کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان گرامی با درود. بعد از10 روز سوشال سکیوریتی همه خانواده اومد به آدرسی که تو فرودگاه داده بودیم. در فرودگاه از ما عکس نگرفتن..امیدوارم که برای همه خیلی زود کارهاشون درست بشه.. در مورد کار هم هر روز میرم دان تان لوس آنجلس تا ببینم چیکار میکنم..

با سپاس .. بدرود
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
با درود،کسی از دوستان توی کالیفرنیا هستش که کار ناخن بکنه. اگر بله..لایسنس گرفته یا نه.. اینجا ما رفتیم پرسیدیم میگن لایسنس کاشت ناخن تنها نمیدن باید همه رو با هم بگیره که هزینه اش زیاده.. 1600 ساعت باید آموزش ببینی و هزینه آموزش و خرید لوازم حدود 60 میلیون تومن میشه.. کسی برای لایسنس گرفتن جای مجانی ویا با هزینه کمتر سراغ نداره
با سپاس.... بدروو
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: mhb161 ، morvarid1364 ، پدی ، ikamaly ، mehdi110 ، لاتاری ، Aida.s ، daad
سلام دوستان برای تغییر آدرس به جز اینکه در فرودگاه زمان ورود به آفیسر اطلاع میدم آیا الان هم باید از طریق سایت آدرسو عوض کنم؟ممنون از پاسختون
کیس نامبر: 2013AS59XX/تعداد:2 نفر/سفارت : ابوظبی/تاريخ مصاحبه : 4 آپریل/کلیرنس :خودم 27 می,همسرم:14 آگوست (بعد از 132 روزBig Grin)
تشکر کنندگان: mhb161 ، morvarid1364 ، Ehsan1358 ، لاتاری ، kouroshd ، daad
سلام بچه ها
برای اینکه بتونیم رانندگی کنیم علاوه بر گواهینامه بین المللی و اصل گواهی نامه باید ترجمه اصل گواهی نامه هم باشه؟
گواهی نامه بین المللی چقدر اعتبار داره؟
ممنون
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، dove ، پرستوی مهاجر ، ikamaly ، romance33 ، mhb161 ، لاتاری ، daad
(2013-08-25 ساعت 15:16)sami0 نوشته:  سلام بچه ها
برای اینکه بتونیم رانندگی کنیم علاوه بر گواهینامه بین المللی و اصل گواهی نامه باید ترجمه اصل گواهی نامه هم باشه؟
گواهی نامه بین المللی چقدر اعتبار داره؟
ممنون
بستگی داره کدوم ایالت باشید به نظر من به جای گرفتن گواهینامه بین المللی بهتره گواهینامه خودتونو ترجمه کنید ببرید چون بعضی از ایالتها مادامی که گواهینامتون اعتبار داره می تونید رانندگی کنید .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: ikamaly ، romance33 ، mhb161 ، mehdi110 ، لاتاری ، philter ، sce ، پرستوی مهاجر ، kouroshd ، daad ، shatsi
(2013-08-24 ساعت 22:01)americansoudi نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 16:21)arminaa نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 22:16)wITCH نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 20:59)m.taj نوشته:  سلام
هیچ دختر خانوم مجردی نیست که برنده شده باشه که قصد سفر برای اولین بار به آمریکا رو داشته باشه....؟؟؟؟؟؟؟ Tongue همسفر شییییییم Smile احیانا شمالی ام باشه Cool مثل من Sad

من هستم!شمالی نیستم البته...کی میری؟

منم هستم دوست عزیز.من خوزستانی هستم! و هیستون از ایالت تگزاس میرم.شهریور ماه هم عازمم.شما کی و کجا میری؟؟؟
Shy

من هم هستم کالیفرنیا می رم . کی می ری و کجا. از تهران
منم کالیفرنیا میرم کی میرین شما؟ من 8 سپتامبر میرم
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: noura ، daad ، sumya
قابل توجه دوستاني كه هنوز بليط تهيه نكردند و البته محلي هم كه مي خوان برن هنوز قطعي نشده، پرواز قطر ايرويز در مسير تهران-هوستون براي نيمه اول سپتامبر قيمتاش مناسبه، در حدود ١٠٠٠-١١٠٠$ هستش بليط دوسره، تو هيچ شركتي به اين قيمت الان بليط پيدا نميشه
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
(2013-08-23 ساعت 00:36)mhz_ir نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 21:45)miilad2 نوشته:  مرسی از توضیحاتت،
بعد از فعال شدن uscis.gov مراحلش چندتاست و چه مراحلی است؟ چقدر این مراحل طول میکشه؟
1-Acceptance
2-Initial Review
3-Decision
4-Post Decision Activity
قبل از فعال شدن احتمال زیاد مینویسه کیستون پیدا نمیشه!بعد از اینکه اولی آبی بشه یک هفته و حداکثر تا دو هفته طول میکشه.
بعد از اینکه میگه گرین کارتت رفت برای تولید از اون موقع حداکثر تا یک هفته دیگه (احتمال زیاد تا 2روز بعدش) بگه رفت UPS برای ارسال و یک کد رهگیری با لینکش میده(www.usps.com) که روی لینکش بزنی خودش حاوی همون کد رهگیری هست و بهت مراحل ارسالش رو نشون میده که تو چه مرحله ایه.از این مرحله حداکثر یک هفته دیگه(احتمال زیاد تا 3 روز بعدش) برسه به آدرست.که تو این مرحله من به شما میگم مبارکت باشه و قدرشو بدونBig Grin

پیغام های قبل و بعد از فعال شدن receipt number در سایت uscis.gov برای رهگیری گرین کارت

1-قبل از فعال شدن:
Your case can not be found at this time in My Case Status. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283.
2-بعد از فعال شدن:
On August 22, 2013, we ordered production of your new card. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move before you receive the card, call customer service at 1-800-375-5283
1-2-بعد از تولید گرین کارت:
The USPS reported that your new card was delivered on August 25, 2013, directly to the address we had on file. The USPS tracking number assigned was 0123456789012345678912. You can use this number at www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. If you did not receive your card, or have any questions, please call our customer service at 1-800-375-5283.

سلام دوستان، منكه حسابي گيج شدم..
ما الان ٥٠ روزه كه رسيديم ويرجينيا سوشالمون بعد از گذشت ٢٠ روز كه نيومد رفتيم اقدام كرديم و بعد يك هفته اومد.
اما از گرين كارت خبري نيست.. من فكر نميكردم بعد از ورود ميبايست فرمي به اسم AR-11 پركنيم.
بنابراين الان به مرحله "فعال شدن" رسيديم ولي بعد از اون پيشرفتي نداشته. الان قضيه چيه؟ بايد اين فرم پر بشه ايا؟؟؟
چرا سايت هيچ پيغامي يا الارمي نداد اخه؟!
ممنون ميشم يكي ما رو راهنمايي كنه كه مشكل كجاست.
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
تشکر کنندگان: farshadsh ، philter ، mhb161 ، azar1348 ، محبت ، manila ، noura ، ابی هانی ، hana_fd ، dove ، لاتاری ، afshinghwink ، kouroshd ، daad ، shatsi
(2013-08-24 ساعت 11:12)ma300me نوشته:  سلام دوستان، بچه ها من از سه شنبه پاسهامونو دادم به سفارت آنکارا ولی ایشود نشدیم!!!SadSadSad
همه بچه هایی که 5شنبه هم پاس دادن ایشود شدن!!! و این نگرانیه منو چند برابر کردهSadSad
دوستان اگه یه لطفی بکنن و بگن که این تا حالا سابقه داشته یا نه ممنون میشم؟

عزيزم نگران نباش، براي كيس ما همه اين مشكلات پيش اومد، يه بار كلا ايشود نشديم، يه بار دير ايشود شديم، يه بار پست دير اورد.. همه اينها به خاطر بي نظمي سفارته.
ولي پيشنهاد ميكنم به پست يه سر بزني و اگه نبود ٢ شنبه به خود سفارت ايميل بدي.
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
با سلام
ما حدود سه ماه هست که اومدیم و ویرجینیا هستیم. گرین کارت پسرمون بعد از سه ماه هنوز نیومده. خواهشا" اگه کسی می تونه راهنمایی کنه باید چیکار کنیم(اگه دقیق بفرمایید کدوم سایت و یا اداره باید بریم ممنون میشم).

با تشکر و امتنان
تشکر کنندگان: mrbonbon ، پدی ، apoornaki ، romance33 ، azar1348 ، kasrafo ، hana_fd ، dove ، لاتاری ، afshinghwink ، mino2013
(2013-08-25 ساعت 23:18)rayanmoli نوشته:  با سلام
ما حدود سه ماه هست که اومدیم و ویرجینیا هستیم. گرین کارت پسرمون بعد از سه ماه هنوز نیومده. خواهشا" اگه کسی می تونه راهنمایی کنه باید چیکار کنیم(اگه دقیق بفرمایید کدوم سایت و یا اداره باید بریم ممنون میشم).

با تشکر و امتنان
با کاستومر سرویس تماس بگیرید: 18003755283
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2013-08-25 ساعت 07:37)sadfar نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 01:15)golshad نوشته:  با عرض سلام
من و3 نفر از خانواده از ایروان بعد 5 ماه ویزا صادر شد/در سایت USCIS ELISیک اکانت ساختم وبرای 4 نفر اسم نویسی کردم وپول 4 نفر به حساب ریختم (660 دلار)
یک رسید ایمیل امد
حالا به سایت بر میگردم اسم من وجود دارد اما اسم بقیه خانواده وجود ندارد یا من پیدا نمی کنم
ایا این رسید ارزشی دارد؟ چطوری در این سایت پیگیری انجام بدم؟ایا به این سایت هر روز سرکشی باید کرد ؟اصلا این سایت به چه دردی می خوره؟(USCIS ELIS)
یک ایمیل بعد پرداخت امدو توصیه کرده که به سایتuscis.gov مراجعه کنم ؟چرا؟این همه اسم رمز وای دی به چه درد می خورد
کسی می تونه این سوالات را جواب مفصل بده
سلام دوست خوبم پس از ساختن اکانت با چه روشی 660$ را پرداخت کردی؟

با مستر کارت خودم صادره از امارات
2013AS5XXX
تاریخ مصاحبه:25 مارچ ـ ایروان
کلیرنس: 3AUG2013
تشکر کنندگان: romance33 ، sadfar ، لاتاری ، afshinghwink ، shatsi
سلام دوستان عزیز ، من یک سوال دارم، راستش من بلیطی که خریدم شامل دو ایرلاین مختلفه، از ایران به فرانکفورت با ایران ایر و از فرانکفورت به لس آنجلس با لوفتانزا، حالا می خوام بپرسم من چمدونهامو چیکار کنم؟ باید تو فرانکفورت چمدونهامو تحویل بگیرم چون ایرلاینم عوض می شه؟ یا خودشون انجام میدن؟
مرسی از لطفتون دوستان عزیز
تشکر کنندگان: dove ، لاتاری
(2013-08-26 ساعت 01:48)slpmahasl نوشته:  سلام دوستان عزیز ، من یک سوال دارم، راستش من بلیطی که خریدم شامل دو ایرلاین مختلفه، از ایران به فرانکفورت با ایران ایر و از فرانکفورت به لس آنجلس با لوفتانزا، حالا می خوام بپرسم من چمدونهامو چیکار کنم؟ باید تو فرانکفورت چمدونهامو تحویل بگیرم چون ایرلاینم عوض می شه؟ یا خودشون انجام میدن؟
مرسی از لطفتون دوستان عزیز
مشکلی نیست در usaتحویل میگیرید
تشکر کنندگان: گل نهال ، ابی هانی ، sce ، لاتاری ، kouroshd
(2013-08-25 ساعت 22:30)Maryam3023 نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 00:36)mhz_ir نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 21:45)miilad2 نوشته:  مرسی از توضیحاتت،
بعد از فعال شدن uscis.gov مراحلش چندتاست و چه مراحلی است؟ چقدر این مراحل طول میکشه؟
1-Acceptance
2-Initial Review
3-Decision
4-Post Decision Activity
قبل از فعال شدن احتمال زیاد مینویسه کیستون پیدا نمیشه!بعد از اینکه اولی آبی بشه یک هفته و حداکثر تا دو هفته طول میکشه.
بعد از اینکه میگه گرین کارتت رفت برای تولید از اون موقع حداکثر تا یک هفته دیگه (احتمال زیاد تا 2روز بعدش) بگه رفت UPS برای ارسال و یک کد رهگیری با لینکش میده(www.usps.com) که روی لینکش بزنی خودش حاوی همون کد رهگیری هست و بهت مراحل ارسالش رو نشون میده که تو چه مرحله ایه.از این مرحله حداکثر یک هفته دیگه(احتمال زیاد تا 3 روز بعدش) برسه به آدرست.که تو این مرحله من به شما میگم مبارکت باشه و قدرشو بدونBig Grin

پیغام های قبل و بعد از فعال شدن receipt number در سایت uscis.gov برای رهگیری گرین کارت

1-قبل از فعال شدن:
Your case can not be found at this time in My Case Status. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283.
2-بعد از فعال شدن:
On August 22, 2013, we ordered production of your new card. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move before you receive the card, call customer service at 1-800-375-5283
1-2-بعد از تولید گرین کارت:
The USPS reported that your new card was delivered on August 25, 2013, directly to the address we had on file. The USPS tracking number assigned was 0123456789012345678912. You can use this number at www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. If you did not receive your card, or have any questions, please call our customer service at 1-800-375-5283.

سلام دوستان، منكه حسابي گيج شدم..
ما الان ٥٠ روزه كه رسيديم ويرجينيا سوشالمون بعد از گذشت ٢٠ روز كه نيومد رفتيم اقدام كرديم و بعد يك هفته اومد.
اما از گرين كارت خبري نيست.. من فكر نميكردم بعد از ورود ميبايست فرمي به اسم AR-11 پركنيم.
بنابراين الان به مرحله "فعال شدن" رسيديم ولي بعد از اون پيشرفتي نداشته. الان قضيه چيه؟ بايد اين فرم پر بشه ايا؟؟؟
چرا سايت هيچ پيغامي يا الارمي نداد اخه؟!
ممنون ميشم يكي ما رو راهنمايي كنه كه مشكل كجاست.
الان receipt numberet تو سایت فعال شده ؟ اگه شده چند روزه؟
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: dove ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان