کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-03-11 ساعت 12:47)romance33 نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 07:28)azem2014 نوشته:  دوستان سلام- میشه بگین اونایی که واسه طرح او با ما ثبت نام کردن ظاهرا در فرم یه شماره گرین کار ت رو میخواد- این کدوم شماره هس- روی کارت یه شماره هست که زیر یواس سی یس و کنار عکس نوشته و کنارشم کتگوری هس- این شماره کارتمونه یا نه - اخه پشت این کارتهام کلی شماره یا کد هس- کدوم شماره رو باید وارد کرد تشکر از راهنمایی
دوست عزیز شماره گرین کارت همونه که با A# شروع میشه.
دوست عزیز-خیلی خیلی ممنون از پاسخدهی - دوست عزیز مون amiz abdollah فکر میکنن منظور از شماره ای هس که با IOE شروع میشه
البته شماره ای رو که شما میگین با A# شروع میشه و در پشت کارت در قسمت نقره ای نوشته شده مطابق با همون شماره ای هست که روی کارت هم نوشته شده-
خوب حالا به نظرتون چیکار کنیم کدوم یکی درسته؟
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi
(2014-03-11 ساعت 17:38)azem2014 نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 12:47)romance33 نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 07:28)azem2014 نوشته:  دوستان سلام- میشه بگین اونایی که واسه طرح او با ما ثبت نام کردن ظاهرا در فرم یه شماره گرین کار ت رو میخواد- این کدوم شماره هس- روی کارت یه شماره هست که زیر یواس سی یس و کنار عکس نوشته و کنارشم کتگوری هس- این شماره کارتمونه یا نه - اخه پشت این کارتهام کلی شماره یا کد هس- کدوم شماره رو باید وارد کرد تشکر از راهنمایی
دوست عزیز شماره گرین کارت همونه که با A# شروع میشه.
دوست عزیز-خیلی خیلی ممنون از پاسخدهی - دوست عزیز مون amiz abdollah فکر میکنن منظور از شماره ای هس که با IOE شروع میشه
البته شماره ای رو که شما میگین با A# شروع میشه و در پشت کارت در قسمت نقره ای نوشته شده مطابق با همون شماره ای هست که روی کارت هم نوشته شده-
خوب حالا به نظرتون چیکار کنیم کدوم یکی درسته؟
سلام دوباره دوست خوبم زیر همون #USCIS که به همین حالتی هستش که نوشتم واستون همون شماره گرین کارت یا A نامبر شما قرار گرفته و جلوی اون هم کتگوری که توسط اون نائل به دریافت گرین کارت شدین.این شماره در ویزای آمریکای شما هم در پاسپورت شما بود و در قسمت نقره ای پشت گرین کارت وقتی اون رو هی تکون بدین مثل بچگیها که با هر آهن و فلز و آیینه ای این کار رو میکردیمBig Grin همون شماره به این صورت اومده A#012345678 . امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.به سوالتون هم دقت کنین.گفته شده شماره گرین کارت و اسم انگلیسیش هم اینه: Alien registration number
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: azem2014 ، farshad_m ، philter
(2014-03-10 ساعت 19:54)alirezass نوشته:  بچه ها من SSNاومده ولی هنوز گرین کارت ندارم میخواستم بدونم میتونم بدون گرین کارت برم کانادا (ونکوور) یا نه
بعد اگر بخوام برم سیاتل چی امکانش هست
آدرسی که گرین کارت میاد برای یکی از فامیلها هست نمیخوام عوض کنم هر وقت اومد اینا برای من پست کنن میشه؟
ممنونم میشم در اسرع وقت کمک کنید

[font=Tahoma]سلام
2 هفته قبل ما رو چون گرین کارت نداشتیم از قطار پیاده کردن با زن و 2 تا بچه
خواهشن فکر نکنید که این کار به همین راحتی ها ست و اول از اوکی بودن شرایط مطمین شوید[/font]
تشکر کنندگان: alirezass ، قصه گو ، pari pariaaa
(2014-03-11 ساعت 18:01)hassan neuro نوشته:  
(2014-03-10 ساعت 19:54)alirezass نوشته:  بچه ها من SSNاومده ولی هنوز گرین کارت ندارم میخواستم بدونم میتونم بدون گرین کارت برم کانادا (ونکوور) یا نه
آدرسی که گرین کارت میاد برای یکی از فامیلها هست نمیخوام عوض کنم هر وقت اومد اینا برای من پست کنن میشه؟

[font=Tahoma]سلام
خواهشن فکر نکنید که این کار به همین راحتی ها ست و اول از اوکی بودن شرایط مطمین شوید[/font]

سیاتل چی میتونم برم یا نه؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: farshad_m ، Mehrdadordi
سلام دوستان یه سوال داشتم من الان داشتم فرم هارو چک می کردم دیدم برای دریافت re entry permit میشه درخواست کنید که وقتی صادر شد به سفارت آمریکا در هر کشور دیگری فرستاده بشه، کسی اطلاعاتی داره که در مورد گرین کارد هم میشه این کار رو انجام داد یا نه؟؟؟؟ مثلن من وقتی وارد فرودگاه شدم فرم ها و درخواست ها رو پر کنم و یه آدرس تو اتاوا- کانادا بدم ؟؟؟؟
کیس نامبر 2014AS000006XX / اعضای کیس 1 نفر / رویت قبولی 14 May / ارسال مدارک 10 June - دریافت تائیدیه 20 june-نامه اول :10 july/ سفارت :آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-03-11 ساعت 18:17)alirezass نوشته:  

[font=Tahoma]سلام

دوست عزيز شما با داشتن ويزا پاستون كه موقع ورود تو فرودگاه هم مهر زدن بدون گرين كارت ميتونين به كانادا و مكزيك سفر كنين و اين مورد تون عجيبه ميشنوم !!
من ونكوور رفتم و هيچ مشكلي نداشتم
تشکر کنندگان: گل نهال ، قصه گو ، romance33 ، aghaghia ، farshad_m ، alirezass ، pari pariaaa
بچه ها کسی یه هتل خوب و ارزون تو سیاتل میشناس من برم اونجا برای یه مدتی خیلی ممنون میشم کمک کنید
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
دوستان دو تا سوال داشتم :

1) برای هر شهری که هستیم ،چطور باید آدرس اداره سوشیال رو پیدا کرد تو گوگل و باید به اسم همین Social Security سرچ کنیم ؟

2) برای اون 165 دلار ، من دیدم که اینجا بچه ها نوشتند که باید ثبت نام کرد میخواستم بدونم اگر از طریق جاهایی که اینکارو میکنن مثه ایمیل انجل یا تهران پرداخت هزینه رو بپردازیم ،باز هم باید بعدش دوباره ثبت نام کنیم با دیگه کارش تموم شده و بعدش ما نباید کاری انجام بدیم
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
(2014-03-12 ساعت 11:14)mechanicalengineer نوشته:  دوستان دو تا سوال داشتم :

1) برای هر شهری که هستیم ،چطور باید آدرس اداره سوشیال رو پیدا کرد تو گوگل و باید به اسم همین Social Security سرچ کنیم ؟

2) برای اون 165 دلار ، من دیدم که اینجا بچه ها نوشتند که باید ثبت نام کرد میخواستم بدونم اگر از طریق جاهایی که اینکارو میکنن مثه ایمیل انجل یا تهران پرداخت هزینه رو بپردازیم ،باز هم باید بعدش دوباره ثبت نام کنیم با دیگه کارش تموم شده و بعدش ما نباید کاری انجام بدیم

بهترين راه " تهران پرداخت" كه از گوگل سرچ كن تلفنش هست ..
بالاتر از ميدان انقلاب ادرسشه ..
ظرف ١٠ دقيقه واست پرداخت ميكنه و ٢ تا رسيد ميده كه حتما داشته باش واسه چكاب گري كارتت تو سايت مهاجرت ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: zohre02 ، pari pariaaa
(2014-03-12 ساعت 11:50)Mehrdadordi نوشته:  

ظرف ١٠ دقيقه واست پرداخت ميكنه و ٢ تا رسيد ميده كه حتما داشته باش واسه چكاب گري كارتت تو سايت مهاجرت ..
ممنون از شما باهاشون تماس گرفتم گفتش که باید ثبت نام کنی بعد بیای برای پرداخت ! میخواستم بدونم
1)تو مراحل ثبت نام و ساخت اکانت نیازی به کدی چیزی که نشون بده من پرداخت کردم نداره یعنی ؟ چجوری پس باید ثبت نام کنم بعد برم پیششون

2) بنظرتون الان اکانت بسازم با توجه به اینکه چند ماهی به رفتنم هست یا بذارم یکماه مونده بسازم و برم پرداخت کنم چون یه جایی همچین چیزی خونده بودم بهتره یکماه مونده اکانت بسازی و پول رو بریزی تا اکانتت بلاک نشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
(2014-03-12 ساعت 04:19)alirezass نوشته:  بچه ها کسی یه هتل خوب و ارزون تو سیاتل میشناس من برم اونجا برای یه مدتی خیلی ممنون میشم کمک کنید
سلام
این آدرس سایت یه مسافرخونه اقتصادیه که امیدوارم بدردتون بخوره:
http://www.marriott.com/residence-inn/travel.mi
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: alirezass ، romance33 ، aghaghia
(2014-03-11 ساعت 21:22)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 18:17)alirezass نوشته:  

[font=Tahoma]سلام

دوست عزيز شما با داشتن ويزا پاستون كه موقع ورود تو فرودگاه هم مهر زدن بدون گرين كارت ميتونين به كانادا و مكزيك سفر كنين و اين مورد تون عجيبه ميشنوم !!
من ونكوور رفتم و هيچ مشكلي نداشتم
بنده هم الان با همون وبزا و بدون گرین کارت تو تورنتو هستم.
تشکر کنندگان: romance33 ، deineath ، shadi79
(2014-03-12 ساعت 12:06)mechanicalengineer نوشته:  

ممنون از شما باهاشون تماس گرفتم گفتش که باید ثبت نام کنی بعد بیای برای پرداخت ! میخواستم بدونم
1)تو مراحل ثبت نام و ساخت اکانت نیازی به کدی چیزی که نشون بده من پرداخت کردم نداره یعنی ؟ چجوری پس باید ثبت نام کنم بعد برم پیششون

2) بنظرتون الان اکانت بسازم با توجه به اینکه چند ماهی به رفتنم هست یا بذارم یکماه مونده بسازم و برم پرداخت کنم چون یه جایی همچین چیزی خونده بودم بهتره یکماه مونده اکانت بسازی و پول رو بریزی تا اکانتت بلاک نشه
سلام -شما اگر اكانت بسازي تو سايت ظرف يكماه بايد ١٦٥ تا رو پرداخت كني ، وگرنه اكانتت مي سوزه ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

1-آیا وضعیت گرین کارت رو با شماره IOE و توی این لینک باید چک کرد ؟ https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do

2-در روزای اول بعد از ورود هیچ کدوم از دایره ها نباید آبی باشه ؟
تشکر کنندگان: teriole
(2014-03-12 ساعت 20:23)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 12:06)mechanicalengineer نوشته:  

سلام -شما اگر اكانت بسازي تو سايت ظرف يكماه بايد ١٦٥ تا رو پرداخت كني ، وگرنه اكانتت مي سوزه ..

اگر زودتر اکانت بسازیم و زودتر پول رو پرداخت کنیم ، گرین کارتمون زودتر میاد یا زمان آغاز کار از ورودمون به امریکا محاسبه میشه ؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، farshad_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان