کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان برای تغییر آدرس باید توی USCIS.com هم آدرس جدید رو بزنیم یا فقط توی فرودگاه آدرس جدید رو بدیم؟
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: daad ، tajhizgaran ، dove ، لاتاری ، afshinghwink ، Ehsan1358
(2013-08-28 ساعت 02:45)miilad2 نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 01:22)ssohrabi نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 21:09)miilad2 نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 18:14)Maryam3023 نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 21:40)miilad2 نوشته:  خوب پس مشکلی نیست که؟ صبر بفرمایید
میشه متن پیغام رو بزارید؟ راستی از روزی که گرین رفت واسه produceتا بدن به پست .چند وقت طول کشید؟
والا الان ديگه از زمان ورودمون تقريبا ٢ ماه هست كه منتظريم، و از زمان اين پيغام هم ٢ هفته ميگذره.
از زمان توليد تا بدن به پست ٢ روز طول كشيد.
ولي من همينجا تو اين تاپيك يه جايي خوندم كه مثل اينكه بايد بعد از ورود همه فرم AR11 رو پر كنند.
و الان كه ميرم تو ucis هيچگونه اطلاعاتي انگار از من نداره. ولي خوب پيغام همينه:

On August 7, 2013, the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.

ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز و صبور..
دوست عزیز ، این پیغامی که گذاشتین گفته که تو هفت آگوست رفته واسه تولید . هنوز به پست ندادن .بعد چجوری میگین 2 روز طول کشیده تا بدن پست؟
ییخشید یه کم گیج شدم . آخه مال منم 22 آگوست رفته واسه تولید ، هنوزم خبری نیست.

دوستان عزیز ، ممکنه لطفاً تاریخ ورودتون به آمریکا و تاریخ پرداخت immigration fee رو بنویسید . پیشاپیش ممنونم
واريز : ٤ june
ورود: ٢٦ July

ميلاد عزيز والا منم گيج و ويج شدم بخدا.. اگه تازه رفته واسه توليد پس چرا ميگه ٣٠ روز صبر كنين تا از طريق پست به دستتون برسه؟ چرا الان تو سايت از ما هيچ اطلاعاتي نيست؟
سهرابي عزيز تاريخ ورود ما ١٣ جولاي، تاريخ واريز اوايل جولاي
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
تشکر کنندگان: daad ، tajhizgaran ، لاتاری ، ssohrabi
(2013-08-27 ساعت 18:08)Sepasttian نوشته:  دوستانی که به مقصد LAX سفر کردند میشه تقریبی بگین کی از فرودگاه مرخصتون کردن ؟ یعنی چند ساعت کارای فرودگاهی طول میکشه ؟ میخوام شاتل بگیرم نمیدونم چه ساعتی بعد از رسیدنم رو رزرو کنم ؟Sad

راستی بچه ها دو تا سایت هست واسه شاتل یکی https://reservations.supershuttle.com/ و دیگری http://shuttletolax.com/
قیمتاشون باهم فرق میکنه ولی نمیدونم خودشون چه فرقی میکنند !

معمولا بین 3 تا 5 ساعت ما که پنج ساعت در فرودگاه معطل شدیم
تشکر کنندگان: romance33 ، daad ، tajhizgaran ، dana ، لاتاری ، afshinghwink ، Sepasttian ، kouroshd
(2013-08-28 ساعت 09:10)samgiv نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 18:08)Sepasttian نوشته:  دوستانی که به مقصد LAX سفر کردند میشه تقریبی بگین کی از فرودگاه مرخصتون کردن ؟ یعنی چند ساعت کارای فرودگاهی طول میکشه ؟ میخوام شاتل بگیرم نمیدونم چه ساعتی بعد از رسیدنم رو رزرو کنم ؟Sad

راستی بچه ها دو تا سایت هست واسه شاتل یکی https://reservations.supershuttle.com/ و دیگری http://shuttletolax.com/
قیمتاشون باهم فرق میکنه ولی نمیدونم خودشون چه فرقی میکنند !

معمولا بین 3 تا 5 ساعت ما که پنج ساعت در فرودگاه معطل شدیم

دوست عزیز دلیل معطلی شما با این زمان طولانی چی بوده همسر من کلاً کاراش 1 ساعت هم نشده.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: daad ، tajhizgaran ، honey rahmati ، dana ، dove ، لاتاری ، kouroshd
دوستان برای تغییر آنلاین آدرس در سایت uscis یه receipt number میخواد . کدوم شماره هست ؟ و آیا کسانی که مشمول 165 دلار نیستند هم این شماره رو دارند؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: daad ، romance33 ، tajhizgaran ، لاتاری
(2013-08-28 ساعت 10:20)Saiban نوشته:  دوستان برای تغییر آنلاین آدرس در سایت uscis یه receipt number میخواد . کدوم شماره هست ؟ و آیا کسانی که مشمول 165 دلار نیستند هم این شماره رو دارند؟

دوست عزیز آنلاین هم باید تغییر بدیم آدرسو؟
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Saiban ، dana ، لاتاری ، daad
سلام دوستان

کسی میدونه که چه مدت بعد از اخذ گرین کارت میشه برای فامیل درجه یک دعوتنامه ویزای توریستی فرستاد ؟؟

ممنون
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، ikamaly ، morvarid1364 ، dove ، لاتاری ، daad ، Ehsan1358 ، kouroshd
(2013-08-28 ساعت 10:33)Nasimmmm نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 10:20)Saiban نوشته:  دوستان برای تغییر آنلاین آدرس در سایت uscis یه receipt number میخواد . کدوم شماره هست ؟ و آیا کسانی که مشمول 165 دلار نیستند هم این شماره رو دارند؟

دوست عزیز آنلاین هم باید تغییر بدیم آدرسو؟

بله من امروز uscis بودم و گفت حتما آنلاین اینکارو بکنید
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: romance33 ، Nasimmmm ، morvarid1364 ، dove ، لاتاری ، daad
بچه ها من شنبه میرسم LA همون روز هم 165 دلار رو پرداخت میکنم بنظرتون خیلی دیره یعنی زودتر باید میریختم در ضمن منو پسرم داریم میریم شوهرم 3 ماه دیگه میاد ولی هر سه رو با هم پرداخت میکنم اشکالی که نداره
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: Nasimmmm ، romance33 ، dana ، morvarid1364 ، dove ، el333 ، daad ، afshinghwink ، kouroshd
دوستان عزیزی که اونور ساکن هستید
پلیز جواب منو زودی بدین ممنون میشم.
کار کردن با کدوم بانک ایرانی از اونور راحتر هست عایا؟
میخوام بذونم با بانک صادرات راحت میشه کار کرد؟
من باید هر ماه وجه به بعضی حسابها توی ایران واریز کنم،آیا میشه از حساب صادراتم اینترنتی به اون حسابهای موردنظرم توی ایران پول حواله کنم؟
آخه یادمه یه جایی توی همین تاپیک خوندم که یکی از دوستان از عملکرد یه بانک شاکی بود و میگفت کاشکی این بانک رو انتخاب نکرده بودم.(فکر کنم ملت بود!)
قضیه مهمه پلیز با هر بانکی که مشکل ندارید و کار باهاش راحته معرفی کنید.
من میخوام با صادرات کار کنم کسی با این بانک تجربه داره؟
پلیز پلیز پلیز هلپ می!!!!!!SadSadSadSadSad
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: romance33 ، Soap McTavish ، tajhizgaran ، itsmasoud ، dana ، ابی هانی ، dove ، mgolchin13 ، daad ، Ehsan1358
(2013-08-28 ساعت 10:51)tajhizgaran نوشته:  کسی میدونه که چه مدت بعد از اخذ گرین کارت میشه برای فامیل درجه یک دعوتنامه ویزای توریستی فرستاد ؟؟

تصور میکنم محدودیت زمان نداره. اما چون معمولا برای دعوت یک شخص، فرد دعوت کننده باید Accommodation و خورد و خوراک بده بهتره که فیش حقوقی داشته باشه که به همراه مدارک دیگه ارائه بده. در غیر اینصورت ریفیوز شدن متقاضی ویزا بسیار محتمله. تا جاییکه میدونم مدارک تمکن مالی دعوت کننده هم به همراه مدارک شناسایی و دعوتنامه باید ضمیمه بشه.
سلام دوستان
من وقتي وارد اكانتم (uscis) ميشم هيچ اپشني براي پرداخت ١٦٥$ براي همسرم نمي بينم .اگه كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنيد .
من براي خودم ودخترم قبلا پرداخت كردم. ممنون
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، morvarid1364 ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، daad
(2013-08-27 ساعت 22:05)kɪŋ نوشته:  دوستانی که اخیرا رفتند آمریکا، مخصوصا سیاتل، زرشک و زعفران میشه برد؟ توی گمرک آمریکا چیکار میکنند؟ میندازنشون تو سطل یا میذارن ببری با خودت؟
مخصوصا برام مهمه بدونم زعفران عاقبتش چی میشه.

امیر جان، یکی از ساکهای خانم و بچه های من پر از زرشک و زعفران و لیمو عمانی و بقیه خوراکی ها بود. حتی بازش هم نکرده بودند.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  دوستان عزیزی که اونور ساکن هستید
من باید هر ماه وجه به بعضی حسابها توی ایران واریز کنم،آیا میشه از حساب صادراتم اینترنتی به اون حسابهای موردنظرم توی ایران پول حواله کنم؟
آخه یادمه یه جایی توی همین تاپیک خوندم که یکی از دوستان از عملکرد یه بانک شاکی بود و میگفت کاشکی این بانک رو انتخاب نکرده بودم.(فکر کنم ملت بود!)

دوست عزیز

یکی از مشکلات مهم استفاده از اینترنت بانک برخی از بانکها عدم دسترسی به بانک ایرانی بوسیله آی پی خارج از ایران می باشد . لطفاً به این موضوع خیلی دقت شود .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، ikamaly ، farshad_m ، itsmasoud ، dana ، mehdi110 ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، daad ، مانترا ، soruosh ، shatsi
(2013-08-28 ساعت 12:20)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  دوستان عزیزی که اونور ساکن هستید

دوست عزیز

یکی از مشکلات مهم استفاده از اینترنت بانک برخی از بانکها عدم دسترسی به بانک ایرانی بوسیله آی پی خارج از ایران می باشد . لطفاً به این موضوع خیلی دقت شود .

همشهری مشهدی عزیزم
منم برای همین پرسیدم
بچه هایی که اونور هستند، لطفا پاسخگو باشید دیگه!!!
آخه اهمیتش زیاده!
این بانکهای ایرانی با کدومشون میشه راحت پول توی ایران جابجا کرد!!
قرار بود شرکت رو تعطیل کنیم،حالا که نمیشه، باید با یه جوری حقوق بچه ها رو واریز کرد دیگه!!
این خیلی مهمه مجبورم شماره حساب به شرکت طرف قراردادمون بدم!!
چه بانکی بهتره؟
راهنمایی کنید دیگه!
آخه همسرم نمیگه این دوستای مهاجرسرات پس چرا کمکت نکردن عایا؟!!Sad
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mehdi110 ، romance33 ، dove ، لاتاری ، hamid56402 ، daad ، AsemanAbee ، Ehsan1358 ، مانترا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان