کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-10 ساعت 09:50)babakirani نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 03:15)poonehpopo نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 01:44)mehrdad pharm نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 14:16)آرش کمانگیر نوشته:  سلام دوستان.آقا یکی یه مردونگی کنه اگه اطلاع دقیق داره بگه با ترکیش چند کیلو بار می شه برد .هر کی یه چیزی می گه 46 - 60 .بلاخره چند کیلو ؟

(2013-12-09 ساعت 06:08)ma300me نوشته:  سلام به همگی،
دوستانی که گرین کارتشون اومده ، گرین کارت چند روز بعد از ورود رسیده دستشون؟
ما الان 15 روزه که اومدیم ولی هنوز هم که شمارمون رو چک میکنیم شمارمون رو نمیشناسه!!!
این طبیعیه؟
Ma300meجان براي ما هم هنوز نيومده (١٤)روز پس از ورود. سايت هم ما رو نميشناسه.هفته پيش هم بعد از ٧ روز رفتيم اداره سوشيال كه گفتند ١٠ روز بهد از ورودتون ما اتومات اگه تو فرودگاه براتون اقدام نشده باشه براتون اقدام ميكنيم... تا الان كه سوشيال هم برامون پست نشده..

با اركيش ٢ تا چمدونه ٢٣ كيلويي و يك ساك هفت كيلويي هر نفر ميتونه ببره

ما با ترکیش اومدیم دو عدد چمدان 23 کیلویی برای هر نفر. یک carry on هشت کیلویی برای هر نفر برای بردن توی هواپیما. البته یک کوله پشتی یا کیف Laptop هم میشه برد تو هواپیما. برید توی سایت ترکیش همه اطلاعاتو نوشته. در ضمن برای چمدونا تا 0.5 کیلو بالا هم ایراد نمیگیرن (تجربه شخصی)
کاملا درسته ...به ما تو فرودگاه گفت دقیق دقیق باید 23 کیلو باشه و حتی نیم کیلو هم نذاشت اضافه تر باشه و ما با اینکه هر کدوم فقط یک چمدون بزرگ داشتیم و هرکدوم هم یه کوله لپ تاپ ( چون یکماهه می اومدیم) مجبور کرد ساک مونو خالی کنیم و خوشبختانه چون یه ساک خالی داشتیم اضافه رو اون تو گذاشتیم. راستش گاهی ترازوهای خونگی کمتر از فرودگاه نشون میده و آدمو تو فرودگاه گرفتار میکنه.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: azar1348 ، alirezass ، maria2000 ، amin arefi ، لاتاری ، mori ، Ehsan1358
سلام
دوستان عزیز
من 1 بهمن بلیط دارم که برای بار اول بریم آمریکا ، برای 165 دلار باید کی واریز کنیم ؟ اگه بخواهیم بگیم کسی که یک دیگه است برامون بریزه باید چه اقداماتی در چه سایتهایی انجام بدهیم؟
و می خواهیم پاس سفید بگیریم چه باید انجام بدهیم؟ با تشکر از دوستای مهربون
تشکر کنندگان: پدی ، azar1348 ، maria2000 ، Ehsan1358
دوستان ما برای 22 دسامبر عازم سیاتل هستیم اما برای مدت حدود 10 روز و بر می گردیم ایران به هر حال اگر دوستان کاری داشتند و می خواستند از ایران چیزی برایشان بیاوریم در خدمت هستیم ، یک راهنمایی هم می خواستم و آن اینکه با توجه به اینکه که برنامه office نصب شده در لپ تاپ ما اورجینال نیست اگر در آمریکا به اینترنت وصل شویم چه مشکلاتی امکان دارد برایمان پیش بیاید آیا برایمان مسائل حقوقی هم پیش می آید؟ مثلا از طریق آی پی اینترنت پیدایمان کنند و جریمه مان کنند و غیره
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: romance33 ، nasim ، پدی ، azar1348 ، e76779 ، maria2000 ، لاتاری ، Mehrdadordi ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-12-10 ساعت 12:39)zohre02 نوشته:  دوستان ما برای 22 دسامبر عازم سیاتل هستیم اما برای مدت حدود 10 روز و بر می گردیم ایران به هر حال اگر دوستان کاری داشتند و می خواستند از ایران چیزی برایشان بیاوریم در خدمت هستیم ، یک راهنمایی هم می خواستم و آن اینکه با توجه به اینکه که برنامه office نصب شده در لپ تاپ ما اورجینال نیست اگر در آمریکا به اینترنت وصل شویم چه مشکلاتی امکان دارد برایمان پیش بیاید آیا برایمان مسائل حقوقی هم پیش می آید؟ مثلا از طریق آی پی اینترنت پیدایمان کنند و جریمه مان کنند و غیره

دوست عزیز من ایران هستم و پشتیبان شبکه هستم . کلا بچه های شرکت وقتی می خوان برن خارج از کشور مشکل ویندوز دارن و البته office 2010
اگه ویندوزت اورجینال نباشه که ویکتیم می شه و تنها راهش قانونی کردن ویندوزته که اگه اکس پی یا 7 باشه راه حلش و توی اینترنت می توونه پیدا کنی واسه 7 یه ویندوز لودر دانلود کنی و نصب کنی ویندوزت دیگه قانونی می شه . اگه آفیستم ریجستر شده باشه یعنی کرکشو اجرا کرده باشی دیگه مشکلی نداره . بازم دوستانی که رفتن اطلاعات بدن بهتر می تونن کمکت کنن .
در ضمن اگه سی دی کپی داشته باشی و اورجینال نباشه ایراد داره وگرنه برنامه نصب شده نه . فوقش دیگه اوون برنامه روی سیستمت کار نمی کنه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: romance33 ، zohre02 ، rira1982 ، پدی ، azar1348 ، e76779 ، shatsi ، maria2000 ، amin arefi ، لاتاری ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-12-10 ساعت 15:01)shatsi نوشته:  
سلام به همگی دوستان خوب و نازنینم
من هم الان حدود 18 روزه که رسیدم سن دیگو ، راستش توی این مدت بدجوری درگیر کارهای مختلف بودم و اینترنت درست و حسابی هم نبود و فعلاً نیست که بشه باهاش راحت اینترنت اومد ، فقط بزارین یکم از خودم بگم و یه چند تا آدرس بدم برای کارای مختلف ...

shatsi جان به آمريكا خوش اومدي، اميدوارم كه هرچه زودتر با شرايط زندگي اونجا كنار بيايي و به خواسته ها و آرزوهات برسي، دلم براي شما و ديگر دوستان خوب و عزيز 2013 خيلي تنگ شده.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
تشکر کنندگان: zohre02 ، romance33 ، shatsi ، پدی ، maria2000 ، Mehrdadordi ، mhb161 ، لاتاری ، Ehsan1358 ، sh-p ، powerb
(2013-12-10 ساعت 13:16)nasim نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 12:39)zohre02 نوشته:  دوستان ما برای 22 دسامبر عازم سیاتل هستیم اما برای مدت حدود 10 روز و بر می گردیم ایران به هر حال اگر دوستان کاری داشتند و می خواستند از ایران چیزی برایشان بیاوریم در خدمت هستیم ، یک راهنمایی هم می خواستم و آن اینکه با توجه به اینکه که برنامه office نصب شده در لپ تاپ ما اورجینال نیست اگر در آمریکا به اینترنت وصل شویم چه مشکلاتی امکان دارد برایمان پیش بیاید آیا برایمان مسائل حقوقی هم پیش می آید؟ مثلا از طریق آی پی اینترنت پیدایمان کنند و جریمه مان کنند و غیره

دوست عزیز من ایران هستم و پشتیبان شبکه هستم . کلا بچه های شرکت وقتی می خوان برن خارج از کشور مشکل ویندوز دارن و البته office 2010
اگه ویندوزت اورجینال نباشه که ویکتیم می شه و تنها راهش قانونی کردن ویندوزته که اگه اکس پی یا 7 باشه راه حلش و توی اینترنت می توونه پیدا کنی واسه 7 یه ویندوز لودر دانلود کنی و نصب کنی ویندوزت دیگه قانونی می شه . اگه آفیستم ریجستر شده باشه یعنی کرکشو اجرا کرده باشی دیگه مشکلی نداره . بازم دوستانی که رفتن اطلاعات بدن بهتر می تونن کمکت کنن .
در ضمن اگه سی دی کپی داشته باشی و اورجینال نباشه ایراد داره وگرنه برنامه نصب شده نه . فوقش دیگه اوون برنامه روی سیستمت کار نمی کنه

سلام ،هيچ مشكلي در استفاده از نرم افزارها و سيديهاي كپي وجود نداره،مگر اينكه شما جرم اينترنتي مرتكب بشيد كه در اون صورت به مشكل بر مي خوريد،خيالتون راحت
تشکر کنندگان: shatsi ، alirezass ، maria2000 ، romance33 ، Mehrdadordi ، zohre02 ، Ehsan1358 ، behzadb57 ، powerb
(2013-12-10 ساعت 21:30)h15 نوشته:  

سلام ،هيچ مشكلي در استفاده از نرم افزارها و سيديهاي كپي وجود نداره،مگر اينكه شما جرم اينترنتي مرتكب بشيد كه در اون صورت به مشكل بر مي خوريد،خيالتون راحت
ویندوز من هم کپی بود الان نردیک 4 ماه آمریکا هستم مشکلی نداره !
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: shatsi ، alirezass ، maria2000 ، zohre02 ، لاتاری ، Ehsan1358 ، behzadb57 ، powerb
دوستان عزیز کسی از شرایظ بیمه خبر داره؟؟؟شنیدم برای 2014 هر کس بیمه نداشته باشه شامل جریمه میشه کسی چیزی شنیده بیمه ها رو هم نگاه کردم خیلی گرونه؟؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: maria2000 ، لاتاری ، philter ، Ehsan1358 ، powerb

دوست عزیز شما مشکلی پیدا نخواهید کرد. فقط اگر خواستید دوباره در آمریکا آفیس غیراوریجینالتون رو نصب کنین، موقع نصب اینترنتتون رو قطع کنین و بعد از نصب دوباره وصل کنین. من الان سه ساله همین کارو می کنم یعنی هر بار که ویندوزم رو عوض می کنم و مجبور می شم دوباره آفیس نصب کنم موقع نصب شبکه م رو قطع می کنم آخر نصب هم که می پرسه که آپدیت کنه می گم نه.
دوست عزیز
با توجه به تفاوت ماهوی کاربرد اینترنت در ایران با بقیه جاها ! لطفا تعریف جرم های اینترنتی در آمریکا رو بیشتر توضیح بدین
سپاسگزارم

(2013-12-10 ساعت 21:30)h15 نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 12:39)zohre02 نوشته:  دوستان ما برای 22 دسامبر عازم سیاتل هستیم اما برای مدت حدود 10 روز و بر می گردیم ایران به هر حال اگر دوستان کاری داشتند و می خواستند از ایران چیزی برا...

دوست عزیز من ایران هستم و پشتیبان شبکه هستم ...

کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: zohre02 ، لاتاری ، Ehsan1358
(2013-12-10 ساعت 12:31)mona_gh نوشته:  سلام
دوستان عزیز
من 1 بهمن بلیط دارم که برای بار اول بریم آمریکا ، برای 165 دلار باید کی واریز کنیم ؟ اگه بخواهیم بگیم کسی که یک دیگه است برامون بریزه باید چه اقداماتی در چه سایتهایی انجام بدهیم؟
و می خواهیم پاس سفید بگیریم چه باید انجام بدهیم؟ با تشکر از دوستای مهربون

دوستان کسی من رو راهنمائی نمی کنه؟
تشکر کنندگان: zohre02 ، لاتاری ، manila ، powerb
(2013-12-06 ساعت 17:26)majid7 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 17:16)AsemanAbee نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 16:34)majid7 نوشته:  یه ﺳﻮاﻝ میشه برای اولین بار بری و کارهای ورود انجام بدی بعد فرداش برگردی.کلا 1 روز اگه میشه
گیرن کارت و سوشیال .....چی تکلیف چیه؟
ﺳﻼﻡ
ﺑﻠﻪ ﻣﻴﺸﻪ, ﻳﻜﻲ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ 2013 ﻳﻚ ﺭﻭﺯﻩ ﺭﻓﺘﻦ ﻧﻴﻮﻳﻮﺭﻙ ﻭﺭﻭﺩ ﺯﺩﻥ و ﺑﺮﮔﺸﺘﻨﺪ
mori ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻲ ﻟﻴﻨﻜﺸﻮ ﭘﻴﺪا ﻧﻜﺮﺩﻡ ﺑﺮاﺕ ﺑﺬاﺭﻡ
http://mohajersara.com/thread-6737-post-...#pid338098
مرسی ولی
گیرن کارت و سوشیال .....چی تکلیف چیه؟
چطوری بگیرم اگه بیاد به ادرسم برگشت میخوره و من نیستم
چیکار باید بکنم...

دوستان جواب این سوال رو هم بدین مرسیShy
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: لاتاری ، mori ، shaghayegh
با سلام. از اینکه سوالم ممکن است تکراری باشد پوزش میطلبم. من و همسر ودخترمان سپتامبر امسال ۲۰۱۳ اولین سفرمان را به آمریکا داشتیم. سفرمان تنها یک هفته طول کشید و به کشور سوئد(محل اقامت فعلی)برگشتیم. پس از گذشت چندین هفته دوست مقیم آمریکامان گرین کارتها را برامان پست کرد.گرین کارتها از ۱۵ سپتامبر۳ ۲۰۱ معتبر است. سوال بنده اینست که آیا می شود بدون هرگونه مشکلی تابستان ۲۰۱۴ به آمریکا برگشت( که میشود زیر یک سال ولی‌ بیشتر از ۶ ماه از زمان اعتبار ویزای اول). چون دخترم مدرسه می‌رود و امکان اینکه زودتر آمریکا رفت برایمان مقدور نیست.آیا کسی‌ تجربه دارد؟ بسیار سپاسگزار خواهم بود چنانچه در این رابطه اطلاتی‌ دارند دوستان.
تشکر کنندگان: لاتاری ، philter ، powerb
سلام
دوستان ميشه آدرس جايي كه ميخواهيم سوشال بياد با گرين كارت فرق داشته باشه يا آدرسشون بايد يكي باشه ؟ چون نمي خواهم آدرسي كه براي گرين كارت داده ام تغيير بدم در سايت ولي وقتي به اداره سوشال مراجعه مي كنيم ممكنه آدرس جايي كه اون موقع در اون ساكن هستيم بدم آيا ميشه ؟
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، لاتاری ، manila ، Ehsan1358
باسلام به همه دوستان
از دوستانی که مدت بیشتری در ارواین هستند میخواستم بپرسم آیا کلاس رایگان برای آموزش زبان میشناسند معرفی کنند چون بیشترین مشکل ما زبان ما در حدود
سه هفته هست که اومدیم فعلا یک سری کارها از قبیل ثبت نام بچه ها و اجاره منزل انجام شده و لی کلاس زبان خیلی مهمه چون اگر آموزش نبینیم نمی تونیم کار پیدا کنیم و با وجود هزینه های بالا و داشتن 2 فرزند به مشکل برمی خوریم لطفا اگر اطلاعاتی دارید در این زمینه ما را راهنمایی بفرمایید متشکرم
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، mahdi/sh ، لاتاری ، philter ، manila ، Ehsan1358 ، m.mina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان