کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
میشه ایین نامه رو فارسی امتحان داد؟و تا چند تا اشتباه اشکالی نداره؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، shishipapa
(2014-01-03 ساعت 07:24)mariana نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 04:51)Given نوشته:  سلام خدمت دوستان .. آقا ما امروز رسیدیم فینیکس ... جای همه شما خالی .. از طوفان نیوجرسی فرار کردیم ... خدایی عجب هوای ردیفی داره تو زمستون .. گرچه می دونم دهنم تو تابستون سرویسه ... خلاصه امروز رفتم سایت مهاج...رت رو چک کردم دیدم این پیغام رو زده : On December 31, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

در ضمن داخل خود اکونتم رو که چک کردم .. رفته رو حالت Closed ... یعنی خلاص . . .
حالا دیگه منتظریم که کارته برسه دیگه . . .
موید باشین . . .
میشه لطف کنید ٱدرس سایتی که چک کردید رو بذارید برام؟ مرسی
داداش شوخی می کنی ؟

خوب حالا چون شوخی نمی کنی اینجا رو کلیک کن . . .

(2014-01-03 ساعت 08:02)deineath نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 04:51)Given نوشته:  سلام خدمت دوستان .. آقا ما امروز رسیدیم فینیکس ... جای همه شما خالی .. از طوفان نیوجرسی فرار کردیم ... خدایی عجب هوای ردیفی داره تو زمستون .. گرچه می دونم دهنم تو تابستون سرویسه ... خلاصه امروز رفتم سایت مهاج...رت رو چک کردم دیدم این پیغام رو زده : On December 31, 2013, we mailed the new card directly to the address we have on file. You should receive your new card within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

موید باشین . . .

فرار کردی دیگه باشه Big Grin !! شاید باورت نشه ولی فردا -15 میشه هوا یا 40 مایل باد + برف . ابلفضل باید نگهدار من و خانواده محترمم باشه Big Grin

حال کردی علی ؟؟ دیدی چجوری پیچیدم به بازی .. شنیدم سرد شده . . . در حد جام جهانی برزسیل ؟ ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: deineath ، alirezass ، romance33 ، Fariborzz ، mhb161 ، لاتاری ، shishipapa
(2014-01-03 ساعت 00:23)manila نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 17:20)philter نوشته:  سلام.
طبق تمامی سفرنامه های دوستان 2013 که من خوندم چیزی در این مورد ندیدم.
فقط چیزی که همه شدیدا روش تاکید دارن اینه که حتما حتما راستش رو بگید و کمتر از اون مقدار همراهتون توی فرم ننویسید.
فرم دیگری هم برای پول همراهتون نباید پرکنید.
(2013-12-29 ساعت 14:50)marco250 نوشته:  آیا در فرودگاه های آمریکا در مورد ارز همراه مسافر کنجکاوی زیادی به خرج می دهند در مورد سورس ؟
به غیر از فرمی که داخل هواپیما پخش کنندآیا فرم دیگری هم باید پر کرد برای مبالغ بالای ۱۰.۰۰۰ دلار همراه مسافر؟
دوست عزیز من از چندین نفر توی آمریکا خبر موثق شنیدم که 100 دلاری ها رو علامت گذاری کرده اند و وقتی از زیر دستگاه رد میشین می تونند تشخیص بدن که چه مقدار صد دلاری (لااقل) دارین. البته این فقط در مورد 100 دلاری هستش. این موضوع رو یک کسی که خیلی آدم معتبری بود گفت و بقیه هم خبرش رو شنیده بودند و تایید کردن و برام جالب بود که اینجا به بقیه هم بگم تا اگر کس دیگه ای هم در این باره شنیده بگه!
این منبع موثق شما فیلم و سریال تخیلی زیاد تماشا کردهBig Grin Big Grin Big Grin احیاناً!
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
چرا هیچ کس جواب من و نمیده؟Sad
تشکر کنندگان: لاتاری
(2014-01-03 ساعت 16:05)north.winds نوشته:  چرا هیچ کس جواب من و نمیده؟Sad

دوست عزیز
ظاهرا در کالیفرنیا امتحان آیین نامه رانندگی به زبان فارسی هم انجام میشه
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: romance33 ، philter ، لاتاری ، Fariborzz ، powerb
(2014-01-03 ساعت 09:08)north.winds نوشته:  میشه ایین نامه رو فارسی امتحان داد؟و تا چند تا اشتباه اشکالی نداره؟

دوست عزیز در کالیفرنیا میشه به فارسی امتحان داد و بار اول تا 6 تا غلط مشکلی نداره و دفعات بعد 4 اشتباه و فکر کنم بار آخر دیگه نباید غلط داشته باشی.همسر من هفته پیش امتحان داد بار اول با 7 غلط رد شد و بار دوم بدون غلط قبول شدن.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، Fariborzz ، shishipapa ، powerb

موید باشین . . .
مبارک باشه. بالاخره درست شد ! فکر کنم بعد از بسته شدن پروفایل4-5 روزه برسه!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، Fariborzz ، Given ، powerb
من تو ایالت دلاور هستم یعنی فقط تو کالیفرنیا میشه فارسی امتحان داد؟
تشکر کنندگان: پرستوی مهاجر ، لاتاری ، Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-03 ساعت 09:08)north.winds نوشته:  میشه ایین نامه رو فارسی امتحان داد؟و تا چند تا اشتباه اشکالی نداره؟

البته توی کالیفرنیا میشه فارسی امتحان دادو تا 6 تا غلط دفعه اول و 3تا غلط دفعه های بعد قابل قبول میباشد بقیه ایالات ها رو نمی دونم موفق باشیذ
تشکر کنندگان: لاتاری ، Fariborzz ، shishipapa ، Ali.US ، powerb
سلام دوستان
من و همسرم گرین کارت رو گرفتیم اما چون همسرم در کانادا درس میخواند و همونجا کار پیدا کرد مجبور شدیم فقط 2 روز در امریکا باشیم و دوباره برگشتیم کانادا. می خواستم بدونم اگر هر 6 ماه بیاییم امریکا و دوباره برگردیم مشکلی پیش نمیاد یا پاس سفید بگیریم بهتره؟
یک سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم که با گرین کارت می توانیم از مزایایی در کانادا استفاده کنیم مثل خرید قسطی از فروشگاههایی که در هر دو کشور هست یا وام یا...؟
ممنون میشم راهنمایی کنید. Smile
تشکر کنندگان: لاتاری ، philter ، Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-03 ساعت 01:34)لاتاری نوشته:  سلام من حدود ده روزه که اومدم ویرجینیا دو تا سوال دارم ممنون میشوم پاسخ دهید
1- بانک کپتیال بانک و امریکن او بانک چه فرقی با هم دارند و برای باز کردن حساب کدوم مناسب تر است.

2- از کجا میشود قبله نما تهیه کرد یا راهه دیگه برای تشخیص قبله وجود دارد.

سلام
برای قبله نما از این سایت استفاده کنید
www.qiblalocator.com
سلام من در اونج کانتی هستم

اگه گسی سوالی داره میتونم تجربیات خودم رو بگم

موفق باشید
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، romance33
(2014-01-03 ساعت 18:00)romance33 نوشته:  

دوست عزیز در کالیفرنیا میشه به فارسی امتحان داد و بار اول تا 6 تا غلط مشکلی نداره و دفعات بعد 4 اشتباه و فکر کنم بار آخر دیگه نباید غلط داشته باشی.همسر من هفته پیش امتحان داد بار اول با 7 غلط رد شد و بار دوم بدون غلط قبول شدن.موفق باشید.
از کجا میشه گرفت دفترچه آیین نامه فارسی ایالت کالیفرنیا را؟
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-02 ساعت 20:47)گل نهال نوشته:  
(2014-01-02 ساعت 18:36)alirezass نوشته:  سلام به همگی

بچه ها من میخوام شنبه برم بلیط بگیرم از هواپیمایی قطر ممنون میشه هر توصیه ای دارید به من بگید چه مربوط به قبل از خرید چه مربوط به بعد از خرید
آنلاين با ملت كارت ميتونيد بخريد ، خيلي ارزونتر از آژانس ميشه
گل نهال عزیز
لطفا آدرس سایت هواپیمایی قطر را برای خرید آنلان بدید. ممنون
تا جایی که من متوجه شدم، قطر از همه ی ایرلاینهای دیگه ارزونتره.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: Fariborzz ، aghaghia ، romance33 ، daad
(2014-01-03 ساعت 23:50)ghazalak11 نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 18:00)romance33 نوشته:  

از کجا میشه گرفت دفترچه آیین نامه فارسی ایالت کالیفرنیا را؟

به نظر من انگلیسی رو حتماً بخونین سپس نمونه سوالات فارسی هست که اکثر سوال ها ار اونهاست اگه خواستین برام ایمیلتون رو بفرستین
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، daad ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان