کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-04 ساعت 01:08)mohssen نوشته:  با توجه به وجود پرواز کانکشن در خود ایالات متحده ، مراسم گمرکی اولین لندینگ در اولین فرودگاهی که وارد میشیم(در خاک آمریکا) انجام میشه یا در فرودگاه مقصد؟
مثلا اگر مقصد نهایی لوس آنجلس باشه، پرواز X از تهران میره به شهر Y و سپس به نیویورک و از آنجا به لوس آنجلس...مراسم اولین ورود و مهر ورود زدن در پاسپورت و ...، در نیویورک خواهد بود یا در لوس آنجلس؟

این مسئله به خصوص در باره زمان بین دو پرواز از نیویورک به لوس آنجلس مهم میشه چون اگر این مراسم در نیویورک باشه احتمالا پرواز کانکشن به لوس آنجلس از دست میره ( ظاهرا این مراسم حدود 5 ساعت طول میکشه)

ممنون میشم از راهنمایی دوستان که بتونیم بهتر بلیط رفتن رو بگیریم
تمام کارهای مهاجرتی شما در اولین پورت ورودتون به آمریکا انجام میشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: gbtm ، e76779 ، mohssen ، daad ، romance33 ، amir82 ، Sonaen60
سلام دوستان
نمی دونم شما وضعيتتون برا رفتن چطوره من گه بعد از گرفتن ويزا اينقدر سرم شلوغ شده که حتی وقت نمی کنم يه سر به مهاجر سرا بزنم Wink
راستی دوستان من با پرواز قطر از ایران می رم به هوستون و از اونجا به LA می خواستم بدونم با توجه به اين که اولين ورود ما به آمريکا هوستونه کسی اطلاعات و تجربه ای ار اين فرودگاه داره ممنون ميشم کسی اگه راهنمايي کنه؟Big Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، Aida.s ، dove ، daad ، لاتاری ، mino2013 ، NarcisJ
سلام .گرین کارت همسرم 7 روز پیش با پست اومد به آدرس.اما گرین کارت خودم که برندهٔ اصلی‌ هستم هنوز نیومده.ادرسمون رو هم تغییر ندادیم.خواستم بپرسم این طبیعیه یا اینکه همهٔ اعضای خانواده با هم میاد گرین کرتشون?
تشکر کنندگان: dove ، daad
(2013-09-03 ساعت 15:57)fariba_a نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 21:47)Carrot نوشته:  از دوستانی که در آمریکا ساکن هستند یک سوال دارم
آیا اصل شناسنامه و کارت ملی رو با خودم بیارم آمریکا یا نه؟

سلام
اصلا نیازی به اصل یا کپی شناسنامه و کارت ملی در اینجا پیدا نمیکنید.
ما اشتباه کردیم و اصل شناسنامه و کارت ملی را با خودمون آوردیم. آنها را بگذارید در ایران پیش خانواده بمونه. گاهی برای بعضی کارها بهش نیاز پیدا میکنند.

من فکر می کنم اگه بخواین ازدواج کنید به شنا سنامه نیاز دارین اینجا در آمریکا
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: amairmonre ، Aida.s ، dove ، daad ، لاتاری ، romance33
دوستانی که در مورد انتقال پول به امریکا مشکل دارند میتونید از این صرافی که کانادایی هست و در تهران و مشهد هم شعبه داره سوال کنید . دوستانی که قبلا با این صرافی کار کردند راضی بودند و دو طرفه هم پول واریز میکنه از امریکا به ایران وبرعکس.http://moneymex.com/
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: e76779 ، ikamaly ، Aida.s ، roeentan ، sasbk ، daad ، yalda91 ، لاتاری ، HRSH ، romance33 ، NarcisJ ، amir82
(2013-09-03 ساعت 23:38)mgolchin13 نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 23:06)ikamaly نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 21:12)ramin888 نوشته:  دوستان شاید اینجا جواب سوالمو بگیرم!!
صرافی مطمئن و با سرعت کار بالا می خوام که بتونه با توجه به تحریم پول از ایران به آ م ر ی ک ا بفرسته؟؟؟؟؟
خیلی مهمه!!
دوستانی که الان اونجا هستید با نوجه به ت ح ر ی م ها چه طوری کلا می شه پول هم ما بفرستیم هم از ایران بفرستن؟؟؟
بعد این قضیه که می گن پول اگه از فروش زمین و کلا ملک و یا حتی ارث باشه نمتونن بفرستنش یعنی چی خوب یعنی اگه خانواده بخواد زمین منو که وکالت دادم بفروشه نمی تونن پولشو واسمون یفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز حواله دو نوع هست به حساب شخصی و به حساب شرکتی.
حساب شخصی خورد خورد به حساب طرف میره و زمان بر هست ولی حساب شرکتی یه جا و زودتر میره تازه یه مقدار ارزونتر هم هست!!
من هفته گذشته 10000 تا به حساب شرکتی دوستم حواله کردم که 12 ساعته توی حسابش بود!!!
طرف خودش شاخ درآورده بود که با چی فرستادین که به این سرعت رسیده!!!
البته اینجا30 دلار کارمزد گرفتن و اونور هم 20 دلار کمتر به حساب رفته بود که بانک واسط کم میکنه!
من از صرافی محله خونمون حواله کردم.
خانم کمالی یعنی حساب مقصد باید مال یک شرکت باشه؟
سلام به دوست بسیار عزیزم گلچین جان!
بله دوست عزیز
حساب شرکتی به اسم شرکت هست و صرافی اول گفت میدونید که ما تحریم هستیم و ممکنه کالایی که میخرید نتونین دریافت کنید و به مشکل بخورید! منم گفتم خریدی در کار نیست و برای اجاره خونه هست. گفت پس شما توی فرمها بنویس خرید کالای چون برای شرکته باید علتش رو بنویسی.منم یه چون شرکتIT هست نوشتم خرید نرم افزار و ...
البته نرخ حواله هم ثابت نیست و باید از چندتا صراهی بپرسین و مقایسه کنید.
چندتا فاکتور رو درنظر بگیرید:
اول)صرافی مطمئن باشه!
دوم)بعد از مقایسه قیمتها بهترین قیمت رو بده!!
سوم) سرعت انتقال وجه که این بستگی داره به بانک خارجی که واسط هست.
مورد دوم و سوم با توجه به نیاز شما میتونه جابجا بشه!!Big Grin
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، amairmonre ، Ehsan1358 ، amin arefi ، daad ، afshin4749 ، mgolchin13 ، لاتاری ، romance33 ، amir82
سلام دوستان

از هواپیمایی ایر فلوت استفاده کردید؟میدونید صندلیهاش راحته یا نه؟
تشکر کنندگان: پدی ، tajhizgaran ، daad ، لاتاری ، Mehrdadordi
(2013-09-03 ساعت 15:16)tamara نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 23:34)byousefi_p نوشته:  دوستان یکی به من گفت آوردن زرشک به اونجا ممنوعه؟ چه کار بکنیم پس؟ نیاریم؟
تو چه فرمی باید وسایلی که میبریم رو بنویسیم؟ فرم آبی؟ کجاش؟

salam
سلام دوست عزیز

خواهر من هر بار ایران میآمد ،با خودش زرشک ،زعفران،پودر کشک و غیره می‌برد،البته آخرین بار ۳ سال پیش آمده بود.
سلام، متشکرم از راهنمائیتون
امکان داره بفرمائید "و غیره" شامل چه چیزهایی میشه؟
ممنون
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: Aida.s ، daad ، لاتاری ، مرآت74
(2013-09-04 ساعت 13:16)aliroz نوشته:  دوستان سلام
از دوستاني كه از شيكاگو رفتن پاسخ بدن لطفا
من از ترمينال 5 بايد برم ترمينال 3 اين فاصله چقدر است و بايد چطوري برم وآيا تحويل بار و كارهاي ايمگريشن داخل ترمينال 5 انجام ميشه يا بايد بريم ترمينال 3 لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

منهم قراره با قطری همین مسیر رو برم و برام سئواله .......
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: پدی ، daad ، dove ، مرآت74
(2013-09-04 ساعت 13:28)tajhizgaran نوشته:  
من از ترمينال 5 بايد برم ترمينال 3 اين فاصله چقدر است و بايد چطوري برم وآيا تحويل بار و كارهاي ايمگريشن داخل ترمينال 5 انجام ميشه يا بايد بريم ترمينال 3 لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

به محض ورود به ترمينال ٥ كاراتون انجام ميشه و تا ترمينال ٣ خيلي خيلي راحت با قطار ميتونيد بريد كه ٥ دقيقه بيشتر زمان نميبره.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: daad ، گل نهال ، nnhh ، dove ، mdna ، tajhizgaran ، afshinghwink ، مرآت74 ، romance33
.
(2013-09-04 ساعت 13:28)tajhizgaran نوشته:  
با تشكر

برای به دست آوردن امار کلی فرودگاه شیکاگو به این لینک مراجعه کنید.
احتمالاً کاراتون تو ترمینال 5 که همون ترمینال بین المللی هستش انجام میشه.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: daad ، dove ، nnhh ، مرآت74 ، romance33
110 صفحه خوندم . یه چیزی خیلی مبهم هست این که آیا قبل از ورود به آ ... کا میشه خونه گرفت ؟؟؟
که بتونیم در هنگام ورود آدرس دریافت گرین کارت رو تغییر بدیم ؟؟؟ یا خیر ؟ ؟؟
افرادی که رفتن همه رفتن جایی مهمون شدن ؟؟؟؟
آیا آدرس هتل رو دادن ؟؟؟
ماشالا همه ولکام لتر و گرین کارت تا صفحه 110 رسیده بود دسته خودشون . یعنی قبل از ورود آدرسی رو اعلام کرده بودن که توش اقامت داشتن . میشه راجع به این مسئله توضیحاتی بفرمایید ؟؟؟؟؟؟؟
من وارد ایالتی میشم که کسی نیست . ولی خوب من دانشگاه رو اونجا اپلای کردم . دوستیانی هستن ولی خوب میدونید که ایرونی های .... حالا بیخیال وارد مسائل نمیشیم . آدرس گرین کارت اون ور آ ... کا هست . به نظر شما من باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صبر کنم تو اون کشور تا گرین کارت و سوشیال و اینا بره به آدرسی که دادم . اگر طول بکشه حس میکنم که کلی عقب بیفتم از زندگی روز مره و ....
یه کمی راهنمایی کنید دوستان
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: daad ، dove ، nirvana_kobin ، exxedus ، مرآت74 ، romance33
(2013-09-04 ساعت 12:32)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 15:16)tamara نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 23:34)byousefi_p نوشته:  دوستان یکی به من گفت آوردن زرشک به اونجا ممنوعه؟ چه کار بکنیم پس؟ نیاریم؟
تو چه فرمی باید وسایلی که میبریم رو بنویسیم؟ فرم آبی؟ کجاش؟

salam
سلام دوست عزیز

خواهر من هر بار ایران میآمد ،با خودش زرشک ،زعفران،پودر کشک و غیره می‌برد،البته آخرین بار ۳ سال پیش آمده بود.
سلام، متشکرم از راهنمائیتون
امکان داره بفرمائید "و غیره" شامل چه چیزهایی میشه؟
ممنون
سلام

لواشک،گزا،سوهان،آجیل،کیسه فریزر معمولی‌،دستکش ظرف شویی،موفق باشید 
تشکر کنندگان: daad ، dove ، میخک سفید ، لاتاری ، مرآت74 ، HRSH ، byousefi_p ، romance33
دوستاي خوبم و سروران عزيز
اي شما هايي كه آدرستون رو عوض كرديد آيا گرين كارتتون همگي اومد به آدرس جديد؟
تشکر کنندگان: dove ، bayat_r ، مرآت74 ، romance33
سلام دوستان عزیز،
ما قبل از آمدن به US در سایت elis ثبت نام کردیم و $165 رو پرداخت کردیم ولی هیچ آدرسی رو در اون سایت وارد نکردیم الان هم قسمت آدرس در پروفایلمون blank هست... با توجه به اینکه یک هفته از ورودمون میگذره و هنوز این سایت کیس ما رو pending نشون میده و اثری از ولکام لتر و غیره نیست آیا نیازی هست آدرس رو در این سایت هم وارد کنیم؟! آدرس ما از ابتدای پر کردن فرم ها تغییری نکرده!
DV-2013
تشکر کنندگان: dove ، nirvana_kobin ، ikamaly ، noobnoobi ، roeentan ، daad ، afshinghwink ، Mehrdadordi ، مرآت74 ، romance33 ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان