کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-21 ساعت 20:15)sce نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 14:39)noura نوشته:  سلام دوستان.یکی از بستگانمون که قراره چند روزی تو لس انجلس مهمونشون باشیم گفته براش آلو و قرص کلردیازپوکساید ببریم.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.من میتونم با خودم ببرم؟
تو تاپیک مربوط پرسیدم ولی کسی جواب نداد.Cool

من یه مدت قرص کلرودیازپوکساید مصرف می کردم.اونم 10.از جمله قرص های آرامبخشه و تو بیماریهای عصبی عمدتا تجویز میشه.به خاطر همین حتما در مورد آوردنش خوب تحقیق کن.البته تا جایی که من می دونم از آرامبخش های خفیفه و در حد قرص هایی که آخرش اسم پام رو یدک می کشه نیست.با این حال دوستان متخصص بهتر می تونن نظر بدن.
موفق باشین.

بابا بي خيال ،هيچ نگران نباش نيگام نمى كنن كل چمدونتو چه برسه به قرص كه بخان روشم بخونن،كيلويى من قرص و دارو آوردم، واسه خودتم بيار،واسه منم بيار
تشکر کنندگان: noura ، romance33 ، nooshshahnar ، sce ، sh-p ، nimo80 ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
دوستان و هم وطنان جديد و قديم،سوالى دارم از خدمت دوستان با تجربه
اوسولن من آدم بيخياليم ولى كم كم فكر مى كنم نكنه زياديه،
تقريبا نزديك ٢ ماه گرين كارتم نيومده،واسه خانمم ١ ماهه اومد ولى، آيا طبيعيه ،از كجا مى شه پيگير شد، يوزرمم و پسوردشو يادم رفته ،اصولا هم هميشه مى گه در دست اقدامه،ممنون از جواب شما هستم
تشکر کنندگان: valencia ، sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام به همه دوستان عازم آمریکا ، دوستان دیدم فعلا تو 2013 این تاپیک فعالتره گفتم اینجا سوالم رو بپرسم فقط خیلی عجله دارم چون یکشنبه 5 آبان 92 اول وقت، سفارت آلمان برای گرفتن ویزا وقت دارم.
توی فرم ویزای شینگن یه بخش گفته :محل سکونت در کشوری غیر از ایران که تابع آن هستید . شماره مجوز اقامت و تا چه تاریخی مجوز معتبر است .
1- لطفا بگید تو ویزاهای ما مجوز اقامت در آمریکا و شماره مجوز خوده ؟
2- آیا تاریخ اعتبار اقامت همون ویزای 6 ماهه ما میشه؟

راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم.
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-24 ساعت 05:23)baran_iran65 نوشته:  من 3 روز پیش رسیدم سانفرانسیسکو و امروز رفتم social security admin. بعد از 1 ساعت معطلی فهمیدم که اصلا ما نباید واسه ثبت نام شماره و کارت ss جایی بریم چون احتمالا سفارت خودشون واسمون اقدام کردن. و اگه احیانا تا 3 هفته نرسه، بعدش ما میتونیم بریم اونجا و رودررو اقدام کنیم. اونجا بم گفتم که چون اسم شما بعد از 3 هفته که از اومدنتون گذشت وارد لیست ما میشه، ما الان نمیتونیم بفهمیم که خود سفارت برای شما اقدام کرده یا نه. بعد از کلی معطلی دست از پا درازتر برگشتم.
خواهشی که از دوستان و مدیران سایت دارم اینه که اطلاعات اضافه، تکراری، گیج کننده و احیانا غلط رو وارد این سایت نکنند.
ممنون

(2013-10-24 ساعت 09:15)sce نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 05:23)baran_iran65 نوشته:  من 3 روز پیش رسیدم سانفرانسیسکو و امروز رفتم social security admin. بعد از 1 ساعت معطلی فهمیدم که اصلا ما نباید واسه ثبت نام شماره و کارت ss جایی بریم چون احتمالا سفارت خودشون واسمون اقدام کردن. و اگه احیانا تا 3 هفته نرسه، بعدش ما میتونیم بریم اونجا و رودررو اقدام کنیم. اونجا بم گفتم که چون اسم شما بعد از 3 هفته که از اومدنتون گذشت وارد لیست ما میشه، ما الان نمیتونیم بفهمیم که خود سفارت برای شما اقدام کرده یا نه. بعد از کلی معطلی دست از پا درازتر برگشتم.
خواهشی که از دوستان و مدیران سایت دارم اینه که اطلاعات اضافه، تکراری، گیج کننده و احیانا غلط رو وارد این سایت نکنند.
ممنون

سلام دوست عزیز.
این اولین پست شماست.به نظر میاد تا الان بیشتر خواننده بودین و از این همه اطلاعات خوبی که دوستان بی هیچ منتی در اختیار شما گذاشتن بی نهایت استفاده کردین.اتفاقا جالبه که بدونین که اگه خوب مطالب مرتبط با این موضوع مورد اشاره شما رو به دقت خونده بودین می دیدن که دوستان تقریبا همه همین روال رو طی کردن و سوشال رو گرفتن.ما هم مثل شما مراجعه کردیم و گفتن برو سه هفته دیگه.اما شکایتی از پست های غلط و گیج کننده نداریم.حالا اگه استثنایی هم بوده،قطعا قابل تعمیم به همگان نیست.پس به نظر من ارسال پست اول و گلایه و شکایت به نظر کمی بی انصافی میاد.
امیدوارم شما هم هرجا که هستین موفق باشین و کمی هم منصف.

دوست عزيز روند دريافت سوشيال سكيوريتي نامبر در كل آمريكا به همين شيوه اي است كه شما فرموديد اما در لس آنجلس همونجوري كه شركت ايميگرنجل در تبليغاتشون اعلام كردند :

(2012-12-15 ساعت 07:41)immigrangel نوشته:  4- دريافت شماره سوشيال سكيوريتي از اداره Social Security Administration ظرف مدت 48 ساعت

و به گواه كساني كه از خدماتشون استفاده كردند مي تونند اينكار رو انجام بدهند.

براي گرفتن اطلاعات بيشتر مي تونيد به تاپيك IMMIGRANGEL (ارائه خدمات براي سفر به آمريكا) مراجعه نماييد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2013-10-24 ساعت 14:27)niloo-kh نوشته:  سلام به همه دوستان عازم آمریکا ، دوستان دیدم فعلا تو 2013 این تاپیک فعالتره گفتم اینجا سوالم رو بپرسم فقط خیلی عجله دارم چون یکشنبه 5 آبان 92 اول وقت، سفارت آلمان برای گرفتن ویزا وقت دارم.
توی فرم ویزای شینگن یه بخش گفته :محل سکونت در کشوری غیر از ایران که تابع آن هستید . شماره مجوز اقامت و تا چه تاریخی مجوز معتبر است .

لطفا یاری نمیایید Sad
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sh-p ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
دوستان ما الان گرین کارت دستمونه... واسه خروج از ایران نیاز نیست عوارض خروج بدیم؟ (لطفا کسی که تجربه داشته جواب بده)
ممنون
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: m.taj ، sh-p ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-10-24 ساعت 16:53)mori نوشته:  دوستان ما الان گرین کارت دستمونه... واسه خروج از ایران نیاز نیست عوارض خروج بدیم؟ (لطفا کسی که تجربه داشته جواب بده)
ممنون

ببخشید
اگه که گرین کارت هنوز نداشته باشیم و برای اولین بار سفر می کنیم،باید عوارض خروج پرداخت؟چطور؟
ممنون میشم از راهنماییتون
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: sh-p ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-10-24 ساعت 16:53)mori نوشته:  دوستان ما الان گرین کارت دستمونه... واسه خروج از ایران نیاز نیست عوارض خروج بدیم؟ (لطفا کسی که تجربه داشته جواب بده)
ممنون

دوست عزيز فقط كافيست موقع كنترل گذرنامه در فرودگاه خروجي ايران بجاي عوارض خروج گرين كارتتون رو نشون افسر گذرنامه بديد و بريد. (تجربه خودم حتي براي سفر به جايي غير از آمريكا)
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

(2013-10-24 ساعت 17:09)m.taj نوشته:  ببخشید
اگه که گرین کارت هنوز نداشته باشیم و برای اولین بار سفر می کنیم،باید عوارض خروج پرداخت؟چطور؟
ممنون میشم از راهنماییتون

شما بايستي عوارض رو پرداخت كنيد.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

(2013-10-21 ساعت 14:39)noura نوشته:  سلام دوستان.یکی از بستگانمون که قراره چند روزی تو لس انجلس مهمونشون باشیم گفته براش آلو و قرص کلردیازپوکساید ببریم.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.من میتونم با خودم ببرم؟
تو تاپیک مربوط پرسیدم ولی کسی جواب نداد.Cool

نورا جان من هم آلو آوردم هم قرص کلرودیازپوکساید 5
اصلا چمدانها رو باز نکردن،سوالی هم درباره ی اینکه چی دارم نپرسیدن
فرودگاه من جان اف کندی بود
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: romance33 ، noura ، گل نهال ، sh-p ، lilac ، لاتاری ، amir82 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، AsemanAbee
ممنون

خیر دوست عزیز با منبع موثق خدمتتون میگم همسر من 2 ماه پیش رفتن و نیازی به خروجی نیست.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: mori ، Sonaen60 ، m.taj ، sh-p ، lilac ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
من واقعا شرمندم که اینقدر گیجم و سوال می پرسم ... Sad
با حساب اینکه من 20 دسامبر بیام و بعد 1 ماه یعنی 20 ژانویه2014 برگردم واحتمالا بدون گرین کارت ، ویرای حک شده در پاسپورتم به مدت 1 سال یعنی تا 19 ژانویه 2015 تمدید میشه.
1) پس من که با ویزا می خوام برگردم دوباره، چرا نمیتونم تا 1 سال خارج از آمریکا باشم،وقتی مهلتش 1 ساله و گرین کارتم در دست نیست که سابقه منفی تلقی بشه؟
2)اگر که مجبور بشم بجای 6 ماه مورد نظر ؛ 8ماه بعد به آمریکا برگردم،چه اتفاقی می افته؟جز اینکه سوابق اقامت قبلی صفر بشه؟
3)بعد دریافت پاس سفید هم سوابق اقامت قبلی صفر میشود یا نه ؟
خیلییییییی خیلیییییییییی ممنون از کمکهاتون
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: noura ، sh-p ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
ممنون از Nazem و romance33 عزیز.
دوستانی که از airbnb.com اتاق اجاره کردن، واقعا اطمینانی بهش هست؟ یعنی پول رو بدیم اینترنتی؟
تشکر کنندگان: deineath ، romance33 ، sh-p ، AOC Kermani
(2013-10-24 ساعت 17:59)m.taj نوشته:  من واقعا شرمندم که اینقدر گیجم و سوال می پرسم ... Sad
با حساب اینکه من 20 دسامبر بیام و بعد 1 ماه یعنی 20 ژانویه2014 برگردم واحتمالا بدون گرین کارت ، ویرای حک شده در پاسپورتم به مدت 1 سال یعنی تا 19 ژانویه 2015 تمدید میشه.
1) پس من که با ویزا می خوام برگردم دوباره، چرا نمیتونم تا 1 سال خارج از آمریکا باشم،وقتی مهلتش 1 ساله و گرین کارتم در دست نیست که سابقه منفی تلقی بشه؟
2)اگر که مجبور بشم بجای 6 ماه مورد نظر ؛ 8ماه بعد به آمریکا برگردم،چه اتفاقی می افته؟جز اینکه سوابق اقامت قبلی صفر بشه؟
3)بعد دریافت پاس سفید هم سوابق اقامت قبلی صفر میشود یا نه ؟
خیلییییییی خیلیییییییییی ممنون از کمکهاتون
سلام دوست عزیز. اگر قبل 1 سال برگردید، هیچ مشکلی پیش نمیاد... خیالتون راحت... فقط سابقه اقامتی صفر میشه...
تا جایی که میدونم اگه پاس سفید بگیرید و 2 سال بیرون باشید، 1 سالش جزو سابقه اقامتی حساب میشه...
تشکر کنندگان: romance33 ، m.taj ، sh-p ، gbtm ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-24 ساعت 14:27)niloo-kh نوشته:  سلام به همه دوستان عازم آمریکا ، دوستان دیدم فعلا تو 2013 این تاپیک فعالتره گفتم اینجا سوالم رو بپرسم فقط خیلی عجله دارم چون یکشنبه 5 آبان 92 اول وقت، سفارت آلمان برای گرفتن ویزا وقت دارم.

شما الان اصلا اقامت آمریکا رو نداری تا نیایی اینجا و گرین کارتتو نگیری مقیم آمریکا محسوب نمیشی هر وقت اومدی و گرین کارتتو گرفتی تازه اقامت موقت بهتون میدن تا اخذ سیتیزنی .گرفتن ویزای آمریکا نشان اقامت نیست تا وارد خاک آمریکا بشی و گرین کارتتو بگیری روی گرین کارت اقامت 10 ساله خورده منظور اون تاریخ میباشد
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: romance33 ، نوروز ، sh-p ، azar1348 ، لاتاری ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان