کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام به همه دوستان، من سفرنامه ام رو نوشتم، البته هنوز تکمیل نشده، 1 توضیحی برای اسپانسر بدم:
من 60 میلیون تو حسابم برای تمکن نشون دادم و اسپانسر نداشتم و مشکلی هم اصلا نبود!
اما 1 دختری رو بیرون سفارت دیدم که20 میلیون داشت و بهش گفته بودن مانده اش کافی نیست وازش اسپانسر خواستن، به نظر من اگه میخواین دردسر اسپانسر گرف رو نداشته باشین از کسی پول قرض کنین و نهایتاً 2 روز بعد بهش پس میدین و تمکن رو هم راحت میگیرین.

در ضمن من تمکنم رو 1ماه و 3روز قبل گرفته بودم، فکر نمیکنم انقدر مهم باشه که حتما 1ماه قبل بگیریSmile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-12-10 ساعت 18:26)r_ent نوشته:  سلام به همه دوستان، من سفرنامه ام رو نوشتم، البته هنوز تکمیل نشده، 1 توضیحی برای اسپانسر بدم:
من 60 میلیون تو حسابم برای تمکن نشون دادم و اسپانسر نداشتم و مشکلی هم اصلا نبود!
اما 1 دختری رو بیرون سفارت دیدم که20 میلیون داشت و بهش گفته بودن مانده اش کافی نیست وازش اسپانسر خواستن، به نظر من اگه میخواین دردسر اسپانسر گرف رو نداشته باشین از کسی پول قرض کنین و نهایتاً 2 روز بعد بهش پس میدین و تمکن رو هم راحت میگیرین.

در ضمن من تمکنم رو 1ماه و 3روز قبل گرفته بودم، فکر نمیکنم انقدر مهم باشه که حتما 1ماه قبل بگیریSmile

باسلام
سفرنامه شما کجاست؟لینکش
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: sam_sabz ، bmojtaba ، r_ent
(2012-12-10 ساعت 18:05)moon_rose نوشته:  سلام دوستان عزیز. یکی از اقوامم که می خواد مبلغ قابل توجهی به من پول قرض بده هفته دیگه میره خارج از کشور. آیا من می تونم یکماه و 13 روز زودتر تمکن بگیرم؟ کسانی بودن که تاریخ تمکنشون بیشتر از یکماه باشه و ومشکلی پیش نیومده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

بعید میدونم مشکلی داشته باشه. حالا که فرصتش پیش اومده به نظرم نامه تمکن مالی رو بگیری خوبه. تو سفرنامه های سالهای قبل خونده بودم که نامه بعضی از دوستان بیش از یک ماه بوده.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: bmojtaba ، r_ent ، moon_rose ، mdna ، امیر مهاجر ، ابی هانی
(2012-12-10 ساعت 18:05)moon_rose نوشته:  سلام دوستان عزیز. یکی از اقوامم که می خواد مبلغ قابل توجهی به من پول قرض بده هفته دیگه میره خارج از کشور. آیا من می تونم یکماه و 13 روز زودتر تمکن بگیرم؟ کسانی بودن که تاریخ تمکنشون بیشتر از یکماه باشه و ومشکلی پیش نیومده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

سلام

دوست عزیز بگیر بعید می دونم در حد صفر که بخوان بهت گیر بدن منم خودم نزدیک 45 روز قبل گرفتم هنوزم تایم مصاحبم نرسیده ولی تا حالا نخوندم ونشنیدم تو سفرنامه چه پارسال چه امسال که به کسی بگن چرا زود نامه تمکن گرفتی در ضمن شما خیلی راحت می تونی بگی تاریخ اینرویو رو داده بودین من بعدش رفتم پولا رو جمع کردم ریختم تو حسابم تمکن گرفتم...Wink
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: r_ent ، bardia9 ، moon_rose ، mk_2002ir ، mdna ، امیر مهاجر ، ابی هانی
(2012-12-10 ساعت 20:26)alirezass نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 18:26)r_ent نوشته:  سلام به همه دوستان، من سفرنامه ام رو نوشتم، البته هنوز تکمیل نشده، 1 توضیحی برای اسپانسر بدم:

باسلام
سفرنامه شما کجاست؟لینکش

اینم لینکش:
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid245514
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: bardia9 ، bmojtaba ، Ehsan1358 ، ابی هانی ، sadeghi897 ، HAZARA
(2012-12-11 ساعت 19:18)brotherhood نوشته:  سلام دوستان چطوری و از کجا میشه نامه تمکن مالی گرفت ؟
ایا کسی هست که حاضر بشه اسپانسر بشه ؟
ایا اگر هر دو را داشته باشیم مشکلی پیش میاد ؟
------
من 18 سالم هست

دوست عزیز اگه این تاپیک و تاپیک اسپانسر رو از اول بخونید سوالات شما پاسخ داده میشه.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: bardia9 ، enchantress_boy ، امیر مهاجر ، pr.kia ، HAZARA
(2012-12-11 ساعت 19:18)brotherhood نوشته:  سلام دوستان چطوری و از کجا میشه نامه تمکن مالی گرفت ؟
------
من 18 سالم هست

۱. نامه تمکن مالی رو باید از بانک بگیری.
۲. باید کسی‌ توی آمریکا باشه که حاضر بشه اسپانسر بشه، مثلا از فامیل یا آشنا
۳. نه مشکلی‌ پیش نمیاد، ولی‌ معمولا در صورت نداشتن اسپانسر از تمکن مالی استفاده می‌کنن
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: ASALI ، enchantress_boy ، achi686 ، امیر مهاجر ، ابی هانی ، HAZARA
دوستان عزیز
من برای تمکن مالی حدودا 60 تومن تو حسابم داشتم که اول صبح از بانک نامه موجودی خودمو گرفتم و بعد توی یه شعبه دیگه 50 تومنشو ریختم به حساب خانمم و در شعبه دیگری یه نامه موجودی هم برای همسرم گرفتم.کلا اینکار صبح تا ظهر طول کشید. برای اطمینان سند خونمم رو هم دادم ترجمه و همرام داشتم ولی روز مصاحبه افیسر فقط همین دوتا نامه رو گرفت و گفت کافیه و منم سند خونرو ارائه ندادم. ضمنا ما سه نفریم. اینو گفتم تا دوستانی که موجودیشون کمه میتونن اینجوری دوتا نامه بگیرند البته شعبه ها سلیقه ای عمل میکنند اگه یه کم تلاش کنید حتما به نتیجه میرسید.
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: mk_2002ir ، sam_sabz ، Ehsan1358 ، moon_rose ، pr.kia ، HAZARA ، imojen
(2012-12-14 ساعت 21:33)Saiban نوشته:  دوستان عزیز
من برای تمکن مالی حدودا 60 تومن تو حسابم داشتم که اول صبح از بانک نامه موجودی خودمو گرفتم و بعد توی یه شعبه دیگه 50 تومنشو ریختم به حساب خانمم و در شعبه دیگری یه نامه موجودی هم برای همسرم گرفتم.کلا اینکار صبح تا ظهر طول کشید. برای اطمینان سند خونمم رو هم دادم ترجمه و همرام داشتم ولی روز مصاحبه افیسر فقط همین دوتا نامه رو گرفت و گفت کافیه و منم سند خونرو ارائه ندادم. ضمنا ما سه نفریم. اینو گفتم تا دوستانی که موجودیشون کمه میتونن اینجوری دوتا نامه بگیرند البته شعبه ها سلیقه ای عمل میکنند اگه یه کم تلاش کنید حتما به نتیجه میرسید.

ُSaiban عزیز آیا لازمه که پول ۱روز تو حساب بمونه یا همون وقتی‌ که میریزی به حساب می‌تونی گواهی تمکن رو بگیری؟
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان: sam_sabz ، Saiban ، Ehsan1358 ، pr.kia ، HAZARA
[/quote]
آیا لازمه که پول ۱روز تو حساب بمونه یا همون وقتی‌ که میریزی به حساب می‌تونی گواهی تمکن رو بگیری؟
[/quote]

دوست عزیز بستگی به بانک داره. بانک پاسارگاد رشت به من گفت صبح تا ظهر بهت نامه تمکن می دم ولی پارسیان تهران گفت از روز قبل باید پول تو حساب بزاری. چون حساب پاسارگادم مال 2 ماه پیشه ترجیح می دم برم تهران از پارسیان بگیرم .رشت هم شعبه ارزی ریالی نداره و نزدیک یک هفته پول باید تو حساب بمونه.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: bardia9 ، mk_2002ir ، hadiseh.t ، pr.kia ، HAZARA

من حدودا 40 روز قبل از مصاحبه گرفتم و مشکلی پیش نیومد.
تشکر کنندگان: el333 ، moon_rose ، afs ، امیر مهاجر ، pr.kia ، enchantress_boy ، HAZARA
(2012-12-15 ساعت 00:01)mk_2002ir نوشته:  

ُSaiban عزیز آیا لازمه که پول ۱روز تو حساب بمونه یا همون وقتی‌ که میریزی به حساب می‌تونی گواهی تمکن رو بگیری؟

دوست عزیز شعبات سلیقه ای عمل میکنند . بعضی شعبه ها اینطور میگن ولی شما چندتا شعبه رو امتهان کنید . همونطور که گفتم من از یه شعبه پول رو منتقل کردم و 10 دقیقه دیگه توی شعبه ی دیگه ای درخواست نامه کردم که بهم دادند و به اینکه پول تازه واریز شده گیر ندادن.
البته امیدوارم این به گوش بانکی های عزیز نرسه تا مشکلی برای دوستان بعدی ایجاد نشه.آمین.
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: mk_2002ir ، bardia9 ، moon_rose ، pr.kia ، HAZARA ، imojen
(2012-12-15 ساعت 21:50)Saiban نوشته:  
(2012-12-15 ساعت 00:01)mk_2002ir نوشته:  

دوست عزیز شعبات سلیقه ای عمل میکنند . بعضی شعبه ها اینطور میگن ولی شما چندتا شعبه رو امتهان کنید . همونطور که گفتم من از یه شعبه پول رو منتقل کردم و 10 دقیقه دیگه توی شعبه ی دیگه ای درخواست نامه کردم که بهم دادند و به اینکه پول تازه واریز شده گیر ندادن.
البته امیدوارم این به گوش بانکی های عزیز نرسه تا مشکلی برای دوستان بعدی ایجاد نشه.آمین.

دوست عزیز بعضی از بانکها مثل پاسارگاد همون لحظه نامه تمکن مالی رو به شما میدن و شما بعدش میتونید اینکارو بکنید اما بعضی بانکها مثل صادرات برای گواهی تمکن باید به دفتر مرکزیشون تو برج سپهر مراجعه کنید که اینکار یک روز زمان میبره و وقت شما رو کیگیره.به همین خاطر بهتره که اول سوال کنید گرفتن تمکن چقدر زمان میبره.چون بعد از گرفتن نامه مشکلی برای خروج پول پیش نمیاد

(2012-12-11 ساعت 23:55)moon_rose نوشته:  
------
من 18 سالم هست

دوست عزیز اگه این تاپیک و تاپیک اسپانسر رو از اول بخونید سوالات شما پاسخ داده میشه.

دوست عزیز اگه میتونید از کسی پول قرض کنید و اینجا تمکن مالی بگیرین بهتره چون اگه اسپانسر معرفی کنید در آمریکا بعضی از امتیازت رو به جهت داشتن اسپانسر از دست خواهید داد .بالاخص برای کسی مثل شما که سنتون برای ادامه تحصیل مناسبه و احیانا قصد اینکارو هم دارین.موفق باشین
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: saeid-ss ، storagemeter ، pr.kia ، Nightsky007 ، 3rip ، sadeghi897 ، Soap McTavish ، HAZARA ، imojen
سلام
دوست عزیز میشه بفرمایید این امتیازات چه امتیازاتی هست؟ با تشکر
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: HAZARA
سلام به همه دوستان عزيز!
من راجع به نامه تمكن مالي اين سوال ها رو دارم:
1. براي دو نفر (زن و شوهر) حداقل چه مقدار پول كافيه؟! مثلاً 60 ميليون كافيه؟! كمتر يا بيشتر؟!
2. بانك تو نامه تمكن مالي آيا ميزان پول رو به ريال اعلام مي كنه يا دلار؟ اگر دلار اعلام مي كنه با چه نرخي؟!
پيشاپيش مرسي از كمكتون!
تشکر کنندگان: HAZARA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان