کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-24 ساعت 09:50)angelio.asian نوشته:  سلام

ما بک ماه و نبم دیگه می ریم آمریکا مشکلی بیش نمی یاد اگر از الان 165 دلار رو از ایران برداخت کنیم ؟منظورم فاصله زمانیشه
مرسی

ما هم مثل شما پرداخت کردیم و هیچ مشکلی نبود و تا یک ماه گرین کارتها اومد .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، sh-p ، azar1348 ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-24 ساعت 15:37)Nazem نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 05:23)baran_iran65 نوشته:  من 3 روز پیش رسیدم سانفرانسیسکو و امروز رفتم social security admin. بعد از 1 ساعت معطلی فهمیدم که اصلا ما نباید واسه ثبت نام شماره و کارت ss جایی بریم چون احتمالا سفارت خودشون واسمون اقدام کردن. و اگه احیانا تا 3 هفته نرسه، بعدش ما میتونیم بریم اونجا و رودررو اقدام کنیم. اونجا بم گفتم که چون اسم شما بعد از 3 هفته که از اومدنتون گذشت وارد لیست ما میشه، ما الان نمیتونیم بفهمیم که خود سفارت برای شما اقدام کرده یا نه. بعد از کلی معطلی دست از پا درازتر برگشتم.
خواهشی که از دوستان و مدیران سایت دارم اینه که اطلاعات اضافه، تکراری، گیج کننده و احیانا غلط رو وارد این سایت نکنند.
ممنون

(2013-10-24 ساعت 09:15)sce نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 05:23)baran_iran65 نوشته:  من 3 روز پیش رسیدم سانفرانسیسکو و امروز رفتم social security admin. بعد از 1 ساعت معطلی فهمیدم که اصلا ما نباید واسه ثبت نام شماره و کارت ss جایی بریم چون احتمالا سفارت خودشون واسمون اقدام کردن. و اگه احیانا تا 3 هفته نرسه، بعدش ما میتونیم بریم اونجا و رودررو اقدام کنیم. اونجا بم گفتم که چون اسم شما بعد از 3 هفته که از اومدنتون گذشت وارد لیست ما میشه، ما الان نمیتونیم بفهمیم که خود سفارت برای شما اقدام کرده یا نه. بعد از کلی معطلی دست از پا درازتر برگشتم.
خواهشی که از دوستان و مدیران سایت دارم اینه که اطلاعات اضافه، تکراری، گیج کننده و احیانا غلط رو وارد این سایت نکنند.
ممنون

سلام دوست عزیز.
این اولین پست شماست.به نظر میاد تا الان بیشتر خواننده بودین و از این همه اطلاعات خوبی که دوستان بی هیچ منتی در اختیار شما گذاشتن بی نهایت استفاده کردین.اتفاقا جالبه که بدونین که اگه خوب مطالب مرتبط با این موضوع مورد اشاره شما رو به دقت خونده بودین می دیدن که دوستان تقریبا همه همین روال رو طی کردن و سوشال رو گرفتن.ما هم مثل شما مراجعه کردیم و گفتن برو سه هفته دیگه.اما شکایتی از پست های غلط و گیج کننده نداریم.حالا اگه استثنایی هم بوده،قطعا قابل تعمیم به همگان نیست.پس به نظر من ارسال پست اول و گلایه و شکایت به نظر کمی بی انصافی میاد.
امیدوارم شما هم هرجا که هستین موفق باشین و کمی هم منصف.

دوست عزيز روند دريافت سوشيال سكيوريتي نامبر در كل آمريكا به همين شيوه اي است كه شما فرموديد اما در لس آنجلس همونجوري كه شركت ايميگرنجل در تبليغاتشون اعلام كردند :

(2012-12-15 ساعت 07:41)immigrangel نوشته:  4- دريافت شماره سوشيال سكيوريتي از اداره Social Security Administration ظرف مدت 48 ساعت

و به گواه كساني كه از خدماتشون استفاده كردند مي تونند اينكار رو انجام بدهند.

براي گرفتن اطلاعات بيشتر مي تونيد به تاپيك IMMIGRANGEL (ارائه خدمات براي سفر به آمريكا) مراجعه نماييد.

دوست عزیز من هم همیشه تجربیاتم رو گذشتم و هم از هر نوشته ای استفاده کردم تشکر کردم. همیشه هم توی همه نوشته هام نوشتم که خودم رو مدیون سایت میدونم. اگه کسی انتقاد کنه نشونه بی انصافی نیست. این رو هم نوشتم چون فکر کردم باید برای کمک به سایت بنویسم.
تشکر کنندگان: sh-p ، azar1348 ، Niushagh ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
ما دو هفته پيش، بصورت آنلاين از قطر بليط خريديم و اشتباهاً special services را انتخاب كرديم و غذامون را هم انتخاب كرديم كه غذاهاي اسپشيال، واسه مريضهاي مختلفه و ما هم bland meal انتخاب كرديم، غافل از اينكه اين غذاها واسه افراد عادي نيست. حالا هم هرچي ميريم تو قسمت تغيير در ويرايش، ميتونيم مشخصات، شماره صندلي،... را تغيير بديم ولي اصلاً غذاهامون ظاهر نميشه كه بتونيم حذفش كنيم.
كسي هست كه با سايت قطر آشنايي داشته باشه تا بتونه راهنماييمون كنه؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-10-24 ساعت 22:26)گل نهال نوشته:  ما دو هفته پيش، بصورت آنلاين از قطر بليط خريديم و اشتباهاً special services را انتخاب كرديم و غذامون را هم انتخاب كرديم كه غذاهاي اسپشيال، واسه مريضهاي مختلفه و ما هم bland meal انتخاب كرديم، غافل از اينكه اين غذاها واسه افراد عادي نيست. حالا هم هرچي ميريم تو قسمت تغيير در ويرايش، ميتونيم مشخصات، شماره صندلي،... را تغيير بديم ولي اصلاً غذاهامون ظاهر نميشه كه بتونيم حذفش كنيم.

گل نهال عزیز از آقای پیرسون که در تاپیک بهترین ایرلاین پست میزان سوال کنید ایشون فکر کنم بتونن راهنماییتون کنن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: گل نهال ، sh-p ، aghaghia ، amin arefi ، javid737 ، sce ، azar1348 ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، powerb
(2013-10-24 ساعت 19:45)mori نوشته:  دوستانی که از airbnb.com اتاق اجاره کردن، واقعا اطمینانی بهش هست؟ یعنی پول رو بدیم اینترنتی؟
كسي اطلاعي نداره؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: javid737 ، azar1348 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-25 ساعت 00:03)mori نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 19:45)mori نوشته:  دوستانی که از airbnb.com اتاق اجاره کردن، واقعا اطمینانی بهش هست؟ یعنی پول رو بدیم اینترنتی؟
كسي اطلاعي نداره؟

مری عزیز سپاستین تو این چیزا وارده باید از اون سوال کنی.sepasttian اینم آیدیشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: aghaghia ، mori ، javid737 ، azar1348 ، Sepasttian ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، powerb
نگاه انداختن به این سایت برای کسانی که میخوان یه سفر تفریحی به آمریکا داشته باشن خالی از لطف نیست:
https://www.tripleasure.com/en/index.php
در این سایت شما میتونین تورهای مختلف به جاهای مختلف آمریکا را ببینین.
در صورتی که تعداد نفراتتون بیشتر از یک نفر باشه پول کمتری برای تور پرداخت میکنین.
.دوستانی اگر علاقه مند بودند میتونن با هم ثبت نام کنیم که هزینه کمتر بشه.
تشکر کنندگان: javid737 ، azar1348 ، noura ، AOC Kermani ، powerb
دوستان سلام
امروز یکسری اطلاعات جالب به چشمم خورد که گفتم به اشتراک بگذارم... به دوستان هم اطلاع رسانی کنید:
How can I get a Social Security number and card?
There are two ways you can apply:
• You can apply in your home country
before you come to the United States when
filing an application for an immigrant
visa with the U.S. Department of State. In
almost all cases, if you apply for a Social
Security number and card with your
immigrant visa application, you do not
have to visit a Social Security office in the
United States. (For more information, see
www.socialsecurity.gov/ssnvisa); or
• You can visit a Social Security office in person.
اینم لینک مطلب از سایت خود مطلب:
http://www.socialsecurity.gov/pubs/10096.html
بنابراین برای دریافت سوشال از ایران هم میشد اقدام کرد... Wink
(2013-10-24 ساعت 22:26)گل نهال نوشته:  ما دو هفته پيش، بصورت آنلاين از قطر بليط خريديم و اشتباهاً special services را انتخاب كرديم و غذامون را هم انتخاب كرديم كه غذاهاي اسپشيال، واسه مريضهاي مختلفه و ما هم bland meal انتخاب كرديم، غافل از اينكه اين غذاها واسه افراد عادي نيست. حالا هم هرچي ميريم تو قسمت تغيير در ويرايش، ميتونيم مشخصات، شماره صندلي،... را تغيير بديم ولي اصلاً غذاهامون ظاهر نميشه كه بتونيم حذفش كنيم.

سلام دوست عزيز ما هم از سايت قطر بليط خريديم ولي من هيچ غذايي رو يادم نمياد انتخاب كرده باشم در ضمن شماره صندلي هم نشد،حالا واقعا نگران شدم كجا بايد ويرايش كنم حداقل شماره صندلي رو انتخاب كنيم مرسي
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، azar1348 ، romance33 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، powerb
(2013-10-25 ساعت 01:16)javid737 نوشته:  

سلام دوست عزيز ما هم از سايت قطر بليط خريديم ولي من هيچ غذايي رو يادم نمياد انتخاب كرده باشم در ضمن شماره صندلي هم نشد،حالا واقعا نگران شدم كجا بايد ويرايش كنم حداقل شماره صندلي رو انتخاب كنيم مرسي

مرسي گل نهال جان پيداش كردم ميشه راهنمايي كنيد كدوم رديف صندلي بهتره
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، azar1348 ، romance33 ، AOC Kermani ، powerb ، pari pariaaa
بچه ها حدود 5 ماه می گذره از ورود من و من هنوز کارت ندارم، من الان چند روزه برای اولین بار این پیام رو می بینم ، قبلا البته مراجعه هم کردم...این پیام الان چند روز میاد و هر روز هم داره تغییر می کنه !!! سه مرتبه تا حالا تاریخش تغییر کرده هر روز !! هیچ شماره رهگیری وجود نداره...یکی دیگر از عزیزان که گرین کارتش اومده می شه بگه چه جوری شماره رهگیری پیدا کرده؟! و چنین تجربه ای داشته که پیام تغییر کنه؟ واقعا من خسته شدم! دو بار زنگ زدم ! یک بار هم حضوری دوباره رفتم ! مشکلی که می گن نیست! ولی من دیگه گیجم که چی کار کنم!؟
October 24, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.
در ضمن توی اون سایت که اطلاعات بیش تری هست و پول رو پرداخت می کردیم زده card produced و اولین تاریخی که توی این پیام زده بود توی قسمت آپدیت کیس هنوز ثابت مونده....
تشکر کنندگان: noura ، tajhizgaran ، azar1348 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-25 ساعت 00:03)mori نوشته:  
كسي اطلاعي نداره؟
سلام عزیز
راستش ما از بوکینگ یک سوییت برای یک هفته اجاره کردیم و پولشم دادیم ولی وقتی از فرود گاه رفتیم دم درش گفت که توی بوکینگ پرداخت تایید نشده که دروغ هم می گفت و درو باز نکرد و رفتیم به یکی از شعب Holliday inn که بسیار هم تمیز و خوب بود ،یکی دو هفته ای اگه فامیل ندارید باید پول هتل پرداخت کنیدTongue
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، azar1348 ، romance33 ، AOC Kermani ، shatsi

ما از قسمت کلوپ اعضا استفاده کردیم و نوع غذا رو low fat انتخاب کردیم و واقعا هم که همان غذا رو دادند .

(2013-10-25 ساعت 03:23)maahtab نوشته:  بچه ها حدود 5 ماه می گذره از ورود من و من هنوز کارت ندارم، من الان چند روزه برای اولین بار این پیام رو می بینم ، قبلا البته مراجعه هم کردم...این پیام الان چند روز میاد و هر روز هم داره تغییر می کنه !!! سه مرتبه تا حالا تاریخش تغییر کرده هر روز !! هیچ شماره رهگیری وجود نداره...یکی دیگر از عزیزان که گرین کارتش اومده می شه بگه چه جوری شماره رهگیری پیدا کرده؟! و چنین تجربه ای داشته که پیام تغییر کنه؟ واقعا من خسته شدم! دو بار زنگ زدم ! یک بار هم حضوری دوباره رفتم ! مشکلی که می گن نیست! ولی من دیگه گیجم که چی کار کنم!؟
October 24, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.
در ضمن توی اون سایت که اطلاعات بیش تری هست و پول رو پرداخت می کردیم زده card produced و اولین تاریخی که توی این پیام زده بود توی قسمت آپدیت کیس هنوز ثابت مونده....

زمانی که همین پیغام رو برای ما گذاشت یک لینک usps هم گذاشته بود که وقتی به اون لینک میرفتی صفحه رهگیری بسته پستی رو باز می کرد .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: maahtab ، azar1348 ، گل نهال ، romance33 ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، powerb ، pari pariaaa
(2013-10-25 ساعت 05:29)tajhizgaran نوشته:  

ما از قسمت کلوپ اعضا استفاده کردیم و نوع غذا رو low fat انتخاب کردیم و واقعا هم که همان غذا رو دادند .

(2013-10-25 ساعت 03:23)maahtab نوشته:  بچه ها حدود 5 ماه می گذره از ورود من و من هنوز کارت ندارم، من الان چند روزه برای اولین بار این پیام رو می بینم ، قبلا البته مراجعه هم کردم...این پیام الان چند روز میاد و هر روز هم داره تغییر می کنه !!! سه مرتبه تا حالا تاریخش تغییر کرده هر روز !! هیچ شماره رهگیری وجود نداره...یکی دیگر از عزیزان که گرین کارتش اومده می شه بگه چه جوری شماره رهگیری پیدا کرده؟! و چنین تجربه ای داشته که پیام تغییر کنه؟ واقعا من خسته شدم! دو بار زنگ زدم ! یک بار هم حضوری دوباره رفتم ! مشکلی که می گن نیست! ولی من دیگه گیجم که چی کار کنم!؟

زمانی که همین پیغام رو برای ما گذاشت یک لینک usps هم گذاشته بود که وقتی به اون لینک میرفتی صفحه رهگیری بسته پستی رو باز می کرد .

ممنون از پاسختون ...واقعا من مستاصل شدم ....برای من از 4روز پیش مدام هر روز این پیام با تاریخ جدید ظاهر می شه ...هیچ لینکی هم وجود نداره برای رهگیری پست! خوشا به حالتون ! واقعا نمی دونم چرا این کیس من این طور گیر کرده! ضمن این که به نظر میاد داره کارش انجام می شه ولی اتفاقی هم نمی افته، داره می شه شش ماه! مشکلاتی دارم که هرچه زودتر می خوام برگردم ولی خب می خوام کارت رو بگیرم و بعد برم! ....الان هم اومدم دوباره چک کنم این رو می زنه :
Server is currently unavailable or down for maintenance
خدا کنه یه مشکلی مربوط به سرور بوده باشه که این چند روز این طوری شده...
دعا کنید...
تشکر کنندگان: sce ، azar1348 ، romance33 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-25 ساعت 03:23)maahtab نوشته:  بچه ها حدود 5 ماه می گذره ...چی کار کنم!؟
October 24, 2013, we mailed the new card directly to th هنوز ثابت مونده....
نگران نباشید. برای من هم همینطور بود، به این صورت که اون پیغامی که شامل لینک پیگیری usps بود فقط برای چند ساعت ظاهر شد و بعد ناپدید شد! فقط من تو اون چند ساعت آنلاین بودم و شماره پیگیریو یادداشت کردم. به هر حال نگران نباشید، چون در این مرحله کارت به دستتون میرسه، تو لحظات آخر هم مجدد لینک ظاهر میشه، مرتب رفرش کنید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان