کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان من 1 ماه اومدن بوستن، هنوز گرین کارتم نیومده . تو سایت پرداخت هم میرم وضعیت رو submitted هستش .میخواستم بدونم پیکار باید بکنم .
لطفا به این دوست در غربت کمک کنید
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: romance33 ، ikamaly ، daad ، mosi77
ایا‏ ‏در‏ خطوط‏ ‏امارات‏ ‏در‏ ‏‏کابین‏ ‏میشه‏ ‏نفری‏ ‏یه‏ ‏پتو‏ ‏برد.
در‏ ‏سایت‏ ‏هواپیمایی‏ ‏ترکیش‏ ‏توضیح‏ ‏داده‏ ‏که‏ ‏میشه‏ ‏اما‏ ‏در‏ ‏‏ ‏سایت‏ ‏امارات‏ ‏فقط‏ ‏وزن‏ ‏کیف‏ ‏رو‏ ‏گفته
کسی‏ ‏در‏ ‏این‏ ‏مورد‏ ‏تجربه‏ ‏عملی‏ ‏داره
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: romance33 ، Alirezaa2013 ، daad
(2013-08-19 ساعت 21:58)miilad2 نوشته:  دوستان من 1 ماه اومدن بوستن، هنوز گرین کارتم نیومده . تو سایت پرداخت هم میرم وضعیت رو submitted هستش .میخواستم بدونم پیکار باید بکنم .

كي ١٦٥ دلار را پرداخت كردين؟

ميشه لطفا چند نفر از اونايي كه گرين كاردشون رو گرفتن بگن چقدر طول كشيد از وقتي كه اومدن امريكا تا وقتي گرين كارد اومده؟مرسييي.
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: ikamaly ، daad
با سلام به عزیزانی که برای اولین بار وارد می شوند تا گرین کارت فعال بشه
به ما گفتند منتظر بمونید تا سوشیال سکوریتی نامبر براتون پست بشه ولی ما یک روز بعد از ورود رفتیم به مرکز این واحد در شهرمون با فقط اصل پاسپورتامون و 10 دقیقه طول کشید تا ثبت کنه و گفت تا دو هفته میاد به ادرستون پس منتظر نمونید بعد از ورود اقدام کنید تا بتونید حساب باز کنید و بقیه کارها
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، daad
(2013-08-19 ساعت 21:58)miilad2 نوشته:  دوستان من 1 ماه اومدن بوستن، هنوز گرین کارتم نیومده . تو سایت پرداخت هم میرم وضعیت رو submitted هستش .میخواستم بدونم پیکار باید بکنم .
برو تو سایت USCIS وگوشه بالا سمت چپ شماره ای که با IOE شروع میشه و موقع پرداخت بهت دادن رو وارد کن.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: jjbahale ، romance33 ، zavosh ، sce ، لاتاری ، kouroshd ، afs ، daad
(2013-08-19 ساعت 20:10)ashkan1188 نوشته:  دوستان لس آنجلس نشین،

من دو هفته دیگه میام اونجا، و به دلایلی مجبور شدم برم دنبال هتل ، توی لانگ بیچ ظاهرا قیمتها مناسبتره ، میخواستم بدونم برای کارهای اولیه مثل SSN و گواهینامه و غیره از لانگ بیچ میشه راحت رفت دنبال کارها یا نه؟

با ایمیگرنجل تماس بگیرید کمکتون می کنند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: karma110 ، romance33 ، گل نهال ، tajhizgaran ، Alirezaa2013 ، daad
دوستان این165دلار رو قبل یا بعد از ورودمون باید پرداخت کنیم؟لطف میکنید آدرس سایتش رو بگین
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: daad
سلام
من 165 دلار رو پرداخت کردم .ولی بعد از کیس نامبر 01 رو اضافه نکردم
کیس من 1 نفر هست و 2 ایمیل بعد از پرداخت برام ارسال شد.دوباره لازم پول رو پرداخت کنم ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با توجه به این که 2 ایمیل ارسال شد بعد از پرداخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، farshadsh ، daad
(2013-08-20 ساعت 00:00)shohreh1367 نوشته:  سلام
کیس من 1 نفر هست و 2 ایمیل بعد از پرداخت برام ارسال شد.دوباره لازم پول رو پرداخت کنم ؟

در مورد این که 01 رو اضافه نکردین،دوستان یه نفره بهتر می تونن توضیح بدن.اما به نظر میاد واسه یه نفر مشکلی نباشه.متن دو تا ایمیل در مورد چیه ؟اگه یکیه که هیچ.ضمنا من هم که دونفره ثبت نام کردم فقط یه ایمیل از USCIS و بعدا یه ایمیل که مربوط به بانک نفر پرداخت کننده هست و 3 تا پیغام تو پروفایلم دارم که البته یکی از پیام ها در مورد همسرمه و گفته اگه تمایل داره می تونه اون هم یه اکانت واسه خودش بسازه و وضعیت گرین کارد خودش رو ترک کنه که ما نساختیمBig Grin.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kouroshd ، nirvana_kobin ، farshadsh ، ابی هانی ، romance33 ، tajhizgaran ، daad ، AsemanAbee
(2013-08-19 ساعت 23:54)morvarid1364 نوشته:  دوستان این165دلار رو قبل یا بعد از ورودمون باید پرداخت کنیم؟لطف میکنید آدرس سایتش رو بگین

هم قبل میشه و هم بعد.اما توصیه میشه قبل از ورود پرداخت بشه.خودشون هم همینو می گن.
ضمنا اینجا رو هم مطالعه کن.
موفق باشین.
لاتاری 2013

سلام دوست عزیز
اصلا نگران این موضوع نباشید منم بدون 01 زدم تازه فامیلیم هم اشتباه کردم . اما الان گرین کارت دستمه .
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
(2013-08-19 ساعت 23:10)mgolchin13 نوشته:  
برو تو سایت USCIS وگوشه بالا سمت چپ شماره ای که با IOE شروع میشه و موقع پرداخت بهت دادن رو وارد کن.

میرم میزنم این پیغام و میده
Your case can not be found at this time in My Case Status. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283.
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: لاتاری ، mazerati

مثینکه برای کیس های 1نفره هر دو حالت درسته
من موقع تکمیل قسمت Information about you هم با 01 زدم هم بدون 01 که ببینم از کدوم حالت ایراد میگیره و از اون یکی حالت استفاده کنم که دیدم هر دوتاشو قبول میکنه
البته تو برگه راهنمای پرداخت که سفارت داد بدون 01 بود و روی ویزا با 01 !
موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، farshadsh ، morvarid1364 ، لاتاری ، mazerati ، AsemanAbee
بچه‌ها سلام
از کجا میشه فهمید که وضعیت گرین کارت آدم چیه؟!؟
از توی این سایت (http://www.uscis.gov/portal/site/uscis) که من هیچی پیدا نمیکنم! یوزر و پسوردمو میزدم و میرم تو و فقط میگه پولی که یک ماه پیش قبل از اومدنم پرداخت کردم، submit شده. الان هم سه هفته است که از ورودم میگذره و گرین کارتم نیومده!
شما از کجا میرید میبینید؟
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، farshadsh ، ma300me ، لاتاری ، mazerati
(2013-08-20 ساعت 05:12)naarestan نوشته:  بچه‌ها سلام
از کجا میشه فهمید که وضعیت گرین کارت آدم چیه؟!؟
از توی این سایت (http://www.uscis.gov/portal/site/uscis) که من هیچی پیدا نمیکنم! یوزر و پسوردمو میزدم و میرم تو و فقط میگه پولی که یک ماه پیش قبل از اومدنم پرداخت کردم، submit شده. الان هم سه هفته است که از ورودم میگذره و گرین کارتم نیومده!
شما از کجا میرید میبینید؟
اینجا را یک نگاهی بنداز
http://mohajersara.com/thread-6233-post-...#pid349558
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان