کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
ما ۲۴ سپتامبر با ترکیش رسیدیم لس انجلس ، حتما سفرنامه می نویسم بعد از انجام یه سری کارها .
تو فرودگاه ایران هیچ مشکلی نبود و هیچ سوالی نشد از ما
ما تو بار زرشک باز ، عسل ، دارچین ، ادویه ، اجیل داشتیم که اصلا باز نکردن .

الان تو یه متل هستیم که قیمتش مناسبه و تمیزه . ولی رزرو تموم شده .

در حال حاضر دنبال خونه هستیم ، اگه از دوستان کسی می تونه کمکی بکنه ممنون میشم .

شماره ایمیگرانجل هم جواب نمیده ، اگه کسی شماره دیگه ای داره بگه لطفا .
(2013-09-25 ساعت 13:01)aliagha نوشته:  بلاخره سوشال ما هم امد
البته ما دوبار مراجعه کردیم و گفتن باید 3 هفته بگذره از ورودتون و ما دقیقا سر سه هفته که نیومد رفتیم و فرم پر کردیم و یک هفته بعدش بلاخره امد

میشه‏ ‏بگین‏ ‏کدوم‏ ‏آفیس‏ ‏سوشال‏ ‏رفتید‏ ‏؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، negar_karimi6 ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 18:21)afs نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 15:20)shaso نوشته:  سلام دوستان
لطفا كساني كه از فرودگاه دالاس واشنگتن ورود داشتن كمي در مورد فرودگاه و انجام كارهاي مهاجرتي توضيح بدن
ممنون

من چندماه پیش از این فرودگاه وارد شدم
فرودگاه چندان پیچیده ای نیست و محض پیاده شدن از هواپیما کافیه مسیری که جلوتون هست رو دنبال کنید
اگر الان مثل چند ماه پیش باشه جابه جایی از هواپیما تا ایستگاه چک پاسپورت با چیزی شبیه اتوبوس انجام می شه که البته به هیچ عنوان ممکن نیست مسیر رو اشتباه کنید چون از در هواپیما تا باجه های چک پاسپورت فقط یک مسیر هست که اون رو دنبال می کنید.

مدت انتظار برای کارهای اولیه هم به طور مشخص بستگی به شلوغی پرواز شما و پرواز های همزمان هست.
کلا کارها دقیقا مثل روالی است که همه تجربه کردند
پیاده شدن از هواپیما - چک پاسپورت - ارائه پاکت زرد - ارائه فرم آبی که توی هواپیما قبلا بهتون دادن - امضای فرم های ارسال گرین کارت و انگشت زدن در باجه انتهای سالن دست چپ - دریافت بار (با چرخ مجانی) - رفتن به باجه هایی که روی فرم آبی برای شما مشخص شده - تحویل فرم آبی به مامور مربوطه - درب خروجی
ما هم حدوداً 2ماه پیش اومدیم . خیلی فرودگاه ساده ای بود. همه کارها روی نظم پیش رفت باید وقتی وارد می شین بگبد ویزای مهاجرتی داری که به صف مربوطه راهنماییتون کنند. بعد هم که یک افسر مهاجرتی از شما پاکت زردها رو می گیره و پرونده درست می کنه . بعد هم که قسمت چک کردن بار بود که به طرز عجیبی چمدون ها مارو نه تنها از زیر دستگاه رد هم نکردن که باز هم نکردن و فقط پرسیدن چی دارین ما هم گفتیم یک کم آچیل و زعفران و نبات و سبزی خشک . بعد هم در نهایت ناباوری گفت ولکام . همین و بس.Smile
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: shishipapa ، sce ، afs ، afshinghwink ، amin arefi ، shaso ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani ، Hedieh20
بجه ها میشه چند تا سوال منو جواب بدین لطفا-تشکر
1-این دبیت کارت که میگین چی هست؟ جطور تهیه میشه
2- ایا اکانتی که میسازیم واسه اینه که بعد از واریز پول اطلاعات به اون اکانت ارسال بشه و خلاصه پیگیر پیشرفت پرونده باشیم یا اینکه اون اکانت طوری طراحی شده که با استفاده از اون پول باید واریز بشه؟ من ساختمش ولی نمیدونم چرا الان که میرم داخلش هیچی سر در نمیارم
تشکر کنندگان: Mojtaba49 ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، لاتاری
با سلام
دوستان ما انگشت نگاری کردیم برای تراول داکیو منت و منتظر رسیدنشون هستیم
دوستان من IOE نامبر دارم ولی تو سایت اکانت ندارم چون تو ارمنستان یه آزانس برای ما 165 دلار را داد و ما فقط از case statuse وضعیت گرین کارت را داریم چک می کنیم ما هنوز Elis تو سایت uscis ایجاد نکردیم چطوری این کار را بکنیم تا بتونیم IOEو LIN نامبرها را تو اونجا پیگیری کنیم ؟
1- لطفا بفرمایید ما چطور ادرسی را که تو فرم اولیه برای تراول داکیومنت دادیم را عوض کنیم؟
2- آیا بعد از گرفتن گرین کارت و پاس سفید هنوز این سیستم Elis برامون لازمه و چه کارایی داره ؟
ممنونم از راهنمایی تون ؟
[/quote]
دوستان اگر کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 07:22)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان من IOE نامبر دارم ولی تو سایت اکانت ندارم چون تو ارمنستان یه آزانس برای ما 165 دلار را داد و ما فقط از case statuse وضعیت گرین کارت را داریم چک می کنیم ما هنوز Elis تو سایت uscis ایجاد نکردیم چطوری این کار را بکنیم تا بتونیم IOEو LIN نامبرها را تو اونجا پیگیری کنیم ؟
1- لطفا بفرمایید ما چطور ادرسی را که تو فرم اولیه برای تراول داکیومنت دادیم را عوض کنیم؟
2- آیا بعد از گرفتن گرین کارت و پاس سفید هنوز این سیستم Elis برامون لازمه و چه کارایی داره ؟
ممنونم از راهنمایی تون ؟
[/quote]

دوست عزیز من متوجه نمی شم شما اگه اکانت ایجاد نکردی چطوری پول رو واریز کردین ؟؟؟ اگر IOI نامبر دارید پس اکانت ایجاد شده که این نامبر رو به شما داده شما IOI نامبرتون رو در این لینگ پیگیری کنید:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Ca...bnejE5Se_t
2. آدرستون رو در این لینک تغییر بدین :
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD

داشتن و مطالعه این سیستم فکر نمی کنم ضرری داشته باشه .موفق و موید باشید . بازم اگه کمکی از من بر بیاد در خدمتتون هستم Shy
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: sce ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، alireza esf ، لاتاری ، AOC Kermani
دوستان من به همراه همسر و دو فرزندم ٢٥ سپتامبر رسيديم لس آنجلس و الان در يك متل در محله تارزانا هستيم
١- كسي جايي را براي اجاره ميشناسه كه چك كرديت نخواد
٢- نزديكترين آفيس براي سوشيال در اينجا كجاست
٣-از بچه كسي اين نزديكيها هست تا همديگر را ببينيم و با هم در تماس باشيم( از تنهايي دارم دق ميكنم)
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-09-29 ساعت 07:53)shishipapa نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 07:22)alireza esf نوشته:  با سلام
ممنونم از راهنمایی تون ؟

دوست عزیز من متوجه نمی شم شما اگه اکانت ایجاد نکردی چطوری پول رو واریز کردین ؟؟؟ اگر IOI نامبر دارید پس اکانت ایجاد شده که این نامبر رو به شما داده شما IOI نامبرتون رو در این لینگ پیگیری کنید:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Ca...bnejE5Se_t
2. آدرستون رو در این لینک تغییر بدین :
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD

داشتن و مطالعه این سیستم فکر نمی کنم ضرری داشته باشه .موفق و موید باشید . بازم اگه کمکی از من بر بیاد در خدمتتون هستم Shy
[/quote]

سلام شیش پاجان شما چند وقت هست که تو سن خوزه هستید.اوضاع اونجا چطوره؟ما هم بیایم اونجا؟
[/quote]
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، shishipapa ، لاتاری ، AOC Kermani
بچه ها سايتي كه بشه آنلاين وقت بگيريم براي امتحان آيين نامه را كسي ميشناسه؟ ممنون ميشم اگر كمك كنيد.
تشکر کنندگان: afshinghwink ، ALI_AGHA ، negar_karimi6 ، AOC Kermani
با سلام به همگي و اظهار تاسف از اينكه خيلي از دوستانمان نتونستند ويزا بگيرند . يه سوال داشتم كه اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم ما ميخواهيم براي 2-3 ماه ديگه بليط براي آتلانتا بگيريم به نظرتون بهترين مسير و خط هواپيمايي كه مجبور به پرواز داخلي در امريكا نشويم كدام است ؟ خيلي ممنون
تشکر کنندگان: mino2013 ، ali1982 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، ali1220 ، AOC Kermani ، shatsi
سلام
دوستانی که با ترکیش رفتن، به غیر از Carry-on آیا موفق شدید کوله پشتی هم داخل هواپیما ببرید ؟
تشکر کنندگان: Ali.US ، amiz.abdollah ، amir82 ، lilistar ، negar_karimi6 ، rezagh ، لاتاری ، AOC Kermani ، Hedieh20
(2013-09-29 ساعت 09:36)mehdiii نوشته:  سلام
دوستانی که با ترکیش رفتن، به غیر از Carry-on آیا موفق شدید کوله پشتی هم داخل هواپیما ببرید ؟

تا اونجا که من می دونم Cabin Baggage برای ترکیش یه دونه است اونم در سایز 23-40-55 و وزن 8 کیلو گرم

و به نظرم هرچیزی که تو این سایز باشه رو شامل میشه
تشکر کنندگان: afshinghwink ، mehdiii ، amir82 ، negar_karimi6 ، rezagh ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 09:36)mehdiii نوشته:  سلام

مهدي جان من با تركيش اومدم LA اصلأ به وزن كيف داخل كابين من و تعدادشون هيچ كاري نداشتن.
(2013-09-29 ساعت 09:32)lilistar نوشته:  با سلام به همگي و اظهار تاسف از اينكه خيلي از دوستانمان نتونستند ويزا بگيرند . يه سوال داشتم كه اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم ما ميخواهيم براي 2-3 ماه ديگه بليط براي آتلانتا بگيريم به نظرتون بهترين مسير و خط هواپيمايي كه مجبور به پرواز داخلي در امريكا نشويم كدام است ؟ خيلي ممنون

از سایت چک کردم

@ ترکیش : ظاهرا نداشت : بازم دفتر خود ترکیش یه چک بکنید

@ قطر : داره با دو استاپ (مثلا شیکاگو) یک طرفه نفری 2.400.000

@ امارات: داره با یه استاپ (دوبی) یکطرفه 1000 $

موفق باشید
تشکر کنندگان: afshinghwink ، lilistar ، kage.omid ، amir82 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 09:27)Ali.US نوشته:  بچه ها سايتي كه بشه آنلاين وقت بگيريم براي امتحان آيين نامه را كسي ميشناسه؟ ممنون ميشم اگر كمك كنيد

دوست عزیز از لینک زیر استفاده کنید. اگر در تارزانا هستید آفیس را winnetka انتخاب کنید.
https://www.dmv.ca.gov/foa/clear.do?goTo...aleName=en
موفق باشید.
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: afshinghwink ، amiz.abdollah ، javid737 ، Ali.US ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان