کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-20 ساعت 05:12)naarestan نوشته:  بچه‌ها سلام
از کجا میشه فهمید که وضعیت گرین کارت آدم چیه؟!؟
از توی این سایت (http://www.uscis.gov/portal/site/uscis) که من هیچی پیدا نمیکنم! یوزر و پسوردمو میزدم و میرم تو و فقط میگه پولی که یک ماه پیش قبل از اومدنم پرداخت کردم، submit شده. الان هم سه هفته است که از ورودم میگذره و گرین کارتم نیومده!
شما از کجا میرید میبینید؟

شما كي ١٦٥ دلار را پرداخت كردين؟ براي چك كردن توي صفحه اول سايت بالا سمت راست توي search بزنين check case status online بعد يه صفحه باز ميشه كه گوشه سمت چپش توي case id بايد شماره رسيد را كه با IOE شروع ميشه رو بزنيد.معمولا تا نزديك وقتي كه گرين كارد مياد شمارتون را نميشناسه.
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: naarestan ، farshadsh ، morvarid1364 ، لاتاری ، mazerati ، shatsi
(2013-08-20 ساعت 05:23)mohammad fazli نوشته:  
از توی این سایت (http://www.uscis.gov/portal/site/uscis) که من هیچی پیدا نمیکنم! یوزر و پسوردمو میزدم و میرم تو و فقط میگه پولی که یک ماه پیش قبل از اومدنم پرداخت کردم، submit شده. الان هم سه هفته است که از ورودم میگذره و گرین کارتم نیومده!
اینجا را یک نگاهی بنداز
http://mohajersara.com/thread-6233-post-...#pid349558

ممنونم خیلی Smile
الان میدونین؟ مشکلم اینه که نمیدونم receipt number ام نمیدونم کدومه!!!
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: farshadsh ، لاتاری ، mazerati
(2013-08-20 ساعت 05:25)wITCH نوشته:  

شما كي ١٦٥ دلار را پرداخت كردين؟ براي چك كردن توي صفحه اول سايت بالا سمت راست توي search بزنين check case status online بعد يه صفحه باز ميشه كه گوشه سمت چپش توي case id بايد شماره رسيد را كه با IOE شروع ميشه رو بزنيد.معمولا تا نزديك وقتي كه گرين كارد مياد شمارتون را نميشناسه.

تقریبا «یک‌و‌نیم ماه» پیش پرداخت کردم. چند هفته قبل از ورودم به امریکا.
خیلی ممنونم!
مشکلم کاملا حل شد الحمدلله Smile
من مطمئن نبودم اینی که اولش IOE داره همون receipt ID هست یا نه! چون همش میزد که این ID رو نمیشناسه! دیگه نمیدونستم باید چی کار کنم!
پس اینطور که میفرمایید تا نزدیکای اومدن گرین کارت، این ID رو نمیشناسه.
اوکی
خیالم راحت شد Rolleyes
پس معلومه هنوز خبری نیست ازش Cool
خیلی سپاس دوست عزیز
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
(2013-08-20 ساعت 05:49)afs نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 10:23)SOROUSHSOFT نوشته:  افشین جان این سایت چرا باز نمیشه؟؟
میشه آدرس دقیقشو بگی؟
می شه این آدرس رو تست کنید
http://afsh.3owl.com/p
باز نمی شه Big Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: naarestan ، rouzbehdarvishi ، nirvana_kobin ، Soap McTavish ، mazerati
(2013-08-19 ساعت 10:46)r_ent نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 09:19)bayat_r نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 08:57)ali.rajabi12 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 06:26)afs نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 05:19)sepand88 نوشته:  رای گواهینامه یه خانم ایرانی مسعول انجام کارای گواهینامه بود و بهم گفت باید فرم I-94 رو پر کنم وگرنه نمیشه من که تاحالا نشنیده بودم دوستان اطلاعی دارن؟ تازه موقع پر کردن یه گزینه داره که نوع اقامتو میخواد که مال من گوناگونی لاتری هست اما تو لیستش نبود

دوست عزیز اگر بگید کدوم ایالت هستید بهتر می شه کمک کرد.
تا اونجایی که من می دونم برای افراد مقیم یکی از مدارکی که برای گرفتن گواهینامه لازمه گرین کارت یا فرم I-551.

این فرم I-551 دقیقا همون ویزایی هست که توی پاسپورت شما هست و این I-94 رو وقتی لازم دارند که ویزای شما غیر مهاجرتی باشه.
نوع اقامت رو هم نمی دونم چی بوده و چی می خواستید بزنید که نداشته. البته زیاد عجیب نیست من هم که برای گواهینامه اقدام کردم سیستمشون A نامبر روی ویزا رو قبول نمی کرد و با دردسر زیاد منیجر اصلیشون اومد تا تونستن مشخصات رو ثبت کنند.
با سلام دوستان می تونید بگید که گرفتن گواهینامه شامل چه مراحلی میشه؟آیا بدون گرین کارت و با سوشال نامبر میشه اقدام کرد؟و چقدر زمان می بره؟
گواهینامه ربطی به گرین کارت نداره و شما با SSN میرید به DMV و اقدام میکنید. ابتدا همون روز اول پس ار رجیستریشن و پول دادن امتحان آیین نامه میدید و اگر قبول شدید وقت میگیرید برای امتجان شهر (چند روز بعد) و با یک ماشین و صاحب ماشین میرید امتحان میدید. اگر قبول بشید یه مدرک موقت میدن و دو هفته تا دو ماه طول میکشه که اصل گواهینامه بیاد

البته من اینا رو تو مهاجرت نامه فکر کنم گفتم اما اینو بگم که، به من گفتن اگه گرین کارتت رو بیاری که من برده بودم، گواهینامه ات 5ساله میشه که الانم 5 ساله بهم دادن، اما اگر گرین کارت نمیبردم الان دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم 3 ساله گواهینامه میدادن. خلاصه 1 فرقی داشت!
من بدون گرین کارت رفتم و اعتبارش 5 ساله است شاید فرق دیگه ای داره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
امروز یعنی دوشنبه صبح با اداره سوشال سکیوریتی میشن ویه هو تماس گرفتم و بعد از گرفتن مشخصات جد وآبادم طرف گفت شماره تون اختصاص داده شده می تونید بیایید بگیرید.(البته جمعه صبح هم تماس گرفته بودم که طرف گفت ما دیگه شماره ها رو پرینت نمیکنیم بدیم و اصلا چک نکرد ببینه شماره مون اومده یا نه!) گفت برای گرفتن شماره باید هر کسی خودش بیاد و با خانم و بچه ها داشتیم شال و کلاه می کردیم که بریم اونجا. دم در دیدم پستچی داره نامه ها رو می گذاره تو صندوق ها، گفتم صندوق رو چک کنم بعد بریم... که دیدم بع.....عله! کارت ها توی صندوقهBig Grin اتفاقا شماره خانمم هم روند در اومدهBig Grin بعدش رفتم بانککه شماره سوشال رو بدم و گفتم مقدار سیکیور کردیتم رو اضافه کنم. روز اول 1000$ گرفته بودم و میخواستم بکنمش 2000 $ خلاصه بعد از تماس با اداره مرکزی شون طرف از من پرسید شغل دارید؟ منم گفتم خیر.هنوز سه هفته ای بیش نیست که اومدیم خدمت شما! ایشونم گفت نمیشه! یعنی ادم با پول خودش هم نمیتونه کردیتش رو بالا ببره! دوستان گرامی دقت کنن که به مشکل ما گرفتار نشن. همون بار اول موقع باز کردن حساب هر چقدر میخوایین کردیت بگیرین رو بگیرین.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
سلام دوستان
می خواهم بلیت سفر به آمریکا را تهیه کنم . دوستان با تجربه بفرمایند یکطرفه بگیرم بهتره و یا دو طرفه ؟ علت را نیز توضیح دهند. باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: ikamaly ، romance33 ، morvarid1364 ، mazerati ، ramin_red
(2013-08-20 ساعت 06:25)sadeghi897 نوشته:  
میشه آدرس دقیقشو بگی؟
باز نمی شه Big Grin

Cool باز میشه
تشکر کنندگان: ikamaly ، afshinghwink ، romance33 ، mazerati
(2013-08-20 ساعت 07:57)sadfar نوشته:  سلام دوستان
می خواهم بلیت سفر به آمریکا را تهیه کنم . دوستان با تجربه بفرمایند یکطرفه بگیرم بهتره و یا دو طرفه ؟ علت را نیز توضیح دهند. باسپاس

الان اون قسمت رنگارنگ قالی رو بباف که میخوای بری بعد که کامل شد اگه دلت تنگ شد می تونی قسمت سیا ه و سفیدش رو هم ببافی!
تشکر کنندگان: romance33 ، kouroshd ، zohre02 ، لاتاری ، daad ، ikamaly ، mosi77
میشه آدرس دقیقشو بگی؟

افشین جان ممنون
ولی بازم باز نمیشه!!
با برنامه p+s+i+p+h+o+n+3 (که یک شکافنده خوب هست) امتحان کردم باز شد!!!!
بابا اینجا هم بعله Sad
من از AT&T سرویس میگیرم فکر کنم باید یه تجدید نظری تو این موضوع داشته باشم Wink
Comcast دیل های بهتری داره باید روش فکر کنم Big Grin
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: marjani ، romance33 ، kouroshd ، afs ، لاتاری ، daad ، ikamaly ، shatsi
میشه آدرس دقیقشو بگی؟

افشین جان باز میشه و واقعا دستت درد نکنه خیلی جالب بود
فقط یه پیشنهاد:
اگه میشد مثل گوگل مپ فاصله بین دوستان رو سرچ کرد و مثلا بدونیم بین دو نفر و دو شهر فاصله مسافتی و زمانی چقدره و یا سرچ یه آدرس یا زیپ کد رو بتونیم انجام بدیم به نظرم عالی تر میشد
بازم ممنون
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: afshinghwink ، mdna ، amiz.abdollah ، romance33 ، Maryam3023 ، kouroshd ، byousefi_p ، afs ، لاتاری ، daad ، Szsanazsz ، ikamaly ، AsemanAbee ، shatsi
(2013-08-20 ساعت 09:40)ابی هانی نوشته:  
میشه آدرس دقیقشو بگی؟

افشین جان باز میشه و واقعا دستت درد نکنه خیلی جالب بود
فقط یه پیشنهاد:
اگه میشد مثل گوگل مپ فاصله بین دوستان رو سرچ کرد و مثلا بدونیم بین دو نفر و دو شهر فاصله مسافتی و زمانی چقدره و یا سرچ یه آدرس یا زیپ کد رو بتونیم انجام بدیم به نظرم عالی تر میشد
بازم ممنون
باز شد و بسي استفاده كرديم ؛)
مرسي افشين عزيز..
ابي هاني به نظرم اول فاصله تونو با ما چك كنين و پيشمون بياين! ؛)
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mdna ، amiz.abdollah ، manila ، romance33 ، zohre02 ، لاتاری ، daad ، Szsanazsz ، ikamaly
سلام
دوست گرامي اگر قصد برگشت نداري يكسره بگير در غيره اين صورت دوسره بگير قيمتش مناسبتر
يكسره 975 دلار
دوسره دوماهه 1266 دلار
حالا خود داني
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: afshinghwink ، kouroshd ، romance33 ، لاتاری ، Alirezaa2013 ، daad
سلام
من تماس گرفتم گفت اصلا چنبن قيمتي نداريم
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: afshinghwink ، romance33 ، daad
(2013-08-19 ساعت 12:03)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:03)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:14)mona_gh نوشته:  بلیت از قطری گرفتم . مشهد دوحه - دوحه شیکاگو - شیکاگو سن حوزه
هر نفر بزرگسال 24732000 ریال . Wink

سلام
دوست عزیز امیدوارم که موفق باشید در زندگی جدید
میشه راهنمائی کنید من دنبال بلیط هستم واسه سن حوزه ولی بالای 4.000.000 تومان میشه شما چه جوری گرفتید ؟ جه زمانی گرفتید؟

دوست من

من حدود 10 روز پیش رزرو کردم و 3 روز پیش بلیطها رو گرفتم . قیمت با توجه به تغییرات قیمت $ تغییر می کنه و با توجه به پر و خالی بودن پرواز هم فرق می کنه . فقط حواست باشه با پروازی بگیری که توی دوحه 1/5 ساعت توقف داشته باشه

شیکاگو به سن حوزه با امریکن ایرلاین هست . ضمناً بلیط ما یکسره هست .

البته به رزرو نیازی نبود چون ایرلاین قطری کارت شتاب هم قبول میکنه.

منتها بدی که داره اینه که دو استاپ داره و برای بچه دار مناسب نیست.

من خودم نظرم روی ترکیش هست که از مشهد شیراز و اصفهان هم پرواز داره فقط باید چک کنید برای مقصد شما هم پرواز داره یا نه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، manila ، romance33 ، daad ، Ehsan1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان