کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
برای من توی وبسایت اومده که کارتتون رو پست کردیم اما ترکینگ نامبر نداده که،کجا مینویسه ترکینگ نامبر رو؟چقد دیگه میرسه کارتم؟
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: daad
(2013-09-03 ساعت 15:57)fariba_a نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 21:47)Carrot نوشته:  از دوستانی که در آمریکا ساکن هستند یک سوال دارم
آیا اصل شناسنامه و کارت ملی رو با خودم بیارم آمریکا یا نه؟

سلام
اصلا نیازی به اصل یا کپی شناسنامه و کارت ملی در اینجا پیدا نمیکنید.
ما اشتباه کردیم و اصل شناسنامه و کارت ملی را با خودمون آوردیم. آنها را بگذارید در ایران پیش خانواده بمونه. گاهی برای بعضی کارها بهش نیاز پیدا میکنند.

سلام فریبا جان اشتباه میکنید
دوسته من توصیه ش این بود که همه ی مدارکت رو حتما حتما حتما بیار.
تشکر کنندگان: bayat_r ، Aida.s ، daad ، romance33 ، sumya
دوستان شاید اینجا جواب سوالمو بگیرم!!
صرافی مطمئن و با سرعت کار بالا می خوام که بتونه با توجه به تحریم پول از ایران به آ م ر ی ک ا بفرسته؟؟؟؟؟
خیلی مهمه!!
دوستانی که الان اونجا هستید با نوجه به ت ح ر ی م ها چه طوری کلا می شه پول هم ما بفرستیم هم از ایران بفرستن؟؟؟
بعد این قضیه که می گن پول اگه از فروش زمین و کلا ملک و یا حتی ارث باشه نمتونن بفرستنش یعنی چی خوب یعنی اگه خانواده بخواد زمین منو که وکالت دادم بفروشه نمی تونن پولشو واسمون یفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: raam12000 ، daad
ما دیشب رسیدیم و امروز اولین صبح آمریکا رو دیدیم
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-09-03 ساعت 21:12)ramin888 نوشته:  دوستان شاید اینجا جواب سوالمو بگیرم!!
صرافی مطمئن و با سرعت کار بالا می خوام که بتونه با توجه به تحریم پول از ایران به آ م ر ی ک ا بفرسته؟؟؟؟؟
خیلی مهمه!!
دوستانی که الان اونجا هستید با نوجه به ت ح ر ی م ها چه طوری کلا می شه پول هم ما بفرستیم هم از ایران بفرستن؟؟؟
بعد این قضیه که می گن پول اگه از فروش زمین و کلا ملک و یا حتی ارث باشه نمتونن بفرستنش یعنی چی خوب یعنی اگه خانواده بخواد زمین منو که وکالت دادم بفروشه نمی تونن پولشو واسمون یفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه.بعضی از صرافی ها تو ایران این کار را میکنن،یکی توی میرداماد هست که من اسمش رو یادم نیست.بعد چه فرقی داره پول از کجا باشه؟!مگه رو پولتون نوشته که از کجا آوردین؟: O صرافی کاری به این چیزا نداره،پولی که بدین رو یه کارمزدی میگیره و میفرسته.
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: Aida.s ، daad ، moji20
نقل قول:
(2013-09-03 ساعت 22:01)ابی هانی نوشته:  ما دیشب رسیدیم و امروز اولین صبح آمریکا رو دیدیم
همسفر قدیمی خوش اومدی. ایشالا خبرهای خوب خوب بدی زود زود
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: ابی هانی ، پدی ، mehdi110 ، Sepasttian ، e76779
دوستان عزیز
دیدم که اظهار نظرهای مختلفی درباره آوردن یا نیاوردن مدارک شناسایی شده:
اینجا برای این موارد نیاز به مدارک هست تمدید گذرنامه،تولد فرزند، تنظیم وکالت جهت ایران، اگر فکر میکنید که تا وقتی اینجا هستید بچه دار نمیشید و اعتبار گذرنامه تون تموم نمیشه، نیارید ولی در غیر اینصورت نیاز دارید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-09-03 ساعت 22:01)ابی هانی نوشته:  ما دیشب رسیدیم و امروز اولین صبح آمریکا رو دیدیم

خیلی زمان نگذشته از وقتی که میگفتی: یعنی ما کی کارنت میشیم؟، یعنی کو تا مصاحبه ما،یعنی ما کلیر میشیم؟، من نمیدونم به ما ویزا میرسه؟ من اصلاً میتونم برم یا نه؟ یعنی همه چیز جور میشه؟
حالا اولین صبح آمریکایی رو تجربه میکنی، میبینی ابی جان چقدر زود؟.....بچه ها همتون به همین زودی اولین صبح آمریکایی تون رو تجربه میکنید اصلاً دلواپس نباشید
@ ابی یه شماره از خودت به ما بده بزنگیمت
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-09-03 ساعت 19:28)مرآت74 نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 20:00)imifranki نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 16:27)amitis1392 نوشته:  باسلام دوست عزیز
ما هم پرواز قطری هستیم الان بارت می تونه دو تا چمدان30 کیلو باشه نه23 کیلو البته اینو تو ی سایت زده بود
ولی درباره ی پرواز از شیکاگو به پیتزبورگ نمی دونم که پول می گیرند یانه

سلام دوستان .منم با پرواز قطرم.اگه راجع به این اضافه شدن بار قطر فهمیدید که تو آمریکا هم مجانی هست 1 اطلاع به منم بدید.ممنون

دوستان به این پرواز قطری اطمینان نکنید خیلی نامردن برای 5 کیلو اضافه بار یکی از ساک های ما که 29 کیلو بود 65 دلار اضافه بار گرفتن (برگشت از نیویورک ) متاسفانه ساک های قبلی ما که کمتر از 22 کیلو بود رو ی نوار رفته بود و امکان جابجا کردن نبود بارهای دستمون هم زیاد بود و ناچار 65 دلار رو دادیم . حواستون باشه برگشت از نیویورک با پرواز قطری دور ساک یا کارتن هاتون سلوفن نکشید که همه رو باز میکنن و اگر چسب نداشته باشید به مشکل میخورید . موفق باشید

این 30 کیلو برای مسیر های ما نیست میتونین اینجا بخونین
http://www.qatarairways.com/ir/en/baggage.page
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: mhb161 ، roeentan ، mehdi110
خیلی مهمه!!
دوست عزیز حواله دو نوع هست به حساب شخصی و به حساب شرکتی.
حساب شخصی خورد خورد به حساب طرف میره و زمان بر هست ولی حساب شرکتی یه جا و زودتر میره تازه یه مقدار ارزونتر هم هست!!
من هفته گذشته 10000 تا به حساب شرکتی دوستم حواله کردم که 12 ساعته توی حسابش بود!!!
طرف خودش شاخ درآورده بود که با چی فرستادین که به این سرعت رسیده!!!
البته اینجا30 دلار کارمزد گرفتن و اونور هم 20 دلار کمتر به حساب رفته بود که بانک واسط کم میکنه!
من از صرافی محله خونمون حواله کردم.
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: mhb161 ، Aida.s ، mehdi110 ، usa lover ، e76779 ، amairmonre ، kasrafo ، byousefi_p ، daad ، yalda91 ، shishipapa ، لاتاری ، romance33 ، amir82 ، Sonaen60
(2013-09-03 ساعت 23:06)ikamaly نوشته:  
خیلی مهمه!!
دوست عزیز حواله دو نوع هست به حساب شخصی و به حساب شرکتی.
حساب شخصی خورد خورد به حساب طرف میره و زمان بر هست ولی حساب شرکتی یه جا و زودتر میره تازه یه مقدار ارزونتر هم هست!!
من هفته گذشته 10000 تا به حساب شرکتی دوستم حواله کردم که 12 ساعته توی حسابش بود!!!
طرف خودش شاخ درآورده بود که با چی فرستادین که به این سرعت رسیده!!!
البته اینجا30 دلار کارمزد گرفتن و اونور هم 20 دلار کمتر به حساب رفته بود که بانک واسط کم میکنه!
من از صرافی محله خونمون حواله کردم.
خانم کمالی یعنی حساب مقصد باید مال یک شرکت باشه؟
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، mhb161 ، ikamaly ، daad ، لاتاری ، romance33
سلام دوستان عزیز

یک سوال احتمالا تکراری، ولی لطفا جواب بدن دوستانی که تجربه دارن چون سوال دو نفر دیگه از دوستانم هم هست:

با توجه به وجود پرواز کانکشن در خود ایالات متحده ، مراسم گمرکی اولین لندینگ در اولین فرودگاهی که وارد میشیم(در خاک آمریکا) انجام میشه یا در فرودگاه مقصد؟
مثلا اگر مقصد نهایی لوس آنجلس باشه، پرواز X از تهران میره به شهر Y و سپس به نیویورک و از آنجا به لوس آنجلس...مراسم اولین ورود و مهر ورود زدن در پاسپورت و ...، در نیویورک خواهد بود یا در لوس آنجلس؟

این مسئله به خصوص در باره زمان بین دو پرواز از نیویورک به لوس آنجلس مهم میشه چون اگر این مراسم در نیویورک باشه احتمالا پرواز کانکشن به لوس آنجلس از دست میره ( ظاهرا این مراسم حدود 5 ساعت طول میکشه)

ممنون میشم از راهنمایی دوستان که بتونیم بهتر بلیط رفتن رو بگیریم
تشکر کنندگان: mehdi110 ، daad ، لاتاری
(2013-09-04 ساعت 01:08)mohssen نوشته:  سلام دوستان عزیز

یک سوال احتمالا تکراری، ولی لطفا جواب بدن دوستانی که تجربه دارن چون سوال دو نفر دیگه از دوستانم هم هست:

با توجه به وجود پرواز کانکشن در خود ایالات متحده ، مراسم گمرکی اولین لندینگ در اولین فرودگاهی که وارد میشیم(در خاک آمریکا) انجام میشه یا در فرودگاه مقصد؟
مثلا اگر مقصد نهایی لوس آنجلس باشه، پرواز X از تهران میره به شهر Y و سپس به نیویورک و از آنجا به لوس آنجلس...مراسم اولین ورود و مهر ورود زدن در پاسپورت و ...، در نیویورک خواهد بود یا در لوس آنجلس؟

این مسئله به خصوص در باره زمان بین دو پرواز از نیویورک به لوس آنجلس مهم میشه چون اگر این مراسم در نیویورک باشه احتمالا پرواز کانکشن به لوس آنجلس از دست میره ( ظاهرا این مراسم حدود 5 ساعت طول میکشه)

براي اون مثالي كه زديد، كارهاي مهاجرتي در نيويورك صورت ميگيره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: mehdi110 ، roeentan ، gbtm ، e76779 ، mohssen ، aghaghia ، amairmonre ، Aida.s ، daad ، yalda91 ، Mehrdadordi ، لاتاری ، mehrdad pharm ، romance33 ، مرآت74 ، amir82
[عکس: 79053970955967742750.jpg]
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
(2013-09-04 ساعت 01:08)mohssen نوشته:  سلام دوستان عزیز

انطوري كه دوستاني كه رفتند، نقل كرده اند اين مراسم تو اولين پورت ورودي انجام ميشه، و در ضمن هيشكي صحبت از پنج ساعت نكرده، از نيم ساعت بوده تا نهايتا ٢-٣ ساعت
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: gbtm ، e76779 ، Aida.s ، daad ، لاتاری ، romance33 ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان