کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-01-01 ساعت 07:39)mariana نوشته:  دوستان، من تازه اومد آمریکا،میخواستم بدونم با این پاس و در این زمان که هنوز گرین کارتم نرسیده دستم میتونم یه سفر کوچیک به کانادا داشته باشم؟
بله دوست من شما میتوانید به کانادا بروید.
من از سیاتل به ونکوور رفتم با همون ویزا و بدون گرین کارت.
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: romance33 ، apoornaki ، Fariborzz ، گل نهال ، alirezass ، farshad_m ، philter ، پدی ، manila ، shishipapa
سلام دوستان
میخواستم بدونم برای دعوتنامه فرستادن باید گریین کارتمون به دستمون رسیده باشه یا سوشال سکیورتی کافیه؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: Fariborzz ، philter ، پدی ، shishipapa ، powerb
سلام به همگی

بچه ها من میخوام شنبه برم بلیط بگیرم از هواپیمایی قطر ممنون میشه هر توصیه ای دارید به من بگید چه مربوط به قبل از خرید چه مربوط به بعد از خرید
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: پدی ، Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-02 ساعت 18:36)alirezass نوشته:  سلام به همگی

بچه ها من میخوام شنبه برم بلیط بگیرم از هواپیمایی قطر ممنون میشه هر توصیه ای دارید به من بگید چه مربوط به قبل از خرید چه مربوط به بعد از خرید
آنلاين با ملت كارت ميتونيد بخريد ، خيلي ارزونتر از آژانس ميشه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2014-01-02 ساعت 00:28)morvarid1364 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 07:39)mariana نوشته:  دوستان، من تازه اومد آمریکا،میخواستم بدونم با این پاس و در این زمان که هنوز گرین کارتم نرسیده دستم میتونم یه سفر کوچیک به کانادا داشته باشم؟
بله دوست من شما میتوانید به کانادا بروید.
من از سیاتل به ونکوور رفتم با همون ویزا و بدون گرین کارت.
سلام. البته قطعا باید ویزای کانادا رو گرفت دیگه؟ چون ما تا وقتی پاس آمریکایی نداشته باشیم که با پاس ایرانی مون سفر می کنیم بنابراین ویزای کانادا رو باید بگیریم.درسته؟
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-01 ساعت 00:37)mariana نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:58)mazerati نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:14)mariana نوشته:  من امروز رسيدم لوس آنجلس،واسه گرفتن سوشال كارت بايد چي كار كنم؟

خوش اومدی دوست من عجله نکن میفرستند به همون ادرسی که قبلا واسه گرین کارد دادی ده روز طول می کشه

مرسي
اما من آدرسي كه تو فرما داده بودم نيوجرسي بوده،اما تو فرودگاه ال اي اونجا گفتم آدرسمو عوض كنيد،چون اومد لوس آنجلس ديگه... مشكلي كه پيش نمياد؟ يعني به اين آدرس جديدم پست ميكنن يا همين آدرس قبلي؟
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد. من موقع مصاحبه آدرسی رو که تو فرم ها داده بودم عوض کردم ، ولی تو مدارکی که بهم ون دادن عوض نشده بود بعد رفتیم یه جایی غیر از این دو آدرس و تو فرودگاه روی کاغذ آدرس جدید جدیدمون رو (یعنی آدرس سوم) رو که نوشته بودیم دادیم و وارد کردند و گرین کارت هامون به آدرس سوم و همون جایی که می خواستیم رفت. البته درست سه چهار روز بعد از برگشتنمون به ایرانSmile)
2013
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، powerb
(2013-12-29 ساعت 17:20)philter نوشته:  سلام.
طبق تمامی سفرنامه های دوستان 2013 که من خوندم چیزی در این مورد ندیدم.
فقط چیزی که همه شدیدا روش تاکید دارن اینه که حتما حتما راستش رو بگید و کمتر از اون مقدار همراهتون توی فرم ننویسید.
فرم دیگری هم برای پول همراهتون نباید پرکنید.
(2013-12-29 ساعت 14:50)marco250 نوشته:  آیا در فرودگاه های آمریکا در مورد ارز همراه مسافر کنجکاوی زیادی به خرج می دهند در مورد سورس ؟
به غیر از فرمی که داخل هواپیما پخش کنندآیا فرم دیگری هم باید پر کرد برای مبالغ بالای ۱۰.۰۰۰ دلار همراه مسافر؟
دوست عزیز من از چندین نفر توی آمریکا خبر موثق شنیدم که 100 دلاری ها رو علامت گذاری کرده اند و وقتی از زیر دستگاه رد میشین می تونند تشخیص بدن که چه مقدار صد دلاری (لااقل) دارین. البته این فقط در مورد 100 دلاری هستش. این موضوع رو یک کسی که خیلی آدم معتبری بود گفت و بقیه هم خبرش رو شنیده بودند و تایید کردن و برام جالب بود که اینجا به بقیه هم بگم تا اگر کس دیگه ای هم در این باره شنیده بگه!
2013
تشکر کنندگان: philter ، Fariborzz ، powerb
چه مدارکی برای گرفتن سوشیال لازمه که با خودمون از ایران بیاریم؟
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-03 ساعت 01:06)ghazalak11 نوشته:  چه مدارکی برای گرفتن سوشیال لازمه که با خودمون از ایران بیاریم؟

فقط پاسپورت. اونجا هم يه فرمي ميدن كه پر كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: لاتاری ، philter ، romance33 ، sce ، Fariborzz ، rezajoon ، alirezass ، aghaghia ، shishipapa ، shaso ، mehrdad pharm
سلام من حدود ده روزه که اومدم ویرجینیا دو تا سوال دارم ممنون میشوم پاسخ دهید
1- بانک کپتیال بانک و امریکن او بانک چه فرقی با هم دارند و برای باز کردن حساب کدوم مناسب تر است.

2- از کجا میشود قبله نما تهیه کرد یا راهه دیگه برای تشخیص قبله وجود دارد.
تشکر کنندگان: Fariborzz ، rezajoon ، shishipapa ، powerb
سلام خدمت دوستان .. آقا ما امروز رسیدیم فینیکس ... جای همه شما خالی .. از طوفان نیوجرسی فرار کردیم ... خدایی عجب هوای ردیفی داره تو زمستون .. گرچه می دونم دهنم تو تابستون سرویسه ... خلاصه امروز رفتم سایت مهاج...رت رو چک کردم دیدم این پیغام رو زده : On December 31, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

در ضمن داخل خود اکونتم رو که چک کردم .. رفته رو حالت Closed ... یعنی خلاص . . .
حالا دیگه منتظریم که کارته برسه دیگه . . .
موید باشین . . .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، Fariborzz ، rezajoon ، alirezass ، deineath ، Ali.US ، EKAM ، philter ، mhb161 ، لاتاری ، shaso ، mehrdad pharm
(2014-01-03 ساعت 00:07)manila نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 00:37)mariana نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:58)mazerati نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:14)mariana نوشته:  من امروز رسيدم لوس آنجلس،واسه گرفتن سوشال كارت بايد چي كار كنم؟

خوش اومدی دوست من عجله نکن میفرستند به همون ادرسی که قبلا واسه گرین کارد دادی ده روز طول می کشه

مرسي
اما من آدرسي كه تو فرما داده بودم نيوجرسي بوده،اما تو فرودگاه ال اي اونجا گفتم آدرسمو عوض كنيد،چون اومد لوس آنجلس ديگه... مشكلي كه پيش نمياد؟ يعني به اين آدرس جديدم پست ميكنن يا همين آدرس قبلي؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد. من موقع مصاحبه آدرسی رو که تو فرم ها داده بودم عوض کردم ، ولی تو مدارکی که بهم ون دادن عوض نشده بود بعد رفتیم یه جایی غیر از این دو آدرس و تو فرودگاه روی کاغذ آدرس جدید جدیدمون رو (یعنی آدرس سوم) رو که نوشته بودیم دادیم و وارد کردند و گرین کارت هامون به آدرس سوم و همون جایی که می خواستیم رفت. البته درست سه چهار روز بعد از برگشتنمون به ایرانSmile)
اه، اه،یعنی اینقدر طول میکشه؟مادر بگرید!!!!!!!!!!
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
(2014-01-03 ساعت 04:51)Given نوشته:  سلام خدمت دوستان .. آقا ما امروز رسیدیم فینیکس ... جای همه شما خالی .. از طوفان نیوجرسی فرار کردیم ... خدایی عجب هوای ردیفی داره تو زمستون .. گرچه می دونم دهنم تو تابستون سرویسه ... خلاصه امروز رفتم سایت مهاج...رت رو چک کردم دیدم این پیغام رو زده : On December 31, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

موید باشین . . .
میشه لطف کنید ٱدرس سایتی که چک کردید رو بذارید برام؟ مرسی
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری
(2014-01-03 ساعت 04:51)Given نوشته:  سلام خدمت دوستان .. آقا ما امروز رسیدیم فینیکس ... جای همه شما خالی .. از طوفان نیوجرسی فرار کردیم ... خدایی عجب هوای ردیفی داره تو زمستون .. گرچه می دونم دهنم تو تابستون سرویسه ... خلاصه امروز رفتم سایت مهاج...رت رو چک کردم دیدم این پیغام رو زده : On December 31, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

موید باشین . . .

فرار کردی دیگه باشه Big Grin !! شاید باورت نشه ولی فردا -15 میشه هوا یا 40 مایل باد + برف . ابلفضل باید نگهدار من و خانواده محترمم باشه Big Grin
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: Given ، Fariborzz ، mhb161 ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
سلام دوستان میخواستم بدونم برای دعوت نامه فرستادن گرین کارت لازمه یا سوشال نامبر کافیه ممنون میشم راهنمایی کنین
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، shishipapa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان