کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-09-18 ساعت 10:41)honestly2002 نوشته:  [
شما می تونین از بانک کشاورزی یا پارسیان یه گواهی موجودی بگیرین (نیازی به ترجمه هم نداره) و با خودتون ببرین
با آرزوی موفقیت برای همگی
با سلام دوست عزیز
میشه لطفا توضیح بدین چرا این دو بانک نیازی به ترجمه ندارند . ممنون میشم . پیروز باشید
[/quote]

تا جاییکه من اطلاع دارم فقط این دو بانک گواهی رو به زبان انگلیسی میدن که دیگه نیازی به ترجمه نیست.
ورود به آمریکا : 31 اکتبر 2012 ساعت 4:10 به وقت محلی
فردوسی بزرگ :"به نیکی گرای و میازار کس - ره رستگاری همین است و بس"
پسرایرونی : "عجب دنیایی داریم!"
تشکر کنندگان: honestly2002 ، saljoogh ، Ali DV-2013
(2012-09-18 ساعت 10:45)پسرایرونی نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 10:41)honestly2002 نوشته:  [
شما می تونین از بانک کشاورزی یا پارسیان یه گواهی موجودی بگیرین (نیازی به ترجمه هم نداره) و با خودتون ببرین
با آرزوی موفقیت برای همگی

تا جاییکه من اطلاع دارم فقط این دو بانک گواهی رو به زبان انگلیسی میدن که دیگه نیازی به ترجمه نیست.

بانک های دیگه هم هستند
با اطمینان می تونم به بانک سامان و بانک پاسارگاد هم اشاره کنم که به هرشعبه ای مراجعه کنید در کمتر از 15 دقیقه و به زبان انگلیسی برای شما گواهی صادر می کنند
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، achi686 ، armin1 ، goody
[

بانک های دیگه هم هستند
با اطمینان می تونم به بانک سامان و بانک پاسارگاد هم اشاره کنم که به هرشعبه ای مراجعه کنید در کمتر از 15 دقیقه و به زبان انگلیسی برای شما گواهی صادر می کنند
[/quote]

afsعزیز
من به بانک رفاه مراجعه کردم .گفتن تمامی بانکها درخواست موجودی به زبان انگلیسی را میفرستن تهران ( اهواز هستم ) . من بانک سامان حساب دارم ولی میخوام ببینم میشه همونجور که گفتین در عرض 15 دقیقه این گواهی رو گرفت ؟ ممنون از راهنماییتون .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 15:49)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 14:11)پروا نوشته:  ممنون از پاسختون، من اين سوال رو پرسيدم چون تو فروم ٢٠١٢ و همين فروم خيلي از وكالت بلاعزل صحبت ميشه و من دقيقا متوجه منظورشون نميشدم كه از چه چيزي وبا چه شرايطي وكالت بلاعزل بايد تهيه بشه
. پس با اين شرايط گرفتن وكالت بالا عزل خيلي معنا نداره ه.

ببنید من اینارو گفتم که بگم خیلی روش حساب نکنید و به سمت انتقال سند به نام خودتون برید ... ولی اگه این کارو (انتقال سند) نمیخواید بکنید همین وکالت بلاعزلو ببرید که از هیچی خیلی بهتره...

یه مثال میزنم که منظورمو بهتر بتونم انتقال بدم :
(حالت اول : 10 میلیون تومن گواهی موجودی و همچنین بردن یه وکالت بلاعزل یه ملک 200 میلیونی به نظر من ریسک خیلی بزرگیه و احتمال خیلی زیاد نقص مدرک میخورید
حالت دوم : 10 میلیون تومن گواهی موجودی و یک سند به نام خودتون و به ارزش 200 میلیون ریسک کار خیلی کمتر از حالت اول میشه
حالت سوم : 18500 دلار گواهی موجودی
حالت چهارم : 18500 دلار گواهی موجودی و وکالت بلاعزل ملک 200 میلیونی
حالت پنجم : 18500 دلار گواهی موجودی و یک سند به نام خودتون به ارزش 200 میلیون )

از حالت 1 به 5 به ترتیب ریسک کار کم میشه... حالت 1 نقص مدرک خوردن به احتمال 99% ..... حالت پنج OK شدن کار به احتمال 99%.
ارزش ملک را کی تعیین میکنه
ایا باید ارزیابی بشه
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 23:30)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 22:30)مانترا نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 19:41)Ali DV-2013 نوشته:  سفرنامه گواهی تمکن مالی! Big Grin

دوستان با وجود این که زمان مصاحبه هنوز نیومده و تکلیفمون هنوز روشن نیست Sad اما برای بی ارزش تر نشدن پول توی بانک و از طرفی دیگه در سفرنامه های 2012 دیدم که بعضا 3 ماه از تاریخ گواهی موجودی گذشته بود ولی آفیسر اشکالی نگرفته بود ، امروز از بانک پاسارگاد گواهی موجودی گرفتم.
نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره. طبق تجربه دوستان 2012 گردش حساب نگرفتم و فقط تاريخ افتتاح حساب ، موجودي و برابري با دلار.از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)
از اونجایی که نامه با جمله To Whom It May Concern شروع میشه و خطاب به سفارت نیست مهم نیست توی فرم درخواست بگید برای کجا میخواید مثلا سفارت کانادا ، سوییس یا غیره. Smile

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

دوستان با وجود این که زمان مصاحبه هنوز نیومده و تکلیفمون هنوز روشن نیست Sad اما برای بی ارزش تر نشدن پول توی بانک و از طرفی دیگه در سفرنامه های 2012 دیدم که بعضا 3 ماه از تاریخ گواهی موجودی گذشته بود ولی آفیسر اشکالی نگرفته بود ، امروز از بانک پاسارگاد گواهی موجودی گرفتم.
نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره.
از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)
از اونجایی که نامه با جمله To Whom It May Concern شروع میشه و خطاب به سفارت نیست مهم نیست توی فرم درخواست بگید برای کجا میخواید مثلا سفارت کانادا ، سوییس یا غیره. Smile

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن واستون دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

نرخ دلار در گواهی موجودی رو 1226 تومن زدن و من هم زودتر رفتم تا یه وقت اگر دلار تک نرخی شد مشکلی نباشه ؛ هر چند آفیسرها قطعا میدونن که قیمت دلار در ایران چقدر هست به همین دلیل با قمیت میانگین 2500 تومن برای خودم محاسبه کردم و 18000 دلار برای یک نفر (مجرد هستم) موجودی داشتم که میشه 45 میلیون تومن تا اگر نرخ آزاد مد نظرشون بود مشکلی نباشه و اگر نرخ دولتی مد نظرشون بود که بهتر. البته برای جور کردن این مقدار پول اذیت شدم Sad

با سلام
طبق نظر علی آقا ما هم رفتیم امروز تملک مالی رو گرفتیم البته فکر کنم با این کیس نامبر زود باشه ولی حالا گرفتیم چون پول رو باید میدادم برای یه کاری من از بانک اقتصاد نوین گرفتم به انگلیسی و به نرخ دلار دولتی و گفتند فردا حاضر فقط من یه سوال دارم این تملک مالی را ما هر چندتا و هر زمانی که بخواهیم به ما میدند محدودیت نداره؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، مانترا
(2012-09-18 ساعت 12:33)honestly2002 نوشته:  afsعزیز
من به بانک رفاه مراجعه کردم .گفتن تمامی بانکها درخواست موجودی به زبان انگلیسی را میفرستن تهران ( اهواز هستم ) . من بانک سامان حساب دارم ولی میخوام ببینم میشه همونجور که گفتین در عرض 15 دقیقه این گواهی رو گرفت ؟ ممنون از راهنماییتون .

من آخرین بار پارسال دو مورد تمکن مالی از بانک سامان گرفتم توی کمتر از 1 هفته. یکی خود تهران یکی اصفهان. روال کاری هردو هم مثل هم بود 15 دقیقه هم بیشتر طول نکشید.

علی هم گفت که از بانک پاسارگاد به همین شکل گرفته
به نظرم که می شه، محدودیتی هم نداره چون مجانی نیست بانک بدش نماید شما مرتب ازش این درخواست رو بکنی.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، honestly2002 ، مانترا ، ehsan_ati
(2012-09-18 ساعت 13:53)alirezass نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 23:30)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 22:30)مانترا نوشته:  

نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره. طبق تجربه دوستان 2012 گردش حساب نگرفتم و فقط تاريخ افتتاح حساب ، موجودي و برابري با دلار.از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

نیاز به رفتن به ساختمان مرکزی و یا حتی ارسال مدارک شما از طرف بانک به شعبه مرکزی جهت تایید نیست. همونجا توی هر شعبه ای در کمتر از 5 دقیقه صادر میشه و بهتون داده میشه ، یک برگه A4 هست ، هالوگرام هم داره و کلا انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره.
از اونجاییکه نسخه اول 6200 تومن و نسخه های بعدی 500 تومن هست پیشنهاد میکنم دو نسخه بگیرید که کلا 6700 تومن هزینه اش هست و خوبیش اینه که برای سفارت هم یک نسخه اصل می فرستید و برای خودتون هم یک نسخه اصل نگه میدارید و همراه خودتون برای مصاحبه می برید. (البته ارسال کپی برای سفارت هم مشکلی نداره)

سلام دوست عزیز! میشه بگین دلاری که واستون تو اون نامه زدن واستون دلار به نرخ دولتی بود یا آزاد؟واسه 2 نفر شما چه موجودی گرفتین؟ والا هر لینک یه چیز میگه، یکی میگه 18000، یه جا 17000! یه جا نرخ ارز دولتی، یه جا هم آزاد...والا موندیم ما حیرون!

نرخ دلار در گواهی موجودی رو 1226 تومن زدن و من هم زودتر رفتم تا یه وقت اگر دلار تک نرخی شد مشکلی نباشه ؛ هر چند آفیسرها قطعا میدونن که قیمت دلار در ایران چقدر هست به همین دلیل با قمیت میانگین 2500 تومن برای خودم محاسبه کردم و 18000 دلار برای یک نفر (مجرد هستم) موجودی داشتم که میشه 45 میلیون تومن تا اگر نرخ آزاد مد نظرشون بود مشکلی نباشه و اگر نرخ دولتی مد نظرشون بود که بهتر. البته برای جور کردن این مقدار پول اذیت شدم Sad

با سلام
طبق نظر علی آقا ما هم رفتیم امروز تملک مالی رو گرفتیم البته فکر کنم با این کیس نامبر زود باشه ولی حالا گرفتیم چون پول رو باید میدادم برای یه کاری من از بانک اقتصاد نوین گرفتم به انگلیسی و به نرخ دلار دولتی و گفتند فردا حاضر فقط من یه سوال دارم این تملک مالی را ما هر چندتا و هر زمانی که بخواهیم به ما میدند محدودیت نداره؟

علیرضای عزیز محدودیتی نداره. همونجور که افشین جان میگه چون پول میگیرن و انجام میدن به نفعشون هم هست. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، achi686 ، مانترا ، goody
(2012-09-12 ساعت 08:34)amir0_0amir نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 04:17)zaza2z نوشته:  الان که دلار آزاد شده 2600-700 ، باز هم ما باید دارایی رو با 1226 تومن دولتی حساب کنیم ؟

و اینکه دوستان مطلع اند صد در صد که برای یک نفر 18000 دلار کافیه ؟ کمتر یا بیشتر نیست ؟

(خدا بخیر بگذرونه وقتی قیمت دلار دولتی بره بالا ! )
در این لینک خط فقر آمریکا در سال 2012 مشخص شده.که بالاترین آمار مربوط به ایالت Alaska میباشد.دقت کنید که سفارت میگه حداقل موجودی باید برابر آمار مربوطه باشد.پس موجودی خود را معقولانه تا جای ممکن افزایش بدید.درباره محاسبه به نرخ دولتی یا آزاد اینو در نظر بگیرن که خود بانک موجودی شما رو بر مبنای ارز دولتی تبدیل میکنه.
دوست عزیز در اون لینکی که اشاره فرمودین (تا اونجایی که بنده متوجه شدم)برای یک نفر در آلاسکا که بالاترین بود 13970 دلار بود ؛ اگر اشتباه میگم بفرمایید تا متوجه بشم.
http://aspe.hhs.gov/poverty/12poverty.shtml
تشکر کنندگان: zavosh
درود بر همه دوستان گرانقدر

سوالي دارم، اساتيد محبت كنند و بنده رو راهنمايي كنند، من با نداشتن اسپانسر، 120 ميليون تومان تمكن مالي براي خودم، همسرم و فرزندم تهيه كردم، 160 ميليون گردش حساب يك ساله و 70 ميليون مانده موجودي حساب خودم، همسرم 70 ميليون گردش حساب يك ساله و 50 ميليون مانده موجودي حساب ايشون رو از بانك تهيه كردم و به غير از 120 ميليون تومان موجودي خودم و همسرم، سند منزل مادرم و وكالت فروش بلاعزل اون، همينطور اجاره نامه منزلم به ارزش 25 ميليون تومان و سند اتوموبيل رو به عنوان تمكن مالي به سفارت انكارا ميخوام ارائه بدم.
سوالم اينه: آيا اين مقدار تمكن مالي براي افسر كفايت ميكنه و دوم اينكه آيا اين مبالغ بانكي رو بر حسب دلار 1226 تومني افسر محاسبه و در نظر ميگيره يا دلار آزاد حدود 2500 تومني رو محاسبه ميكنه و به عنوان تمكن مالي ما در نظر ميگيره؟‌
از راهنمايي دوستان گرامي صميمانه سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان:
(2012-09-19 ساعت 15:36)peyman1355 نوشته:  درود بر همه دوستان گرانقدر

سوالي دارم، اساتيد محبت كنند و بنده رو راهنمايي كنند، من با نداشتن اسپانسر، 120 ميليون تومان تمكن مالي براي خودم، همسرم و فرزندم تهيه كردم، 160 ميليون گردش حساب يك ساله و 70 ميليون مانده موجودي حساب خودم، همسرم 70 ميليون گردش حساب يك ساله و 50 ميليون مانده موجودي حساب ايشون رو از بانك تهيه كردم و به غير از 120 ميليون تومان موجودي خودم و همسرم، سند منزل مادرم و وكالت فروش بلاعزل اون، همينطور اجاره نامه منزلم به ارزش 25 ميليون تومان و سند اتوموبيل رو به عنوان تمكن مالي به سفارت انكارا ميخوام ارائه بدم.
سوالم اينه: آيا اين مقدار تمكن مالي براي افسر كفايت ميكنه و دوم اينكه آيا اين مبالغ بانكي رو بر حسب دلار 1226 تومني افسر محاسبه و در نظر ميگيره يا دلار آزاد حدود 2500 تومني رو محاسبه ميكنه و به عنوان تمكن مالي ما در نظر ميگيره؟‌

به نظر من کافیه تازه زیادم هست... گویا بر حسب دلار آزاد حساب میکنه چون میدونه به منو شما دلار دولتی نمیدن
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان:

سلام
دوست عزيز اين مقدار كافي و حتي بيشتر از كافي هست Wink پس نگران نباش
فعلا هم كه دلار تك نرخي نشده به قيمت دولتي 1226 تومن محاسبه ميشه ولي حتي اگر آزاد محاسبه بشه مشكلي نخواهيد داشت چون سند هم داريد. توصيه دوستان سال قبل به گرفتن گواهي موجودي هست نه گردش چون مبالغ بالاي نقل و انتقال خصوصا اگر اين اواخر انجام شده باشند قابل سوال و بررسي براي آفيسر هست. اگر انتقالهاي درشت توش هست از الان جوابي تو ذهنت باشه كه مثلا "طلا فروختم" يا "دلار داشتم نقد كردم" يا غيره.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان:

دوست عزیز تمکن مالی بر اساس میزان خط فقر هر سال در امریکا تعیین میشه که برای 2012 برای هر نفر حدود 19000$ حداقل بوده حالا شما میتوانید برای اطمینان با ارز ازاد حساب کرده مقداری نیز اضافه در نظر بگیرید پس خواهید دید به احتمال خیلی زیاد کافیست . اما نکته مهم گردش حساب بالای شما و همسرتان است که میتواند سوال برانگیز شود. اگر این گردش به کار شما و همسرتان مربوط باشد قابل توجیه و در غیر این صورت برای افیسر سوال بر انگیز است. به طور مثال اگر خانمی خانه دار یا حتی کارمند باشد این عدد برای گردش مالی بیش از اندازه است بخصوص اگر در کل سال این گردش ادامه داشته باشد(زیرا ورود و خروج مبالغ سنگین یک یا دو بار در کل سال قابل توجیه است ) همینطور این مسئله برای شما هم صدق می کند . پس پیشنهاد میشود در ارسال مدارک نامه بانک حاوی فقط مانده حساب را ارسال و در صورت امکان نامه دیگری حاوی گردش را با خود هنگام مصاحبه ببرید تا در صورت نیاز ان را ارائه کنید. جهت اطلاع نامه تمکن من و همسرم فقط دارای مانده بود مورد قبول واقع شد سوالی هم در این مورد از ما نشد.
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: saljoogh ، afs ، achi686 ، ehsan_ati
سلام به همه دوستان عزیز
آیا همه گواهی هایی (تمکن مالی ) که می بریم باید در یک تاریخ باشه؟ مثلا اگر در چند بانک حساب داشته باشیم ، امکان داره که تاریخ گواهی ها با هم دیگه اختلاف داشته باشه ؟ ( اختلاف چند روز یا هفته باشه ) .
ممنون از راهنماییتون
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 09:42)honestly2002 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
آیا همه گواهی هایی (تمکن مالی ) که می بریم باید در یک تاریخ باشه؟ مثلا اگر در چند بانک حساب داشته باشیم ، امکان داره که تاریخ گواهی ها با هم دیگه اختلاف داشته باشه ؟ ( اختلاف چند روز یا هفته باشه ) .
ممنون از راهنماییتون
در پست های قبلی به کرات به اینن سوالتون پاسخ داده شده بود
به نظر من اصلا این کار رو نکنید
اول اینکه داشتن چندین حساب یکمی گیج کننده است برای اونها
دوم اینکه اگه هر کردوم ی تاریخ جدایی باشه براشون این شک رو بوجود میاد که موجودیتون کافی نیست و فقط از این بانک به اون بانک کردید
همه رو در یک حساب بریزید و راحت
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: honestly2002 ، mhz_ir ، Ali DV-2013 ، مانترا ، mirzamemar ، kavirr
باسلام
من در حال حاضر یه سند به نام هست و میخوام بدم ترجمه.
حالا این سوال رو دارم من باید اصل سند فارسی رو با خودم به سفارت آنکارا ببریم؟ چون میخواستم روش یه وام بگیرم که خیلی خوبه و پولش بزارم تو حسابم و سند به دست بانک میفته .
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم میرسی.
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: ramin_red

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان