کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
ما براي سفر اول مون كه مي خواهيم دو ماهي بمونيم قراره يه خونه اجاره كنيم
حالا سوالم اينه
از چه طريقي ميتونيم با لپ تاب به اينترنت متصل بشيم در واقع اگه كسي تجربهاش رو داره لطفا راهنمايي كنيد
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: noura ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام
درمورد فرم آبي كه تو هواپيما ميدن پر كنيم : بند 7 (country of residence) ، ايران هست يا آمريكا؟
سئوال دوم اينكه آيا اين فرم رو بايد هر نفر جدا پر كنه يا مثلاً يك خانواده 2 نفره بايد فقط يك نفرشون پر كنه.
چون براي مبلغ پول اگر قرار باشه هر نفر جدا پركنه مبلغ نصف ميشه؟
ميشه راهنمايي بفرماييد.
ممنون
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: shaso ، نوروز ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام دوباره
١- ايا كسي خودش رو بيمه ي مسافرتي كرده؟ ايا به در ميخوره واسه مدتي كه اونجا هستيم؟
٢- اونجا از چه زماني وطبق چه شرايطي ما ميتونيم بيمه باشيم؟
ممنون از وقتي كه ميگذاريد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: نوروز ، noura ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام
آیا می توان دو ماه قبل ازمهاجرت به امریکا 165 دلار روازایران پرداخت کرد؟
منظورم ماهشه ؟ اشکالی نداره دوماه زودتر واریز کنیم؟
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
دوستان برای پرداخت 165$ چه راههایی وجود داره؟؟؟
ما که کردیت کارت نداریم چه باید بکنیم؟؟؟
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
(2013-09-29 ساعت 11:04)shaso نوشته:  سلام دوستان
ما براي سفر اول مون كه مي خواهيم دو ماهي بمونيم قراره يه خونه اجاره كنيم
حالا سوالم اينه
از چه طريقي ميتونيم با لپ تاب به اينترنت متصل بشيم در واقع اگه كسي تجربهاش رو داره لطفا راهنمايي كنيد
سلام دوست عزیز.مگه برای 2 ماه خونه اجاره میدن؟ما هم قرار یک تا دو ماه بمونیم.مقصدمون هم لس آنجلس.تارزاناست.می تونیم اونجا خونه بگیریم؟؟؟
دوستان لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید؟
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری ، m.taj ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-29 ساعت 12:13)hutsa83 نوشته:  سلام
درمورد فرم آبي كه تو هواپيما ميدن پر كنيم : بند 7 (country of residence) ، ايران هست يا آمريكا؟
سئوال دوم اينكه آيا اين فرم رو بايد هر نفر جدا پر كنه يا مثلاً يك خانواده 2 نفره بايد فقط يك نفرشون پر كنه.
چون براي مبلغ پول اگر قرار باشه هر نفر جدا پركنه مبلغ نصف ميشه؟
ميشه راهنمايي بفرماييد.
ممنون
سوال 7 جوابش ایرانه شما هنوز تابع ایران هستید برای هر خانواده تنها یک فرم پر میشه که بهتره به نام فرد برنده باشه سوال 3بود که تعداد افرادی که با شما هستن رو میخواد که می نویسید ولی خودتون رو حساب نمیکنید مثلا اگه 2 نفرید تعداد همراهان 1 نفر هست
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، گل نهال ، amin arefi ، لاتاری ، ali1220 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-29 ساعت 17:00)Mojtaba7300 نوشته:  دوستان برای پرداخت 165$ چه راههایی وجود داره؟؟؟
اگه دوست يا فاميلي در امريكا داريد ميتونه براتون پرداخت كنه.يك سري شركتها هم توي تهران اين كارو ميكنن.از ايميگرنجل هم ميتونيد كمك بگيريد.در نهايت اينكه خودتون كه تشريف اورديد أمريكا بعد از افتتاح حساب پرداخت كنيد
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
(2013-09-29 ساعت 12:29)shaso نوشته:  سلام دوباره
١- ايا كسي خودش رو بيمه ي مسافرتي كرده؟ ايا به در ميخوره واسه مدتي كه اونجا هستيم؟

این سوال منم هست لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
(2013-09-28 ساعت 23:58)zavosh نوشته:  وقتی شما در Elis اکانت باز کردین و ازاین طریق پول رو پرداخت کردین...دیگه باید چمدونتون رو ببندین هر وقت به آ م ر ی کا رسیدین هر چند وقت یکبار از طریق همین سایت و یا سایت uscis.gov چک کنید وreceipt number رو وارد کنید تا وضعیت گرین کارت خودتون رو متوجه بشین...

در رابطه با راهنمائی شما یک سئوال داشتم, در Elis وقتی وارد کانت میشیم یک قسمت داره بنام پروفایل. آیا نیازی هست که تمامی اطلاعات خواسته شده در انجا را پر کنیم و آپدیت کنیم؟
با تشکر
[/quote]

سلام
من دارم میرم تگزاس هیوستون
مشکلی که دارم اینه که اول قرار بود برم کالیفرنیا ، به خاطر همین آدرس دوستی از اونجارو دادم واسه فاینال آدرس
حالا داستان تغییر کرده ، می خوام بدونم باید قبل از رفتن تغییر آدرس بدم یا در بدو ورود میشه ؟
واسه elis تو سایت uscis یه آدرس می خواد current : physical address in us
اینو فعلا باید آدرس کجا رو بدم ؟
مرسی

سلام
من دارم میرم تگزاس هیوستون
مشکلی که دارم اینه که اول قرار بود برم کالیفرنیا ، به خاطر همین آدرس دوستی از اونجارو دادم واسه فاینال آدرس
حالا داستان تغییر کرده ، می خوام بدونم باید قبل از رفتن تغییر آدرس بدم یا در بدو ورود میشه ؟
واسه elis تو سایت uscis یه آدرس می خواد current : physical address in us
اینو فعلا باید آدرس کجا رو بدم ؟
مرسی
(2013-09-29 ساعت 17:00)Mojtaba7300 نوشته:  دوستان برای پرداخت 165$ چه راههایی وجود داره؟؟؟

شما اگه کسی رو دارین بدین واستون پرداخت کنه.اگر هم هنوز نرفتین که میتونین از طریق یکی از شرکت های توی ایران ظاهرا میشه اینکارو اجام داد.فکر کنم تهران پیمنت بود.اگه اشتباه نکنم.
تو رو خدا این آواتارت عوض کن.می ترسم عمو سعید تو رو با من اشتباه بگیره یه وقت.Tongue
به قول سعید والا به غرعان با این آواتاروشون.Big Grin
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، Saeedv13 ، Mojtaba7300 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام . ميخواستم بدونم وقتى ميگند هر نفر ميتونه ٢ بسته ٢٣ كيلويى به بار تحويل بده تعداد هم براشون مهمه يا ميشه 3 بسته كه بشه ٤٦ كيلو هم به بار تحويل داد؟ لطفا دوستاني كه رفتند كمك كنند .
با تشكر
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
1- دوستی که من می شناسمش، بیمه سامان داشت ولی دو سه جایی که مراجعه کرد قبول نکردند.
2-از هر زمانی که اقدام به خرید بیمه کنید. می توانید بلافاصله روز بعد از رسیدن به مقصد باشد.
(2013-09-29 ساعت 21:47)mahsa3017 نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 12:29)shaso نوشته:  ١- ايا كسي خودش رو بيمه ي مسافرتي كرده؟ ايا به در ميخوره واسه مدتي كه اونجا هستيم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، گل نهال ، Saeedv13 ، amin arefi ، ROYAAA ، mehrdad pharm ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

سوال منم هست لطفا جواب بديد. با تشكر
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: noura ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
می توانید بلافاصله اقدام به افتتاح حساب کنید بعد از ورود و با کارت موقتی که می دهند پرداخت کنید.
یا از دوستی که می شناسید بخواهید برایتان پرداخت کند
یا اینکه بروید از فروشگاه ها گیفت کارد بخرید به مبلغ لازم. و با اون پرداخت کنید. گیفت کارد ها مثل خود دبیت کارد هستند ولی بدون نام هستند.

(2013-09-29 ساعت 22:36)nnhh نوشته:  
سوال منم هست لطفا جواب بديد. با تشكر

فکر کنم من یک پست بالاتر جواب دادم اگر بروید صفحه قبل می بینید.
متن را نقل قول و برجسته کردم همین پایین.

(2013-09-29 ساعت 22:35)User نوشته:  1- دوستی که من می شناسمش، بیمه سامان داشت ولی دو سه جایی که مراجعه کرد قبول نکردند.
2-از هر زمانی که اقدام به خرید بیمه کنید. می توانید بلافاصله روز بعد از رسیدن به مقصد باشد.

(2013-09-29 ساعت 12:29)shaso نوشته:  ١- ايا كسي خودش رو بيمه ي مسافرتي كرده؟ ايا به در ميخوره واسه مدتي كه اونجا هستيم؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان