کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-29 ساعت 12:14)mariana نوشته:  من امروز رسيدم لوس آنجلس،واسه گرفتن سوشال كارت بايد چي كار كنم؟

خوش اومدی دوست من عجله نکن میفرستند به همون ادرسی که قبلا واسه گرین کارد دادی ده روز طول می کشه
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: romance33
(2013-12-23 ساعت 23:33)mariana نوشته:  كمك فوري
من خوهرم داره واسم پرداخت ميكنه الان با ويزا كارتش،يه جايي ازش آدرس خواسته بايد آدرس خودشو بده يا من تو امريكارو؟؟؟

نه ادرس اون شخصی که داره برات پرداخت میکنه رو می خواد ادرسه خواهرتو باید بدی
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: philter ، powerb
سلام دوستان
در اولین سفر حتما لازم گرین کارد و سوشیال و بگیریم و یا می تونیم در سفر دوم برای دریافت هر دو اقدام کنیم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ آیا میشه هزینه سوشیال همون بار دوم پرداخت کنیم.
اعتبار ویزای مهاجرتی بعد از ورود یک سال از زمان صدور هست و یا یک سال از زمان ورود به خاک امریکا.
ممنون میشم از دوستان اگه کسی بتونه تجربه مشابه و یا اطلاعاتی در این خصوص در اختیار من بگذاره
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: shishipapa
(2013-12-29 ساعت 13:15)Carrot نوشته:  تا حالا برای کسی اتفاق افتاده بیاد آمریکا و بدون گرفتن گرین کارت برگرده ایران و بعد از چند ماه بدون گرین کارت دوباره برگرده آمریکا؟ اگر آره لطفا توضیح بدید چطوری؟ آخه هم فرودگاه ایران و هم فرودگاه ترکیه و هم آمریکا اول درخواست گرین کارت میکنند و وقتی میگیم نداریم به تاریخ ویزا نگاه میکنند. که اگر گرین کارت نداشته باشیم و ویزامون هم که تاریخیش گذشته باشه اصلا راه نمیدن که / لطفا بچه هایی که در این مورد تجربه دارند به ما هم اطلاعات بدن. مرسی

از بدو ورودتون به آمریکا وقتی روی ویزاتون مهر ورود میزنه اون میشه به منزله گرین کارتت و تا یکسال هم اعتبار داره. ولی تا سفر بعدی حتماً گرین کارتتون اومده و بگین از اونجا براتون بفرستن.موفق باشی.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: philter ، Fariborzz ، shishipapa ، powerb
آیا در فرودگاه های آمریکا در مورد ارز همراه مسافر کنجکاوی زیادی به خرج می دهند در مورد سورس ؟
به غیر از فرمی که داخل هواپیما پخش کنندآیا فرم دیگری هم باید پر کرد برای مبالغ بالای ۱۰.۰۰۰ دلار همراه مسافر؟
تشکر کنندگان: philter ، Fariborzz ، shishipapa ، powerb
سلام.
طبق تمامی سفرنامه های دوستان 2013 که من خوندم چیزی در این مورد ندیدم.
فقط چیزی که همه شدیدا روش تاکید دارن اینه که حتما حتما راستش رو بگید و کمتر از اون مقدار همراهتون توی فرم ننویسید.
فرم دیگری هم برای پول همراهتون نباید پرکنید.
(2013-12-29 ساعت 14:50)marco250 نوشته:  آیا در فرودگاه های آمریکا در مورد ارز همراه مسافر کنجکاوی زیادی به خرج می دهند در مورد سورس ؟
به غیر از فرمی که داخل هواپیما پخش کنندآیا فرم دیگری هم باید پر کرد برای مبالغ بالای ۱۰.۰۰۰ دلار همراه مسافر؟
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان: marco250 ، Fariborzz ، shishipapa ، powerb
سلام دوستان اگر اسکن گرین کارت را برای کسی بفرستی و Anumber را لاک بگیریم اشکالی نداره و مساله ای ایجاد نمیکنه/ باسپاس
تشکر کنندگان: لاتاری ، shishipapa ، powerb
Shy
(2013-12-29 ساعت 10:01)mona_gh نوشته:  
(2013-12-28 ساعت 10:29)azar1348 نوشته:  
(2013-12-28 ساعت 09:21)azar44 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 02:40)raam12000 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 01:08)negar_karimi6 نوشته:  

دوست عزیز سلام میشه در مورد پاس سفید بگید چکار کردین من میتونم برای همسرم اقدام کنم ؟

سلام همنام عزیز Smile

توی بانک اطلاعات که توی امضامه یه پست خوب در مورد پاس سفید از alireza1777 عزیز هست اونو بخون و یه pdf هم هست دانلودش کن و بخونش .
با توجه به توضیحات دوستان اگه همسرتون وارد یو اس شدند ولی الان اونجا نیستن شما کارای اولیه و اخذ نوبت مصاحبه رو میتونید انجام بدین . باز خودتون هم کامل مطالعه کنین مطالب رو .

سلام خیلی ممنون رفتم توی لینک بانک اطلاعات خواندم خیلی مفید بود ولی یه سوال برای شما چند روز طول کشید؟ یعنی یه روز نوبت می دهند برای مصاحبه برای پاس سفید ولی همون روز پاس سفید را نمی دهند؟ اونوقت اگر ما برگشته باشیم به ایران چه می شود؟ می شود برایمان پست کنند؟

از نعجب دهانم باز مونده مگر به جز من باز هم نگار کریمی داریم ؟ آخی من اصلا همچین سوالی رو نکرده بودم و در بحث پاس سفید شرکت نکرده بودم اما میبینم به اسم من ثبت شده:SmileSmileSmile
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، Fariborzz ، amjad ، mehrdad pharm ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
همه نگران کار هستن ما نگران سوشیالمو
کار راحت پیدا میشه فقط دو چیز مهمه
سوشیال نامبر
و اینکه بتونید باهاشون هنگام تماس حرف بزنی
چون اونا با هیچ کسی جز متقاضی صحبت تلفنی نمی کنن
برای همسرم تو سایت برای درخواست کار اپلیکیشن پر کردم و فرداش اون شرکت تماس گرفت و متاسفانه همسرم چون زبانش خوب نبود حاضر نشد نلفنی حر ف بزنه و الکی گفنیم این شخص نیستش منزل
اونا هم یه ساری ساری کردنو گفتن بهشون بگید ما زنگ زدیم همین و بس
خلاصه اینکه نگران کار نباشید کار هست سوشیالتونو بگیرید و بلد باشید جوابشونو در حد ساده ای بدید بقیه اش با خدا
والا برای ما که کار ریخته نمیدونم چه جوری جمعشون کنیم
(2013-12-29 ساعت 14:50)marco250 نوشته:  آیا در فرودگاه های آمریکا در مورد ارز همراه مسافر کنجکاوی زیادی به خرج می دهند در مورد سورس ؟

دوست عزیز
من و همسرم الن 2 ماه و 10 روزه فلوریدا هستیم وقتی وارد فرودگاه نیویورک شدیم خودمون گفتیم ما بالای 10000 تا داریم مجددا فرمی دادن که پر کنیم ولی خیلی محترمانه پرسیدن این همه پول واسه چی آوردین گفتیم مهاجریم و می خواهیم در آمریکا کار و زندگی کنیم لبخندی زدن و گفتن خوش اومدین حتی پولامونو هم نشمردن همونطوری تو پاکت بود اصلا نگران نباشین
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: marco250 ، Ehsan1358 ، ali 1346 ، philter ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
(2013-12-27 ساعت 11:39)dana نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 10:25)AsemanAbee نوشته:  dana ﺟﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﻛﻪ
ﻟﻂﻒ ﻣﻴﻜﻨﻲ اﮔﻪ ﺑﺎ ﺟﺰﻳﻴﺎﺕ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻱ
اﺩاﺭﻩ ﺳﻮﺷﺎﻝ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﺮﺩﻳﻦ?
ﺑﺮاﻱ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩ ﭼﻜﺎﺭا ﻛﺮﺩﻳﻦ?
ﻛﺪﻭﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻫﺴﺘﻴﻦ?

ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ ﻛﻨﺠﻜﺎﻭﻱ ﻣﻴﻜﻨﻢ
ﻣﺎ ﺑﻌﺪ اﺯ ﺣﺪﻭﺩ 3 ﻫﻔﺘﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻴﭽﻲ ﻧﺪاﺭﻳﻢ
ﻧﻪ ﺗﻐﻴﻴﺮ اﺩﺭﺱ ﺩاﺷﺘﻴﻢ و ﻧﻪ ﻫﻴﭻ
ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩ 3-2 ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﻗﺮاﺭﻩ ﺑﺮﮔﺮﺩﻳﻢ و ﻛﻢ ﻛﻢ ﻧﮕﺮاﻥ ﺷﺪﻡ

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻂﻔﺎ اﻃﻼﻋﺎﺗﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ اﻳﻦ ﻣﻮاﺭﺩ ﺷﺮ ﻛﻨﻴﺪ.
ﺳﻼﻣﺖ ﺑﺎﺷﻴﺪ. ﺩﻱ

سلام
همونطوری که گفتم 10 روز پس از ورود سوشیال منو بچه هام اومد ولی برای همسرم نیومد و ما بعد از گذشت حدودا 20 روز به اداره سوشیال در خیابون ون نایس مراجعه کردیم که ظرف یک هفته سوشیال همسرم هم اومد به نظر من الان دیگه وقتشه شما هم حضوری اقدام کنید و بیش از این منظر نمونید البته برای سوشیال سکوریتی ولی در مورد گرین کارت هیچ نظری نمیتونم بدم امیدوارم مشکل شما به زودی حل بشه نگران نباشید

دوست عزیز گرین کارت ما سر 30 روز اومد ما روز 29 زنگ زدیم گفتن باید 30روز بشه که دیدیم فرداش اومد ولی از سوشالمون خبری نشد دوروز بعد حضوری به اداره سوشیال رفتیم و فرمهامونو پر کردیم و به ما رسید دادن 6 روز بعد کارتهای سوشیالمون هم رسید البته ما فلوریدا هستیم نمیدونم ایالتهای دیگه چه جوریه ولی به نظر من سوشیال را پیگیری کنید ولی گرین کارتها حتما تا 30 روز میاد کارشون درسته
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، قصه گو ، AsemanAbee ، amin arefi ، dana ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
(2013-12-29 ساعت 23:25)PARVIN_OMID نوشته:  

دوست عزیز
من و همسرم الن 2 ماه و 10 روزه فلوریدا هستیم وقتی وارد فرودگاه نیویورک شدیم خودمون گفتیم ما بالای 10000 تا داریم مجددا فرمی دادن که پر کنیم ولی خیلی محترمانه پرسیدن این همه پول واسه چی آوردین گفتیم مهاجریم و می خواهیم در آمریکا کار و زندگی کنیم لبخندی زدن و گفتن خوش اومدین حتی پولامونو هم نشمردن همونطوری تو پاکت بود اصلا نگران نباشین
منظور شما از پر کردن فرم دوم , fincen 105 است ؟
لینک
خودتون پر کردید یا اینکه خودشون فرم رو تکمیل کردن ؟
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، shishipapa
سلام
ازدوستان کسی اطلاع داره که چه جوری میشه بچه ها مونو زود تر از موعد ده سالی که میگند بیاریم امریکا؟
بچه هام خیلی دلتنگ و نا حدی بی قرارن
ما هم بدتراز اونا
بالای بیست و یکسالن و ازدواج کردن
به غیر از همون راهی که چند سال بعداز سیتیزن شدن میتونن بیان آیا راهی دیگه وجود داره که زودتر بیان ؟ مثلا درسی یا راههای دیگه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مخصوصا دوستانی که نجربه این کار رو هم دارن
مطلبی رو شنیدم آیا تا چه حد صحت داره که باردار شدن یکی از راه حلهاشه
چند ماه اخر به زایمان مونده بیان اینجا و اینجا زایمان کنن
اگر مطالبم بی ربط به این تاپیک می باشد عذر میخوام
تشکر کنندگان: deineath ، valencia ، Fariborzz ، raam12000 ، قصه گو ، morvarid1364 ، لاتاری ، shishipapa
(2013-12-28 ساعت 13:23)tartar نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 22:17)rira1982 نوشته:  کسی می دونه ارزون ترین جا برای رنت ماشین کجاست ؟ به نظرتون از فرودگاه لس انجلس رنت کنم بهتره یا جای دیگه؟
دوست عزیز بهترین راه اینه که هرچه زودتر از موعد رسیدنت به لس انجلس از طریق اینترنت ماشینو از یک شرکت معتبر رزرو کنی و هر چه زودتر اقدام کنی میتونی قیمت بهتر بگیری و بیشتر رنت کار های معتبر و بزرگ خیابونی نزدیک به فرودگاه شعبه دارن و از فرودگاه تا دفترشون و برعکس اتوبوس های شاتل دارن که مجانی میبرنتون.
من سفر اولم حتی 200دلار هم واسه اجاره ماشین پول دادم ولی بعد که حساب اومد دستم و از قبل رزرو میکنم با فیمت سی و پنج دلار هم توستم همون ماشین رو کرایه کنم که از این مبلغ حدود بیست دلارش کرایه ماشینه و بقیه اش بیمه است شرکت های معتبر :
hertz www.hertz.com
Avis www.avis.com/
enterprise www.enterprise.com
Alamo https://www.alamo.com/
boudget www.budget.com/
مرسی دوست عزیز
ممنون از راهنمایی تون
متاسفانه در بدو ورود کردیت نداریم و هرچی من سرچ می کنم بدون کردیت نمی شه ماشین گرفت
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: Fariborzz ، mehrdad pharm ، لاتاری ، Ehsan1358 ، shishipapa ، powerb
(2013-12-28 ساعت 13:23)tartar نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 22:17)rira1982 نوشته:  کسی می دونه ارزون ترین جا برای رنت ماشین کجاست ؟ به نظرتون از فرودگاه لس انجلس رنت کنم بهتره یا جای دیگه؟
دوست عزیز بهترین راه اینه که هرچه زودتر از موعد رسیدنت به لس انجلس از طریق اینترنت ماشینو از یک شرکت معتبر رزرو کنی و هر چه زودتر اقدام کنی میتونی قیمت بهتر بگیری و بیشتر رنت کار های معتبر و بزرگ خیابونی نزدیک به فرودگاه شعبه دارن و از فرودگاه تا دفترشون و برعکس اتوبوس های شاتل دارن که مجانی میبرنتون.
من سفر اولم حتی 200دلار هم واسه اجاره ماشین پول دادم ولی بعد که حساب اومد دستم و از قبل رزرو میکنم با فیمت سی و پنج دلار هم توستم همون ماشین رو کرایه کنم که از این مبلغ حدود بیست دلارش کرایه ماشینه و بقیه اش بیمه است شرکت های معتبر :
hertz www.hertz.com
Avis www.avis.com/
enterprise www.enterprise.com
Alamo https://www.alamo.com/
boudget www.budget.com/
سلام
دوست عزيز شما ماشين را از چه شركتي و از چند وقت قبل گرفتي؟من اينترپراىز را چك كردم براي ٣ماه ديگه كه براى ١٥روز ٧٠٠دلار بود .در ضمن فكر كنم قيمت سايت بدون بيمه است ،درسته يا اشتباه ميكنم ؟ممنون ميشم اگه راهنمايي بيشتر بكني
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، shishipapa ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان