کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-18 ساعت 11:45)gbtm نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 06:38)User نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 06:05)m.taj نوشته:  1.آیا پاس سفید بخشی از 5 سال اقامت برای در خواست سیتیزنی محسوب میشه یا خیر؟مدت اقامت قبل از درخواست پاس سفید را صفر می کند؟وپروسه5 سال دوباره بعد آن شروع میشود؟
2.بعد از اولین سفر به ایالت متحده وتکمیل کارهای اولیه و خروج از آن، بعد از مدت زمان مقرر شده یعنی 6 ماه باید به ایالت متحده بازگشت.حال سوالم این است که این 6 ماه از چه زمانی آغاز میشود (از تاریخ ورود یا از خروج)؟و اگر کمی بیشتر از 6ماه شود چه در پیش روست؟
3.اینکه کمک هزینه ای با نام stamp food به چه کسانی تعلق میگیرد با چه شرایطی؟
بسیاااااار سپاس گزارم
1- از دوسال پاس سفید، یک سال آن جزو 5 سال حساب می شود و در واقع یک سال کردیت م یگیرید.. وقتی پاس سفید بگیرید دوره پنج ساله شما یکسال ازش کم می شود و باید ظرف "چهار سال + یک روز" آینده اش سه سال را اقامت مدام داشته باشید. مثلا:
شما 1 ژانویه 2013 وارد شدید و گرین کارت را گرفتید و درخواست پاس سفید دادید و 1 فوریه 2013 از کشور خارج شدید و 1فوریه 2015 (دوسال بعد) برگشتید. اکنون ساعت شما ریست شده و باید از 1 فوریه 2015 تا "چهار سال+یک روز" دیگر یعنی 2 فوریه 2019 به مدت سه سال اقامت مدام داشته باشید تا واجد الشرایط شهروندی بشوید. این به قانون 4سال و یک روز معروف است.

2-قبلا همین تاپیک توضیح داده ام.

3-به افراد بی بضاعت و بی درامد و بیکار.

سلام

فقط جسارتا یه نکته ای رو خدمتتون عرض کنم که در اون حالت در مدت 4 سال فرد باید حداقل 30ماه (2سال و نیم)اقامت داشته باشه (شما اشاره کرده بودید سه سال)
در ضمن ظرف این مدت فرد میتونه از کشور خارج بشه(شما نوشته بودید اقامت دایم که شاید اینجور برداشت بشه فرد نمیتونه خارج بشه و البته همه دارندگان گرین کارت اقامت دایم دارند)

مرسی از راهنمایی هاتون دوستان
آره من هم 30 ماه یعنی 2.5 سال شنیده بودم ، یعنی در این مورد بعد از پاس سفید میشه 2.5 سال از 4 سال و 1 روز مهلت دیگه...!
خواهشن اگه درمورد سوال دومم هم راهنماییم کنین ممنون میشم ، چون خیلی گیج شدم! اگه که من برای 23 دسامبر بیام و2ماه بمونم و برگردم دقیقا چه ماه و روزی باید اونجا باشم با احتساب 6 ماه؟
تشکررررررررررررررررررررررر فراووووووووووووووووووووووون
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: sepideh_ ، afshinghwink ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-19 ساعت 01:07)babakirani نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 08:43)m.taj نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 00:12)manila نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 00:49)گل نهال نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 00:42)mori نوشته:  واسه December بلیط یکطرفه گرفتیم از ایران ایر... با ایران ایر میره فرانکفورت، از اونجا هم با لوفتانزا میره نیویورک... نفری 2160... که میگفت چون تعرفه قیمتای ایران ایر از ژانویه2014 میره بالا، همین بلیط 2630 میشه حدودا... البته با قیمت امروز... ترکیش هم توی December با قیمت 2180 تا 2400 اینا بود...
پرواز ایران ایر رو به ترکیش ترجیح دادیم چون یه بار قبلا همونطور که توی سفرنامه مون نوشتم، با همین پرواز رفتیم و خوب بود... دلیلش هم اینه که آلمان یا انگلیس وسط هستن بعد از 7، 8 ساعت پرواز، استراحت میکنیم و دوباره 7، 8 ساعت پرواز داریم ولی پروازای آسیایی مثل ترکیش 2 ساعت میری تا استانبول و یه دفعه 14 ساعت رو هوایی و وقتی میرسی خستگی میمونه توی تنتون...
پرواز قطر به نيويورك مقرون به صرفه ترين پروازه
ما هم برای دسامبر به نیویورک پرواز داریم با ترکیش .البته از نظر دو نیم شدن راه به نظرم کاملا حق با شماست و باید خستگی راه خیلی کمتر باشه ولی قیمت بلیط اگر نرخی که گفته اید به دلاره باید بگم بلیط ما هر نفر (رفت و برگشت) به نیویورک شده 2117 دلار البته حدودا چهار ماه پیش خریدیم. و خیلی ارزون تر هستش.

اواااااااااا
من الان ترکیش رو چک کردم : رفت و برگشت off خورده 901 دلار !!!!!
چطوره؟چرا انقد گرون بعضیا؟؟؟

این Offer ترکیش nonrefundable هست. یعنی در صورت انصراف از سفر هیچ پولی به شما برگردونده نمیشه

به نظرم خیلی خوب رسید گفتم بگم!!!خوب مگه با قصد انصراف بلیط می گیرید؟؟؟ نهایتا با تغییر تاریخ برگشت همراه میشه دیگه!تغییر بلیط که امکان پذیر ،اینطور نیست؟
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: romance33 ، babakirani ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام
ببخشيد اين سوال رو در تاپيك مربوطه پرسيدم اما جواب نگرفتم .كسي در موردش اطلاع داره : اين شماره تلفني كهimmigrangel داده با استفاده از مجيك جكه ؟؟ اگه بشه يك خط تلفن واسه خانوادمون تهيه كنيم و ازون طريق باهاشون در تماس باشيم خيلي عاليه ...Big Grin
ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-19 ساعت 17:51)gulu نوشته:  سلام
ببخشيد اين سوال رو در تاپيك مربوطه پرسيدم اما جواب نگرفتم .كسي در موردش اطلاع داره : اين شماره تلفني كهimmigrangel داده با استفاده از مجيك جكه ؟؟ اگه بشه يك خط تلفن واسه خانوادمون تهيه كنيم و ازون طريق باهاشون در تماس باشيم خيلي عاليه ...Big Grin
ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

سلام دوست عزیز، تا اونجایی که من اطلاع دارم مجیک جک برای ایران کار نمیکنه و برای یکسری کشورهای خاص هست بویژه آمر یکا و کانادا ...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
دوستان میشه کمک کنید کجا میتونم جواب این سئوالو بگیرم ؟برام امروز یه ایمیل اومده که ثبت نامتون کامل نیست و به لینک بالا مراجعه کنید یا log in کنید ولی لینکی وجود نداره هر کاری میکنم loginنمیشه باید چکار کنم
To complete your registration , simply click on the link above or login to your account at usgcls.com/login
(2013-10-19 ساعت 14:04)m.taj نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 01:07)babakirani نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 08:43)m.taj نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 00:12)manila نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 00:49)گل نهال نوشته:  پرواز قطر به نيويورك مقرون به صرفه ترين پروازه
ما هم برای دسامبر به نیویورک پرواز داریم با ترکیش .البته از نظر دو نیم شدن راه به نظرم کاملا حق با شماست و باید خستگی راه خیلی کمتر باشه ولی قیمت بلیط اگر نرخی که گفته اید به دلاره باید بگم بلیط ما هر نفر (رفت و برگشت) به نیویورک شده 2117 دلار البته حدودا چهار ماه پیش خریدیم. و خیلی ارزون تر هستش.

اواااااااااا
من الان ترکیش رو چک کردم : رفت و برگشت off خورده 901 دلار !!!!!
چطوره؟چرا انقد گرون بعضیا؟؟؟

این Offer ترکیش nonrefundable هست. یعنی در صورت انصراف از سفر هیچ پولی به شما برگردونده نمیشه

به نظرم خیلی خوب رسید گفتم بگم!!!خوب مگه با قصد انصراف بلیط می گیرید؟؟؟ نهایتا با تغییر تاریخ برگشت همراه میشه دیگه!تغییر بلیط که امکان پذیر ،اینطور نیست؟
این توضیحی است که برای 901 دلار نوشته
Rebooking/Rerouting is usually not permitted and non-refundable
یعنی هیچ تغییری امکان نداره
Case Number: 2013AS2xxx - رؤیت قبولی: May 2012 - ارسال مدارک: May 2012 - نامه دوم: October 2012 - مصاحبه: December 2012، ابوظبی - کلیرنس: 190 روز - صدور ویزا: July 2013 - سفر به آمریکا: November 2013 - مقصد: ویرجینیا، اوکلاهما
تشکر کنندگان: m.taj ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-19 ساعت 21:07)شهراد نوشته:  دوستان میشه کمک کنید کجا میتونم جواب این سئوالو بگیرم ؟برام امروز یه ایمیل اومده که ثبت نامتون کامل نیست و به لینک بالا مراجعه کنید یا log in کنید ولی لینکی وجود نداره هر کاری میکنم loginنمیشه باید چکار کنم
To complete your registration , simply click on the link above or login to your account at usgcls.com/login

دوست عزیز کلاه برداریه نود و نه درصدمواظب باشید
(2013-10-19 ساعت 10:36)مهتاب - 2251 نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 09:22)bahmap نوشته:  سلام دوستان
یک مشکلی برای یکی از دوستانم پیش آمده اگر مورد مشابهی هست لطفا راهنمایی کنید
این دوست ما رفته اداره سوشال و به همسر و فرزندش برگه دادند که تا دوهفته دیگر سوشالشون میاد ولی برگه ای که به خودش دادن کاملا متفاوت هست و اونهم اینکه باید مدارک رو فدرال تائید کنه بعد سوشال شما صادر شود که 4 هفته طول می کشه واگر فدرال تائیدنکنه سوشال تعلق نمی گیرد ضمنا اگر جایی کار پیدا کردید که شماره سوشال نخواد می تونید کار کنید
حالا سوال من از دوستاناینه که کسی با اینموضوع برخورد داشته است لطفا کسی میدونه اعلام کنه
بله يكي از بچه ها به اعضا خوانواده داده بودن و به خودش گفته بودن بايد كلير شي !!!!!! ولي بعد چند هفته بهش دادن سوشالشو
خیلی ممنون از محبت شما وپاسخی که دادید میدونید چند هفته طول کشید؟
ضمنا دوستان دیگه هم تجربه ای دارند؟
اجازه بدین من تجربه خودمو در این مورد بگم

بعد از گرفتن ویزا تهران که بودم اول اینترنتی تو سایت ترکیش بلیط رو رزرو کردم. ابتدا اکونومی انتخاب ام بود بعد دیدم تو صفحه مورد نظر یه پیشنهاد گذاشته که با 60 دلار بیشتر هم قابل ری بوک کردن و هم پول قابل برگشت میشه.(914+60= $ 974)

روز بعد رفتم دفتر ترکیش روبروی پارک ملت برج سایه (دفتر قطر هم اونجاست) بعد به متصدی گفتم تا بلیط رو اوکی کنه و قبل از اون ازش خواستم که در مورد این 60 دلار توضیحی بده که با کمال تعجب گفت :

متصدی : در این مورد چیزی نمی دونم و در هر حال اگه بخواد تاریخ عوض بشه باید 50 دلار پرداخت کنیدSad
من : پس تو سایت اینطور زده (منظورم همون 60 دلار ه)
متصدی : در این مورد اطلاعی ندارم اگر سوالی دارید با دفتر مرکزی ترکیش در ترکیه هماهنگ کنید.
من : یعنی اگر من این رو کنسل کنم و همون 914 دلار رو بخوام اوکی کنم و احیانا اگر بخوام تغییر تاریخ بدم میتونم؟
متصدی : بله و میبایست 50 دلار خسارت بدین

و در نهایت من همین کار رو کردم و 914 دلاری روو اوکی کردم.

و چیزی که من فکر میکنم اینه که اگر شما اون 60 تا رو اضافه کنید این قابلیت رو دارین که از طریق خود سایت تاریخ رو تغییر بدین بدون نیاز به مراجعه به دفتر ترکیش.

(2013-10-19 ساعت 21:29)babakirani نوشته:  این توضیحی است که برای 901 دلار نوشته
Rebooking/Rerouting is usually not permitted and non-refundable
یعنی هیچ تغییری امکان نداره
سلام دوستان.
من می خوام برای دوستم اکانت بسازم و 165 دلار رو بدم.اما یادم نیست کدوم سایت و کجاش باید برم؟
کسی می تونه راهنمایی کنه منو؟؟
کیس نامبر: 56xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: ابوظبی • مقصد: تگزاس• کارنت: Feb • مصاحبه: 7 آپریل •ویزای یک ضربBig Grin لینک سفرنامه ام
تشکر کنندگان: ROYAAA ، mhb161 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-19 ساعت 23:52)arminaa نوشته:  سلام دوستان.
من می خوام برای دوستم اکانت بسازم و 165 دلار رو بدم.اما یادم نیست کدوم سایت و کجاش باید برم؟

من هم همين مشكل رو دارم. قبلا خوندم ولي الان نمي تونم پيدا كنم

تشکر کنندگان: mhb161 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-20 ساعت 00:20)ROYAAA نوشته:  

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid387446
اینجا رو ببینید.
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: ROYAAA ، roeentan ، lilac ، mhb161 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
سلام به همه دوستان
اگر ویندوز نوت بوک معمولی باشه و از ویندوزهای اورجینال ماکروسافت خریداری نشده باشه در امریکا ویندوز بلوک میشه ؟ جریمه داره ؟ یا در اینترنت محدودیتی به وجود می یاره ؟
اگر از دوستان تجربه ای دارید راهنماییم کنید ممنون .
2013AS8xxx
کنسولگری: ابوظبی 1 نفر
مصاحبه: june 2 2013
دریافت ویزا: یکضرب Smile
شهر انتخابی : LAS VEGAS
اگر کسی مایل بود برای همسفر و همخانه بودن(اول آبان) پیام خصوصی بگذارید لطفا ممنون
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، mohammadg846 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-20 ساعت 00:29)noura نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:20)ROYAAA نوشته:  

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid387446
اینجا رو ببینید.

ممنون از شمامن قبلا اكانت ساختم ولي چون 165 دلار رو پرداخت نكرد باطل شده الان كه مي خوام دوباره ثبت كنم قبول نمي كنه و مي كه اي نامبر تكراريه؟؟؟؟؟؟؟چي كار كنم

(2013-10-20 ساعت 00:34)ARSHIYA USA نوشته:  سلام به همه دوستان
اگر ویندوز نوت بوک معمولی باشه و از ویندوزهای اورجینال ماکروسافت خریداری نشده باشه در آمریکا ویندوز بلوک میشه ؟ جریمه داره ؟ یا در اینترنت محدودیتی به وجود می یاره ؟
اگر از دوستان تجربه ای دارید راهنماییم کنید ممنون .
دوست من ما دو تا آوردیم و ویندوزهاشون هم اورجینال نبود و تا الان هیچ مشکلی نداشتیم.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان