کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-15 ساعت 22:03)ari_kiana نوشته:  [quote='sce' pid='433277' dateline='1381852162']
[quote='ora' pid='433247' dateline='1381847895']

گرین رو چجوری پیگیری کنیم؟؟

اینجا.
با رسید نامبر.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، manila
(2013-10-15 ساعت 21:16)tajhizgaran نوشته:  آخرین وضعیت گرین کارت ما :

On October 15, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

سلام دوست عزیز. مبارکه . میشه بپرسم کجا این مسیج رو دیدین یعنی تو کدوم سایت؟
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، AOC Kermani ، لاتاری ، manila
من امروز دخترم را بردم براي ثبت نام مدرسه، به ما كارت سلامت دادند و گفتند ببريد پيش يك پزشك تا معاينه بشه. حالا من نميدونم بايد كلينيك خصوصي ببرم و ويزيت بدهم يا اينكه در اين كلينيك هاي دولتي كه واكسن بچه ها را ميزنند هم ميشه برد. خواهش ميكنم اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه. ما در لس آنجلس ودر محله انسينو هستيم، نزديك تارزانا.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: honey rahmati ، Given ، پدی ، Mehrdadordi ، tajhizgaran ، romance33 ، noura ، AOC Kermani ، amairmonre ، لاتاری ، محبت ، sh-p
(2013-10-16 ساعت 00:53)Ali.US نوشته:  من امروز دخترم را بردم براي ثبت نام مدرسه، به ما كارت سلامت دادند و گفتند ببريد پيش يك پزشك تا معاينه بشه. حالا من نميدونم بايد كلينيك خصوصي ببرم و ويزيت بدهم يا اينكه در اين كلينيك هاي دولتي كه واكسن بچه ها را ميزنند هم ميشه برد. خواهش ميكنم اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه. ما در لس آنجلس ودر محله انسينو هستيم، نزديك تارزانا.
من پسرم رو بردم کلینیک و مجانی کارهامو کردم و مدرسه هم ثبت نامش کردم منم LA هستم و canoga park آدرسو برات میزارم gps رو بزن و پیدا کن columbus school Based Clinic 22250 Elkwood SL canoga Park CA91304 تلفنش هم هست 8187021270 شماره تلفن کذاشتم اگه آدرسو پیدا نکردی بزنگ راهنمایی تون میکنن پشت یک مدرسه بزرگ قرار داره توی یک کوچه هست هیچ پولی هم ندادم 2 تا واکسن خورد و یک آزمایش خون و تست سل چون در ابوظبی تست سل نداده بود کارت زرد واکسن + پاسپورت + ssn اگه دارید من که اون موقع نداشتم + گرین کارت اگه اومده براتون همراهتون باشه در ضمن دکتر شوکلا در دوبی به ما یک برکه سفید داده بود که واکسن های تزریقی در امارات هم توش بود اون رو هم بردم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
بعد 30 روز میگه
Your case can not be found at this time in My Case Status
زنگ بزنم بهشون؟
[/quote]

شما 165$ رو پرداخت کردین ؟

(2013-10-15 ساعت 22:59)nimo80 نوشته:  

On October 15, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

ایتجا.http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mino2013 ، tajhizgaran ، lingni ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، manila ، محبت
(2013-10-15 ساعت 22:50)lionking نوشته:  من میخوام برای اولین بار برم گرین کارت و پاس سفید بگیرم و برگردم. چون میخوام دو سال دیگه در اونجا مستقر بشم.
سوالم اینه آیا میشه تو این مدت دو سال هم به اونجا رفت و برگشت

خوب برای بار اول درخواست پاس سفید نده! وقتی برای بار دوم برگشتی اینجا، اونوقت پاس سفید رو درخواست بده و بعدش هر وقت تونستی برای همیشه بیایی، بیا و موندنی شو! اینجوری مدت زمان بین اولین و دومین ورود رو از دست نمی دهی.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، frpa1234 ، romance33 ، AOC Kermani ، پدی ، deineath ، lionking ، لاتاری ، manila ، محبت ، amir82 ، powerb
(2013-10-16 ساعت 01:51)sce نوشته:  بعد 30 روز میگه
زنگ بزنم بهشون؟

[/quote]

من حدوداً یک ماه قبل از ورود این پول رو پرداخت کرده بودم .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: lingni ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
(2013-10-16 ساعت 05:16)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-16 ساعت 01:51)sce نوشته:  بعد 30 روز میگه
زنگ بزنم بهشون؟

من حدوداً یک ماه قبل از ورود این پول رو پرداخت کرده بودم .
[/quote]

حد اقل فاصلۀ زمانی بین پرداخت پول و دریافت گرین کارت به گفتۀ خود اونها وقتی بهشون زنگ می زنید، 45 روز هست.
تشکر کنندگان: romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
(2013-10-15 ساعت 20:56)alireza esf نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 03:09)raheleh59 نوشته:  سلام دوستان
من بیشتر از 2 ماه هست که به آمریکا اومدم ولی خبری از گرین کارتم نیست. می خواستم ببینم کسی با شرایط من بوده که دیرتر از این تاریخ گرین کارت به دستش رسیده باشه؟
ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که باید چه کار کنم؟
البته باید بگم که سوشال گرفتم و حساب بانکی باز کردم ولی واسه گرین کارتم خیلی نگرانم.

با سلام بله ما هم دو ماه و نيم منتظريم
منم بیشتر از 2 ماه و نیمه اومدم گرین کارتم نیومده، پیگیری کردیم گفتن گم شده و 450 دلار باید بدین تا دوباره صادر بشه...
تشکر کنندگان: lingni ، sce ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
دوستان لطفا راهنمایی فرمایید که این رسید نامبر چیه گرین کارت ما بعد از دو ماه هنوز نیومده.ما هنوز خستگی کلیرنس طولانی از تنمون در نیومده گرفتار این یکی شدیم.
کیس نامبر 2013as1###
تعداد اعضا چهار نفر مصاحبه هفته ی اول دسامبر
تشکر کنندگان: lingni ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-16 ساعت 06:18)amiraryan نوشته:  دوستان لطفا راهنمایی فرمایید که این رسید نامبر چیه گرین کارت ما بعد از دو ماه هنوز نیومده.ما هنوز خستگی کلیرنس طولانی از تنمون در نیومده گرفتار این یکی شدیم.

دوست عزیز، آن سایتی که توسط آن پول پرداخت کردید بروید، در همان صفحۀ Case Summary، یک شماره به شما می دهد که اولش 3 حرف است و بقیه اش 10 تا عدد است (جمعا ً 13 تا). این شمارۀ پیگیری شماست. آن را جایی یادداشت کنید و سپس بیایید در سایت: ww.uscis.gov وارد کنید و ببینید برایتان چه نوشته.
تشکر کنندگان: romance33 ، نوروز ، AOC Kermani ، sce ، amiraryan ، لاتاری ، محبت ، amir82 ، shaso ، powerb
(2013-10-15 ساعت 22:03)ari_kiana نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 20:19)sce نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 19:08)ora نوشته:  سلام دوستان،

من یک سوال داشتم در مورد سشیال ، الان یک ماه که من رسیدم، و هنوز کارتهم نیومد، اولیش بخاطر این بود که من شمارهٔ آپارتمان رو ننوشته بودم، که مجبور شدم، هفتهٔ اول اون رو عدیت کنم

دوم اینکه دولت در حال حاضر تعطیل کرده، و این ۲ اداره(سوشیال و گرین کارت) برای ما کاری نمیکنن!!
آیا من می‌تونم برم سوشیال و بخوام که فقط شمارهٔ سوشیال رو بهم بدن!؟ چون برای کارت که هنوز آماده نیستش‌؟

کسی‌ اینکارو کرده؟

دوست عزیز متاسفانه حتی شماره سوشال رو هم نمیدن و شما چاره ای جز انتظار ندارین.البته توی همین مدت تعطیلی دولت گرین کارت همسر من صادر شد و به دستمون رسید.حداقل کاری که می تونین بکنین اینه که وضعیت گرین کارت خودتون رو پیگیری کنین.بعد از باز شدن اداره های سوشال هم بلافاصله برای گرفتن شماره مراجعه کنین.
موفق باشین.

سلام
این شمارهای هست که من زنگ میزنم برای گرین کارت، یک بار هم آدرس هم رو درست کردم، ولی‌ در حا‌ل حاضر اپراتور جواب نمیده، و همش روی اوتماتیک هستش.
بد از تعطیلیها ایشالا که جواب بدن!

۸۰۰۳۷۵۵۲۸۳

خوب به اتومات گوش بدیین، که ببینین چی‌ میگه و همونکارو انجام بدیین، برای صحبت با اپراتور هم که یه عددی رو میگرن و صحبت می‌کنین،
case: 6600
تشکر کنندگان: lingni ، romance33 ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
بچه ها دقيقأ بعد از ٢١ روز بالاخره امروز سوشيال همسرم به آدرس جديدي كه تو فرودگاه داده بوديم اومد ولي از سوشيال من و بچه هام فعلأ خبري نيست.در مورد گرين كارت هم وقتي وارد سايت ميشيم و شماره ١٠ رقمي را وارد ميكنيم از مرحله اكسپت (مرحله سوم) وارد اپتيمايز(مرحله چهارم) شده.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-10-16 ساعت 07:25)ora نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 22:03)ari_kiana نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 20:19)sce نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 19:08)ora نوشته:  سلام دوستان،

من یک سوال داشتم در مورد سشیال ، الان یک ماه که من رسیدم، و هنوز کارتهم نیومد، اولیش بخاطر این بود که من شمارهٔ آپارتمان رو ننوشته بودم، که مجبور شدم، هفتهٔ اول اون رو عدیت کنم

دوم اینکه دولت در حال حاضر تعطیل کرده، و این ۲ اداره(سوشیال و گرین کارت) برای ما کاری نمیکنن!!
آیا من می‌تونم برم سوشیال و بخوام که فقط شمارهٔ سوشیال رو بهم بدن!؟ چون برای کارت که هنوز آماده نیستش‌؟

کسی‌ اینکارو کرده؟

دوست عزیز متاسفانه حتی شماره سوشال رو هم نمیدن و شما چاره ای جز انتظار ندارین.البته توی همین مدت تعطیلی دولت گرین کارت همسر من صادر شد و به دستمون رسید.حداقل کاری که می تونین بکنین اینه که وضعیت گرین کارت خودتون رو پیگیری کنین.بعد از باز شدن اداره های سوشال هم بلافاصله برای گرفتن شماره مراجعه کنین.
موفق باشین.

سلام
این شمارهای هست که من زنگ میزنم برای گرین کارت، یک بار هم آدرس هم رو درست کردم، ولی‌ در حا‌ل حاضر اپراتور جواب نمیده، و همش روی اوتماتیک هستش.
بد از تعطیلیها ایشالا که جواب بدن!

۸۰۰۳۷۵۵۲۸۳

خوب به اتومات گوش بدیین، که ببینین چی‌ میگه و همونکارو انجام بدیین، برای صحبت با اپراتور هم که یه عددی رو میگرن و صحبت می‌کنین،

دوست عزیز، این تلفن در تمام رورهای کاری از ساعت 8 صبح تا 6 عصر کار من کند اول زبان انگلیسی را انتخاب می کنید (با فشردن عدد 1) و بعد با انتخاب های بعدی وقتی رسید که میگوید اگر شمارۀ خود را میدانید عدد 1 و اگر نمی دانید عدد 2 را فشار دهید، با زدن عدد 2 روی خط می آید و با شما صحبت می کند. ولی یک سری سئوال از شما می پرسد و تازه می گوید گوشی را نگهدار و مثلا ً یک ساعت و نیم دیگر یکی دیگه میاد رو خط و باز نام فامیل شما رو می پرسه و خلاصه در نهایت مثلا ً می گوید کارت شما هنوز صادر نشده یا باید بروی به شعبۀ محل زندگیتان سئوال کنی و از این قبیل. خلاصه این که هیچی از داخلش در نمیاد.
به نظر می رسه برای پیگیری هفته ای یک بار از infopass باید وقت گرفت و رفت.
تشکر کنندگان: romance33 ، amin arefi ، AOC Kermani ، لاتاری ، محبت ، powerb
سلام دوستان
ما ۱۶۵ دلارو واریز کردیم
ولی متاسفانه من شماره رسیدو پیدا نمیکنم
ایمیل کانفرم رو گرفتم ولی نمیدونستم باید شماره دیگه ای برای چک کردن داشته باشم
کسی می تونه راهنمایی کنه که الان چه طوری دسترسی پیدا کنم؟
ممنون
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، AOC Kermani ، amairmonre ، لاتاری ، sce ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان