کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-22 ساعت 05:53)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان خوبم من از شیکاگو امدم لس انجلس و دیگه نمی تونم از ادرس شیکاگو استفاده کنم و منتظر گرین کارت هستم برای تغییر ادرس گرین کارت رفتم تو قسمت تغییر ادرس انلاین همه چیز خوب پیش رفت تا زمانی که گفت شماره ioe نامبر را بده و بعد پرسید form را انتخاب کن من نمی دونم کدامیک از فرمها را انتخاب کنم البته فرم OS155A را انتخاب کردم گفت اشتباه است ممکنه شما راهنمایی کنید کدوم فرم را انتخاب کنم ؟

نیاز به پر کردن فرمی نیست . باید یروفایل خودتون رو ادیت کنید و آدرس رو تغییر بدید .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
(2013-10-22 ساعت 06:49)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 05:53)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان خوبم من از شیکاگو امدم لس انجلس و دیگه نمی تونم از ادرس شیکاگو استفاده کنم و منتظر گرین کارت هستم برای تغییر ادرس گرین کارت رفتم تو قسمت تغییر ادرس انلاین همه چیز خوب پیش رفت تا زمانی که گفت شماره ioe نامبر را بده و بعد پرسید form را انتخاب کن من نمی دونم کدامیک از فرمها را انتخاب کنم البته فرم OS155A را انتخاب کردم گفت اشتباه است ممکنه شما راهنمایی کنید کدوم فرم را انتخاب کنم ؟

نیاز به پر کردن فرمی نیست . باید یروفایل خودتون رو ادیت کنید و آدرس رو تغییر بدید .
با سلام
من نمی تونم برم تو سیستم چون تو ارمنستان اون شرکت تاتو برام پول به حساب ریخت و من یوزر پسوورد ندارم که برم تو سیستم
حالا باید چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: amairmonre ، romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani
دوستان سلام ما هم بعد از حدودا يكماه گرين كارتهامون رو گرفتيم. من فرداي ورود به امريكا بعد از افتتاح حساب و گرفتن دبيت كارت مبلغ ١٦٥ دلار رو براي هر نفر پرداخت كردم.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
برای همسرم و پسرم امده برا من نیامده هنوز العان دو ماهه که گذشته دوستان راهنمایی بفرمایید چه کنم بنده؟
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
(2013-10-22 ساعت 09:42)taha_jam_co نوشته:  برای همسرم و پسرم امده برا من نیامده هنوز العان دو ماهه که گذشته دوستان راهنمایی بفرمایید چه کنم بنده؟

ما هم از اگوست تا حالا منتظريم امروز زنگ زدم أداره مهاجرت بعد از دو ساعت انتظار و سؤال و جواب گفت تو پروسس و نگران نباش مياد همين و بس ما هم مثل تو هستيم
دوستان عزیزم سلام.. میخواستم سوال کنم اینکه نفری 10000 هزار دلار میشود وارد آمریکا کرد درست آیا برای کودک تقریبا دو ساله هم میشود 10000 برد یا نه؟؟ ضمنا ما قرار بود بریم فلوریدا و الان مقصدمون شده لاس وگاس. دوستانی که تجربه دارن میتونن راهنمایی کنن که آدرس گرین کارت رو چطور میشه تغییر داد؟
با تشکر
تاریخ مصاحبه 12 مارچ-آنکارا/ سه نفر/برگه صورتی/ کلیر: 13 سپتامبر دریافت ویزا: 16 سپتامبر مقصد: لاس وگاس در نهایت در 15 اکتبر دالاس.
(2013-10-22 ساعت 09:56)مهرنگار نوشته:  دوستان عزیزم سلام.. میخواستم سوال کنم اینکه نفری 10000 هزار دلار میشود وارد آمریکا کرد درست آیا برای کودک تقریبا دو ساله هم میشود 10000 برد یا نه؟؟ ضمنا ما قرار بود بریم فلوریدا و الان مقصدمون شده لاس وگاس. دوستانی که تجربه دارن میتونن راهنمایی کنن که آدرس گرین کارت رو چطور میشه تغییر داد؟
با تشکر

دوست عزیز آدرس رو موقع اولین ورودتون توی فرودگاه میتونید تغییر بدید.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
دوستان من به دلیل وضعیت کاریم و سلامتی پدرم بیش از سه هفته نمی تونستم آمریکا بمونم و ازبخت بد اقامتم مصادف شده بود با اوباما کر و تعطیلی دولت که مجبور شدم قبل از گرفتن گرین کارت از آمریکا خارج شم . حالا هم در ایران هستم تا شش ماه دیگه و مطلع شدم که گرین کارتم رسیده منزل دوستم. سئوال: در طول اقامت سه هفته ایم در آمریکا چندین بار به اداره سوسیال برای گرفتن شماره سوشال مراجعه کردم که میگفتند هنوز صادر نشده. آیا من با ید برای گرفتن سوشیال اقدام کنم یا خودشان مثل گرین کارت ارسال میکنند.
با تشکر
(2013-10-22 ساعت 09:56)مهرنگار نوشته:  دوستان عزیزم سلام.. میخواستم سوال کنم اینکه نفری 10000 هزار دلار میشود وارد آمریکا کرد درست آیا برای کودک تقریبا دو ساله هم میشود 10000 برد یا نه؟؟ ضمنا ما قرار بود بریم فلوریدا و الان مقصدمون شده لاس وگاس. دوستانی که تجربه دارن میتونن راهنمایی کنن که آدرس گرین کارت رو چطور میشه تغییر داد؟
با تشکر

سلام
این نمونه سوال تقریبا در تمام تاپیک ها پرسیده شده!
بله, حتی میتونید 100000 دلار با خودتون وارد ایالات متحده کنید بدون 1 سنت مالیات دادن....چونکه شما دارای ویزای مهاجرتی هستید.... فقط بهنگام ورود باید پول بیشتر از 10000 دلار رو اعلام کنید
در مورد تغییر آدرس, کاربر morvarid1364 پاسخ دادند

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، Mehrdadordi ، tajhizgaran ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-22 ساعت 10:42)bob.sigler نوشته:  دوستان من به دلیل وضعیت کاریم و سلامتی پدرم بیش از سه هفته نمی تونستم آمریکا بمونم و ازبخت بد اقامتم مصادف شده بود با اوباما کر و تعطیلی دولت که مجبور شدم قبل از گرفتن گرین کارت از آمریکا خارج شم . حالا هم در ایران هستم تا شش ماه دیگه و مطلع شدم که گرین کارتم رسیده منزل دوستم. سئوال: در طول اقامت سه هفته ایم در آمریکا چندین بار به اداره سوسیال برای گرفتن شماره سوشال مراجعه کردم که میگفتند هنوز صادر نشده. آیا من با ید برای گرفتن سوشیال اقدام کنم یا خودشان مثل گرین کارت ارسال میکنند.
با تشکر

برای بعضی ها خودش اومد ولی برای اونهایی که مثل ما نیومد رفتیم فرم پر کزدیم و اپلای کردیم شما اگه اومد که هیچ اگه نیومد که الان بهش نیازی نداری اومدی امریکا برو سوشیال سکوریتی اپلای کن توی پروسه ات الان برات گرین کارت مهمه ولی وقتی داری امریکا زندگی میکنی سوشیال خیلی مهمه پس اومدی اقدام کن دلواپس نباش
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: amairmonre ، shadi79 ، tajhizgaran ، shishipapa ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
سلام دوستان خسته نباشید.
دوستان این هزینه 165$ که در سایت pay.gov هست و گویا باید پرداخت شه به چه شکل هست و دوستان حتما باید پرداخت کنیم؟! و شرکتی در ایران هست که ریال بدیم برامون دلار پرداخت کنه ؟!
ممنون

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-22 ساعت 18:34)mamad_msp نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید.
دوستان این هزینه 165$ که در سایت pay.gov هست و گویا باید پرداخت شه به چه شکل هست و دوستان حتما باید پرداخت کنیم؟! و شرکتی در ایران هست که ریال بدیم برامون دلار پرداخت کنه ؟!
ممنون
اون برای گرین کارته شما وقتی ویزاتونو گرفتید افیسر سفارت براتون توضیح میده
بله از ایران یک شرکت هست که براتون پرداخت کنه ولی حالا زوده...
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: kasrafo ، tajhizgaran ، shishipapa ، لاتاری ، sce ، AOC Kermani
میشه یه نفر منو راهنمایی کنه . برای تغییر آدرس گرین کارت من باید چه کارهایی انجام بدم .
من ۲۰ روز دیگه وارد امریکا میشم و ۱۶۵ د ل ا ر رو هم همونجا وقتی رسیدم وارد میکنم . ولی آدرس رو نمیدونم باید چی کار کنم .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: alireza esf ، AOC Kermani ، powerb
سلام کسی راجب به کالج و دانشگاه و رشته های مدیکال اطلاعی داره لطفا شمارشو واسم پیغام خصوصی بذاره
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: shishipapa ، sh-p ، AOC Kermani
بچه ها من شهر انسينو هستم (در لوس آنجلس) كسي ميدونه اين اطراف كلاس زبان رايگان براي بزرگسالان كجاست؟ با تشكر از همتون
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: sce ، Mehrdadordi ، noura ، romance33 ، sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان