کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
از دوستان عزیز و محنرم که علاقه به پیگیری گواهینامه راتتدگی درامریکا رو دارن لطفا در این سرچ کردناتون اگر سوالات آیین نامه رانندگی مربوط به ایالت کارولینای شمالی یا شارلوت به چشمتون خورد لطفا ما رو هم بی نصیب مگذارید
ممنون
تشکر کنندگان: Fariborzz ، romance33 ، aghaghia ، لاتاری ، morvarid1364 ، powerb
سلام دوستان عزیزم .
من الان 3 ماه و 10 روزه آمریکا هستم. همه مدارکم هم دستمه (سوشال سکوریتی کارت+گرین کارت) گواهی نامه و آی دی شیکاگو + آی دی کالیفرنیا رو هم دارم؛ برای Obamacare(Medical) هم رجیستر کردم.
ولی کار و درسمو شروع نکردم. حالا می خوام 15 ژانویه برگردم ایران. یه کارایی هست که باید انجام بدم و یه دیداری با خانوادم تازه کنم و چون هنوز دل نکندم، برم دل بِکَنم و بیام...
بنظرتون با این اوضاع برم و 4 ماه دیگه برگردم ، اداره مهاجرت بهم گیر میده؟ می خوام برای ثبت نام کالج Fall 2014 برگردم. میشه راهنماییم کنین که چه مشکلی برام پیش بیاد؟ و باید چی کار کنم؟ چون چاره ای ندارم و باید برم ایران فعلا..
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: Fariborzz ، deineath ، لاتاری ، powerb
سلام دوستان ما الان سياتل هستيم و مي خواهيم ماشين اجاره كنيم اما كرايه ماشين نياز به كرديت كارت داره كه گرفتن كرديت كارت هم حدود يك هفته طول مي كشه دوستان موسسه كرايه ماشيني رو مي تونند معرفي كنند كه بدون كرديت كارت ماشين كرايه بده؟
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، morvarid1364 ، hamid83
(2013-12-21 ساعت 02:40)raam12000 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 01:08)negar_karimi6 نوشته:  بچه ها برای پیگیری گرین کارت مون متاسفانه در کمال نا باوری توسایت پرداخت 165 دلار که میشم هرکاری میکنم تو ذهنم نمی یاد پسوردم چی بوده شاید اگربگم تا یه روز قبلش توذهنم بود با ور نکنید عقلم هم نرسید جایی یادداشتش کنم چون خیلی پسورد ساده ای داشتم اصلا فکرشم نمی کردم ازذهنم بپره
سوالات امنیتیشو چون دوستم موقع ساخت اکانت جواب داده بود بهش زنگ زدم گفت یادم نیست چی جواب دادم
حالا به نظرتون با این دسته گلی که آب دادم چه جوری میتونم توی اکانتم برم
برای خانم من هم پیش اومده بود. با اون شماره تلفنی که داده تماس گرفتیم و دوباره برامون لینک فعال سازی و تغییر رمز اومد.

دوست عزیز سلام میشه در مورد پاس سفید بگید چکار کردین من میتونم برای همسرم اقدام کنم ؟
2013AS00008***-مصاحبه 24june ابو ظبی/3نفر / دریافت ویزا 27اگوست/
تشکر کنندگان: nimo80 ، Fariborzz ، لاتاری ، morvarid1364 ، shishipapa ، powerb
(2013-12-28 ساعت 09:21)azar44 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 01:08)negar_karimi6 نوشته:  

دوست عزیز سلام میشه در مورد پاس سفید بگید چکار کردین من میتونم برای همسرم اقدام کنم ؟

سلام همنام عزیز Smile

توی بانک اطلاعات که توی امضامه یه پست خوب در مورد پاس سفید از alireza1777 عزیز هست اونو بخون و یه pdf هم هست دانلودش کن و بخونش .
با توجه به توضیحات دوستان اگه همسرتون وارد یو اس شدند ولی الان اونجا نیستن شما کارای اولیه و اخذ نوبت مصاحبه رو میتونید انجام بدین . باز خودتون هم کامل مطالعه کنین مطالب رو .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
(2013-12-28 ساعت 02:49)afshin sadeghi 2 نوشته:  salam
bbakhshid finglish type mikonam ( farsi nadaram )
man 165$ ro pardakht kardam, ama accountam lock shode. ( chon pass ro eshtebah vared kardam ) alan vase chek kardane vaziate green card b moshkel khordam.
kasi mitoone komaki bokone?
bazam sharmande.

سلام افشین عزیز
اگه پسورد رو چند بار اشتباه بزنی و بلاک بشی با اون 5 تا سوال و جواب از بلاک خارج میشی .
اگه اونا رو هم اشتباه زدی یه شماره تماس میده تو همون صفحه که باید باهاشون تماس بگیری . با این شماره تماس بگیر customer service : 1-800-375-5283
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
دوستان برای آشنایی بیشتر با ایلات متحده من یه pdf رو جمع آوری و درست کردم که ممکنه براتون مفید باشه. حداقلش اینه که ضرر نمیکنید از دانلودش. جالبه. فایل رو میتونید از اینجا دانلود کنید.
تشکر کنندگان: Fariborzz ، Ehsan1358 ، لاتاری ، romance33 ، rira1982 ، dv2016
(2013-12-27 ساعت 22:17)rira1982 نوشته:  کسی می دونه ارزون ترین جا برای رنت ماشین کجاست ؟ به نظرتون از فرودگاه لس انجلس رنت کنم بهتره یا جای دیگه؟
دوست عزیز بهترین راه اینه که هرچه زودتر از موعد رسیدنت به لس انجلس از طریق اینترنت ماشینو از یک شرکت معتبر رزرو کنی و هر چه زودتر اقدام کنی میتونی قیمت بهتر بگیری و بیشتر رنت کار های معتبر و بزرگ خیابونی نزدیک به فرودگاه شعبه دارن و از فرودگاه تا دفترشون و برعکس اتوبوس های شاتل دارن که مجانی میبرنتون.
من سفر اولم حتی 200دلار هم واسه اجاره ماشین پول دادم ولی بعد که حساب اومد دستم و از قبل رزرو میکنم با فیمت سی و پنج دلار هم توستم همون ماشین رو کرایه کنم که از این مبلغ حدود بیست دلارش کرایه ماشینه و بقیه اش بیمه است شرکت های معتبر :
hertz www.hertz.com
Avis www.avis.com/
enterprise www.enterprise.com
Alamo https://www.alamo.com/
boudget www.budget.com/
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، لاتاری ، romance33 ، philter ، Fariborzz ، morvarid1364 ، rira1982 ، shishipapa ، powerb
(2013-12-28 ساعت 11:59)ostokhan نوشته:  دوستان برای آشنایی بیشتر با ایلات متحده من یه pdf رو جمع آوری و درست کردم که ممکنه براتون مفید باشه. حداقلش اینه که ضرر نمیکنید از دانلودش. جالبه. فایل رو میتونید از اینجا دانلود کنید.
دوست عزیز سایتش ارر میده یه چک بکنید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: لاتاری ، Fariborzz ، shishipapa
(2013-12-28 ساعت 04:54)nimo80 نوشته:  سلام دوستان عزیزم .
من الان 3 ماه و 10 روزه آمریکا هستم. همه مدارکم هم دستمه (سوشال سکوریتی کارت+گرین کارت) گواهی نامه و آی دی شیکاگو + آی دی کالیفرنیا رو هم دارم؛ برای Obamacare(Medical) هم رجیستر کردم.
ولی کار و درسمو شروع نکردم. حالا می خوام 15 ژانویه برگردم ایران. یه کارایی هست که باید انجام بدم و یه دیداری با خانوادم تازه کنم و چون هنوز دل نکندم، برم دل بِکَنم و بیام...
بنظرتون با این اوضاع برم و 4 ماه دیگه برگردم ، اداره مهاجرت بهم گیر میده؟ می خوام برای ثبت نام کالج Fall 2014 برگردم. میشه راهنماییم کنین که چه مشکلی برام پیش بیاد؟ و باید چی کار کنم؟ چون چاره ای ندارم و باید برم ایران فعلا..
اگه کمتر از شش ماه ایران بمونی بعد برگردی مشکلی پیش نمیاد.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: nimo80 ، morvarid1364 ، Fariborzz ، mazerati ، mazerati ، mehrdad pharm ، shishipapa ، powerb
(2013-12-21 ساعت 18:08)Nazem نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 02:27)poonehpopo نوشته:  دوستان سلام من الان ٣ هفته هست براى پاس سفيد اقدام كردم طبق دستورالعمل دوستان اما هنوز وقت بهم ندادن روي پاكت هم نوشتم فورى نامه هم نوشتم و بليط برگشت هم گذاشتم اما هنوز خبرى از وقته انگشت نگارى نشده هفته ديگه هم بايط برگشت دارم فقط رسيده ارسال فرم ها اومده Sad كسي راهى بلد نيست پيشنهاد بده؟

با بچه هاي ايميگرنجل تماس بگيريد كمكتون مي كنند.

سلام دوست عزیز چی شد خبری شد از پاس سفید؟ چه مدارکی نیاز داره واسه پاس سفید؟
تشکر کنندگان: mazerati ، powerb
دوستان عزيز سفر كرده از كمك هاي دولت در مورد مهاجرين چيزي ميدونيد؟ شنيده بودم ٧٠٠ دلار بعنوان كمك هزينه ي غذا و ٨٠٠ دلار هم بعنوان كمك هزينه ي زندگي ميده كه اگه رفتيم سر كار از ٨٠٠ كم مي كنه و وقتي ديد حقوقمون داره بهتر ميشه از كمك هزينه ي غذا كم مي كنه. البته فكر كنم ٧٠٠ تا نقد نيست مثل كوپنه .
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: nasim ، mazerati ، Ehsan1358 ، Fariborzz ، EKAM ، shishipapa
(2013-12-28 ساعت 10:29)azar1348 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 01:08)negar_karimi6 نوشته:  

سلام همنام عزیز Smile

توی بانک اطلاعات که توی امضامه یه پست خوب در مورد پاس سفید از alireza1777 عزیز هست اونو بخون و یه pdf هم هست دانلودش کن و بخونش .
با توجه به توضیحات دوستان اگه همسرتون وارد یو اس شدند ولی الان اونجا نیستن شما کارای اولیه و اخذ نوبت مصاحبه رو میتونید انجام بدین . باز خودتون هم کامل مطالعه کنین مطالب رو .

سلام خیلی ممنون رفتم توی لینک بانک اطلاعات خواندم خیلی مفید بود ولی یه سوال برای شما چند روز طول کشید؟ یعنی یه روز نوبت می دهند برای مصاحبه برای پاس سفید ولی همون روز پاس سفید را نمی دهند؟ اونوقت اگر ما برگشته باشیم به ایران چه می شود؟ می شود برایمان پست کنند؟
تشکر کنندگان: mazerati ، Fariborzz
(2013-12-29 ساعت 10:01)mona_gh نوشته:  
(2013-12-28 ساعت 10:29)azar1348 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 02:40)raam12000 نوشته:  [quote='negar_karimi6' pid='451561' dateline='1387571909']

سلام خیلی ممنون رفتم توی لینک بانک اطلاعات خواندم خیلی مفید بود ولی یه سوال برای شما چند روز طول کشید؟ یعنی یه روز نوبت می دهند برای مصاحبه برای پاس سفید ولی همون روز پاس سفید را نمی دهند؟ اونوقت اگر ما برگشته باشیم به ایران چه می شود؟ می شود برایمان پست کنند؟

من نگرفتم ولی همون تاپیک رو اگه مطالعه کنین راهکارایی که بچه ها دادن برای ای موضوع اینه که یا آدرس کسی رو اونجا دادن که براشون بگیره و پست کنه ایران یا اینکه برای دریافت آدرس سفارت یو اس توی یکی از کشورای دور و بر را دادند که برن از اون سفارتخونه بگیرن
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: romance33 ، mazerati ، Ehsan1358 ، Fariborzz ، shishipapa
من امروز رسيدم لوس آنجلس،واسه گرفتن سوشال كارت بايد چي كار كنم؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: mazerati ، mazerati ، philter ، Fariborzz ، shishipapa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان