما در هر حال تاریخ جدید مورد نظر من هم در قیمت و هم در میزان بار مجاز واسه من به صرفه تره.حتی فکر می کنم با کسر جریمه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-08-20 ساعت 11:50)fariba_a نوشته:  سلام دوستان
آیا گرفتن نامه ی عدم تصادف از بیمه در ایران برای تخفیف گرفتن بیمه ی ماشین در ایالت تگزاس به درد میخوره؟ اگر مفیده برم دنبالش والا وقت و هزینه صرفش نکنم. ممنون

در هر صورت گرفتنش ضرر نداره.البته بعضی از بیمه ها مثل البرز فیلم در میارن و اگه شهرستان باشین که بدتر.اصلا نمی دونن چی هست.با این حال من هم مقصدم تگزاسه و این نامه رو گرفتم.خرجش هم فقط 10 هزار تومن ترجمه است.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-08-20 ساعت 13:17)kouroshd نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 12:45)Sepasttian نوشته:  دیشب زنگیدم واسه کمپس سانتا مونیکا کالج ، گفت واسه 11 هفته بین 1400 تا 1600 بستگی به اتاق که دو یا چند نفره باشه ، اجاره میدن، خیلی خوبه یعنی واسه هر ماه تقریبا 500$ ! تازه یک آپشن دیگه هم داره که باهزینه خیلی کم سه وعده غذا سرو میشه . حداقل اتاقش هم دو نفره هست که به من پیشنهاد داد اگه با یکی از دوستای خودت بگیری بهتره . از دوستان اگه کسی تا آخر آگوست قصد داره بیاد لس آنجلس ، باهم میتونیم واسه این کالج اقدام کنیم . یک اپلیکیشن فرم هست که باید پر کرد و ...

این 500$ برای اتاق چند نفره است؟
موقعیت این کمپس کجاست؟
بعد اگر خودمون تنها باشیم,اتاق هایی هستند که دنبال هم اتاقی باشند و این اتاق ها رو از کجا باید پیدا کرد؟
ممنون دوست عزیزSmile

یک مقدار با دقت بخون دوست عزیز تا جواب سوالاتو بگیری ...
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، byousefi_p ، لاتاری ، romance33 ، daad
(2013-08-20 ساعت 16:48)sce نوشته:  

در هر صورت گرفتنش ضرر نداره.البته بعضی از بیمه ها مثل البرز فیلم در میارن و اگه شهرستان باشین که بدتر.اصلا نمی دونن چی هست.با این حال من هم مقصدم تگزاسه و این نامه رو گرفتم.خرجش هم فقط 10 هزار تومن ترجمه است.
موفق باشین.

رفتم شرکت بیمه ای و درخواست نامه عدم خسارت کردم، اولا یکم تعطیل بودن، بعد با کلی صحبت و مذاکره بهم یک جدول دادن و گفتند همه اطلاعات تو اینه، زیرش مهرو امضاء کردن.
به عقیده دوستان این کفایت میکنه یا چیز دیگه درخواست کنم؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، ffrfar ، romance33 ، Alirezaa2013 ، daad
(2013-08-20 ساعت 15:42)kouroshd نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 15:00)sce نوشته:  23 به 30 در اکونومی و افزایش در سایر کلاس های پروازی.
لینک خبر.

الان با دفتر قطری در تهران صحبت کردم افزایش مقدار بار مجاز رو تایید کرد منتها گفت هر مقداری که داخل بلیت نوشته شده صدق میکنه که همون 2بسته 23کیلوگرمی !Sad

یعنی ما که یک هفته پیش برای 20 سپتامبر بلیط گرفته ایم شامل این قانون نمیشیم ؟؟؟؟؟

(2013-08-20 ساعت 17:39)byousefi_p نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 16:48)sce نوشته:  

موفق باشین.

رفتم شرکت بیمه ای و درخواست نامه عدم خسارت کردم، اولا یکم تعطیل بودن، بعد با کلی صحبت و مذاکره بهم یک جدول دادن و گفتند همه اطلاعات تو اینه، زیرش مهرو امضاء کردن.
به عقیده دوستان این کفایت میکنه یا چیز دیگه درخواست کنم؟

منم از بیمه البرز یک جدول گرفتم ولی دارالترجمه میگه که باید معرفی کنند به بیمه مرکزی و بیمه مرکزی خودش یک فرمت کلی برای این کار داره .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: mdna ، ffrfar ، kouroshd ، romance33 ، byousefi_p ، daad
سلام به همگی بچه ها بالاخره منم از کلیرنس اسباب کشی کردم اومدم اینجا Smile
یه سوالی داشتم ...
من دیروز پاسمو از پست تحویل گرفتم و همون موقع بعد از دیدن ویزا 165$ رو از کردیت کارت لیدر تورمون پرداخت کردم ... همه مراحل رو به خوبی انجام دادم و تاییدیشم اومد به ایمیلم... فقط یه مشکلی که پیش اومده از حساب اون بنده خدا دو بار 165$ کم کرده... ولی برای من یه رسید اومده... حالا به نظرتون من باید چی کار کنم؟ به کی باید بگم و پیگیری کنم ؟ برای چی دوبار کم شده؟
ممنون
کیس: 44xx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان