کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-09 ساعت 14:16)آرش کمانگیر نوشته:  سلام دوستان.آقا یکی یه مردونگی کنه اگه اطلاع دقیق داره بگه با ترکیش چند کیلو بار می شه برد .هر کی یه چیزی می گه 46 - 60 .بلاخره چند کیلو ؟

(2013-12-09 ساعت 06:08)ma300me نوشته:  سلام به همگی،
دوستانی که گرین کارتشون اومده ، گرین کارت چند روز بعد از ورود رسیده دستشون؟
ما الان 15 روزه که اومدیم ولی هنوز هم که شمارمون رو چک میکنیم شمارمون رو نمیشناسه!!!
این طبیعیه؟
Ma300meجان براي ما هم هنوز نيومده (١٤)روز پس از ورود. سايت هم ما رو نميشناسه.هفته پيش هم بعد از ٧ روز رفتيم اداره سوشيال كه گفتند ١٠ روز بهد از ورودتون ما اتومات اگه تو فرودگاه براتون اقدام نشده باشه براتون اقدام ميكنيم... تا الان كه سوشيال هم برامون پست نشده..
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: maria2000 ، لاتاری
سلام دوستان تورو خدا يكى به من بگه كجاي كارم اشتباه بوده كه هنوز سوشيالم نيومده Sad جمعه اخرين روزيه كه ميتونم هتل بمونم و بايد برم جاي ديگه و اگر سوشيالم نياد حساب بانكي و رنت كار هم كه هيچ Sad بعد از ١٠ روز رفتم گفتن بينه ١٠ تا ١٤ روز مياد اونوقت اواره ميشيم ما Sad من در فرودگاه ادرس عوض كردم در اداره پست هم عوض كردم و در سايت كه اكانت ساختم هم عوض كردم Sad براي پاس سفيد هم اقدام كردم اما هنوز هيچ خبري نشده Sad
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: manila ، dana ، لاتاری
(2013-12-10 ساعت 01:44)mehrdad pharm نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 14:16)آرش کمانگیر نوشته:  سلام دوستان.آقا یکی یه مردونگی کنه اگه اطلاع دقیق داره بگه با ترکیش چند کیلو بار می شه برد .هر کی یه چیزی می گه 46 - 60 .بلاخره چند کیلو ؟

ما الان 15 روزه که اومدیم ولی هنوز هم که شمارمون رو چک میکنیم شمارمون رو نمیشناسه!!!
این طبیعیه؟
Ma300meجان براي ما هم هنوز نيومده (١٤)روز پس از ورود. سايت هم ما رو نميشناسه.هفته پيش هم بعد از ٧ روز رفتيم اداره سوشيال كه گفتند ١٠ روز بهد از ورودتون ما اتومات اگه تو فرودگاه براتون اقدام نشده باشه براتون اقدام ميكنيم... تا الان كه سوشيال هم برامون پست نشده..

با اركيش ٢ تا چمدونه ٢٣ كيلويي و يك ساك هفت كيلويي هر نفر ميتونه ببره
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: maria2000 ، لاتاری ، behzadb57
salam bacheha

bebakhshid nemishe farsi benevisam

dirooz umadim sharlotte
ba gavahiname beynolmalali mishe ranandegi kard?

bazam bebakhshid farsi nadare system
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، manila ، maria2000 ، لاتاری ، shatsi
(2013-12-10 ساعت 03:12)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان تورو خدا يكى به من بگه كجاي كارم اشتباه بوده كه هنوز سوشيالم نيومده Sad جمعه اخرين روزيه كه ميتونم هتل بمونم و بايد برم جاي ديگه و اگر سوشيالم نياد حساب بانكي و رنت كار هم كه هيچ Sad بعد از ١٠ روز رفتم گفتن بينه ١٠ تا ١٤ روز مياد اونوقت اواره ميشيم ما Sad من در فرودگاه ادرس عوض كردم در اداره پست هم عوض كردم و در سايت كه اكانت ساختم هم عوض كردم Sad براي پاس سفيد هم اقدام كردم اما هنوز هيچ خبري نشده Sad
بهترین کار اینه که تماس بگیری یا دوباره بری پیششون ، مطمئن شی که به کدوم آدرس برات سند میکنند و در چه مرحله ای است ، اونا خودشون میدونند که چه آدرسی واست ثبت شده
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: azar1348 ، لاتاری ، behzadb57
(2013-12-10 ساعت 05:16)negar_karimi6 نوشته:  salam bacheha

bebakhshid nemishe farsi benevisam

dirooz umadim sharlotte
ba gavahiname beynolmalali mishe ranandegi kard?

bazam bebakhshid farsi nadare system

سلام مامان نگار عزيز.. فكر كنم ايالت ها با هم فرق ميكنند ولي ما كه دو هفته است اومديم CA دارم با گواهينامه بين المللي رانندگي ميكنم.(البته با رعايت كليه قوانين رانندگي تو اينجا ؛) با همون گواهينامه هم ماشين اجاره كردم.
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: nasim ، azar1348 ، لاتاری ، powerb
(2013-12-10 ساعت 07:26)Sepasttian نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 03:12)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان تورو خدا يكى به من بگه كجاي كارم اشتباه بوده كه هنوز سوشيالم نيومده Sad جمعه اخرين روزيه كه ميتونم هتل بمونم و بايد برم جاي ديگه و اگر سوشيالم نياد حساب بانكي و رنت كار هم كه هيچ Sad بعد از ١٠ روز رفتم گفتن بينه ١٠ تا ١٤ روز مياد اونوقت اواره ميشيم ما Sad من در فرودگاه ادرس عوض كردم در اداره پست هم عوض كردم و در سايت كه اكانت ساختم هم عوض كردم Sad براي پاس سفيد هم اقدام كردم اما هنوز هيچ خبري نشده Sad
بهترین کار اینه که تماس بگیری یا دوباره بری پیششون ، مطمئن شی که به کدوم آدرس برات سند میکنند و در چه مرحله ای است ، اونا خودشون میدونند که چه آدرسی واست ثبت شده

دوست عزیز
اگه به آدرس قبلیت میتونی‌ یه سریع بزن یا تماسی بگیر شاید اونجا رفته باشه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: azar1348 ، maria2000 ، لاتاری
دوستان عزیز
جهت اطلاع عرض کنم کسا‌یی که گرین کارت هم دارن باید عوارض خروج بدن ما ۲۴ نوامبر پرواز داشتیم فقط اونهایی که تو پاسپورت شان محل اقامت رو ایران نزده می‌تونن عوارض خروج ندان

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .

این طبیعیه؟
ما 15 نوامبر اومدیم.
روز دوم رفتیم اداره Social. گفتن برید اگه بعد از 20 روز نیومد مراجعه کنید. بعد از 18 روز رفتیم فرم پر کردیم. 7 روزه اومد.
درمورد Green Card هم که هنوز سایت بعد از 27 روز شماره مار رو نمیشناسه
Case Number: 2013AS2xxx - رؤیت قبولی: May 2012 - ارسال مدارک: May 2012 - نامه دوم: October 2012 - مصاحبه: December 2012، ابوظبی - کلیرنس: 190 روز - صدور ویزا: July 2013 - سفر به آمریکا: November 2013 - مقصد: ویرجینیا، اوکلاهما
(2013-12-10 ساعت 03:15)poonehpopo نوشته:  

این طبیعیه؟

با اركيش ٢ تا چمدونه ٢٣ كيلويي و يك ساك هفت كيلويي هر نفر ميتونه ببره

ما با ترکیش اومدیم دو عدد چمدان 23 کیلویی برای هر نفر. یک carry on هشت کیلویی برای هر نفر برای بردن توی هواپیما. البته یک کوله پشتی یا کیف Laptop هم میشه برد تو هواپیما. برید توی سایت ترکیش همه اطلاعاتو نوشته. در ضمن برای چمدونا تا 0.5 کیلو بالا هم ایراد نمیگیرن (تجربه شخصی)
Case Number: 2013AS2xxx - رؤیت قبولی: May 2012 - ارسال مدارک: May 2012 - نامه دوم: October 2012 - مصاحبه: December 2012، ابوظبی - کلیرنس: 190 روز - صدور ویزا: July 2013 - سفر به آمریکا: November 2013 - مقصد: ویرجینیا، اوکلاهما
تشکر کنندگان: manila ، azar1348 ، گل نهال ، amin arefi ، لاتاری
(2013-12-10 ساعت 07:58)behzadb57 نوشته:  دوستان عزیز
جهت اطلاع عرض کنم کسا‌یی که گرین کارت هم دارن باید عوارض خروج بدن ما ۲۴ نوامبر پرواز داشتیم فقط اونهایی که تو پاسپورت شان محل اقامت رو ایران نزده می‌تونن عوارض خروج ندان

مادر من بالای ده ساله که گرین کارت داره و محل اقامت او هم ایران است و تا حالا عوارض خروج برای امریکا نداده !
تشکر کنندگان: manila ، Ali.US ، لاتاری ، mori ، shatsi
(2013-12-10 ساعت 10:05)روشنک نصیری نوشته:  

مادر من بالای ده ساله که گرین کارت داره و محل اقامت او هم ایران است و تا حالا عوارض خروج برای آمریکا نداده !
من که نفهمیدم بلاخره عوارض رو بدیم یا نه فقط زود بگین دوستان چون من فردا شب پرواز دارم .ممنون.
کیس نامبر: ؟؟65
تاریخ مصاحبه:28 مارچ
محل مصاحبه:ایروان
تاریخ گرفتن ویزا:24 جون
تاریخ رفتن به واشنگتن:12 دسامبر
تشکر کنندگان: manila ، azar1348 ، لاتاری
سلام دوستان عزیز
دیدم دوستان راجع به گرین کارت و سوشال سوال کردن گفتم 1 توضیح مختصری بدم:سوشال نامبر تو ایالت های مختلف مدت زمان صدورش فرق میکنه.تو کالیفرنیا معمولا 2 هفته ای میاد و قبل از 21 روز از ورود کاری براتون تو اداره سوشال انجام نمیدن و میگند بعد از 21 روز پس از ورود مراجعه کنید.ولی اگه پا پی بشید شاید بهتون بدند.در مورد گرین کارت هم سایت بعد از 3 تا 4 هفته پس از ورود شمارتونو میشناسه پس نگران نباشید و پس از حدودا 30 تا 40 روز میاد به آدرستون.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: manila ، azar1348 ، گل نهال ، maria2000 ، amin arefi ، mhb161 ، لاتاری ، mehrdad pharm ، shatsi ، powerb
دوست عزیز نگران نباش اولا شما بدون سوشیال هم می تونی حساب باز کنی ...ما که درست فردای رسیدنمون تو سیتی بانک حساب باز کردیم. حساب دبیت که باهاش از مغازه خرید کنی و از ای تی ام پول برداری و بذاری. ما برای سوشیال هم درست روز قبل از تنکس گیوینگ اقدام کردیم . همون روز اونا اقدام کردن و بعد از تعطیلات کارتمون رسید. با اینکه گفته بودن دو هفته کار داره. برای اجاره ماشین هم ما از هرتز سوال کردیم مشکلی نبود ولی بعد منصرف شدیم چون احتیاجی نبود.حالا پیدا کنید اشتباه را CoolBig Grin هیچ اشتباهی نکردین فقط شاید بد نباشه اون آدرسای قبلی ای رو که دادین باهاشون در تماس باشین ببینین به اون جاها رفته یا نه؟ موفق باشین.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: azar1348 ، maria2000 ، amin arefi ، mhb161 ، لاتاری ، mori ، shatsi
(2013-12-10 ساعت 10:14)طهرانی نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 10:05)روشنک نصیری نوشته:  

مادر من بالای ده ساله که گرین کارت داره و محل اقامت او هم ایران است و تا حالا عوارض خروج برای آمریکا نداده !
من که نفهمیدم بلاخره عوارض رو بدیم یا نه فقط زود بگین دوستان چون من فردا شب پرواز دارم .ممنون.
ببینید روزه شک دار نگیرین بهتره. من تو فرودگاه یه اتفاقی افتاد که برگه عوارضم رو پیدا نکردم و همسرم مجبور شد که بره دوباره بپردازه وقتی داشت میرفت مسئول چک پاسپورت گفت اقامت آمریکا ندارین( یعنی اگر دارین نمی خواد بگیرین) و من گفتم ؛ نه! (چون ما که هنوز مقیم نشدیم اون هم قبل از رفتنمون ، وقتی موندیم امریکا و مقیم به حساب اومدیم میشه که عوارض ندیم ولی تو سفر اول که نمیشه.)
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: m.mina ، azar1348 ، لاتاری ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان