کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان.
من تازه ویزا رو گرفتم. این 165 دلار رو کی و چجوری باید پرداخت کنم؟
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: daad ، romance33 ، mhb161 ، tajhizgaran
سلام دوستان خوب هستید

اگر سشنبه بریم مدیکال رو تمدید کنیم می‌شه خود سشنبه هم بریم سفارت یا جواب مدیکال باید عصر سشنبه بیاد و بد چهار شنبه بریم سفارت.?
تشکر کنندگان: mhb161 ، proje
(2013-08-28 ساعت 21:46)daad نوشته:  سلام دوستان خوب هستید

اگر سشنبه بریم مدیکال رو تمدید کنیم می‌شه خود سشنبه هم بریم سفارت یا جواب مدیکال باید عصر سشنبه بیاد و بد چهار شنبه بریم سفارت.?

مدیکال مثل سری قبله و همونقد طول میکشه. یعنی احتمالا میتونی 4شنبه بری سفارت
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، ikamaly ، daad ، tajhizgaran ، گل نهال ، ابی هانی ، proje
دوستانی که آدرس تحویل گرین کاردو عوض کردن میشه لطفا بگن فقط تو فرودگاه عوض کردن یا قبل رفتن یا بعد از رسیدن تو سایت هم آدرسو عوض کردن؟ میدونم تو چندتا پست قبل گفتن که تو سایت هم باید عوض کرد رفتم تو سایت عوض کنم ولی دیدم نوشته الان به چه عنوان در آمریکا هستین؟ ورود قبلیتون به آمریکا کی بوده؟ در صورتی که من هنوز نرفتم 10 روز دیگه میرم حدودا.فکر کردم شاید این مربوط به تغییر آدرس محل زندگیه آدرسی که تو فرمها قبل از مصاحبه نوشتیم مربوط به آدرس فرستادن گرین کارد بود نه محل زندگی اگه اشتباه نکنم.میدونم سوال تکراریه ولی میشه مجدد راهنمایی کنین پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
کیس نامبر: 2013AS59XX/تعداد:2 نفر/سفارت : ابوظبی/تاريخ مصاحبه : 4 آپریل/کلیرنس :خودم 27 می,همسرم:14 آگوست (بعد از 132 روزBig Grin)
تشکر کنندگان: mhb161 ، daad ، tajhizgaran ، Sepasttian ، proje
(2013-08-28 ساعت 21:54)mohammad fazli نوشته:  

آخه دوشنبه و جمعه تعطیل مجبور میشیم همون ۳ شنبه بریم
و اینکه ما دفعه پیش لیدر برامون اقدام کرد قضیه فرق میکرد خواستم حالت عادیشو بدونم ک کیه جواب میاد
هنوز جواب نیومده نمی‌شه رفع سفارت نه؟
تشکر کنندگان: mhb161 ، tajhizgaran ، proje
ببخشید که اینجا این سوالو میکنم ولی حتما پاکش میکنم
لطفا دوستان مطلع بگن که اعتبار مدیکال 6 ماهه یا 180 روز ؟؟؟
چون من 30 مارچ مدیکال انجام دادم و بلیطمون برای 25 سپتامبره،از کمکتون ممنونمSmile
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: daad ، romance33 ، tajhizgaran ، proje
(2013-08-28 ساعت 18:21)afs نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  کار کردن با کدوم بانک ایرانی از اونور راحتر هست عایا؟

من تجربه خودم رو می گم. توی این چندماه مجبور بودم گاه و بی گاه به اینترنت بانک های ایران سر بزنم و گاهی پرداخت اینترنتی داشته باشم. چیزی که برخورد کردم این طوری بود:

بانک ملت: ۵۰٪ کار می کند ۵۰٪ کار نمی کند (گاهی حتی صفحه لاگین هم ظاهر نمی شه)
بانک سامان: اغلب کار می کنه اما به نسبت سرعت پایینی داره اما لااقل جواب می ده
بانک تجارت: قربونش برم توی ایران هم درست کار نمی کرد ۵۰ ۵۰ کار می کنه اینجا
بانک اقتصاد نوین: مثل سامان همیشه کار می کنه اما کمی کندتر از زمانی هست که درایران باهاش کارمی کنید اما باز بهتر از سامان هست
درگاه پرداخت بانک ملت و پارسیان برای خریدهای اینترنتی از این طرف جواب می ده. کمی کند هست اما درست کار می کنه اغلب.
سروش عزیز قبلا در مورد بانک پاسارگاد هم گفته بودن که اون هم خوب کار می کنه.
یکدونه ای افشین جون!
فقط واسه نمونه ای افشین جون!!TongueBig Grin
از راهنماییت ممنونم پسرخاله چی
چرا از صادرات چیزی نگفتی؟
باصادرات کار نکردی عایا؟!!
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
(2013-08-28 ساعت 23:14)daad نوشته:  

و اینکه ما دفعه پیش لیدر برامون اقدام کرد قضیه فرق میکرد خواستم حالت عادیشو بدونم ک کیه جواب میاد
دوشنبه آینده سفارت تعطیله اما مطب دکتر تعطیل نیست
بدون جواب نمیشه رفت سفارت چون تاریخ انقضای ویزا رو بر اساس تاریخ اعتبار مدیکالتون میزنن
dv 2013, Ankara
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، daad ، farshadsh ، romance33 ، tajhizgaran ، لاتاری ، proje ، Tomas
(2013-08-28 ساعت 23:30)marjani نوشته:  ببخشید که اینجا این سوالو میکنم ولی حتما پاکش میکنم
لطفا دوستان مطلع بگن که اعتبار مدیکال 6 ماهه یا 180 روز ؟؟؟
چون من 30 مارچ مدیکال انجام دادم و بلیطمون برای 25 سپتامبره،از کمکتون ممنونمSmile

دوست عزیز ما برای بار دوم که مدیکال رو انجام دادیم ...تاریخ ویزامون رو دقیقا 6 ماه از تاریخ دریافت جواب مدیکال فرد برنده اصلی زده ( یعنی حتی برای دخترم هم که جواب مدیکالش 3 روز دیرتر گرفتیم از همون تاریخی که فرد برنده خانوادمون بوده براش زدند )
مثلا 28 می تا 28 نوامبر
مصاحبه:آنکارا Nov.w2.کلیرنس 2 نفر بعد از 184 روز و یک نفر بعد از 287.تاریخ دریافت ویزاها: ...... تعداد:3
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، farshadsh ، nirvana_kobin ، marjani ، romance33 ، tajhizgaran ، پدی ، daad ، لاتاری ، proje ، Tomas
(2013-08-28 ساعت 23:14)daad نوشته:  

daad عزیز
تعطیلات سفارت ربطی به اونگان نداره
شما باید از طریق سایتش اقدام به گرفتن وقت کنی. جواب مدیکال شما هم اگر در رنج سنی2-15 سال نباشید یکروز کاری طول میکشه . یعنی امروز میدی فردا ظهر جواب را میگیری. برنامه ریزیتو اینجوری انجام بده
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
بليط تركيش اير لاين ٤١٦٠ اكونومي براي نوامبر خوبه كامفورت جا نميده
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
سلام به همه دوستان .من با همسر و دخترم 15 روز پیش اومدیم کالیفرنیا و چون فامیل یکی از دوستام اینجا بودن اومدیم اطراف ساکرامنتو .خوشبختانه سوشیال هر سه نفر مون یک هفته ای اومد و چون اینجا بدون ماشین یعنی فلج واقعی همون هفته اول گواهی نامه مو گرفتم و یک ماشین نسبتا خوب از یکی از دوستان میزبان خریدم.امروز هم چون معلولیت دارم برای یبمه رایگان معلولین اقدام کردم اونها هم چون دیدن کار ندارم برام یک وقت مصاحبه برای جمعه گذاشتن که از برنامه کمک مالی به مهاجرین استفاده کنم اسمش CAPI بود اگه درست یادم باشه.من رشته ام ریاضی کاربردی با گرایش کامپیوتره و تجربه عملی توی شبکه دارم سرور ویندوز و کمی هم تجهیزات سیسکو .هر چه این چند روز دنبال کار تو اینترنت گشتم ناامیدتر شدم چون بیشتر برنامه نویس میخوان و با سابقه کار در اینجا .از 3 روز پیش هم که همسر و دخترم برگشتن ایران و من یک اطاق از یک خونه رو که چند دانشحو توشن کرایه کردم این تنهایی داره بیشتر من رو کلافه میکنه و نمیتونم درست تصمیم بگیرم.
دوستای قدیمی تر میشه بفرمایید از چه سایت هایی بیشتر استفاده کنم و اینکه تو کدوم مناطق بیشتر دنبال کار شبکه بگردم.هر پیشنهادی هم که به ایمیل یا پیامم بدید کمک زیادی میکنه تا بتونم زودتر کار بگیرم و خانوادم برگردن چون با این موجودی نمی تونستم هر سه تا مون رو نگه دارم و اونها برگشتن اونطرف .ممنونم.
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
سلام دوستان،

میشه لطفا به من توضیح بدید باید برای $۱۶۵ چه کار کنم؟ من هر چی‌ می‌گردم تو این تاپیک پیدا نمیکنم بیشتر درمورد ورود به امریکا هست. باید کی‌ پول واریز بشه؟؟؟ موقع که خواستن بیان یا هرچه زود تر بریزند امتیاز داره!!!

ممنون میشم راهنمائم کنید. مرسی‌
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، daad ، Mehrdadordi ، proje ، Tomas
(2013-08-29 ساعت 07:24)negarita نوشته:  سلام دوستان،

میشه لطفا به من توضیح بدید باید برای $۱۶۵ چه کار کنم؟ من هر چی‌ می‌گردم تو این تاپیک پیدا نمیکنم بیشتر درمورد ورود به آمریکا هست. باید کی‌ پول واریز بشه؟؟؟ موقع که خواستن بیان یا هرچه زود تر بریزند امتیاز داره!!!

ممنون میشم راهنمائم کنید. مرسی‌

دوست عزیز این پست رو مطالعه کنین

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid387446
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، tajhizgaran ، daad ، negarita ، لاتاری ، proje ، Tomas ، nnhh
فرخی عزیز
من جواب شما را در تاپیک مرتبط دادم:
روی این لینک کلیک کن: http://mohajersara.com/thread-838-post-4...#pid404162

یا اینکه همینجا پایین ببینش.
(2013-08-29 ساعت 08:21)User نوشته:  فرخی عزیز،

من یک پست نوشتم در باره کار پیدا کردن. اینجا را سر بزن:
ولی قبل از اینکه از این صفحه بروی اینها را هم بخوان. سعی کن اول یک رزومه خوب بنویسی. در باره رزومه نوشتن می تونی مطالب بسیار زیادی پیدا کنی. بخصوص در Indeed.com
برای هر شغلی که اپلای م یکنی باید یک رزومه بنویسی. البته نیاز نیست از ابتدا تا انتهای رزومه ات را عوض کنی. فقط مهارت ها و سوابق کاری رو جوری تغییر بده که برای اون شغل گزینه مناسبی به نطر برسی.مثلا اگر در Job description یک شغل آمده که باید سیسکو بلد باشی، در رزومه ات روی سیسکو زیاد مانور بده و بنویس که در آخزین شغلت هر روز سیسکو بازی می کرده ای :-) صبحانه ناهار شامت سیسکو بوده و هدف شغلی ات پیشرفت در سیسکو است (ببخشید من زیاد سواد کامپیوتری ندارم به زبان خیلی عامیانه گفتم. ولی امیدوارم منظورمو رسونده باشم)

حالا این هم لینکی که گفتم:
http://mohajersara.com/thread-838-post-4...#pid401865

موفق باشی

(2013-08-29 ساعت 04:02)farokhi21 نوشته:  ...من ... تجربه عملی توی شبکه دارم سرور ویندوز و کمی هم تجهیزات سیسکو .هر چه این چند روز دنبال کار تو اینترنت گشتم ناامیدتر شدم چون بیشتر برنامه نویس میخوان و با سابقه کار در اینجا .از 3 روز پیش هم که همسر و دخترم برگشتن ایران و من یک اطاق از یک خونه رو که چند دانشحو توشن کرایه کردم این تنهایی داره بیشتر من رو کلافه میکنه و نمیتونم درست تصمیم بگیرم.
دوستای قدیمی تر میشه بفرمایید از چه سایت هایی بیشتر استفاده کنم و اینکه تو کدوم مناطق بیشتر دنبال کار شبکه بگردم.هر پیشنهادی هم که به ایمیل یا پیامم بدید کمک زیادی میکنه تا بتونم زودتر کار بگیرم و خانوادم برگردن چون با این موجودی نمی تونستم هر سه تا مون رو نگه دارم و اونها برگشتن اونطرف .ممنونم.
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، tajhizgaran ، گل نهال ، dove ، daad ، amjad ، لاتاری ، Ehsan1358 ، Tomas ، kouroshd ، moji20 ، Saeedv13 ، shatsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان