کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
وقتي به فرودگاه لوس انجلس وارد شدم ازم راجع به پرداخت ١٦٥ دلار نپرسيدن مخواستم ببينم براي شما هم همينطور بوده ؟؟؟در حالي كه من پرداخت كرده بودم وپرينت هم گرفته بودم . ممنون
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، morvarid1364 ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، daad ، kouroshd
سلام به همگی

من الان بیش از 35 روز درخواست پاس دادم اما هنوز وقت انگشت نگاری تعیین نکردند . منم زنگ زدم گفتن دوباره باید 2 هفته صبر کنی Sad . کسی تا حالا این تجربه رو داشته که منو راهنمایی کنه من باید چی کار کنم کلافه شدم دیگه ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، morvarid1364 ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، daad ، Ehsan1358 ، proje
(2013-08-28 ساعت 12:40)ikamaly نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 12:20)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  دوستان عزیزی که اونور ساکن هستید
پلیز جواب منو زودی بدین ممنون میشم.
کار کردن با کدوم بانک ایرانی از اونور راحتر هست عایا؟
میخوام بذونم با بانک صادرات راحت میشه کار کرد؟
من باید هر ماه وجه به بعضی حسابها توی ایران واریز کنم،آیا میشه از حساب صادراتم اینترنتی به اون حسابهای موردنظرم توی ایران پول حواله کنم؟
آخه یادمه یه جایی توی همین تاپیک خوندم که یکی از دوستان از عملکرد یه بانک شاکی بود و میگفت کاشکی این بانک رو انتخاب نکرده بودم.(فکر کنم ملت بود!)
قضیه مهمه پلیز با هر بانکی که مشکل ندارید و کار باهاش راحته معرفی کنید.
من میخوام با صادرات کار کنم کسی با این بانک تجربه داره؟
پلیز پلیز پلیز هلپ می!!!!!!SadSadSadSadSad

دوست عزیز

یکی از مشکلات مهم استفاده از اینترنت بانک برخی از بانکها عدم دسترسی به بانک ایرانی بوسیله آی پی خارج از ایران می باشد . لطفاً به این موضوع خیلی دقت شود .

همشهری مشهدی عزیزم
منم برای همین پرسیدم
بچه هایی که اونور هستند، لطفا پاسخگو باشید دیگه!!!
آخه اهمیتش زیاده!
این بانکهای ایرانی با کدومشون میشه راحت پول توی ایران جابجا کرد!!
قرار بود شرکت رو تعطیل کنیم،حالا که نمیشه، باید با یه جوری حقوق بچه ها رو واریز کرد دیگه!!
این خیلی مهمه مجبورم شماره حساب به شرکت طرف قراردادمون بدم!!
چه بانکی بهتره؟
راهنمایی کنید دیگه!
آخه همسرم نمیگه این دوستای مهاجرسرات پس چرا کمکت نکردن عایا؟!!Sad
من خارج از ایران با اینترنت بانک ملت کار کردم مشکلی نبود، به نظر من بانک ملت کلا بهترین سیستم اینترنتی رو داره
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: romance33 ، nooshshahnar ، ikamaly ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، mgolchin13 ، daad ، Ehsan1358 ، proje ، kouroshd ، مانترا
(2013-08-28 ساعت 12:46)yaszamansani نوشته:  سلام دوستان
وقتي به فرودگاه لوس انجلس وارد شدم ازم راجع به پرداخت ١٦٥ دلار نپرسيدن مخواستم ببينم براي شما هم همينطور بوده ؟؟؟در حالي كه من پرداخت كرده بودم وپرينت هم گرفته بودم . ممنون

بله از ما هم اصلا نپرسیدند و مشکلی هم پیش نیامد
تشکر کنندگان: romance33 ، morvarid1364 ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، daad
(2013-08-28 ساعت 11:19)honey rahmati نوشته:  بچه ها من شنبه میرسم LA همون روز هم 165 دلار رو پرداخت میکنم بنظرتون خیلی دیره یعنی زودتر باید میریختم در ضمن منو پسرم داریم میریم شوهرم 3 ماه دیگه میاد ولی هر سه رو با هم پرداخت میکنم اشکالی که نداره

یکی جواب منو بده تورو خدا
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: dove ، hamid56402 ، daad ، proje
خوبان و عزیزان

تعطیلات رسمی آنکارا چه روزهایی هستش تو این چند هفته
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، dove ، hamid56402 ، proje
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  دوستان عزیزی که اونور ساکن هستید
پلیز جواب منو زودی بدین ممنون میشم.
کار کردن با کدوم بانک ایرانی از اونور راحتر هست عایا؟
میخوام بذونم با بانک صادرات راحت میشه کار کرد؟
من باید هر ماه وجه به بعضی حسابها توی ایران واریز کنم،آیا میشه از حساب صادراتم اینترنتی به اون حسابهای موردنظرم توی ایران پول حواله کنم؟
آخه یادمه یه جایی توی همین تاپیک خوندم که یکی از دوستان از عملکرد یه بانک شاکی بود و میگفت کاشکی این بانک رو انتخاب نکرده بودم.(فکر کنم ملت بود!)
قضیه مهمه پلیز با هر بانکی که مشکل ندارید و کار باهاش راحته معرفی کنید.
من میخوام با صادرات کار کنم کسی با این بانک تجربه داره؟
پلیز پلیز پلیز هلپ می!!!!!!SadSadSadSadSad

سلام مادر
برای کار اینترنتی با بانک صادرات باید یه دستگاهی به نام otp بگیری که در واقع رمزیاب هست و بدون اون نمیتونی وارد بانکداری الکترونیک بشی
اما من تو چند کشور باهاش کار کردم و مشکلی نداشتم با اینترنت بانک پاسارگاد هم کار کردم و مشکلی نداشتم و نگران نباش میتونی کار کنی
فقط من رو هم به لیست کارگران کارخانه تون اضافه کنید تا شماره حساب بدمBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
ابی عزیز
ممنونم ازراهنمایی تون
بازم نوه گل خودم!!!Big Grin

از مهدی آقا 110 هم سپاسگزارم!Wink
دوستان ساکن ؛ اگه تجربه دیگه ای دارید با کمال میل میشنویم!!Smile
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: romance33 ، پدی ، tajhizgaran ، dove ، sh-p ، لاتاری ، mehdi110 ، daad ، mhb161 ، ابی هانی
(2013-08-28 ساعت 15:28)honey rahmati نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 11:19)honey rahmati نوشته:  بچه ها من شنبه میرسم LA همون روز هم 165 دلار رو پرداخت میکنم بنظرتون خیلی دیره یعنی زودتر باید میریختم در ضمن منو پسرم داریم میریم شوهرم 3 ماه دیگه میاد ولی هر سه رو با هم پرداخت میکنم اشکالی که نداره

یکی جواب منو بده تورو خدا
نخ اشكالي نداره اين كار را با هم بكنيد بهتر است
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، dove ، لاتاری ، Soap McTavish ، پدی ، daad ، mhb161
(2013-08-28 ساعت 10:33)Nasimmmm نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 10:20)Saiban نوشته:  دوستان برای تغییر آنلاین آدرس در سایت uscis یه receipt number میخواد . کدوم شماره هست ؟ و آیا کسانی که مشمول 165 دلار نیستند هم این شماره رو دارند؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

دوست عزیز آنلاین هم باید تغییر بدیم آدرسو؟
من كه تو فرودگاه نيويورك از انها درخواست فرم تغيير ادرس كردم و بهم گفتند بايد انلاين انجام بدهي
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، marjani ، dove ، لاتاری ، Soap McTavish ، daad ، mhb161 ، parastoo500
(2013-08-27 ساعت 08:43)User نوشته:  میشه گفت نصف جمعیت آمریکا جمهوریخواه هستند که به شدت با برنامه کمک به افراد کم درامد مخالفند. خیلی از همکاران یا دوستانی که دارم و از این قشر هستند به شدت از افرادی که کمک دولتی دریافت می کنند بیزارند فقط آنرا نشان نمی دهند. یکی از همکاران سابق من 5 تا بچه داشت ولی هرگز از این کمک ها استفاده نمی کنه با وجودی که یک معلمه و حقوق خوبی نداره و خودش می گه من زیر خط فقر هستم. یک جورایی بهشون بر می خوره اگر از دولت کمک بگیرند. حتا برای بیمه بچه هاشون.
من مدتی در کالج کار می کردم و چون بیشتر دانشجوها (بهتره بگم زبان آموز های مهاجر) زیر چتر حمایت دولتی بودند من کم کم متوجه شدم همکارام چه دیدی نسبت به کمک گیرندگان از دولت دارند. آنها اینطور فکر می کنند که دارند کار می کنند و مالیات می دهند تا دولت آن مالیات را به این افراد بدهد تا بدون کار کردن زندگی کنند. البته کمک هزینه تحصیلی ففسا فرق می کند و من شاهد بودم چقدر تلاش م یکردند که همان دانشجوها را تشویق کنند برای این کمک هزینه تحصیلی اقدام کنند.

اینو گفتم اگر از این کمک ها دریافت می کنید و احیانا همکار/دوست/همسایه ای دارید که جمهوریخواهه و سفیده، نگذارید متوجه بشه.

(2013-08-27 ساعت 08:09)gbtm نوشته:  باسلام خدمت دوستان
برای دریافت کمک هزینه ابتدای اقامت در آمریکا باید از چه طریق و چگونه اقدام نمود؟ لطفا دوستانی که اطلاعاتی در این خصوص دارند ممنون خواهم شد چنانچه راهنمایی فرمایند. بنده از برندگان 2013 هستم

کسانی که از این کمک هزینه ها مثل کمکهای ماهیانه و فود استمپ و ... استفاده میکنند بعدا موقع سیتی زن شدن آیا براشون مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ ( منظورم دوستانیه که از طریق لاتاری رفتن )
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: ffrfar ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، romance33 ، daad ، mhb161
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  کار کردن با کدوم بانک ایرانی از اونور راحتر هست عایا؟

من تجربه خودم رو می گم. توی این چندماه مجبور بودم گاه و بی گاه به اینترنت بانک های ایران سر بزنم و گاهی پرداخت اینترنتی داشته باشم. چیزی که برخورد کردم این طوری بود:

بانک ملت: ۵۰٪ کار می کند ۵۰٪ کار نمی کند (گاهی حتی صفحه لاگین هم ظاهر نمی شه)
بانک سامان: اغلب کار می کنه اما به نسبت سرعت پایینی داره اما لااقل جواب می ده
بانک تجارت: قربونش برم توی ایران هم درست کار نمی کرد ۵۰ ۵۰ کار می کنه اینجا
بانک اقتصاد نوین: مثل سامان همیشه کار می کنه اما کمی کندتر از زمانی هست که درایران باهاش کارمی کنید اما باز بهتر از سامان هست
درگاه پرداخت بانک ملت و پارسیان برای خریدهای اینترنتی از این طرف جواب می ده. کمی کند هست اما درست کار می کنه اغلب.
سروش عزیز قبلا در مورد بانک پاسارگاد هم گفته بودن که اون هم خوب کار می کنه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام بچه ها ،آمریکا آمریکا ما داریم میاییم

دوستان ما تاریخ اکسپایر مدیکالمون 30 سپتامبر است و بلیطمون به تاریخ 25 سپتامبر ،البته هنوز هیچ کاری نکردم و امیدوارم با کمک فامیل توی این چهار هفته همه چیو جمع کنم Big Grin
به نظر تون مشکلی پیش نمیاد ؟؟
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
دوستان عزیز یک سوال
بعد از اینکه گرین کارت رو گرفتیم اگه بخوایم تغییر ایالت بدیم چی میشه
ایا مشکلی پیش میاد ؟!
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: romance33 ، dove ، daad ، mhb161 ، ikamaly ، tajhizgaran ، proje
(2013-08-28 ساعت 20:05)nnhh نوشته:  دوستان عزیز یک سوال
بعد از اینکه گرین کارت رو گرفتیم اگه بخوایم تغییر ایالت بدیم چی میشه
ایا مشکلی پیش میاد ؟!

خير دوست عزيز، شما هر ايالتي دوست داشته باشيد ميتونيد تشريف ببريد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان