کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
کیس ما توی سایت USCIS ، اپتیمایز شده. الان از چه طریقی میتونم پیگیری پست شدنشون را با IOE Number بکنم
ممنون
2013AS8xxx/سه نفر/مصاحبه:ابوظبی /کلیر 14 اگوست/صدور ویزا 27 آگوست Big Grin/ ورود به امریکا 13 فوریه / دریافت سوشال نامبر 21 فوریه/ دریافت گرین کارت 13 مارچ Cool
تشکر کنندگان: لاتاری ، Mehrdadordi ، philter
(2014-03-08 ساعت 02:54)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان
کیس ما توی سایت USCIS ، اپتیمایز شده. الان از چه طریقی میتونم پیگیری پست شدنشون را با IOE Number بکنم
ممنون

اگه به مرحله ارسال برسه همونجا بهتون ترکینگ نامبر میده.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: honey rahmati ، peymanp76 ، Mehrdadordi ، EKAM ، romance33 ، pv-n ، philter
(2014-03-06 ساعت 17:27)alirezass نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه ما که از ایران میایم باید مدارک تحصیلی خود رو اینجا تایید کنیم یا همونی که دانشگاه انجام میده کافی
یا اینجا هر دانشگاهی بریم خودشون کاراش رو میکنن

جز مدرک ترجمه شده باید ریز نمرات رو گرید بندی کنی از A تا F یا اینکه 1 تا 5 . خود کالج یا دانشگاه میگه کجا ببرید مثله اینکه. جی ار ای و ای الس و اینا هم مثله اینکه ماله مارو قبول ندارن دانشگاه با دانشگاه فرق داره البته .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: romance33 ، lighter ، alirezass ، philter
بچه های لوس آنجلس اگه در ناحیه ولی کسی با یک آقا می خواد هم خونه بشه و یک آپارتمان share کنن با هم اطلاع بده به من پیام بده تا شماره تلفن اون آقا رو بهتون بدهم از بچه های لاتاری هست ولی جزو مهاجرسرا نیست
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: romance33 ، shadi79 ، ابی هانی ، philter
سلام به همه زحمت کشان وقتشه خدا قوت بهشون بگیم
من دو هفته پیش اومدم بعد ادرس گرین کارتم یه ایالات دیگه بود به توصیه یکی از دوستان ادرسم رو تو سایت usps عوض کردم حالا نمیدونم تو سایت uscis چطور باید عوض کنم و اینکه اگه تو این سایت عوض کردم دیگه مشکلی ندارم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
(2014-03-09 ساعت 03:56)ali heydari نوشته:  سلام به همه زحمت کشان وقتشه خدا قوت بهشون بگیم
من دو هفته پیش اومدم بعد ادرس گرین کارتم یه ایالات دیگه بود به توصیه یکی از دوستان ادرسم رو تو سایت usps عوض کردم حالا نمیدونم تو سایت uscis چطور باید عوض کنم و اینکه اگه تو این سایت عوض کردم دیگه مشکلی ندارم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

والا توصیه این دوستتون و دوستمون نمی دونم رو چه حسابی بوده.البته بد نیستا.
اما عجالتا آدرس خودتون رو با تلفن هم در uscis عوض کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shatsi ، Mehrdadordi ، ابی هانی ، philter
(2014-03-09 ساعت 03:56)ali heydari نوشته:  سلام به همه زحمت کشان وقتشه خدا قوت بهشون بگیم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام ، شما اگر تغيير ادرس دادي ، از فرودگاه اعلام ميكني و بعد تو uscis
ميري تو قسمت change address online ادرس قديم و جديد رو وارد ميكني
با زيپ كد كه خيلي مهمه Smile
يه تاييديه هم واست ميادش كه اون يا دداشت كن حتما"..
خودشون تو سايت واست پيغام ميذارن فقط زمان ميبره
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: shatsi ، pv-n ، philter
سلام عزیزان
می خواستم بگم اگه کسی تو آمریکا دلش خواست غذای حلال بخوره می تونه به سایت http://www.zabihah.com مراجعه کنه تمام رستوران ها و قصابی های با گوشت حلال و معرفی می کنه.
ویزا: 14 2013‎ AUG* ورود: هیوستن JAN 2014 *‏ گرین: 7 March, کار: ؟

بگو : هرگز جز انچه خدا برای ما خواسته به ما نخواهد رسید. اوست مولای ما، و البته اهل ایمان در هرحال باید بر خدا توکل کنند. سوره توبه ایه 51

تشکر کنندگان: pv-n ، Zero Tree ، mechanicalengineer ، romance33 ، philter
سلام
بچه ها تاپیک سیاتل برای پیدا کردن خونه خوب تو محله خوب کجاست
میشه لینکش رو برام بذارید ممنون میشم
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
(2014-03-10 ساعت 16:57)alirezass نوشته:  سلام
سلام
من یه مسافرخونه سراغ دارم که لینکش اینه:
http://www.marriott.com/residence-inn/travel.mi
گفتم شاید در مواقع ضروری بدردتون بخوره
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: alirezass ، Mehrdadordi ، philter ، demon_da
بچه ها من SSNاومده ولی هنوز گرین کارت ندارم میخواستم بدونم میتونم بدون گرین کارت برم کانادا (ونکوور) یا نه
بعد اگر بخوام برم سیاتل چی امکانش هست
آدرسی که گرین کارت میاد برای یکی از فامیلها هست نمیخوام عوض کنم هر وقت اومد اینا برای من پست کنن میشه؟
ممنونم میشم در اسرع وقت کمک کنید
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: abbas41 ، ffrfar ، Mehrdadordi ، philter
(2014-03-10 ساعت 16:57)alirezass نوشته:  سلام

سلامSmile حومه شهر مثلا kenmore يا belvieue
تو شهر گرونه downtown مثلا pine st يا pike st
Capital hill هم كه بالا شهرشونه Smile
Finito Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-03-10 ساعت 19:54)alirezass نوشته:  بچه ها من SSNاومده ولی هنوز گرین کارت ندارم میخواستم بدونم میتونم بدون گرین کارت برم کانادا (ونکوور) یا نه
بعد اگر بخوام برم سیاتل چی امکانش هست
آدرسی که گرین کارت میاد برای یکی از فامیلها هست نمیخوام عوض کنم هر وقت اومد اینا برای من پست کنن میشه؟
ممنونم میشم در اسرع وقت کمک کنید

بله من رفتم ونكوور بدون گرين با همين مهر تو ويزا مشكلي نيست
بهتره كه ادرس و عوض نكني واسه گرين كه عين من معطل نشي ..هر جا دوس داري برو بذار كارتت به ادرس أولت بياد
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، Ehsan1358 ، azem2014 ، philter
دوستان سلام- میشه بگین اونایی که واسه طرح او با ما ثبت نام کردن ظاهرا در فرم یه شماره گرین کار ت رو میخواد- این کدوم شماره هس- روی کارت یه شماره هست که زیر یواس سی یس و کنار عکس نوشته و کنارشم کتگوری هس- این شماره کارتمونه یا نه - اخه پشت این کارتهام کلی شماره یا کد هس- کدوم شماره رو باید وارد کرد تشکر از راهنمایی
تشکر کنندگان:
(2014-03-11 ساعت 07:28)azem2014 نوشته:  دوستان سلام- میشه بگین اونایی که واسه طرح او با ما ثبت نام کردن ظاهرا در فرم یه شماره گرین کار ت رو میخواد- این کدوم شماره هس- روی کارت یه شماره هست که زیر یواس سی یس و کنار عکس نوشته و کنارشم کتگوری هس- این شماره کارتمونه یا نه - اخه پشت این کارتهام کلی شماره یا کد هس- کدوم شماره رو باید وارد کرد تشکر از راهنمایی
دوست عزیز شماره گرین کارت همونه که با A# شروع میشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: philter ، Mehrdadordi ، پدی ، Ehsan1358 ، azem2014 ، farshad_m ، yaszamansani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان