کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
تجربه من راجع به فریت بار به لس آنجلس
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: romance33 ، kasrafo ، aghaghia ، nooshshahnar ، valencia ، lilac ، Mehrdadordi ، AsemanAbee ، لاتاری ، ALNB ، Hedieh20 ، AOC Kermani
(2013-10-20 ساعت 15:54)Carrot نوشته:  از (جکسون ویل / فلوریدا ) کسی تو مهاجرسرا هست؟ (لطفا پیام خصوصی )
شما معلومه مقصدت کجاست؟لس انجلس؟نیویورک؟دنبال هم خونه و همسفر میگردی؟
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: valencia ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-18 ساعت 06:38)User نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 06:05)m.taj نوشته:  1.آیا پاس سفید بخشی از 5 سال اقامت برای در خواست سیتیزنی محسوب میشه یا خیر؟مدت اقامت قبل از درخواست پاس سفید را صفر می کند؟وپروسه5 سال دوباره بعد آن شروع میشود؟
2.بعد از اولین سفر به ایالت متحده وتکمیل کارهای اولیه و خروج از آن، بعد از مدت زمان مقرر شده یعنی 6 ماه باید به ایالت متحده بازگشت.حال سوالم این است که این 6 ماه از چه زمانی آغاز میشود (از تاریخ ورود یا از خروج)؟و اگر کمی بیشتر از 6ماه شود چه در پیش روست؟
3.اینکه کمک هزینه ای با نام stamp food به چه کسانی تعلق میگیرد با چه شرایطی؟
بسیاااااار سپاس گزارم
1- از دوسال پاس سفید، یک سال آن جزو 5 سال حساب می شود و در واقع یک سال کردیت م یگیرید.. وقتی پاس سفید بگیرید دوره پنج ساله شما یکسال ازش کم می شود و باید ظرف "چهار سال + یک روز" آینده اش سه سال را اقامت مدام داشته باشید. مثلا:
شما 1 ژانویه 2013 وارد شدید و گرین کارت را گرفتید و درخواست پاس سفید دادید و 1 فوریه 2013 از کشور خارج شدید و 1فوریه 2015 (دوسال بعد) برگشتید. اکنون ساعت شما ریست شده و باید از 1 فوریه 2015 تا "چهار سال+یک روز" دیگر یعنی 2 فوریه 2019 به مدت سه سال اقامت مدام داشته باشید تا واجد الشرایط شهروندی بشوید. این به قانون 4سال و یک روز معروف است.

2-قبلا همین تاپیک توضیح داده ام.

3-به افراد بی بضاعت و بی درامد و بیکار.

دوست عزیز
من برای اولین بار آمدم امریکا حدود یک و نیم ماه دیگه برمیگردم ایران
سوالم اینه که اگر من برم ایران از اونجا میتونم درخواست پاس سفید داشته باشم؟
مثلا مدارکم رو پر کنم و امضا کنم و اسکن شده آن رو برا دوستان بفرستم کارم رو انجام بدن؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Mehrdadordi ، sh-p ، لاتاری ، angelio.asian ، AOC Kermani
با سلام خدمت دوستان و بعضن مهاجران عزیز
من خیلی از صفحات این تاپیک رو خوندم اما چند سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید چون به جواب واضحی نرسیدم
1- آیا برای دریافت SSN حتمن باید به دفتر مربوطه مراجعه کرد یا الزامی نداره
2- آیا برای دریافت SSN بایستی به دفتر Social Security Administration مراجعه کرد یا جای دیگه
3- چرا تو سایت USCIS یوزر و پسوورد منو قبول نمیکنه؟؟ دلیل خاصی داره؟ اگه جواب سوالارو ندونم باید چیکار کنم؟
4- یه چیزایی در مورد کارت واکسیناسیون و X-RAY و غیره به چشمم خورد که کلاریفای نبود، اگه امکانش هست کسی برام توضیح بده
پست اولم هم مبارک، فکر کنید که من یه هفتس اومدم آمریکا اولین باره اینجا پست میدم.
تشکر کنندگان: Mojtaba49 ، mhb161 ، sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 07:25)A3IM نوشته:  با سلام خدمت دوستان و بعضن مهاجران عزیز
من خیلی از صفحات این تاپیک رو خوندم اما چند سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید چون به جواب واضحی نرسیدم
2- آیا برای دریافت SSN بایستی به دفتر Social Security Administration مراجعه کرد یا جای دیگه
3- چرا تو سایت USCIS یوزر و پسوورد منو قبول نمیکنه؟؟ دلیل خاصی داره؟ اگه جواب سوالارو ندونم باید چیکار کنم؟
4- یه چیزایی در مورد کارت واکسیناسیون و X-RAY و غیره به چشمم خورد که کلاریفای نبود، اگه امکانش هست کسی برام توضیح بده
پست اولم هم مبارک، فکر کنید که من یه هفتس اومدم آمریکا اولین باره اینجا پست میدم.

سلام.
رسیدن به خیر دوست عزیز.
1-حتما نداره.ولی عمدتا بچه ها بعد از رسیدن میرن و درخواست میدن.شما هم اگه تو فرمها نگفتی که بفرستن،حتما مراجعه کن.
2-بله.نزدیک ترین اداره سوشال رو پیدا کن و برو سر بزن.
3-نمی دونم چراBig Grin.اگه پسورد رو ریست کنی شاید درست بشه.جواب سوالای امنیتی رو هم فکر کن.شاید یادت بیاد.
4-چیزی در این مورد به چشم کسی تا حالا نخورده.دوستان اگه مورد مشابهی بوده می تونن راهنمایی کنن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، A3IM ، afshin4749 ، amin arefi ، mhb161 ، romance33 ، نوروز ، sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 07:39)sce نوشته:  

سلام.
رسیدن به خیر دوست عزیز.
1-حتما نداره.ولی عمدتا بچه ها بعد از رسیدن میرن و درخواست میدن.شما هم اگه تو فرمها نگفتی که بفرستن،حتما مراجعه کن.
3-نمی دونم چراBig Grin.اگه پسورد رو ریست کنی شاید درست بشه.جواب سوالای امنیتی رو هم فکر کن.شاید یادت بیاد.
4-چیزی در این مورد به چشم کسی تا حالا نخورده.دوستان اگه مورد مشابهی بوده می تونن راهنمایی کنن.
موفق باشین.

دوست خوبم از توجه خاصتون بی نهایت ممنونم
طی بررسی که انجام دادم، متوجه شدم که برای دریافت SSN لازم به مراجعه ی حضوری نیست و از طریق وبسایت زیر میشه آنلاین اپلای کرد:
http://www.applicationassist.com
بنابراین بد نیست در این مورد به سایر دوستان هم اطلاع رسانی بشه
متشکرم
(2013-10-21 ساعت 05:30)morvarid1364 نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 06:38)User نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 06:05)m.taj نوشته:  1.آیا پاس سفید بخشی از 5 سال اقامت برای در خواست سیتیزنی محسوب میشه یا خیر؟مدت اقامت قبل از درخواست پاس سفید را صفر می کند؟وپروسه5 سال دوباره بعد آن شروع میشود؟
2.بعد از اولین سفر به ایالت متحده وتکمیل کارهای اولیه و خروج از آن، بعد از مدت زمان مقرر شده یعنی 6 ماه باید به ایالت متحده بازگشت.حال سوالم این است که این 6 ماه از چه زمانی آغاز میشود (از تاریخ ورود یا از خروج)؟و اگر کمی بیشتر از 6ماه شود چه در پیش روست؟
3.اینکه کمک هزینه ای با نام stamp food به چه کسانی تعلق میگیرد با چه شرایطی؟
بسیاااااار سپاس گزارم
1- از دوسال پاس سفید، یک سال آن جزو 5 سال حساب می شود و در واقع یک سال کردیت م یگیرید.. وقتی پاس سفید بگیرید دوره پنج ساله شما یکسال ازش کم می شود و باید ظرف "چهار سال + یک روز" آینده اش سه سال را اقامت مدام داشته باشید. مثلا:
شما 1 ژانویه 2013 وارد شدید و گرین کارت را گرفتید و درخواست پاس سفید دادید و 1 فوریه 2013 از کشور خارج شدید و 1فوریه 2015 (دوسال بعد) برگشتید. اکنون ساعت شما ریست شده و باید از 1 فوریه 2015 تا "چهار سال+یک روز" دیگر یعنی 2 فوریه 2019 به مدت سه سال اقامت مدام داشته باشید تا واجد الشرایط شهروندی بشوید. این به قانون 4سال و یک روز معروف است.

2-قبلا همین تاپیک توضیح داده ام.

3-به افراد بی بضاعت و بی درامد و بیکار.

دوست عزیز
من برای اولین بار آمدم آمریکا حدود یک و نیم ماه دیگه برمیگردم ایران
سوالم اینه که اگر من برم ایران از اونجا میتونم درخواست پاس سفید داشته باشم؟
مثلا مدارکم رو پر کنم و امضا کنم و اسکن شده آن رو برا دوستان بفرستم کارم رو انجام بدن؟
خیر دوست عزیز ، شما باید از همینجا درخواست پاس سفید بدین و فرمهاش رو هم همینجا باید پر کنید و تحویل بدین . ضمن اینکه برای دریافت پاس سفید هم باید دلایل قانع کننده به همراه مدارکش رو داشته باشید . بعنوان مثال اینکه شما باید از دانشگاه فارغ التحصیل بشید و یا اینکه به سربازی باید برید .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، mhb161 ، romance33 ، sh-p ، shishipapa ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-21 ساعت 09:06)A3IM نوشته:  

سلام.
رسیدن به خیر دوست عزیز.
موفق باشین.

طی بررسی که انجام دادم، متوجه شدم که برای دریافت SSN لازم به مراجعه ی حضوری نیست و از طریق وبسایت زیر میشه آنلاین اپلای کرد:
متشکرم

با سلام
ممنون دوست عزیز به خاطر این پست خوبت
من رفتم چک کردم به نظرم می شه دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن راهنمایی کنن لطفا
یه سوال: اگه بشه از طریق این سایت اقدام کرد خوب به نظرم می شه از ایران هم اینکار وکرد درسته؟ اگه اینطوری باشه خیلی عالی می شه؟
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، shatsi
بهتره یه نیم نگاهی هم به پایین صفحه اصلی سایت بندازین:

We are not affiliated with or endorsed by the Social Security Administration or any U.S. Government agency. We provide a private value-add to the free Social Security Administration services. Our goal is to provide services and supplies that make it easier to securely request your Social Security Card without leaving the comfort of your own home. We are not a law firm, nor can we provide legal or professional advice. Copyright © 2013 ApplicationAssist.com

(2013-10-21 ساعت 09:06)A3IM نوشته:  دوست خوبم از توجه خاصتون بی نهایت ممنونم
متشکرم
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، sh-p ، amir82 ، majid194 ، AOC Kermani ، kambiz12
(2013-10-21 ساعت 09:06)A3IM نوشته:  

سلام.
رسیدن به خیر دوست عزیز.
موفق باشین.

متشکرم

دوست عزیز

اگر با دقت ملاحظه کنید در سایت اصلی سوشیال درخواست کرده که با حضور در محل برای شماره جدید اقدام کنید . اون سایتی که شما لینک گذاشته اید مربوط به اداره سوشیال نیست .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: آیدا اس ، romance33 ، sh-p ، sce ، A3IM ، amir82 ، aydinaghajani ، majid194 ، AOC Kermani
(2013-10-20 ساعت 22:18)romance33 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 15:54)Carrot نوشته:  از (جکسون ویل / فلوریدا ) کسی تو مهاجرسرا هست؟ (لطفا پیام خصوصی )
شما معلومه مقصدت کجاست؟لس انجلس؟نیویورک؟دنبال هم خونه و همسفر میگردی؟

دوست نازنین من جکسون ویل نمیخوام که برم / فقط یک سوال میخواستم بپرسم
تشکر کنندگان: romance33 ، نوروز ، sh-p ، AOC Kermani
سلام دوستان.یکی از بستگانمون که قراره چند روزی تو لس انجلس مهمونشون باشیم گفته براش آلو و قرص کلردیازپوکساید ببریم.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.من میتونم با خودم ببرم؟
تو تاپیک مربوط پرسیدم ولی کسی جواب نداد.Cool
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: sh-p ، AOC Kermani ، powerb
سلام
من اوردم و اصلا گيري هم ندادند فقط محض احتياط نسخه هم بيار همراهش و چمدونات رو باند كشي كن حتما
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: نوروز ، sh-p ، noura ، romance33 ، AOC Kermani ، powerb
دوستان برای تحویل گرین کارت به همون آدرسی که توی فرمها قید کردیم الزامی به حضور خود شخص صاحب گرین کارت در محل هست یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sh-p ، sce ، romance33 ، angelio.asian ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 18:13)KIMIA2005 نوشته:  دوستان برای تحویل گرین کارت به همون آدرسی که توی فرمها قید کردیم الزامی به حضور خود شخص صاحب گرین کارت در محل هست یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

خیر.گرین کارت همسر من به منزل یکی از بستگان رفت و ایشون اون رو برای ما پست کردن.ما هیچ وقت اونجا نبودیم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، noura ، KIMIA2005 ، romance33 ، shishipapa ، aydinaghajani ، majid194 ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان