کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-21 ساعت 14:39)noura نوشته:  سلام دوستان.یکی از بستگانمون که قراره چند روزی تو لس انجلس مهمونشون باشیم گفته براش آلو و قرص کلردیازپوکساید ببریم.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.من میتونم با خودم ببرم؟
تو تاپیک مربوط پرسیدم ولی کسی جواب نداد.Cool

من یه مدت قرص کلرودیازپوکساید مصرف می کردم.اونم 10.از جمله قرص های آرامبخشه و تو بیماریهای عصبی عمدتا تجویز میشه.به خاطر همین حتما در مورد آوردنش خوب تحقیق کن.البته تا جایی که من می دونم از آرامبخش های خفیفه و در حد قرص هایی که آخرش اسم پام رو یدک می کشه نیست.با این حال دوستان متخصص بهتر می تونن نظر بدن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
سلام دوستان
بعد از پرداخت پول گرين كارت ديگه احتياجي نيست كار ديگه اي أنجام بديم تو ايران من هفته ديگه مي رم امريكا كار ديگه كه أينجا نبايد أنجام داد
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
(2013-10-21 ساعت 20:46)amirfarahan نوشته:  سلام دوستان
بعد از پرداخت پول گرين كارت ديگه احتياجي نيست كار ديگه اي أنجام بديم تو ايران من هفته ديگه مي رم امريكا كار ديگه كه أينجا نبايد أنجام داد

اگر منظورتون از کارای دیگه،کارای مربوط به گرین کارت و از این حرفاست باید بگم خیر.کار دیگه ای لازم نیست انجام بدین.ضمنا اگه تغییر آدرسی هم دارین تو همون فرودگاه اعلام کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
سلام وقتی که گرین کارتو میفرستن شماره پیگیری میدن ؟ چون من امروز که رفتم داخل سایت زودن که امروز فرستادیم ولی شماره پیگیری بهم نداده . و دیگه هیچ کدوم از دایره ها رنگی نیست .
کیس نامبر :4000 . مصاحبه : هفته 2 فوریه . سفارت انکارا
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، tajhizgaran ، morvarid1364 ، Ali.US ، angelio.asian ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-21 ساعت 20:12)sce نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 18:13)KIMIA2005 نوشته:  دوستان برای تحویل گرین کارت به همون آدرسی که توی فرمها قید کردیم الزامی به حضور خود شخص صاحب گرین کارت در محل هست یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

خیر.گرین کارت همسر من به منزل یکی از بستگان رفت و ایشون اون رو برای ما پست کردن.ما هیچ وقت اونجا نبودیم.
موفق باشین.

مهاجر جنوبی عزیزبنابراین نیازی به حضور شخص صاحب گرین کارت در محل نیست و به همون ادرسی که در فرم قید شده تحویل داده میشه و اشنایان میتونند هر کجا که باشیم واسمون پست کنند و بدستمون یرسه ممنونم
یک سوال دیگه اگر ادرس گرین کارت تغییر نکنه ولی ادرس محل اقامت که توی فرم نوشتیم تغییر کنه نیاز هستش که زمان مصاحبه یا توی فرودگاه اعلام شود یا خیر ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، morvarid1364 ، mohammadg846 ، Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 21:16)ali2013-13 نوشته:  سلام وقتی که گرین کارتو میفرستن شماره پیگیری میدن ؟ چون من امروز که رفتم داخل سایت زودن که امروز فرستادیم ولی شماره پیگیری بهم نداده . و دیگه هیچ کدوم از دایره ها رنگی نیست .

بله.یه لینک می دن که توی اون شماره ترکینگ یو اس پی اس هست.ولی شما راست میگین.روز اول هم که تو سایت زد گرین کارت شما ارسال شده این لینک و شماره بود که من درجا اونو سیو کردم.فرداش نبود.فقط نوشته بود ارسال شده.
فکر کنم از تو سایت یو اس پی اس بشه یه جورایی فهمید.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، tajhizgaran ، morvarid1364 ، Mehrdadordi ، لاتاری ، powerb
(2013-10-21 ساعت 22:04)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 20:12)sce نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 18:13)KIMIA2005 نوشته:  دوستان برای تحویل گرین کارت به همون آدرسی که توی فرمها قید کردیم الزامی به حضور خود شخص صاحب گرین کارت در محل هست یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

خیر.گرین کارت همسر من به منزل یکی از بستگان رفت و ایشون اون رو برای ما پست کردن.ما هیچ وقت اونجا نبودیم.
موفق باشین.

مهاجر جنوبی عزیزبنابراین نیازی به حضور شخص صاحب گرین کارت در محل نیست و به همون ادرسی که در فرم قید شده تحویل داده میشه و اشنایان میتونند هر کجا که باشیم واسمون پست کنند و بدستمون یرسه ممنونم
یک سوال دیگه اگر ادرس گرین کارت تغییر نکنه ولی ادرس محل اقامت که توی فرم نوشتیم تغییر کنه نیاز هستش که زمان مصاحبه یا توی فرودگاه اعلام شود یا خیر ؟؟

زمان مصاحبه و یا در فرودگاه.
اگه ویزاتو به سلامتی گرفتی و دیدی دوباره همون آدرس اول رو تو پاکت زرد زدن،تو فرودگاه هم اعلام کن.
کلا اگه آدرس قبلی شما مثل ما موجوده و فعال،نگران چیزی نباشین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، morvarid1364 ، KIMIA2005 ، Mehrdadordi ، Ehsan1358 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 22:16)sce نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 21:16)ali2013-13 نوشته:  سلام وقتی که گرین کارتو میفرستن شماره پیگیری میدن ؟ چون من امروز که رفتم داخل سایت زودن که امروز فرستادیم ولی شماره پیگیری بهم نداده . و دیگه هیچ کدوم از دایره ها رنگی نیست .

بله.یه لینک می دن که توی اون شماره ترکینگ یو اس پی اس هست.ولی شما راست میگین.روز اول هم که تو سایت زد گرین کارت شما ارسال شده این لینک و شماره بود که من درجا اونو سیو کردم.فرداش نبود.فقط نوشته بود ارسال شده.
فکر کنم از تو سایت یو اس پی اس بشه یه جورایی فهمید.
موفق باشین.
مال من تازه امروز زده تو سایت ولی شماره ترکینگ نداده . فکر میکنم نوشته به تاریخ امروز ما در خواست دادیم که کارتتونو چاپ کنن ایا باید همین پیغامو بده یا بعد این هنوز هست ؟ و کجا باید شماره ترکینگ بده اونجا که یوزرنیم پسوورد می خواد یا داخل همون سایت که ریسیپت نامبر میزنیم ؟
کیس نامبر :4000 . مصاحبه : هفته 2 فوریه . سفارت انکارا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، morvarid1364 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 11:35)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 09:06)A3IM نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 07:39)sce نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 07:25)A3IM نوشته:  با سلام خدمت دوستان و بعضن مهاجران عزیز
من خیلی از صفحات این تاپیک رو خوندم اما چند سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید چون به جواب واضحی نرسیدم
1- آیا برای دریافت SSN حتمن باید به دفتر مربوطه مراجعه کرد یا الزامی نداره
2- آیا برای دریافت SSN بایستی به دفتر Social Security Administration مراجعه کرد یا جای دیگه
3- چرا تو سایت USCIS یوزر و پسوورد منو قبول نمیکنه؟؟ دلیل خاصی داره؟ اگه جواب سوالارو ندونم باید چیکار کنم؟
4- یه چیزایی در مورد کارت واکسیناسیون و X-RAY و غیره به چشمم خورد که کلاریفای نبود، اگه امکانش هست کسی برام توضیح بده
پست اولم هم مبارک، فکر کنید که من یه هفتس اومدم آمریکا اولین باره اینجا پست میدم.

سلام.
رسیدن به خیر دوست عزیز.
1-حتما نداره.ولی عمدتا بچه ها بعد از رسیدن میرن و درخواست میدن.شما هم اگه تو فرمها نگفتی که بفرستن،حتما مراجعه کن.
2-بله.نزدیک ترین اداره سوشال رو پیدا کن و برو سر بزن.
3-نمی دونم چراBig Grin.اگه پسورد رو ریست کنی شاید درست بشه.جواب سوالای امنیتی رو هم فکر کن.شاید یادت بیاد.
4-چیزی در این مورد به چشم کسی تا حالا نخورده.دوستان اگه مورد مشابهی بوده می تونن راهنمایی کنن.
موفق باشین.

دوست خوبم از توجه خاصتون بی نهایت ممنونم
طی بررسی که انجام دادم، متوجه شدم که برای دریافت SSN لازم به مراجعه ی حضوری نیست و از طریق وبسایت زیر میشه آنلاین اپلای کرد:
http://www.applicationassist.com
بنابراین بد نیست در این مورد به سایر دوستان هم اطلاع رسانی بشه
متشکرم

دوست عزیز

اگر با دقت ملاحظه کنید در سایت اصلی سوشیال درخواست کرده که با حضور در محل برای شماره جدید اقدام کنید . اون سایتی که شما لینک گذاشته اید مربوط به اداره سوشیال نیست .

دوست خوبم سلام
درسته حق با شماست، این سایت مربوط به اداره سوشال نیست، اما وقتی که یک وبسایت Https باشه معتبره، چون بایستی مجوز SSL داشته باشه (من طراح وب هستم) لذا مشکلی نداره.
این سایت با دریافت مبلغ 34$ کار شما رو انجام میده، درست مثل اینکه شما تو ایران بخواید شرکت ثبت کنید و بسیاری از شرکت ها اینکارو براتون انجام میدن.
من که تو هیوستون بهش نزدیک هستم هزینه ی رفت و برگشتم میشه 80 تا، پس این برام به صرفه تره.
اما در جواب دوستمون هم که پرسیده بود از ایران میشه اقدام کرد یا نه باید بگم برای پرداخت هزینه باید کسی رو در خارج از ایران داشته باشید.
متشکرم
تشکر کنندگان: Sonaen60 ، tajhizgaran ، mhb161 ، mohammadg846 ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 14:39)noura نوشته:  سلام دوستان.یکی از بستگانمون که قراره چند روزی تو لس انجلس مهمونشون باشیم گفته براش آلو و قرص کلردیازپوکساید ببریم.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.من میتونم با خودم ببرم؟
تو تاپیک مربوط پرسیدم ولی کسی جواب نداد.Cool

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ
اﺯ اﻳﻦ ﻟﻴﻨﻚ ﻫﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺪﺳﺖ ﺑﻴﺎﺭﻱ
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/...rsonal-use
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/...ed/1/dym/1

ﺳﻔﺮ ﺧﻮﺵ Smile
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، tajhizgaran ، morvarid1364 ، mhb161 ، romance33 ، noura ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-21 ساعت 23:18)A3IM نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 11:35)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 09:06)A3IM نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 07:39)sce نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 07:25)A3IM نوشته:  با سلام خدمت دوستان و بعضن مهاجران عزیز
من خیلی از صفحات این تاپیک رو خوندم اما چند سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید چون به جواب واضحی نرسیدم
1- آیا برای دریافت SSN حتمن باید به دفتر مربوطه مراجعه کرد یا الزامی نداره
2- آیا برای دریافت SSN بایستی به دفتر Social Security Administration مراجعه کرد یا جای دیگه
3- چرا تو سایت USCIS یوزر و پسوورد منو قبول نمیکنه؟؟ دلیل خاصی داره؟ اگه جواب سوالارو ندونم باید چیکار کنم؟
4- یه چیزایی در مورد کارت واکسیناسیون و X-RAY و غیره به چشمم خورد که کلاریفای نبود، اگه امکانش هست کسی برام توضیح بده
پست اولم هم مبارک، فکر کنید که من یه هفتس اومدم آمریکا اولین باره اینجا پست میدم.

سلام.
رسیدن به خیر دوست عزیز.
1-حتما نداره.ولی عمدتا بچه ها بعد از رسیدن میرن و درخواست میدن.شما هم اگه تو فرمها نگفتی که بفرستن،حتما مراجعه کن.
2-بله.نزدیک ترین اداره سوشال رو پیدا کن و برو سر بزن.
3-نمی دونم چراBig Grin.اگه پسورد رو ریست کنی شاید درست بشه.جواب سوالای امنیتی رو هم فکر کن.شاید یادت بیاد.
4-چیزی در این مورد به چشم کسی تا حالا نخورده.دوستان اگه مورد مشابهی بوده می تونن راهنمایی کنن.
موفق باشین.

دوست خوبم از توجه خاصتون بی نهایت ممنونم
طی بررسی که انجام دادم، متوجه شدم که برای دریافت SSN لازم به مراجعه ی حضوری نیست و از طریق وبسایت زیر میشه آنلاین اپلای کرد:
http://www.applicationassist.com
بنابراین بد نیست در این مورد به سایر دوستان هم اطلاع رسانی بشه
متشکرم

دوست عزیز

اگر با دقت ملاحظه کنید در سایت اصلی سوشیال درخواست کرده که با حضور در محل برای شماره جدید اقدام کنید . اون سایتی که شما لینک گذاشته اید مربوط به اداره سوشیال نیست .

دوست خوبم سلام
درسته حق با شماست، این سایت مربوط به اداره سوشال نیست، اما وقتی که یک وبسایت Https باشه معتبره، چون بایستی مجوز SSL داشته باشه (من طراح وب هستم) لذا مشکلی نداره.
این سایت با دریافت مبلغ 34$ کار شما رو انجام میده، درست مثل اینکه شما تو ایران بخواید شرکت ثبت کنید و بسیاری از شرکت ها اینکارو براتون انجام میدن.
من که تو هیوستون بهش نزدیک هستم هزینه ی رفت و برگشتم میشه 80 تا، پس این برام به صرفه تره.
اما در جواب دوستمون هم که پرسیده بود از ایران میشه اقدام کرد یا نه باید بگم برای پرداخت هزینه باید کسی رو در خارج از ایران داشته باشید.
متشکرم

من امروز دوباره رفتم یک دفتر سوشال دیگه در منطقه شرق سن حوزه و بالاخره مشخصات ما رو برای صدور سوشال کارت توی سیستم وارد کرد و یک رسید داد و گفت که نهایتا تا دو هفته دیگه به آدرستون پست میشه .
ولی مطلب جالب این بود که ترجمه شناسنامه رو می خواست و ما مجبور شدیم برگردیم خونه و اونها رو بیاریم . (جهت اطلاع دوستانی که می خوان از طریق سایتهای واسطه برای سوشال اقدام کنند )
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، morvarid1364 ، shishipapa ، mhb161 ، romance33 ، لاتاری ، mlo ، AOC Kermani ، powerb
Explore the world with our 4-Day Global Promotion.
From now through October 24, 2013 save on Economy and Business Class fares throughout the expanding Qatar Airways network.
Book now at qatarairways.com to take advantage of this incredible offer.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani
سلامممم دوستای خوبم . امروز 21 اکتبر بالاخره بعد از 1 ماه ورود به آمریکا من هم گرین کارتم رو گرفتم Big Grin
خوشحالم ولی حالا نمی دونم چی کار کنم Big Grin
حالا یه کار نسبتا خوب هم برام پیدا بشه که بتونم زودتر مستقل بشم و یه استدیو اجاره کنم دیگه تقریبا فعلا هیچی از خدا نمی خوام Tongue Wink
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
ن.
[/quote]
مال من تازه امروز زده تو سایت ولی شماره ترکینگ نداده . فکر میکنم نوشته به تاریخ امروز ما در خواست دادیم که کارتتونو چاپ کنن ایا باید همین پیغامو بده یا بعد این هنوز هست ؟ و کجا باید شماره ترکینگ بده اونجا که یوزرنیم پسوورد می خواد یا داخل همون سایت که ریسیپت نامبر میزنیم ؟
[/quote]

اگر کارت شما صادر شده باشه تو USCIS بهتون ترکینگ نامبر میده.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، tajhizgaran ، shishipapa ، mhb161 ، Mehrdadordi ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani ، Alib
دوستان عزیزجتما بابرنامه ریزی بیاید امریکا تا دچار مشکل نشید و سرخورده بر نگردید اینجا ممکنه مشکلاتی پیش بیاد همه موفق باشید اگر ادرس خواستید میتونید ادرس من را بدید اینجا
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان