کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-07 ساعت 14:39)ALNB نوشته:  هوراااا، بالاخره گرین کارد من هم امروز درست بعد از یک ماه از ورودم رسید. Smile
سوشال هم که 10 روز بعد از ورود رسیده بود. حالا فقط می مونه گواهی نامه رانندگی که اون رو هم برای هفته دیگه برنامه ریزی کردم.
عجالتا تا داستان دریافت گرین کارد و سوشال رو بنویسم، اگه دوست دارین درباره ترخیص بارهای فریت شده از گمرک کمی داستان بخونین به اینجا مراجعه کنین

سلام،خيلي مباركه
كيس شما تو سايت اپمايز شده بود؟
(2013-12-07 ساعت 13:20)KIMIA2005 نوشته:  دوستان گویا از شرکت بیمه گذارمون در ایران اگر سابقه تخفیف بیمه ماشین رو هم علاوه بر گواهینامه بین المللی بگیریم اونجا واسه کاهش و تخفیف بیمه ماشین بدرد میخوره و تاثیر داره درسته ؟

والا چه عرض کنم.ما نیز به همراه داشتیم و هیچ اثری نداشت.
بیمه تریپل ای رفتیم و اونا قبول نکردن.با این حال داشتنش ضرری نداره اما رو کاربردش زیر 5 درصد حساب کن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-12-07 ساعت 10:47)maziar irani نوشته:  سلام دوستان عزیز
من آدرس دریافت گرین کارتو دفتر کار یکی از دوستام زدم.. ومحل اقامتمو آدرس خونشون دادم توی فرمای سفارت.. حالا میخوام برم خونه یه دوست دیگم تو همون شهر ..به نظر شما اشکالی ذاره که اصلا تغغیر آدرس اعلام نکنم ووقتی که خودم یه جایی اجاره کردم مستقیم برم اداره پست وتغییر آدرسو اعلام کنم؟؟؟ و اگر تو اون مدتم نامه ای یا گرین کارت بره خونه یا دفتر کار دوستم هیچ مشکلیم نداره..
ممنون از راهنماییاتون
مشکلی پیش نمیاد.مدارک شما به آدرسی که تو فرمها دادین ارسال میشه.
بعد از نهایی شدن محل اقامت خودتون برین و آدرس جدید رو از طریق USCIS عوض کنین.پست دیگه برای چی ؟
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: rezajoon ، shishipapa ، m.mina ، saeedshafiee ، maziar irani ، s.s.h ، maria2000 ، لاتاری
خدا رو شکر همه دوستانی که از مهاجرسرا میان پیشم پسر و دخترای خوبی همچون آرش و کوروش و حمید و نرگس و ایوب و ... بعد مدتی خونه پیدا میکنند و مستقل میشن . جالبه بدونید از همه جای ایران : تهران و مشهدو ساری و همدان و اصفهان ...و همه بچه های خوب و با صفا هستند. با این حال دوستانی که هنوز مشکل اقامت دارن اگه نتونن پیش من بیان چون فعلا 5نفریم البته تا 2 هفته دیگه بعضی ها میرن، ولی این مجتمع خونه های خالی زیاد داره .
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
(2013-12-05 ساعت 10:05)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 09:56)طهرانی نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 18:22)rira1982 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 00:08)talayeh2013 نوشته:  سلام
دوستان ما برای بار دوم داریم میایم بار اول سه هفته هتل بودیم ولی گرین کارتهامون نیومد و ما هم برگشتیم و الان فقط با مهر تو پاسمون داریم میایم . میخوام بدونم اگر ورود دوممون از شش ماه بیشتر بشه با توجه به اینکه کارتهامون هم دستمون نیست اشکالی پیش نمیاد؟
مهری که توی پاس می خوره تا کی اعتبار داره؟ یعنی بدون گرین کارت می شه دوباره وارد آمریکا شد؟

بله فکر کنم مهری که میخوره تا 6 ماه بعد هم اعتبار داره شاید هم تا یک سال ولی مطمئن هستم که میشه با پاس خودتون مجددا وارد آمریکا بشین

یکسال

مهري كه موقع ورود تو پاس من خورده فقط تاريخ ورود رو مشخص كرده،منظورتون همين مهره؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، پدی ، KIMIA2005 ، rira1982 ، لاتاری
(2013-12-07 ساعت 23:53)h15 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 14:39)ALNB نوشته:  هوراااا، بالاخره گرین کارد من هم امروز درست بعد از یک ماه از ورودم رسید. Smile
سوشال هم که 10 روز بعد از ورود رسیده بود. حالا فقط می مونه گواهی نامه رانندگی که اون رو هم برای هفته دیگه برنامه ریزی کردم.
عجالتا تا داستان دریافت گرین کارد و سوشال رو بنویسم، اگه دوست دارین درباره ترخیص بارهای فریت شده از گمرک کمی داستان بخونین به اینجا مراجعه کنین

سلام،خيلي مباركه
كيس شما تو سايت اپمايز شده بود؟

بله و الان هم در وضعیت closed قرار داره
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: h15 ، rezajoon ، پدی ، mehrdad pharm ، manila ، maria2000 ، لاتاری
(2013-10-13 ساعت 10:21)MY75 نوشته:  دوستان سلام

من رشته ام مهندسی است ولی سابقه ورزشی در حد مربیگری دارم و مدارکم رو هم از فدراسیون مربوطه در ایران دارم ( درجه 1)
می خواستم ببینم کسی از دوستان از موقعیت های کاری ورزشی اطلاعی داره یا قبلا کسی از دوستان تجربه کرده ؟
مرسی

سلام
اگر فوتبالی هستی برات کار سراغ دارم.بادت باشه من رو کاپیتان تیم قرار بده.Big Grin
http://unitedsocceracademy.com/employment-home.html
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: mhb161 ، rezajoon ، پدی ، alirezass ، maria2000 ، لاتاری
(2013-12-08 ساعت 07:49)Sepasttian نوشته:  خدا رو شکر همه دوستانی که از مهاجرسرا میان پیشم پسر و دخترای خوبی همچون آرش و کوروش و حمید و نرگس و ایوب و ... بعد مدتی خونه پیدا میکنند و مستقل میشن . جالبه بدونید از همه جای ایران : تهران و مشهدو ساری و همدان و اصفهان ...و همه بچه های خوب و با صفا هستند. با این حال دوستانی که هنوز مشکل اقامت دارن اگه نتونن پیش من بیان چون فعلا 5نفریم البته تا 2 هفته دیگه بعضی ها میرن، ولی این مجتمع خونه های خالی زیاد داره .

سلام
لطفا ادرس مجتمع مسکونی رو میدین؟واینکه اجاره یه خوابه هاش چه قیمته؟و یه ماهه هم اجاره میدن؟ممنون
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان: ROYAAA ، rezajoon ، romance33 ، philter ، پدی ، rira1982 ، maria2000 ، لاتاری
سلام به همگی،
دوستانی که گرین کارتشون اومده ، گرین کارت چند روز بعد از ورود رسیده دستشون؟
ما الان 15 روزه که اومدیم ولی هنوز هم که شمارمون رو چک میکنیم شمارمون رو نمیشناسه!!!
این طبیعیه؟
2013AS000079XX / سه نفر/ مصاحبه اواخر جون/ آنکارا/ برگه صورتی/مقصد کالیفرنیا/ کلیر16 آگوست
تشکر کنندگان: h15 ، پدی ، mehrdad pharm ، maria2000 ، لاتاری ، powerb
(2013-12-05 ساعت 14:56)azem2014 نوشته:  سلام دوستان میشه لطفا راهنمایی بفرمایین - ما باید طی هفته آینده حرکت کنیم و دیگه الان فرصت زدن واکسن انفولانزا رو نداریم - ایا با ورود به ا م ریکا بلافاصله وادارمون میکنند به تلقیح واکسن ؟ و اگه اینطوره میدونین هزینه اش چقدره ؟

ما رو که به جایی وارد نکردن .

(2013-12-06 ساعت 01:20)sol.sol نوشته:  بچه ها من این 165 تا رو پرداخت کردم از طریق آشنامون تو آمریکا .برام یه ایمیل اومده سر در نیاوردم .رفتم تو اکانتم یه ID receipt زده که قابل پیرینت هست.این همون کد رهگیری که بچه ها می گن ؟

بله
2013AS000079XX / سه نفر/ مصاحبه اواخر جون/ آنکارا/ برگه صورتی/مقصد کالیفرنیا/ کلیر16 آگوست
تشکر کنندگان: لاتاری ، powerb
(2013-11-30 ساعت 23:45)deineath نوشته:  دیروز سوشیال ما بعد 5 روز اومد ،
و امروز رفتیم بانک Wells Fargo حساب باز کردیم .
حساب + چک و دبیت کارت و این چیزا . جالب بود بر عکس ایران که کلی کارمزد و پول کارت و ... میگیرن اینجا هیچی نگرفت .

---

درمورد کلاس زبان های اینجا کسی اطلاعاتی داره ؟

مرسی

بعد 5 روز از ورودتون؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، powerb
(2013-12-09 ساعت 06:08)ma300me نوشته:  سلام به همگی،
دوستانی که گرین کارتشون اومده ، گرین کارت چند روز بعد از ورود رسیده دستشون؟
ما الان 15 روزه که اومدیم ولی هنوز هم که شمارمون رو چک میکنیم شمارمون رو نمیشناسه!!!
این طبیعیه؟

برا من سه هفته هنوز نميشناسه!ظاهرا بعد ١ماه به اداره مربوطه بايد اطلاع داد
تشکر کنندگان: پدی ، rezajoon ، لاتاری
(2013-12-09 ساعت 06:23)ma300me نوشته:  بعد 5 روز از ورودتون؟

5 روز بعد از درخواست سوشال .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: rezajoon ، لاتاری ، powerb
میشه لطفا در رابطه با بیمه ماشین یه جایی رو بگین بخونم . میگن ماهی 185 $ . واقعا حقیقت داره ؟؟
من تو تاپیک ها خونده بودم که خیلی کمتره .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: deineath ، romance33 ، maria2000 ، لاتاری
سلام، من 165 دلار را از بانک اسپانیایی پرداخت کردم، مشکلی داره؟
تشکر کنندگان: m.mina ، maria2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان