کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-12-18 ساعت 13:52)majid5980 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز!
من راجع به نامه تمكن مالي اين سوال ها رو دارم:
1. براي دو نفر (زن و شوهر) حداقل چه مقدار پول كافيه؟! مثلاً 60 ميليون كافيه؟! كمتر يا بيشتر؟!
2. بانك تو نامه تمكن مالي آيا ميزان پول رو به ريال اعلام مي كنه يا دلار؟ اگر دلار اعلام مي كنه با چه نرخي؟!
پيشاپيش مرسي از كمكتون!

سلام دوست عزيز
1-شما تشريف ببريد تاپيك سوالات مطرح شده برندگان صفحه اخر (198) در همين خصوص بحث شده و مديره عزيز و يكي از دوستان كامل توضيح دادن در خصوص خط فقر ا.م.ر.ي.ك.ا و 25% بالاتر از ان براي هركس كه ميشه حدوده 20 هزار د.ل.ا.ر(18 هزارو خورده اي) اگر ميتوني بيشتر پول بزاريد براي دو نفر.اينجوري خيالتون راحت تره
2-بستگي به بانكه شما داره ولي تقريبا همگي نميارن اگر قرار باشه تو نامه تمكن مالي بيارن به نرخ دولتي حساب ميشه...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: majid5980 ، shimoda ، usa lover ، storagemeter ، Nightsky007 ، honey62 ، HAZARA
گردش حساب که لازم نیست همون موجودی یه روز کافیه؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: HAZARA
(2012-12-19 ساعت 00:16)jahanshahloo نوشته:  گردش حساب که لازم نیست همون موجودی یه روز کافیه؟؟؟

بله کافیه بگو گردش حساب رو نزنن من گفتم قبول کردن.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: Nightsky007 ، bardia9 ، honey62 ، mitr.p ، سمانه777 ، HAZARA
چه مدارکی باید 15 روز قبل مصاحبه باید فرستاد؟؟؟

این تایید مالی هم میشه اولش نفرست با خودمون ببریم؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
با سلام خدمت حضرات
اقا تقریبا همه به اتفاق این نظرو دارن که گردش حساب نمی خوواد ولی در فایلی که به عنوان راهنما برای dv aplicants فخ سایت آنکارا زده :
Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
که دقیقا در خلاف با حرفهای قبلیه؟ یعنی هم گردش حساب می خوان هم میانگین موجودی//// امیدوارم من اشتباه متوجه شده باشم.
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
(2012-12-20 ساعت 12:08)PARY1366 نوشته:  با سلام خدمت حضرات
اقا تقریبا همه به اتفاق این نظرو دارن که گردش حساب نمی خوواد ولی در فایلی که به عنوان راهنما برای dv aplicants فخ سایت آنکارا زده :
Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
که دقیقا در خلاف با حرفهای قبلیه؟ یعنی هم گردش حساب می خوان هم میانگین موجودی//// امیدوارم من اشتباه متوجه شده باشم.

دوست عزیز شما اشتباه متوجه نشدید، متن همین رو میگه! اما مطالبی که دوستان میگن کاملا تجربی‌ و از روی سفرنامه ها برداشت شده که به دفعات تکرار شده و دیگه کسی‌ شکی‌ در موردش نداره.

طبیعتاً اگه شما به متن بالا هم عمل کنید هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد اما خوب تجربه نشون داده هرچی‌ کمتر سخت بگیرید کمتر بهتون سخت میگیرن!

موفق و پیروز باشید Wink
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
[quote='mamalino10' pid='241247' dateline='1353663065']
والا هنوز تصمیمی برای فروش یا رهن خونه نگرفتم. فعلاً هم نمی تونم رهنش بدم چون خودم توش زندگی می کنم Big Grin
ولی حتی اگه نخوام بفروشمش، باز هم با رهنش می تونم پولی برای موقع رفتنم دست و پا کنم.
به نظرتون می تونم به آفیسر توضیح بدم که چون ارزش پول تو ایران داره روز به روز کمتر می شه، برای اینکه ارزش پس اندازمو ثابت نگه دارم تبدیل به خونه کردمش و موقع رفتن می خوام بفروشمش. به نظر شما قانع کننده هست؟ آخه مطمئنن اون از اوضاع داخل ایران خبر داره. منظورم اینه که تو مصاحبه، می تونم رو پاسخهام مانور بدم و بهم فرصت واسه توضیح داده می شه؟
---------------------------------------------------
سلام من تو فایل راهنما مربوط dv aplicant در مورد ارادی مثل شما به این متن رسیدم هر برداشتی هم می خواهی خودتون ازش بکنین:
Proof of ownership of property or real estate, in the form of a title, deed or the equivalent, and a letter from a lawyer, banker or responsible real estate agent showing its present value (any mortgages or loans against the property must be stated);
این فایلو تو سایت انکارا می تونین پیدا کنین (INSTRUCTIONS FOR DIVERSITY VISA APPLICANTS)
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: honey62 ، HAZARA
(2012-12-20 ساعت 12:24)mk_2002ir نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 12:08)PARY1366 نوشته:  با سلام خدمت حضرات

دوست عزیز شما اشتباه متوجه نشدید، متن همین رو میگه! اما مطالبی که دوستان میگن کاملا تجربی‌ و از روی سفرنامه ها برداشت شده که به دفعات تکرار شده و دیگه کسی‌ شکی‌ در موردش نداره.

طبیعتاً اگه شما به متن بالا هم عمل کنید هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد اما خوب تجربه نشون داده هرچی‌ کمتر سخت بگیرید کمتر بهتون سخت میگیرن!

موفق و پیروز باشید Wink

این قضیه گردش حساب حداقل در مورد کیس های لاتاری کاملا منتفیه . فقط موجودی حساب بگیرید، شاید برای کیس خانوادگی یا سرمایه گذاری و ... ازشون گردش حساب بخوان، اما برای کیس های لاتاری هیچوقت گردش حساب نخواستند. از بچه ها هم خواهش دارم فقط به فکر خودشون نباشن و به فکر بچه های سالهای بعد هم باشن و بدعت گذاری نکن و واسه محکم کاری و آسودگی خاطر خودشون گردش حساب نگیرن، تا الان که سفارت نخواسته، مگر اینکه خودمون یه کاری کنیم که روی این قضیه حساس شن. مثل اون قضیه دکتر اونگان که برخی دوستان واسه 100و 150 دلار ناقابل داشتن خودخواهانه با ایمیل زدن به سفارت وضعیت کیس های بعد از خودشون و بچه های سالهای بعد رو پیچیده میکردند.

همیشه وقتی سوالای اینجوری براتون پیش میاد به این قضیه فکر کنید که شما در این لاتاری، "وقت مصاحبه سفارت" برنده نشدید، شما "گرین کارت امریکا" برنده شدید.
یعنی اینجوری نیست که بخوان اذیتتون کنند، شما برنده گرین کارت هستید و همه راهها رو براتون صاف میکنند تا به گرین کارت برسید.
(2012-12-15 ساعت 21:31)3rip نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 18:05)moon_rose نوشته:  سلام دوستان عزیز. یکی از اقوامم که می خواد مبلغ قابل توجهی به من پول قرض بده هفته دیگه میره خارج از کشور. آیا من می تونم یکماه و 13 روز زودتر تمکن بگیرم؟ کسانی بودن که تاریخ تمکنشون بیشتر از یکماه باشه و ومشکلی پیش نیومده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

من حدودا 40 روز قبل از مصاحبه گرفتم و مشکلی پیش نیومد.

ما هم مصاحبمون 17 دسامبر بود 20 اکتبر پول دستمون رسید همون موقع گرفتیم، هیچ مشکلی پیش نیومد. تازه فاصله نامه من و همسرم دو روز کاری بود همسرم 5شنبه گرفت و من شنبه و افسیر هیچی در این مورد نگفت.
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، el333 ، shimoda ، bardia9 ، pr.kia ، Soap McTavish ، HAZARA
(2012-12-10 ساعت 18:26)r_ent نوشته:  سلام به همه دوستان، من سفرنامه ام رو نوشتم، البته هنوز تکمیل نشده، 1 توضیحی برای اسپانسر بدم:
من 60 میلیون تو حسابم برای تمکن نشون دادم و اسپانسر نداشتم و مشکلی هم اصلا نبود!
اما 1 دختری رو بیرون سفارت دیدم که20 میلیون داشت و بهش گفته بودن مانده اش کافی نیست وازش اسپانسر خواستن، به نظر من اگه میخواین دردسر اسپانسر گرف رو نداشته باشین از کسی پول قرض کنین و نهایتاً 2 روز بعد بهش پس میدین و تمکن رو هم راحت میگیرین.

در ضمن من تمکنم رو 1ماه و 3روز قبل گرفته بودم، فکر نمیکنم انقدر مهم باشه که حتما 1ماه قبل بگیریSmile

دوستان من تو پست‌های قبلی‌ گفتم که ما نتونستیم بیشتر از ۲۴ میلیون جور کنیم شاید باور نکنین حتا پول

بهره‌ای گیر بیاریم چون با این وضع نابسامان اقتصادی کم پیدا میشن کسانی‌ که پول بهره‌ای بدن. تازه اون هم یک شبه! خلاصه بگم که ما با همون ۲۴ تائی که دستمون رسید که از شانس به ۵شنبه جمعه هم خورد، روز ۵شنبه همسرم که بارند اصلی‌ بود و روز شنبه هم واسه خودم تمکن گرفتیم (البته حساب من شد ۲۱ میلیون چون طرف کمی‌ از پولش رو لازم داشت!). نامه ما تقریبا ۲ماه قبل از تاریخ مصاحبه صادر شد. نامه من از بانک ملی‌ بود و مهره برجسته نداشت و به قول یکی‌ از دوستان که نوشته بود نامه این بانکها اعتبار نداره چون شبیه کپی‌ هست با باید حتما مهر برجسته داشته، ما هم ۲-۳ روز قبل از مصاحبه یه نفر اتفاقی‌ گفت می‌تونم بهتون یه شب ۳۰قرض بدم من هم چون نامه‌ام مهر نداشت رفتم از بانک دوباره تمکن گرفتم و بعد دادم مهر برجسته زدن روز مصاحبه هم تحویل دادیم ولی‌ آفیسر بدون هیچ حرف یا سوالی نامه جدید رو همراه با مدارک پس داد.

در مورد اون دختر خانومی که با ۲۰میلیون آفیسر ازش اسپانسر خواسته گمونم به خاطر این بوده که مطمئن شه تنها تو us براش مشکلی‌ پیش نمیاد خاطرم نیست دقیق کجا ولی‌ یه جا تو همین فروم دیدم یکی‌ از بچها توضیح مفصل داده بود در مورد یه کیس با همین مشخصات.

نتیجه اینکه اگه به آفیسر بتونین اطمینان بدین که می‌تونین گلیمتون رو از آب بکشین تمکن بالا خیلی‌ هم مهم نیست.
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: alirezass ، amir82 ، lilac ، storagemeter ، 3rip ، el333 ، usa lover ، shimoda ، bardia9 ، pr.kia ، Soap McTavish ، NarcisJ ، imojen ، shaahinh66
سلام به همه
دوستان اگر به جای اینکه ملکی به نام برنده باشه ، یک وکالت بلا عزل از صاحب ملک به نام برنده داشته باشیم ، قابل قبوله ؟؟؟
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان:
(2012-12-26 ساعت 10:15)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه
دوستان اگر به جای اینکه ملکی به نام برنده باشه ، یک وکالت بلا عزل از صاحب ملک به نام برنده داشته باشیم ، قابل قبوله ؟؟؟
به نظرم خوبه اما پول نقد هم بايد باشه
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: bardia9 ، enchantress_boy
با سلام
من به دلایل نتونستم حسابم رو برای روز مصاحبه (11 فوریه تاریخ مصاحبه در آنکارا) پر کنم تا بتونم تمکنی بگیرم که نزدیک تاریخ مصاحبه باشه حالا سوال من اینه
1. من در تاریخ 24/9/2012 تمکن گرفتم 40 میلیون میخوام بدونم میتونم این رو با یه سند کامل خونه ببرم زیاد به تاریخ مصاحبه دور نیست(11 فوریه تاریخ مصاحبه در آنکارا) چه کنم؟
2. در مورد حساب ارزی در ایران اگر کسی توصیه ای داره بگه؟ اصلا توصیه میکنید پول خارجی رو در بانک بگذاریم و یه تمکن مالی با حساب ارزی بگیریم یا نه من ترسم از اینه که دیگه پول رو به ما ندن بانک که من پرسیدم گفت میدیم فقط دو روز قبل بگین توصیه دوستان چی؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
(2012-12-26 ساعت 22:56)alirezass نوشته:  با سلام
من به دلایل نتونستم حسابم رو برای روز مصاحبه (11 فوریه تاریخ مصاحبه در آنکارا) پر کنم تا بتونم تمکنی بگیرم که نزدیک تاریخ مصاحبه باشه حالا سوال من اینه
1. من در تاریخ 24/9/2012 تمکن گرفتم 40 میلیون میخوام بدونم میتونم این رو با یه سند کامل خونه ببرم زیاد به تاریخ مصاحبه دور نیست(11 فوریه تاریخ مصاحبه در آنکارا) چه کنم؟
2. در مورد حساب ارزی در ایران اگر کسی توصیه ای داره بگه؟ اصلا توصیه میکنید پول خارجی رو در بانک بگذاریم و یه تمکن مالی با حساب ارزی بگیریم یا نه من ترسم از اینه که دیگه پول رو به ما ندن بانک که من پرسیدم گفت میدیم فقط دو روز قبل بگین توصیه دوستان چی؟

2_3 تا پست بالاتر از شما یکی از دوستان نوشتند که نامه تمکن مالیشون رو 2ماه و خورده ای قبل گرفتند که مبلغش هم زیاد نبوده و آفیسر هم پذیرفته. در مورد نامه شما من فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد بویژه اینکه سند ملکی هم همراه می برید.
اگر ارزی رو در بانک میذارید حتما هنگام افتتاح حساب مطمئن بشید که در صورت برداشت حتما بهتون ارز برگردونن و معادل ریالی ندن. به موارد نوشته شده در برگه افتتاح حساب ارزی( قرارداد) دقت کنید.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: alirezass ، pr.kia ، enchantress_boy ، usa lover ، bardia9 ، r91 ، imojen
(2012-12-27 ساعت 15:57)aminkhoshgeleh نوشته:  آیا این درسته که هرکی بتونه تو مصاحبه قبول بشه هزینه سفر و حدودا 20000 دلار دولت آمریکا پرداخت می کنه
خیر.
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، farmiz ، storagemeter ، amir82 ، lilac ، 3rip ، Soap McTavish ، r91 ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان