کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام. ما هم 19 سپتامبر اومدیم ساکرامنتو، کالیفرنیا. 10 روز بعد از ورودمون سوشال اومد به آدرس جدیدی که تو فرودگاه دادیم اما هنوز از گرین کارد خبری نیست و هنوز تو مرحله pending موندیم
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: sce ، tajhizgaran ، Sonaen60 ، Ali.US ، Mehrdadordi ، romance33 ، deineath ، AOC Kermani ، amin arefi ، لاتاری ، powerb
سلام دوستان.
من بومانت در ایالت تگزاس زندگی می کنم.می خواستم بدونم واسه بیمه ام از کجا باید شروع کنم؟
چه بیمه ای بگیرم بهتره؟ اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.
راستی اون برگه واکسن هایی که دکتر شوکولا داده کجا می تونم بزنم؟؟ باید هزینه بدم برای واکسن هام؟
کیس نامبر: 56xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: ابوظبی • مقصد: تگزاس• کارنت: Feb • مصاحبه: 7 آپریل •ویزای یک ضربBig Grin لینک سفرنامه ام
تشکر کنندگان: sce ، tajhizgaran ، Mehrdadordi ، romance33 ، exxedus ، AOC Kermani ، لاتاری ، powerb
(2013-10-17 ساعت 06:33)raam12000 نوشته:  سلام. ما هم 19 سپتامبر اومدیم ساکرامنتو، کالیفرنیا. 10 روز بعد از ورودمون سوشال اومد به آدرس جدیدی که تو فرودگاه دادیم اما هنوز از گرین کارد خبری نیست و هنوز تو مرحله pending موندیم

خوش‏ ‏به‏ ‏حالتون‏ ‏
ما‏ ‏که‏ ‏بیست‏ ‏سپتامبر‏ ‏وارد‏ ‏شدیم‏ ‏و‏ ‏هنوز‏ ‏خبری‏ ‏از‏ ‏سوشال‏ ‏نیست‏ ‏.‏ ‏
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، raam12000 ، romance33 ، deineath ، AOC Kermani ، Mehrdadordi ، لاتاری ، powerb
(2013-10-17 ساعت 06:07)mino2013 نوشته:  تفاوت 1 ,7
!!ما تو فرودگاه آدرسمونو عوض کردیم.برگه ای که آدرس جدیدو توش نوشته بودیم رو دادم به آفیسر و از روش آدرس جدید رو نوشت. شماره واحد آپارتمان مورد نظر بود 201 و آفیسر به علت بد خطی من یا هر دلیلی این رو 207 رو پاکت ها مینویسه.
نتیجه:گرین کارتای ما بعد از صدور به آدرس جدید فرستاده میشه،مامور پست گرین کارت ها رو میاره به آدرس زنگ واحد 207 رو میزنه و اونا خونه نیستند.گرین کارت من که چند روز پیش اومده به آدرس 207 ،حالا گم شده و وقتی تو سایت پست track میکنم میگه دلیورد شده،به کی؟مشخص نیست. و گرین کارت همسرم دیروز اومده به آدرس 207 و چون کسی رو پیدا نکردند امروز پس فرستادن به uscis. و حالا که زنگ زدیم به uscis می گند گرین کارت من که دوباره باید صادر بشه:$450 ،2 ماه علافی دیگه و گرین کارت همسرم هم تا 1 ماه دیکه دوباره میفرستنش،به کجا؟خدا داند!!

ممنون از شما دوست عزیز که این تجربه رو با بقیه درمیون گذاشتید.
دوستان عزیز مهاجر این یه نکته ساده اما در عین حال خیلی خیلی مهمه. لطفا بهش توجه کنید.
توی دست خط امریکایی ها عدد یک رو این طوری 1 نمی نویسند و اون رو عین یک فارسی ۱ یعنی یک خط صاف بدون دندونه می نویسند.
اگر شما به خط صاف دندونه بدید چه بزرگ چه کوچیک اون رو 7 در نظر می گیرند که خیلی جاها مثل فرم هایی که دستی پر می کنید یا رسید صورت حسابی که تیپ رو توش درج می کنید اگر این موضوع رو درنظر نگیرید ممکنه با مشکل روبه رو بشید.
نکته خیلی ریزی هست اما اثرش گاهی بزرگه.
یک = خط صاف
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-10-17 ساعت 07:56)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 06:33)raam12000 نوشته:  سلام. ما هم 19 سپتامبر اومدیم ساکرامنتو، کالیفرنیا. 10 روز بعد از ورودمون سوشال اومد به آدرس جدیدی که تو فرودگاه دادیم اما هنوز از گرین کارد خبری نیست و هنوز تو مرحله pending موندیم

خوش‏ ‏به‏ ‏حالتون‏ ‏
ما‏ ‏که‏ ‏بیست‏ ‏سپتامبر‏ ‏وارد‏ ‏شدیم‏ ‏و‏ ‏هنوز‏ ‏خبری‏ ‏از‏ ‏سوشال‏ ‏نیست‏ ‏.‏ ‏

ما هم از 17 سپتامبر اومدیم هنوز از هیچ چیزی خبری نیست
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: raam12000 ، Mehrdadordi ، محبت ، AOC Kermani ، tajhizgaran ، لاتاری ، powerb
دوستان یه سوال داشتم
عکس قفسه سینه و برگه مربوط به واکسن ها رو هیچ کجا ازمون نمیگیرن؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: exxedus ، AOC Kermani ، tajhizgaran ، afshinghwink ، لاتاری
(2013-10-17 ساعت 10:44)morvarid1364 نوشته:  دوستان یه سوال داشتم
عکس قفسه سینه و برگه مربوط به واکسن ها رو هیچ کجا ازمون نمیگیرن؟
سلام مسي جان اگر يادت باشه موقع مديكال ، اون خانم منشي گفت كه CD
X-ray روبا خودمون ببريم امريكا Smile
بهترينش اينه كه از افيسر تو فرودگاه سوال كنيم Smile) كه البته شما از اون مرحله رد شدين ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
(2013-10-17 ساعت 08:28)afs نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 06:07)mino2013 نوشته:  تفاوت 1 ,7
!!ما تو فرودگاه آدرسمونو عوض کردیم.برگه ای که آدرس جدیدو توش نوشته بودیم رو دادم به آفیسر و از روش آدرس جدید رو نوشت. شماره واحد آپارتمان مورد نظر بود 201 و آفیسر به علت بد خطی من یا هر دلیلی این رو 207 رو پاکت ها مینویسه.
نتیجه:گرین کارتای ما بعد از صدور به آدرس جدید فرستاده میشه،مامور پست گرین کارت ها رو میاره به آدرس زنگ واحد 207 رو میزنه و اونا خونه نیستند.گرین کارت من که چند روز پیش اومده به آدرس 207 ،حالا گم شده و وقتی تو سایت پست track میکنم میگه دلیورد شده،به کی؟مشخص نیست. و گرین کارت همسرم دیروز اومده به آدرس 207 و چون کسی رو پیدا نکردند امروز پس فرستادن به uscis. و حالا که زنگ زدیم به uscis می گند گرین کارت من که دوباره باید صادر بشه:$450 ،2 ماه علافی دیگه و گرین کارت همسرم هم تا 1 ماه دیکه دوباره میفرستنش،به کجا؟خدا داند!!

ممنون از شما دوست عزیز که این تجربه رو با بقیه درمیون گذاشتید.
دوستان عزیز مهاجر این یه نکته ساده اما در عین حال خیلی خیلی مهمه. لطفا بهش توجه کنید.
توی دست خط آمریکایی ها عدد یک رو این طوری 1 نمی نویسند و اون رو عین یک فارسی ۱ یعنی یک خط صاف بدون دندونه می نویسند.
اگر شما به خط صاف دندونه بدید چه بزرگ چه کوچیک اون رو 7 در نظر می گیرند که خیلی جاها مثل فرم هایی که دستی پر می کنید یا رسید صورت حسابی که تیپ رو توش درج می کنید اگر این موضوع رو درنظر نگیرید ممکنه با مشکل روبه رو بشید.
نکته خیلی ریزی هست اما اثرش گاهی بزرگه.
یک = خط صاف

اين مشكل ما هم بود ولي ازمون پرسيد كه اين هفته يا يك
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، Danoosh ، ffrfar ، el333 ، mehrdad pharm ، honey rahmati ، AOC Kermani ، manila ، n51 ، tajhizgaran ، usa lover ، لاتاری ، powerb
خب، دوستان عزيز.. بالاخره اين شات داون تموم شد...منتظر رسيدن گرين كارد هاتون باشين و حالشو ببريد Wink
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
کارت زرد ما را اونگان گرفت حالا باید چیکار کنیم؟
تشکر کنندگان: honey rahmati ، dana ، AOC Kermani ، romance33 ، tajhizgaran ، Mehrdadordi ، لاتاری ، powerb
(2013-10-17 ساعت 19:30)n51 نوشته:  کارت زرد ما را اونگان گرفت حالا باید چیکار کنیم؟

اشکال نداره توی ترکیه در عوضش حتما برگه ای داده که واکسن ها روش نوشته باشه اگه نداده برای بچه ات با توجه به کارت واکسن ایرانش یک کارت زرد جدید بگیر از هیچی که بهتره به خانم دکتر طاهر پور بگو واکسن های ترکیه رو هم وارد کنه خانم خوبیه توی پاستور در تجریش باهات راه میاد حتما کارت واکسن زرد جدید بگیر
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
امروز مجددا و بعد از 34 روز از ورودمون به اداره سوشال رفتبم.مجددا درخواست سوشال رو کردیم و این بار کارمند مربوطه علاوه بر ثبت اطلاعات ما در سیستم،رسیدی هم مبنی بر پذیرفته شدن درخواست ما داد.چیزی که در مراجعه اول ما به ما داده نشد.متاسفانه علی رغم اصرار ما حداقل در دادن شماره ایشون گفتن که برای شما شماره ای تولید نشده و باید 2 هفته منتظر باشین.امیدواریم که تو این 3 یا 4 روز آینده به دستمون برسه.چاره ای جز تحمل کردن این وضعیت نداریم.بدون سوشال اصلا نمیشه گواهی نامه گرفت و بدون گواهی نامه در این منطقه از هیوستون که ما هستیم و دسترسی به حمل و نقل عمومی عملا غیر ممکنه نمیشه برای رفتن به جایی حتی برای مصاحبه کاری برنامه درستی ریخت.
فعلا این آخرین وضعیت ما در یک ماه گذشته شده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تو سایت USCIS تا دیروز می زد initial review حالا که میرم یه کادر جدید اضافه شده با عنوان Processing Times که توش Select a form type داره
کسی میدونه چه خبره؟ راهنماییم کنه نگران شدم
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: n51 ، raam12000 ، sce ، tajhizgaran ، لاتاری
(2013-10-17 ساعت 21:34)sce نوشته:  امروز مجددا و بعد از 34 روز از ورودمون به اداره سوشال رفتبم.مجددا درخواست سوشال رو کردیم و این بار کارمند مربوطه علاوه بر ثبت اطلاعات ما در سیستم،رسیدی هم مبنی بر پذیرفته شدن درخواست ما داد.چیزی که در مراجعه اول ما به ما داده نشد.متاسفانه علی رغم اصرار ما حداقل در دادن شماره ایشون گفتن که برای شما شماره ای تولید نشده و باید 2 هفته منتظر باشین.امیدواریم که تو این 3 یا 4 روز آینده به دستمون برسه.چاره ای جز تحمل کردن این وضعیت نداریم.بدون سوشال اصلا نمیشه گواهی نامه گرفت و بدون گواهی نامه در این منطقه از هیوستون که ما هستیم و دسترسی به حمل و نقل عمومی عملا غیر ممکنه نمیشه برای رفتن به جایی حتی برای مصاحبه کاری برنامه درستی ریخت.
فعلا این آخرین وضعیت ما در یک ماه گذشته شده.
موفق باشین.

دوست من
ما هم امروز بعد از یک ماه که اومدیم بالاخره امروز که رفتیم اداره سوشال و گفتن اسمتون وارد نشده تا الان و فرم ها رو پر کردیم و دادیم و بعد یک برگه بهمون دادن و گفتن فردا با پاسپورت و همین برگه میتونین بیاین و شمارتونو بگیرین و کارت هم بین یک تا دو هفته دیگه پست میشه.
ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻳﮑﻤﺎﻩ ﻓﻘﻂ ﺳﻮﺷﻴﺎﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﻲ ﮔﺮﻳﻦ ﮐﺎﺭﺗﻮ پیگیرﻱ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﻡ ﺭﻭ ﺳﺎﻳﺖ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻱ ﻣﺸﮕﻼﺕ ﻫﻤﻪ 2013 ﻫﺎ ﺣﻞ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺟﺎﻣﻮﻥ ﻭ ﺑﺪﻳﻢ ﺑﻪ 2014 ها.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان