کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-15 ساعت 19:08)ora نوشته:  سلام دوستان،

من یک سوال داشتم در مورد سشیال ، الان یک ماه که من رسیدم، و هنوز کارتهم نیومد، اولیش بخاطر این بود که من شمارهٔ آپارتمان رو ننوشته بودم، که مجبور شدم، هفتهٔ اول اون رو عدیت کنم

دوم اینکه دولت در حال حاضر تعطیل کرده، و این ۲ اداره(سوشیال و گرین کارت) برای ما کاری نمیکنن!!
آیا من می‌تونم برم سوشیال و بخوام که فقط شمارهٔ سوشیال رو بهم بدن!؟ چون برای کارت که هنوز آماده نیستش‌؟

کسی‌ اینکارو کرده؟

دوست عزیز متاسفانه حتی شماره سوشال رو هم نمیدن و شما چاره ای جز انتظار ندارین.البته توی همین مدت تعطیلی دولت گرین کارت همسر من صادر شد و به دستمون رسید.حداقل کاری که می تونین بکنین اینه که وضعیت گرین کارت خودتون رو پیگیری کنین.بعد از باز شدن اداره های سوشال هم بلافاصله برای گرفتن شماره مراجعه کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: aghaghia ، ari_kiana ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، amir82 ، powerb
(2013-10-15 ساعت 20:19)sce نوشته:  

من یک سوال داشتم در مورد سشیال ، الان یک ماه که من رسیدم، و هنوز کارتهم نیومد، اولیش بخاطر این بود که من شمارهٔ آپارتمان رو ننوشته بودم، که مجبور شدم، هفتهٔ اول اون رو عدیت کنم

دوم اینکه دولت در حال حاضر تعطیل کرده، و این ۲ اداره(سوشیال و گرین کارت) برای ما کاری نمیکنن!!
آیا من می‌تونم برم سوشیال و بخوام که فقط شمارهٔ سوشیال رو بهم بدن!؟ چون برای کارت که هنوز آماده نیستش‌؟

کسی‌ اینکارو کرده؟

دوست عزیز متاسفانه حتی شماره سوشال رو هم نمیدن و شما چاره ای جز انتظار ندارین.البته توی همین مدت تعطیلی دولت گرین کارت همسر من صادر شد و به دستمون رسید.حداقل کاری که می تونین بکنین اینه که وضعیت گرین کارت خودتون رو پیگیری کنین.بعد از باز شدن اداره های سوشال هم بلافاصله برای گرفتن شماره مراجعه کنین.
موفق باشین.
مابرای اول نوامبر قصد داریم یه ماه بیاییم که اگه خدابخواد گرین کارت وشوسیال بگیریم چکار کنیم بیاییم نیاییم یا نه ؟؟ بلیط رو تغییر بدم یعنی دیر تر بیام تا دولت از این تعطیلی در بیاد .Sad
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، لاتاری
(2013-10-11 ساعت 19:39)sce نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 14:21)yasaman1111 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 01:41)yasaman1111 نوشته:  سلام
بچه ها پدر و مادر و برادر من واسه ٢ ماه رفتن آمريكا و ١٣ سپتامبر برگشتن. مادر و برادرم گرين كارتشون اومد بعد از تقريباً ٤٠ روز. وهر سه به همراه پدرم پاس سفيد و سوشيال گرفتن. قبل از اومدن گرين كارت پدرم بر گشتن. زنگ زده بودن به اداره مهاجرت قبل از برگشتشون و اونا گفتن كه مدارك پدر يك ماه ديرتر به دست ما رسيده و بين ١٣ تا ٣٠ سپتامبر گرين كارت به همون ادرس فاميلهامون ميرسه. هر سه به ايران برگشتن ولى گرين كارت پدرم هنوز نيومده. پاس سفيد هم تو زمانى كه آمر ي كا نبودن صادر شد و يك مسافر به دست ما رسوند. كسى مورد مشابهى داشته؟ ممكنه چون از كشور خارج شدن صادر نشه يا به آدرس فرستاده نشه؟؟

سلام بچه ها تويه سايت ايمگريشن يعنى همون ucis وقتى شماره كيس يا reciep id برادرو مادرمو وارد ميكنم ميگن كه كارت فرستاده شد ولى ماله پدرم زده initial process و هنوز decision made نشده من خوندم يه چيزايى راجع به بك گراند چكو اين جور چيزا نوشته بود...منظور چيه؟؟ خودشون گفته بودن تا ٣٠ سپتامبر هم فرستاده ميشه. ولى الان ميبينم كه كارت حتى produce هم نشده؟؟ چه كار بايد كرد؟!

باید منتظر بود.گرین کارت همسر من صادر شده اما من وضعیت مشابهی مانند پدر شما دارم.
موفق باشین.

با سلام شما كه پدرتون بدون گرين كارت رفتند بيرون براي برگشت اگر گرين كارت نياد مشكلي پيدا نمي كنند
چون ما هم برامون گرين كارت نيومده و بايد بريم
اگر بدون گرين كارت بريم براي برگشت مشكلي پيدا نمي كنيم اگر تا اون موقع گرين كارت نياد ؟
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
سلام عزیزان،

من میخوام برای اولین بار برم گرین کارت و پاس سفید بگیرم و برگردم. چون میخوام دو سال دیگه در اونجا مستقر بشم.
سوالم اینه آیا میشه تو این مدت دو سال هم به اونجا رفت و برگشت به عنوان سفر کوتاه داشت یا خیر؟ یعنی میشه همزمان پاس سفید و گرین کارت و استفاده کرد؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
آخرین وضعیت گرین کارت ما :

On October 15, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: raam12000 ، lingni ، sce ، nimo80 ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، amir82 ، maahtab ، AsemanAbee
(2013-10-15 ساعت 21:16)tajhizgaran نوشته:  آخرین وضعیت گرین کارت ما :

On October 15, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

مبارک باشه.به زودی به دستتون می رسه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، nimo80 ، romance33 ، tajhizgaran ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت
باسلام چیکار باید بکنیم
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری
سلام به همه دوستان خوبم من یه سوال داشتم من میخوام ادرس خونه رو که واسه گرین کارد از ما خاسته بودند تغییر بدم خاستم بدونم زمانی که توی فرودگاه اون پاکت هارو تحویلشون بدیم میتونیم همون لحظه ادرس جدید رو بهشون تحویل بدم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ دوستان اگه کسی در رابطه با این موضوع اطلاع داره راهنمایی کنند ممنون میشم
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: shishipapa ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-15 ساعت 21:41)mazerati نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم من یه سوال داشتم من میخوام ادرس خونه رو که واسه گرین کارد از ما خاسته بودند تغییر بدم خاستم بدونم زمانی که توی فرودگاه اون پاکت هارو تحویلشون بدیم میتونیم همون لحظه ادرس جدید رو بهشون تحویل بدم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ دوستان اگه کسی در رابطه با این موضوع اطلاع داره راهنمایی کنند ممنون میشم

دوست عزیز لطفا ً اینجا رو بحونید.
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، محبت
باسلام 3روز دیگه وقت سفارت در ابوظبی دارم اما بدلیل تعطیلات عیدقربان در امارات ویزای دبی هنوز حاضر نشده لطفا" راهنمایی بفرمایید/باتشکر
تشکر کنندگان: نوروز ، romance33 ، لاتاری
(2013-10-15 ساعت 21:55)raharazsafar01 نوشته:  باسلام 3روز دیگه وقت سفارت در ابوظبی دارم اما بدلیل تعطیلات عیدقربان در امارات ویزای دبی هنوز حاضر نشده لطفا" راهنمایی بفرمایید/باتشکر
نگران نباشید انشاالله تا 3 روز دیگه آماده میشه .حداقل بلیط رو بوک کنید تا اونو از دست ندین .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت
(2013-10-15 ساعت 22:03)ari_kiana نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 20:19)sce نوشته:  

کسی‌ اینکارو کرده؟

موفق باشین.

گرین رو چجوری پیگیری کنیم؟؟

توی این سایت چک کنید .https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do;jsessionid=abcG01nJCa9bnejE5Se_t

موفق باشید.
تشکر کنندگان: romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
دوست عزیز مشابه این اتفاق برای ماهم افتاد که باتعطیلی سفارت ما برگشتیم ایران وسفارت برای ما ایمیل فرستاد که برای مصاحبه بریم ابوظبی . وبه تعطیلات عید فطر برخوردیم که نتوانستیم ویزا بگیریم من حال شما رو درک میکنم ما به هر جای که بچه های مهاجر سرا راهنمایی می کردن ایمیل زدیم . ولی بایه تماس تلفنی به سفارت ابوظبی مشکل حل شد .شمابه سفارت زنگ بزنید ومشکل خودتون رو مطرح کنید . نگران نباشید
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
باسلام 3روز دیگه وقت سفارت در ابوظبی دارم اما بدلیل تعطیلات عیدقربان در امارات ویزای دبی هنوز حاضر نشده لطفا" راهنمایی بفرمایید/باتشکر
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
(2013-10-15 ساعت 20:48)lionking نوشته:  سلام عزیزان،

من میخوام برای اولین بار برم گرین کارت و پاس سفید بگیرم و برگردم. چون میخوام دو سال دیگه در اونجا مستقر بشم.
سوالم اینه آیا میشه تو این مدت دو سال هم به اونجا رفت و برگشت به عنوان سفر کوتاه داشت یا خیر؟ یعنی میشه همزمان پاس سفید و گرین کارت و استفاده کرد؟

دوستان کسی جواب این سوال میدونه؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان