کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام . برادرم از کانادا میتونه 165 دلارو پرداخت کنه ؟
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: shaso ، Mehrdadordi ، azar1348 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-18 ساعت 08:43)m.taj نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 00:12)manila نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 00:49)گل نهال نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 00:42)mori نوشته:  واسه December بلیط یکطرفه گرفتیم از ایران ایر... با ایران ایر میره فرانکفورت، از اونجا هم با لوفتانزا میره نیویورک... نفری 2160... که میگفت چون تعرفه قیمتای ایران ایر از ژانویه2014 میره بالا، همین بلیط 2630 میشه حدودا... البته با قیمت امروز... ترکیش هم توی December با قیمت 2180 تا 2400 اینا بود...
پرواز ایران ایر رو به ترکیش ترجیح دادیم چون یه بار قبلا همونطور که توی سفرنامه مون نوشتم، با همین پرواز رفتیم و خوب بود... دلیلش هم اینه که آلمان یا انگلیس وسط هستن بعد از 7، 8 ساعت پرواز، استراحت میکنیم و دوباره 7، 8 ساعت پرواز داریم ولی پروازای آسیایی مثل ترکیش 2 ساعت میری تا استانبول و یه دفعه 14 ساعت رو هوایی و وقتی میرسی خستگی میمونه توی تنتون...
پرواز قطر به نيويورك مقرون به صرفه ترين پروازه
ما هم برای دسامبر به نیویورک پرواز داریم با ترکیش .البته از نظر دو نیم شدن راه به نظرم کاملا حق با شماست و باید خستگی راه خیلی کمتر باشه ولی قیمت بلیط اگر نرخی که گفته اید به دلاره باید بگم بلیط ما هر نفر (رفت و برگشت) به نیویورک شده 2117 دلار البته حدودا چهار ماه پیش خریدیم. و خیلی ارزون تر هستش.

اواااااااااا
من الان ترکیش رو چک کردم : رفت و برگشت off خورده 901 دلار !!!!!
چطوره؟چرا انقد گرون بعضیا؟؟؟

این Offer ترکیش nonrefundable هست. یعنی در صورت انصراف از سفر هیچ پولی به شما برگردونده نمیشه
Case Number: 2013AS2xxx - رؤیت قبولی: May 2012 - ارسال مدارک: May 2012 - نامه دوم: October 2012 - مصاحبه: December 2012، ابوظبی - کلیرنس: 190 روز - صدور ویزا: July 2013 - سفر به آمریکا: November 2013 - مقصد: ویرجینیا، اوکلاهما
تشکر کنندگان: el333 ، m.taj ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-19 ساعت 00:36)m2m2m22 نوشته:  سلام . برادرم از کانادا میتونه 165 دلارو پرداخت کنه ؟
بله ميتونند
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-10-18 ساعت 11:30)vmware نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 09:44)angelio.asian نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه میشه با خودمون موم ببریم یعنی هواپیما میزاره اگر خوب بسته بندی شده باشه؟
مرسی

موم که ممنوعیت نداره
هرچی بیارین بستگی به شانس داره من اصلا زیپ کیفامو هم باز نکردم همشم فکر میکردم به فیلانو بیسار گیر میدن اما همه چی اوردم
دوست عزیزم اینجا Veet هست که می تونی به جای موم استفاده کنی تازه آمار لیزر مو های زائد هم گرفتم از ایران مناسب تر ه اما نه خیلی. مثلاً این نزدیک محل ماست و اینم قیمت هاشه :
http://prolaseclinic.com/full-price-list...s-angeles/
سلام دوستای خوبم
من اینو وظیفه خودم دونستم که اینو حتما اینجا بنویسم تا دینم به این سایت ادا کنم. من و همسرم الان یک ماهه که اینجا هستیم و فیل از اومدن من توی مهاجرسرا خیلی مطالب در این باره خوندم که هیچی با خودتون نیارید که اینجا همه چیز پیدا می شه . البته من به این اکتفا نکردم و از یکی از دوستامون که چند ساله اینجا زندگی می کنه هم پرسیدم و اون هم باز همین حرفو زد. نتیجه این شد که من فقط لباسامو آوردم. حتی با خیال اینکه داریم می آییم اینجا و همه چیز شیکه و لباسهای استفاده شده رو هم نیاوردم .
اما می خوام اینو به همه بگم که بله اینجا همه چیز پیدا می شه اما باید بابتش پول خوب هم بدید. من حتی با خودم ادویه هم نیاوردم که هیچ وزن و حجمی هم نمی گرفت و رفتم دو تا قوطی کوچیک ادویه صدف از کینگ استور خریدم 12 دلار . خوب یعنی 36 هزار تومان. حالا خودتون قضاوت کنید که آیا روزهای اول که درآمد نداریم آوردن اینجور چیزها چقد به سودتون می شه. مثلاً شیلنگ توالت 50 دلار هزینه شده که اگه با خودمون می آوردیم شاید یک دلار هم نمی شد.
1- شیلنگ حتما ً بیارید
2- ظرف و ظروف بلور شیک آبرو دار اگه دارید حتما بیارید. اینجا من یک سرویس سفال( که تو ایران هم بهش نگاه هم نمی کنیم) خریدم 50 دلار که وقتی تو لیوانهاش چای می خوری جرم می گیره و دیگه هم پاک نمیشه. همیشه بعد از چای یک زور آزمایی حسابی با لیوانها دارم . مچ دستام قوی شدن.Smile
اینجا سرویس های غذا خوری 4 نفره هستند. حتماٌ حتماً ظرفهای خودتون رو بیارید اینجا چیز شیک یعنی مثل آرکوپالهای فرانسوی که همه تو خونه هامون داریم اصلا نیست یا خیلی گرونه.
3- دمپایی حتماً بیارید. دمپایی اینجا همشون پارچه ایی که پا توش عرق می کنه و بو می گیره
4- ادویه و فلفل و پودر لیمو عمانی و ....بیارید. باز هم می گم اینجا هست اما خوب نه به اون عطر و بوی ایران و برای ماههای اول کمک خوبیه
5- نمی گم عطر و لوازم آرایش بیارید چون اینجا هم متنوع تر هم ارزانتر ایرانه.
6- رنده و در باز کن و چیزهای کوچیک رو تا می تونید بیارید تا اینجا روزهای اول 300 - 400 دلار برای خرید این خورده ریز ها پیاده نشید.
7- رو میزی و لوازم تزئینی خونتون رو حتما تا جایی که جا می شه همراه بیارید تا وقتی می رید تو خونه جدید و روزهای اول خونه رو لخت و بی رنگ لعاب نبینید. چون خرید این چیزها وقتی درامد ندارید واجب نیستند. از طرفی هم وقتی خونه لخت باشه آدم حس خوبی نداره.
اگه هم 50 دلار اضافه بار بخورید باز هم صرف می کنه چون اینجا برای خرید هر تیکه حداقل باید 50 دلار پرداخت کنید نه برای همش.
من اینا رو خواهرانه می گم . کاش یک نفر اینا رو به من می گفت. ایشالا همتون عاقبت به خیر شید خواهرا و برادر های گلم
case No:8XXX
کنسولگری: ایروان
کلیرنس: 15 َ August
(2013-10-19 ساعت 05:03)dolood نوشته:  
دوستان کسی میدونه میشه با خودمون موم ببریم یعنی هواپیما میزاره اگر خوب بسته بندی شده باشه؟
مرسی

موم که ممنوعیت نداره
هرچی بیارین بستگی به شانس داره من اصلا زیپ کیفامو هم باز نکردم همشم فکر میکردم به فیلانو بیسار گیر میدن اما همه چی اوردم
دوست عزیزم اینجا Veet هست که می تونی به جای موم استفاده کنی تازه آمار لیزر مو های زائد هم گرفتم از ایران مناسب تر ه اما نه خیلی. مثلاً این نزدیک محل ماست و اینم قیمت هاشه :
سلام دوستای خوبم
من اینو وظیفه خودم دونستم که اینو حتما اینجا بنویسم تا دینم به این سایت ادا کنم. من و همسرم الان یک ماهه که اینجا هستیم و فیل از اومدن من توی مهاجرسرا خیلی مطالب در این باره خوندم که هیچی با خودتون نیارید که اینجا همه چیز پیدا می شه . البته من به این اکتفا نکردم و از یکی از دوستامون که چند ساله اینجا زندگی می کنه هم پرسیدم و اون هم باز همین حرفو زد. نتیجه این شد که من فقط لباسامو آوردم. حتی با خیال اینکه داریم می آییم اینجا و همه چیز شیکه و لباسهای استفاده شده رو هم نیاوردم .
اما می خوام اینو به همه بگم که بله اینجا همه چیز پیدا می شه اما باید بابتش پول خوب هم بدید. من حتی با خودم ادویه هم نیاوردم که هیچ وزن و حجمی هم نمی گرفت و رفتم دو تا قوطی کوچیک ادویه صدف از کینگ استور خریدم 12 دلار . خوب یعنی 36 هزار تومان. حالا خودتون قضاوت کنید که آیا روزهای اول که درآمد نداریم آوردن اینجور چیزها چقد به سودتون می شه. مثلاً شیلنگ توالت 50 دلار هزینه شده که اگه با خودمون می آوردیم شاید یک دلار هم نمی شد.
1- شیلنگ حتما ً بیارید
2- ظرف و ظروف بلور شیک آبرو دار اگه دارید حتما بیارید. اینجا من یک سرویس سفال( که تو ایران هم بهش نگاه هم نمی کنیم) خریدم 50 دلار که وقتی تو لیوانهاش چای می خوری جرم می گیره و دیگه هم پاک نمیشه. همیشه بعد از چای یک زور آزمایی حسابی با لیوانها دارم . مچ دستام قوی شدن.Smile
اینجا سرویس های غذا خوری 4 نفره هستند. حتماٌ حتماً ظرفهای خودتون رو بیارید اینجا چیز شیک یعنی مثل آرکوپالهای فرانسوی که همه تو خونه هامون داریم اصلا نیست یا خیلی گرونه.
3- دمپایی حتماً بیارید. دمپایی اینجا همشون پارچه ایی که پا توش عرق می کنه و بو می گیره
4- ادویه و فلفل و پودر لیمو عمانی و ....بیارید. باز هم می گم اینجا هست اما خوب نه به اون عطر و بوی ایران و برای ماههای اول کمک خوبیه
6- رنده و در باز کن و چیزهای کوچیک رو تا می تونید بیارید تا اینجا روزهای اول 300 - 400 دلار برای خرید این خورده ریز ها پیاده نشید.
7- رو میزی و لوازم تزئینی خونتون رو حتما تا جایی که جا می شه همراه بیارید تا وقتی می رید تو خونه جدید و روزهای اول خونه رو لخت و بی رنگ لعاب نبینید. چون خرید این چیزها وقتی درامد ندارید واجب نیستند. از طرفی هم وقتی خونه لخت باشه آدم حس خوبی نداره.
اگه هم 50 دلار اضافه بار بخورید باز هم صرف می کنه چون اینجا برای خرید هر تیکه حداقل باید 50 دلار پرداخت کنید نه برای همش.
من اینا رو خواهرانه می گم . کاش یک نفر اینا رو به من می گفت. ایشالا همتون عاقبت به خیر شید خواهرا و برادر های گلم

دوستان این سایتی که نوشتید فقط تو شهر خودتونه؟قیمتاش خیلی خوب بود.ای کاش سیاتل هم همچین مرکزی بود با این قیمتها.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، afshinghwink ، romance33 ، sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-19 ساعت 06:23)morvarid1364 نوشته:  
مرسی

موم که ممنوعیت نداره
http://prolaseclinic.com/full-price-list...os-angeles

دوستان این سایتی که نوشتید فقط تو شهر خودتونه؟قیمتاش خیلی خوب بود.ای کاش سیاتل هم همچین مرکزی بود با این قیمتها.
دوست خوبم کافیه توی گوگل بگردی دنبال این جور مراکز لیزر. براحتی پیدا می شه منم از گوگل پیدا کردم. حتماً پیدا می کنی اما خوب اینجا ایرانی زیاده شاید واسه همین بیشتر پیدا کنیم . چون ایرانی ها بیشتر به لیزر نیاز دارن دیگه Smile
case No:8XXX
کنسولگری: ایروان
کلیرنس: 15 َ August
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، rezad ، m.taj ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
دوستان خوبم بالاخره بعد از ٢٣ روز كه آمديم ال اي امروز رفتم اداره سوشيال و اس اس ان همه خانواده را گرفتم گفت كارتش هم يك هفته ديگه حاضره. حالا فقط مانده، گواهينامه، خريد ماشين، گرفتن گرين كارت، پيدا كردن كار و ايجاد درآمد وووووووووووووفعلأ
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-10-17 ساعت 06:53)arminaa نوشته:  سلام دوستان.
من بومانت در ایالت تگزاس زندگی می کنم.می خواستم بدونم واسه بیمه ام از کجا باید شروع کنم؟
چه بیمه ای بگیرم بهتره؟ اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.
راستی اون برگه واکسن هایی که دکتر شوکولا داده کجا می تونم بزنم؟؟ باید هزینه بدم برای واکسن هام؟

دوستان
من منتظرم کسی بهم جواب بده!
کیس نامبر: 56xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: ابوظبی • مقصد: تگزاس• کارنت: Feb • مصاحبه: 7 آپریل •ویزای یک ضربBig Grin لینک سفرنامه ام
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
یک مشکلی برای یکی از دوستانم پیش آمده اگر مورد مشابهی هست لطفا راهنمایی کنید
این دوست ما رفته اداره سوشال و به همسر و فرزندش برگه دادند که تا دوهفته دیگر سوشالشون میاد ولی برگه ای که به خودش دادن کاملا متفاوت هست و اونهم اینکه باید مدارک رو فدرال تائید کنه بعد سوشال شما صادر شود که 4 هفته طول می کشه واگر فدرال تائیدنکنه سوشال تعلق نمی گیرد ضمنا اگر جایی کار پیدا کردید که شماره سوشال نخواد می تونید کار کنید
حالا سوال من از دوستاناینه که کسی با اینموضوع برخورد داشته است لطفا کسی میدونه اعلام کنه
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
مرسی

موم که ممنوعیت نداره
سلام دوستای خوبم
1- شیلنگ حتما ً بیارید
منم قبلا برادرانه گفته بودم ولی کسی گوش نکردBig Grin
گذشته از شوخی کاملا موافقم. البته یک مطلبی راجع به تلخ و شیرین فریت بار هست که انشالله بزودی می نویسم.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2013-10-19 ساعت 09:22)bahmap نوشته:  سلام دوستان
یک مشکلی برای یکی از دوستانم پیش آمده اگر مورد مشابهی هست لطفا راهنمایی کنید
این دوست ما رفته اداره سوشال و به همسر و فرزندش برگه دادند که تا دوهفته دیگر سوشالشون میاد ولی برگه ای که به خودش دادن کاملا متفاوت هست و اونهم اینکه باید مدارک رو فدرال تائید کنه بعد سوشال شما صادر شود که 4 هفته طول می کشه واگر فدرال تائیدنکنه سوشال تعلق نمی گیرد ضمنا اگر جایی کار پیدا کردید که شماره سوشال نخواد می تونید کار کنید
حالا سوال من از دوستاناینه که کسی با اینموضوع برخورد داشته است لطفا کسی میدونه اعلام کنه
بله يكي از بچه ها به اعضا خوانواده داده بودن و به خودش گفته بودن بايد كلير شي !!!!!! ولي بعد چند هفته بهش دادن سوشالشو
mgolchin جان عزیر اگه ممکنه فریت رو زودتر توضیح بده که ما بد جور تو فکرش رفتیم و می خواهیم فریت کنیم یکسری چیزارو به اینور. مرسی
(2 نفر) 2013AS87XX - مصاحبه: آنکارا بود خودشون کردن ایروان! نیمه اول جون
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، AOC Kermani ، romance33 ، ALNB ، لاتاری ، powerb
(2013-10-19 ساعت 08:24)arminaa نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 06:53)arminaa نوشته:  سلام دوستان.
من بومانت در ایالت تگزاس زندگی می کنم.می خواستم بدونم واسه بیمه ام از کجا باید شروع کنم؟
چه بیمه ای بگیرم بهتره؟ اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.
راستی اون برگه واکسن هایی که دکتر شوکولا داده کجا می تونم بزنم؟؟ باید هزینه بدم برای واکسن هام؟

دوستان
من منتظرم کسی بهم جواب بده!
سلام. اگر دانشجویید و یا کار میکنید معمولا دانشگاه و یا کارفرما شما رو بیمه میکنه. در غیر اینصورت باید شخصی اقدام کنید که از اونجایی که شما هیستوری کمی از لحاظ پزشکی توی آمریکا دارید شرکت های بیمه یا معمولا ریسک نمیکنند یا قیمت بالایی پیشنهاد میدن.
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، afshinghwink ، romance33 ، arminaa ، لاتاری ، powerb
(2013-10-19 ساعت 07:30)Ali.US نوشته:  دوستان خوبم بالاخره بعد از ٢٣ روز كه آمديم ال اي امروز رفتم اداره سوشيال و اس اس ان همه خانواده را گرفتم گفت كارتش هم يك هفته ديگه حاضره. حالا فقط مانده، گواهينامه، خريد ماشين، گرفتن گرين كارت، پيدا كردن كار و ايجاد درآمد وووووووووووووفعلأ

ما امروز رفتیم سوشال توی سن حوزه .
بعد از کلی معطلی بنده خدا گفت که چون پروسه صدور سوشال اتوماتیک بعد از ورود به آمریکا شروع میشه و چون دولت دو هفته تعطیل بوده باید باز هم تا حدود حداقل 4 هفته منتظر باشیم و بالاخره هیچ کاری نکرد .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: Ali.US ، AOC Kermani ، afshinghwink ، نوروز ، romance33 ، shishipapa ، bayat_r ، mino2013 ، لاتاری ، powerb
دوست عزيز حتمأ به يك اداره سوشيال ديگه هم مراجعه كنيد، چونكه شماره شما ٤٨ ساعت بعد از ورودتان به خاك آمريكا آماده است و ميتوانند به شما بدهند ولي صدور كارت چند هفته طول ميكشه. اميدوارم موفق باشيد.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان