کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-13 ساعت 20:57)lingni نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 19:01)marjani نوشته:  
مروارید جا ن
ما هم 25 سپتامبر وارد شدیم و سوشیال نداریم
1-برای اجاره ی خونه به سه جا سر زدیم و اونها هم گفتن که دپازیت بذار و داریم فکر می کنیم و........ولی این جایی که اجاره کردیم هیچی ازمون نخواست و براش تو ضیح دادیم که تازه اومدیم و هیچ سابقه ای نداریم،پس نتیجه می گیریم که نظر ها متفاوته و باید بگردید
2- ما توی بانک wells fargo حساب باز کردیم و خیلی بانک خوبیه وفقط پاسپورتامونو چک کرد و برا مون دبیت کارت صادر کرد
3- مدرسه ی بچه ها هم فقط اجاره خونه رو خواست و کارت واکسن ( حتما توبرکولین تست لازمه)و کارنامه ی ایران
4- خلاصه ما الآن توی آمریکا نه هویت داریم ونه ویزا چون اونم 30 سپپتامبر باطل شدBig Grin

دوست عزیز الآن شما هم هویت دارید هم ویزا.
هویت دارید چون وارد شدید و مراحل گرین کارتتون به جریان افتاده،
ویزاتون هم سال دیگه 30 سپتامبر باطل میشه.

درضمن دوستانی که هنوز ایران هستید حتماً حتماً توسط یک پزشک چک کنید در کارت واکسن بچه هاتون تست توبرکولین (آن هم دو بار هر بار روی یک دست) و جوابش ذکر شده باشه.
افراد بزرگسالی هم که اینجا به هر نحوی سرو کارشون با شغل های بیمارستانی هست، یا باید دو بار جواب تست منفی توبرکولین به همراه داشته باشید و یا یک CD عکس سینه که گزارش رادیولوژیست به زبان انگلیسی با مهر داشته باشد.
البته اینها فقط کار شما رو سرعت می ده وگرنه به هزینۀ کارفرما می تونید همین جا این ها رو انجام بدید.
[/quote]
سلام دوست گرامي
براي بچه ها 2-15 ساله كه دكتر اونگان تست توبركولين را انجام داده اون هم به فاصله 6 ماه ( به علت تمديد مديكال ) آيا اون كافي نيست ؟ ( يعني اون برگه دكتر اونگان با دوبار تست )
تشکر کنندگان: romance33 ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
در يك سال مالي نبايد بيشتر از شش ماه خارج از امريكا باشيد. معنيش اينه كه بايد شش ماه بايد حضور فيزيكي در خاك امريكا داشته باشيد.
اگر نباشيد، موقع ورود بسته به نظر مامور مهاجرت و متقاعد كننده بودن توضيحات شما (مراقبت از بيمار، درمان، دفاع از پايان نامه تحصيلي و يا هر فرايندي كه ماندن شما رو در خارج از امريكا بطور موجهي الزام اور مي كنه) ممكنه از سوال جواب تا ضبط گرين كارد و فرستادن به دادگاه براتون پيش بياد.
هر چه مدت بيرون ماندنتان به يكسال نزديكتر بشد احتمال ضبط گرين كارد و فرستادن به دادگاه بيشتر مي شود.
(2013-10-14 ساعت 04:46)adrina97 نوشته:  من یه سوال داشتم و اینکه آیا ما باید حتما 6 ماه از سال رو تو آمریکا باشیم ؟
یا که هر 6 ماه یکبار هم واسه یه مدت باشیم کافیه ؟؟
اگه نباشیم چی میشه ؟
(2013-10-14 ساعت 09:00)User نوشته:  در يك سال مالي نبايد بيشتر از شش ماه خارج از امريكا باشيد. معنيش اينه كه بايد شش ماه بايد حضور فيزيكي در خاك امريكا داشته باشيد.
اگر نباشيد، موقع ورود بسته به نظر مامور مهاجرت و متقاعد كننده بودن توضيحات شما (مراقبت از بيمار، درمان، دفاع از پايان نامه تحصيلي و يا هر فرايندي كه ماندن شما رو در خارج از امريكا بطور موجهي الزام اور مي كنه) ممكنه از سوال جواب تا ضبط گرين كارد و فرستادن به دادگاه براتون پيش بياد.
هر چه مدت بيرون ماندنتان به يكسال نزديكتر بشد احتمال ضبط گرين كارد و فرستادن به دادگاه بيشتر مي شود.
(2013-10-14 ساعت 04:46)adrina97 نوشته:  من یه سوال داشتم و اینکه آیا ما باید حتما 6 ماه از سال رو تو آمریکا باشیم ؟
یا که هر 6 ماه یکبار هم واسه یه مدت باشیم کافیه ؟؟
اگه نباشیم چی میشه ؟
اگه نباشید دیر تر سیتیزن شیپ می گیرید و یا حتی اگه احساس کنند که شما امریکا رو بعنوان محل زندگیتون انتخاب نکردین ممکنه گرین کاردتونو هم از دست بدین .Sad
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: valencia ، Mehrdadordi ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-14 ساعت 06:22)mino2013 نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 05:34)sce نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 03:51)Ali.US نوشته:  بچه ها اين قضيه شات داون دولت آمريكا كي ميخواد تموم بشه؟ من الان ٣ هفته است اومدم ال اي و متأسفانه نه گرين كارتمون اومده ونه سوشيال.وقتي هم كه ميريم دي ام وي براي امتحان آئين نامه ميگن بدون سوشيال نميشه. ديگه كمردرد و پادرد گرفتيم اينقدر راه رفتيم.

امیدوارم همین فردا تمام بشه.اما به احتمال بسیار زیاد تا 17 اکتبر تمام میشه.
من هم دقیقا مشکلاتم مثل شماست دوست عزیز.با این تفاوت که زیاد راه نمیرم.از بش خوابیدم کمر درد گرفتم.Big Grin
موفق باشین.
ما که ار 11 سپتامبر علاف هستیم دوست عزیز
دوستان ما هم 17 سپتامبر اومدیم و تا الان نه سوشال داریم نه گرین کارد.
امیدوارم فردا از شات دانی در بیاد خسته شدیم از این همه علافی.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: Ali.US ، valencia ، Mehrdadordi ، نوروز ، ani_sheiton ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-14 ساعت 09:27)morvarid1364 نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 06:22)mino2013 نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 05:34)sce نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 03:51)Ali.US نوشته:  بچه ها اين قضيه شات داون دولت آمريكا كي ميخواد تموم بشه؟ من الان ٣ هفته است اومدم ال اي و متأسفانه نه گرين كارتمون اومده ونه سوشيال.وقتي هم كه ميريم دي ام وي براي امتحان آئين نامه ميگن بدون سوشيال نميشه. ديگه كمردرد و پادرد گرفتيم اينقدر راه رفتيم.

امیدوارم همین فردا تمام بشه.اما به احتمال بسیار زیاد تا 17 اکتبر تمام میشه.
من هم دقیقا مشکلاتم مثل شماست دوست عزیز.با این تفاوت که زیاد راه نمیرم.از بش خوابیدم کمر درد گرفتم.Big Grin
موفق باشین.
ما که ار 11 سپتامبر علاف هستیم دوست عزیز
دوستان ما هم 17 سپتامبر اومدیم و تا الان نه سوشال داریم نه گرین کارد.
امیدوارم فردا از شات دانی در بیاد خسته شدیم از این همه علافی.
دوستان اميدوار باشين اين داستان نميتونه كش پيدا كنه ..
الان سناتورهاي مجلس و كنگره اومدن واسه حل اختلاف و بانك جهاني هم هشدار داده تا١٧ اكتبر رو..
زود حل ميشه ، اولين سفرتونو تلخ نكنين واسه خودتونSmile)))
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: afshinghwink ، morvarid1364 ، mino2013 ، AOC Kermani ، لاتاری ، mehrdad pharm ، powerb
دوستان میشه بگید چه تبدیلی بخریم بهتره؟
2013AS69xx, دیدن قبولی: 5 می2012،ارسال فرم ها: 14 می2012 با Aramex,مصاحبه: 21 می2013 آنکارا،کلیرنس
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری
(2013-10-13 ساعت 18:22)romance33 نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 17:20)گل نهال نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 17:02)mohammad fazli نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 01:54)ani_sheiton نوشته:  یعنی میخواین بگین هیچ کدومتون تحقیق برای پدر و مادرتون نکردین؟راه حلی؟هیچی؟یعنی همه به فکر خودتونین؟

براي پدر و مادر بايد حتما سيتيزن بشيد يا اينكه اونا هم در لاتاري بزنده بشن
نه آقاي فضلي فكر كنم اشتباه ميكنيد، پدر و مادر ميتونن حتي اگه فرزندشون گرين كارتم نداشته باشه براحتي برن بهش سر بزنن
بدون گرين كارت، با گرين كارت بدون سيتيزني واسه پدر و مادر فقط ميشه اقدام كرد

سلام گل نهال خانم گل.هر فرد تا قبل از سیتیزنی نمیتونه برای پدر و مادرش درخواست گرین کارت بده فقط میتونن به صورت مهمان با ویزای قابل تمدید 6 ماهه برن.
مثلا خانوم من که برنده اصلی نیست ، می تونه برای مادرش در خواست ویزای توریستی بده بصورت مهمان بیاد بره ؟ چقدر پروسش طول داره معمولا ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
دوستان عزیز یک سوال داشتم میدونم که قبلا دربارش صحبت شده ولی برای اطمینان بیشتر راهنمایی کنید:
با ویزای داخل پاسپورت قبل از اومدن گرین کارت کسی تجربه رفتن از امریکا به کانادا از طریق زمینی رو داشته لطفا توضیح بدید.
ممنون.
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-14 ساعت 13:40)deineath نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 18:22)romance33 نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 17:20)گل نهال نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 17:02)mohammad fazli نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 01:54)ani_sheiton نوشته:  یعنی میخواین بگین هیچ کدومتون تحقیق برای پدر و مادرتون نکردین؟راه حلی؟هیچی؟یعنی همه به فکر خودتونین؟

براي پدر و مادر بايد حتما سيتيزن بشيد يا اينكه اونا هم در لاتاري بزنده بشن
نه آقاي فضلي فكر كنم اشتباه ميكنيد، پدر و مادر ميتونن حتي اگه فرزندشون گرين كارتم نداشته باشه براحتي برن بهش سر بزنن
بدون گرين كارت، با گرين كارت بدون سيتيزني واسه پدر و مادر فقط ميشه اقدام كرد

سلام گل نهال خانم گل.هر فرد تا قبل از سیتیزنی نمیتونه برای پدر و مادرش درخواست گرین کارت بده فقط میتونن به صورت مهمان با ویزای قابل تمدید 6 ماهه برن.
مثلا خانوم من که برنده اصلی نیست ، می تونه برای مادرش در خواست ویزای توریستی بده بصورت مهمان بیاد بره ؟ چقدر پروسش طول داره معمولا ؟
شما وقتي وارد خاك آمريكا ميشيد ديگه برنده اصلي و بقيه فرقي ندارند كه، همتون گرين كارت داريد و هركس ميتونه واسه مادر و پدر خودش درخواست كنه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-10-14 ساعت 06:18)afrash نوشته:  سلام دوستان
برای اقامت موقت ما از طریق سایت https://www.airbnb.com اقدام کردیم (من و همسرم)
به نظرم خوب بود فکر کنم به درد دوستان بخوره.
موفق باشید

سلام. شما از ایران اقدام کردید یا در همونجا اقدام کردید؟ اگر از ایران اقدام کردید برای پرداخت مبلغ اولیه چطور عمل کردید؟
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: sce ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-14 ساعت 15:48)hamid1357 نوشته:  
موفق باشید

سلام. شما از ایران اقدام کردید یا در همونجا اقدام کردید؟ اگر از ایران اقدام کردید برای پرداخت مبلغ اولیه چطور عمل کردید؟

میشه از طریق Tehran Payment در خواست PayPal کنید.
تشکر کنندگان: hamid1357 ، sce ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-14 ساعت 18:20)lingni نوشته:  
موفق باشید

موردهاي خوبي داره، ولي اصلا"از ايران نميشه، موقع ثبت نام مي نويسه از ايران، سوريه و... نميشه رزرو كرد.
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: romance33 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-14 ساعت 21:55)hosseinshokri نوشته:  
موفق باشید

موردهاي خوبي داره، ولي اصلا"از ايران نميشه، موقع ثبت نام مي نويسه از ايران، سوريه و... نميشه رزرو كرد.

در سایت: www.homeaway.com در مقایسه قیمت خانه ها کمی کمتر از بقیه است و همچنین این امکان هست که با تماس با مالک مشکل عدم امکان واریز از ایران را مطرح کنیم و راه های موازی را برایمان مطرح کنند.
تشکر کنندگان: romance33 ، amir82 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-14 ساعت 22:06)lingni نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 21:55)hosseinshokri نوشته:  
موفق باشید

در سایت: www.homeaway.com در مقایسه قیمت خانه ها کمی کمتر از بقیه است و همچنین این امکان هست که با تماس با مالک مشکل عدم امکان واریز از ایران را مطرح کنیم و راه های موازی را برایمان مطرح کنند.

ما هم از ایران از سایت Airbnb جا گرفتیم و مشکلی نداشت. خیلی سایت خوب و دقیقی هستش.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: romance33 ، amir82 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-13 ساعت 04:19)lingni نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 03:32)babak7 نوشته:  دوستان من حدود 75 روزه که اومدم ولی هنوز گرین کارتم نیومده. سوشالم دو هفته بعد از آمدنم رسید. تو سایت زده دو ماه پیش ارسال شده, ولی بدستم نرسیده. کلی پیگیری کردم گفتن گم شده...
گفتن فرم I-90 رو باید پر کنی حالا که رفتم تو سایت, نوشته کسایی که کارتشون نرسیده نباید این فرمو پر کنند. واقعا نمی دونم چیکار کنم. کسی مورد مشابهی داشته؟؟؟؟

دوست عزیز، این فرم I-90 رو حتماً شما باید پر کنید. خودش توضیح داده کسانی که Conditional هستند مثل ازدواچی ها نبایند پر کنند. شما بادی حتماً حتماً پر کنید. من مطمئنم.

سلام
شما باید فرم I,90 را پرکنید و به uscisبفرستید 450 دلار مجدد میگیرند ومجددا وقت اثر انگشت نگاری میدهند پس زودتر اقدام کنید
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان: sce ، AOC Kermani ، لاتاری ، mehrdad pharm ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان