کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-23 ساعت 03:33)ari_kiana نوشته:  سلام به همه
بعد از 38 روز کیس ما رو شناخت و مینویسه
On October 21, 2013, the production of your new card began.
معمولا چقدر طول میکشه بعد از این مرحله تا گرین بیاد دستمون؟؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
دوست عزیز، من تجربه خودم درباره مدت زمان رسیدن کارت رو تو لینک امضام(پرداخت 165$) نوشتم، میتونید مقایسه کنید. البته این زمان ها برای همه یکسان نیست و کمی تفاوت هست.
موفق باشید
(2013-10-23 ساعت 04:02)Ali.US نوشته:  بچه ها من شهر انسينو هستم (در لوس آنجلس) كسي ميدونه اين اطراف كلاس زبان رايگان براي بزرگسالان كجاست؟ با تشكر از همتون
Pierce کالج و Occupational center هر دو کلاس زبان تقریبا مجانی دارند.
کلاس کانورسیشن درWest Valley Occupational center
به آدرس http://www.wvoc.net برگزار میشه و هزینه اش سی دلار در ماهه
هر ترمش هم سه ماه ظول میکشه.
اینجا علاوه بر کلاس زبان دوره های فنی حرفه ای هم می تونید ثبت نام کنید. البته اگر هنوز قطعش نکرده باشند. مثل کامپیوتر و چیزای دیگه.
اینم ادرس و تلفنش:
6200 Winnetka Ave.
Woodland Hills
CA 91367
(818) 346-3540
(2013-10-23 ساعت 04:53)کاوه شیز نوشته:  
دوست عزیز، من تجربه خودم درباره مدت زمان رسیدن کارت رو تو لینک امضام(پرداخت 165$) نوشتم، میتونید مقایسه کنید. البته این زمان ها برای همه یکسان نیست و کمی تفاوت هست.
موفق باشید

تا يك هفته
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-10-23 ساعت 03:31)nikan_sh نوشته:  میشه یه نفر منو راهنمایی کنه . برای تغییر آدرس گرین کارت من باید چه کارهایی انجام بدم .
من ۲۰ روز دیگه وارد آمریکا میشم و ۱۶۵ د ل ا ر رو هم همونجا وقتی رسیدم وارد میکنم . ولی آدرس رو نمیدونم باید چی کار کنم .

زماني كه وارد فرودگاه شدي ادرس جديد را به أفسر پليس بده
تشکر کنندگان: shaso ، sh-p ، AOC Kermani ، kambiz12 ، powerb
(2013-10-22 ساعت 07:18)alireza esf نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 06:49)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 05:53)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان خوبم من از شیکاگو امدم لس انجلس و دیگه نمی تونم از ادرس شیکاگو استفاده کنم و منتظر گرین کارت هستم برای تغییر ادرس گرین کارت رفتم تو قسمت تغییر ادرس انلاین همه چیز خوب پیش رفت تا زمانی که گفت شماره ioe نامبر را بده و بعد پرسید form را انتخاب کن من نمی دونم کدامیک از فرمها را انتخاب کنم البته فرم OS155A را انتخاب کردم گفت اشتباه است ممکنه شما راهنمایی کنید کدوم فرم را انتخاب کنم ؟

نیاز به پر کردن فرمی نیست . باید یروفایل خودتون رو ادیت کنید و آدرس رو تغییر بدید .

با سلام
من نمی تونم برم تو سیستم چون تو ارمنستان اون شرکت تاتو برام پول به حساب ریخت و من یوزر پسوورد ندارم که برم تو سیستم
حالا باید چیکار کنم؟

با سلام
دوستان لطفا كمك كنيد ممنون مي شم
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
سلام دوستان
بالاخره گرین کارت همسر گرامی رسید.اما گرین کارت من برگشت خورده به فرستنده.رفتیم پست پرسیدیم گفت چون اسمتون روی باکس نبوده.نمیدونم چیکار کنم؟کجا باید برم.زنگ میزنم جواب درست و حسابی نمیدن.کسی اطلاعی داره؟پلیز هلپ می.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، deineath ، soheila_chem ، sh-p ، AOC Kermani ، powerb
دوستان منظور از ابعادی که در سایت ترکیش نوشته 158 cm منظور طول ؟عرض ؟ارتفاع؟اگر بخوایم از این ساکهای مکه ای بگیریم 2 زیپه 3 زیپه 4 زیپه کدومش با این ابعاد می خونه ؟ برای ابعاد کارتن چطور چه ابعادی باید باشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، mino2013 ، sh-p ، AOC Kermani

سلام دوست عزیز
برای ما دقیقا 1 هفته طول کشید وشما هم تقریبا 1 هفته دیگه منتظرش باشید. اگه کمی بیشتر شد نگران نشید.
موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان: romance33 ، valencia ، ffrfar ، ari_kiana ، tajhizgaran ، sh-p ، AOC Kermani
فوری فوری
سلام دوستان کسی تو ایرواین هست که به ما کمک کنه چند روزی همخونه اش بشیم تا بتونیم یه جایی رو واسه خودمون دست و پا کنیم؟ما یه زوج هستیم که یه فرصت کاری تو ایرواین بهمون خورده و الان تو لی آنجلس هستیم و باید زود بریم اونجا.ممنون میشیم
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: sh-p ، AOC Kermani
(2013-10-23 ساعت 23:23)mino2013 نوشته:  فوری فوری
سلام دوستان کسی تو ایرواین هست که به ما کمک کنه چند روزی همخونه اش بشیم تا بتونیم یه جایی رو واسه خودمون دست و پا کنیم؟ما یه زوج هستیم که یه فرصت کاری تو ایرواین بهمون خورده و الان تو لی آنجلس هستیم و باید زود بریم اونجا.ممنون میشیم

اجاره هم میپردازیم
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-23 ساعت 14:53)usa lover نوشته:  دوستان منظور از ابعادی که در سایت ترکیش نوشته 158 cm منظور طول ؟عرض ؟ارتفاع؟اگر بخوایم از این ساکهای مکه ای بگیریم 2 زیپه 3 زیپه 4 زیپه کدومش با این ابعاد می خونه ؟ برای ابعاد کارتن چطور چه ابعادی باید باشه

طول +عرض+ارتفاع باید کوچکتر یا مساوی 158 سانتی متر باشه.
یا با خودت متر ببر یا وجب کنTongue.معمولا وجب یه آدم معمولی بین 18تا 22 سانته.Big Grin.حالا شما 20 حساب کن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
دوستاني كه با پرواز قطري سفر كرده ايد، توي بليط نوشته ٢تا ٢٣ كيلو ميتونيد بار داشته باشيد و اگه تا ٣٠ كيلو هم داشته باشيد، اون ٧ كيلوش اضافه بار ميخوره. پرواز ما با قطره تا نيويورك و قطر هم انگار واسه يكي دو كيلو اضافه باري نميگيره ولي مشكل ما اينه كه با امريكن ايرلاين هم يه پرواز داخلي داريم به سياتل.
كسي ميدونه اضافه بار را كيلويي چند دلار ميگيرن؟ و اينكه ما قراره دو تا ساك مكه اي برداريم و ٢ تا هم چمدون. كسي ابعاد جعبه واسه قطر را ميدونه؟ پيشنهادي داريد ممنون ميشم بهم بگيد چون اينروزا ديگه مغزم كار نميكنه و نياز به كمك دوستان دارم
ممنون از پاسختون
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-10-20 ساعت 21:40)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 20:12)maahtab نوشته:  سلام دوستان
بچه ها، کسانی که گرین کارتشون رو دریافت کردن بعد از دیدن این پیام توی سایت uscis چند مرحله دیگه میاد؟ متاسفانه یه بار دیگه هم برای من یه تاریخ دیگه اومده بود و گرین کارت به دستم نرسید...می شه توضیح بدید که چه پیام هایی دیگه ای بعدش ظاهر می شه ؟ یا این که همین آخریش هست؟
On October 10, 2013, the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.

بعد از چند روز اعلام کرد که کارت صادر شده و شماره رهگیری پست رو هم اعلام می کنه و بعد از چند روز به دستتون باید برسه .
من دیروز این یکی پیام رو هم دریافت کردم ولی شماره رهگیری پست نداره! کجا باید این شماره رو پیدا کرد...
ممنون از لطفتون
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، shishipapa ، romance33 ، AOC Kermani
دوستان عزیز بالاخره کارت سوشال ما هم بعد یک هفته که فرم ها رو پر کردیم و تحویل اداره دادیم اومد.
حالا مونده گرین کارت.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، mino2013 ، shishipapa ، AsemanAbee ، aghaghia ، Ali.US ، mhb161 ، romance33 ، amir82 ، AOC Kermani
(2013-10-24 ساعت 00:56)maahtab نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 21:40)tajhizgaran نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 20:12)maahtab نوشته:  سلام دوستان
بچه ها، کسانی که گرین کارتشون رو دریافت کردن بعد از دیدن این پیام توی سایت uscis چند مرحله دیگه میاد؟ متاسفانه یه بار دیگه هم برای من یه تاریخ دیگه اومده بود و گرین کارت به دستم نرسید...می شه توضیح بدید که چه پیام هایی دیگه ای بعدش ظاهر می شه ؟ یا این که همین آخریش هست؟
On October 10, 2013, the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.

بعد از چند روز اعلام کرد که کارت صادر شده و شماره رهگیری پست رو هم اعلام می کنه و بعد از چند روز به دستتون باید برسه .
من دیروز این یکی پیام رو هم دریافت کردم ولی شماره رهگیری پست نداره! کجا باید این شماره رو پیدا کرد...
ممنون از لطفتون

ما هم دقیقا همین پیام رو 2روز پیش برامون نوشتن.
کسی میدونه چند روز بعد فرستاده میشه؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان