کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام دوستان
امان از این تجربه ها ونظرهای متفاوت برای اسپانسر
خب اگه زوجی پول نقد به میزان کافی تو دو تا حساب داشته باشند Smile
سند خونه ملکی هم داشته باشه
جواز کسب وکارم داشته باشه
بازم اسپانسر میخواد
...............................
میشه دوستان که تجربه دارن لطف کنند بگن خب فرض کنید 500م یا کمتر یا بیشتر حالا هر کی هر چقدر داره .بخواد با خودش خارج کنه تو فرودگاه که گیر نمیدن.تازشم ترس گم شدن ودزدیده شدنم هست.بانکی وجود نداره که لطف کنه ما ایرانی ها رو بپذیره قبل از مهاجرت پولامون بذاریم بانک شب راحت خوابمون ببره Smile
تشکر کنندگان: HAZARA
سلام دوستان... من بانک ملی حساب داشتم... خانمم هم همینطور
من همون لحظه که پول رو به حساب ریختم، تونستم موجودی بگیرم... به زبان انگلیسی هم گرفتم... همون لحظه رفتم یه شعبه دیگه و پول و گرفتم و ریختم به حساب زنگلکم... البته همه ی پول رو نه... یه ذره کمتر که مبلغا شبیه هم نشه... از اون هم موجودی گرفتیم... اینار و گفتم که بدونید نیاز به اینکه پول 24ساعت توی حساب بخوابه نداره. البته همه شعبه ها اولش میگفتن باید بری شعبه ای که افتتاح کردی حساب رو... ولی با کمی اصرار و اینکه وقت نداریم و...
البته اگه مستقیم برید شعبه ای که حساب رو اونجا باز کردید، دیگه اما و اگر نداره... کپی پاسپورت هم خواستن... البته واسه اذیت کردنه... چون شعبه اولیه که واسه خودم موجودی گرفتم، هیچی نخواست، فقط کارت ملی... گفت واسه خانومتم میتونی خودت بگیری و نیاز به حضورش نیست... ولی من لو دادم که میشه همین الان از حسابم بریزم تو حسابش و الان واسه اونم بگیریم؟ گفت: نه دیگه... یعنی اگه نمیگفتم، راحت بعد اینکه تمکن رو گرفتم، پول میریختم به حساب زنگلک و اون خودش همون لحظه بدون اینکه آشنایی بدیم، میرفت میگرفت... خلاصه رفتم شعبه دومی... ادا اصول درآورد، اول که گفت باید بری شعبه ای که حساب باز کردی...گفتم اذیت نکن... چند روز پیش تو یه شعبه دیگه گرفتم... هی از من اصرار و از اون انکار... بعد که راضی شد گفت کپی پاس میخواد... گفتم کلا میخوای اذیت کنی، اون شعبه کپی پاس نخواست... گفت نمیشه ما میخوایم... بدو بدو به زنگلک گفتم اسکن کرد و ایمیل کرد و رفتم یه کافی نت پرینت کردم... بعد آوردم و دادم بهش، گفت اینکه واسه خودت نیست... باید خود شخص باشه... تو دلم گفتم ای تو ذاتت... زنگ زدم خود زنگلک اومد و... گرفتیم... خلاصه مطلب اینکه از همون اول دوتایی برید اگه 2نفرید... به ازای هر تمکن مالی هم 6200 میگیرن فلان فلان شده ا...
اینایی که گفتم قصه های بانک ملی بودا... بانکای دیگه رو نمیدونم...
البته مطمئن نیستم که این پست رو تو تاپیک درستی نوشتم یا نه... اگه نه، مدیران لطف کنن و اطلاع بدن...
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
(2013-01-10 ساعت 14:57)mori نوشته:  سلام دوستان... من بانک ملی حساب داشتم... خانمم هم همینطور
من همون لحظه که پول رو به حساب ریختم، تونستم موجودی بگیرم... به زبان انگلیسی هم گرفتم... همون لحظه رفتم یه شعبه دیگه و پول و گرفتم و ریختم به حساب زنگلکم... البته همه ی پول رو نه... یه ذره کمتر که مبلغا شبیه هم نشه... از اون هم موجودی گرفتیم... اینار و گفتم که بدونید نیاز به اینکه پول 24ساعت توی حساب بخوابه نداره. البته همه شعبه ها اولش میگفتن باید بری شعبه ای که افتتاح کردی حساب رو... ولی با کمی اصرار و اینکه وقت نداریم و...
البته اگه مستقیم برید شعبه ای که حساب رو اونجا باز کردید، دیگه اما و اگر نداره... کپی پاسپورت هم خواستن... البته واسه اذیت کردنه... چون شعبه اولیه که واسه خودم موجودی گرفتم، هیچی نخواست، فقط کارت ملی... گفت واسه خانومتم میتونی خودت بگیری و نیاز به حضورش نیست... ولی من لو دادم که میشه همین الان از حسابم بریزم تو حسابش و الان واسه اونم بگیریم؟ گفت: نه دیگه... یعنی اگه نمیگفتم، راحت بعد اینکه تمکن رو گرفتم، پول میریختم به حساب زنگلک و اون خودش همون لحظه بدون اینکه آشنایی بدیم، میرفت میگرفت... خلاصه رفتم شعبه دومی... ادا اصول درآورد، اول که گفت باید بری شعبه ای که حساب باز کردی...گفتم اذیت نکن... چند روز پیش تو یه شعبه دیگه گرفتم... هی از من اصرار و از اون انکار... بعد که راضی شد گفت کپی پاس میخواد... گفتم کلا میخوای اذیت کنی، اون شعبه کپی پاس نخواست... گفت نمیشه ما میخوایم... بدو بدو به زنگلک گفتم اسکن کرد و ایمیل کرد و رفتم یه کافی نت پرینت کردم... بعد آوردم و دادم بهش، گفت اینکه واسه خودت نیست... باید خود شخص باشه... تو دلم گفتم ای تو ذاتت... زنگ زدم خود زنگلک اومد و... گرفتیم... خلاصه مطلب اینکه از همون اول دوتایی برید اگه 2نفرید... به ازای هر تمکن مالی هم 6200 میگیرن فلان فلان شده ا...
اینایی که گفتم قصه های بانک ملی بودا... بانکای دیگه رو نمیدونم...
البته مطمئن نیستم که این پست رو تو تاپیک درستی نوشتم یا نه... اگه نه، مدیران لطف کنن و اطلاع بدن...

مبلغ بابت دادن تمکن در بانک اقتصاد نوین همین 6200 است
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: mori ، nika ، KOUROSHAVIN ، mdna ، HAZARA
سلام
من یک سوال دارم:
من یه حساب بانکی مشترک با یک شخص دیگری دارم که گردش خوب و مانده بسیار خوبی داره، آیا میتونم جهت تمکن این حساب را ارایه کنم؟؟
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: nika ، HAZARA
من الان پول دستم امده در حدود 20 هزار دلار
با توجه به اینکه کارنت نشدم الان گواهی رو بگیرم مشکلی نداره ؟
مبلغ کافیه ؟
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: nika ، HAZARA
(2013-01-13 ساعت 22:16)mahdi/sh نوشته:  من الان پول دستم امده در حدود 20 هزار دلار
با توجه به اینکه کارنت نشدم الان گواهی رو بگیرم مشکلی نداره ؟
مبلغ کافیه ؟

بهتره بزاری 1 تا 2 ماه قبل مصاحبه بگیری. اگه احساس می کنی اون موقع نمیتونی این پولو جور کنی الان گواهی بگیر. ولی اگه میتونی دوباره این پولو جور کنی حتماً دوباره گواهی بگیر.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، mahdi/sh ، kasrafo ، Danoosh ، lilac ، rezagh ، mori ، mohajer13 ، Saeedv13 ، HAZARA
(2013-01-17 ساعت 00:23)KOUROSHAVIN نوشته:  اما بشنويد قصه بانك تجارت
رفتم شعبه كه 2ساله توش حساب دارم ميگم تمكن ميخوام ميگن بايد پول بريزي و تا بره از تهران برگزده 3 يا 4 روز طول ميكشه..ميگم مگه با دوچرخه ميخواين بفرستين تهران..الان ديگه فكس و اينترنت اختراع شده..درجوابم مزخرف و خزعبل تحويل ميدن

كسي هست كه از تجارت زودتر نامه گرفته باشه؟
يعني خداييش اگه تاريخ افتتاح حساب توي سفارت مهم نبود ميرفتم يه بانك خصوصي..اما ميترسم افيسر گيربده كه چرا حسابت تازه افتتاح شده...لعنت به اين بانكاي دولتي كه قانوني سرمشتري رو ميبرند و دستت هم به هيچ جا بند نيست

دوست عزیز منم مشکل شما رو تو رشت داشتم البته در بانک پارسیان..شعبه پارسیان که حساب داشتم گفته بود تا نامه بره تهران و بیاد پول باید یک هفته تو حساب بمونه. به خاطر همین رفتم یه شعبه ارزی ریالی پارسیان تهران و 10 دقیقه ای تمکن گرفتم.شما بهتره تشریف ببرین یه شعبه ارزی ریالی که کارتون زودتر انجام بشه.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: armin1 ، Saeedv13 ، mirzamemar ، HAZARA
(2013-01-17 ساعت 13:58)moon_rose نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 00:23)KOUROSHAVIN نوشته:  اما بشنويد قصه بانك تجارت
رفتم شعبه كه 2ساله توش حساب دارم ميگم تمكن ميخوام ميگن بايد پول بريزي و تا بره از تهران برگزده 3 يا 4 روز طول ميكشه..ميگم مگه با دوچرخه ميخواين بفرستين تهران..الان ديگه فكس و اينترنت اختراع شده..درجوابم مزخرف و خزعبل تحويل ميدن

كسي هست كه از تجارت زودتر نامه گرفته باشه؟
يعني خداييش اگه تاريخ افتتاح حساب توي سفارت مهم نبود ميرفتم يه بانك خصوصي..اما ميترسم افيسر گيربده كه چرا حسابت تازه افتتاح شده...لعنت به اين بانكاي دولتي كه قانوني سرمشتري رو ميبرند و دستت هم به هيچ جا بند نيست

دوست عزیز منم مشکل شما رو تو رشت داشتم البته در بانک پارسیان..شعبه پارسیان که حساب داشتم گفته بود تا نامه بره تهران و بیاد پول باید یک هفته تو حساب بمونه. به خاطر همین رفتم یه شعبه ارزی ریالی پارسیان تهران و 10 دقیقه ای تمکن گرفتم.شما بهتره تشریف ببرین یه شعبه ارزی ریالی که کارتون زودتر انجام بشه.
من هم امروز رفتم پارسیان در تهران. اول فرم داد پر کردم. برای دو نسخه 6500 گرفت و یک تایید فارسی داد و گفت به یک باجه بروم و آنجا هم ترجمه کردند و گواهی ترجمه شده را رئیس بانک امضاء کرد و تمام. یک ربع ساعت طول کشید.
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: storagemeter ، HAZARA
(2013-01-09 ساعت 18:56)امیر مهاجر نوشته:  با تحویل دادن گردش حساب، آفیسر رو مکلف میکنید این مدرک جدید پر از اطلاعات رو رسیدگی کنه.
چه بسا گردش مشکوکی در اون باشه و بعدا یقهٔ آفیسر رو بگیرند و بگن چرا شما دقت نکردی؟! پس من جای آفیسر باشم با دقت، ریز گردش رو میخونم!
این رسیدگی در بهترین حالت نیازمند زمان بیشتری برای کلیر شدن خواهد بود.
در بدترین حالت ممکنه یک گردش مشکوک باعث ایجاد سؤال و شبهه برای آفیسر و استرس و نگرانی برای شما باشه.
منطقی هم فکر کنید میبینید اتفاقی جز این نمیفته!
امیر جان من الان با حسابم دارم بازی میکنم پول میریزم 1شب یا 2شب میزارم میمونه بعد برداشت میکنم یعنی این کار واقعا میتونه به ضرر من تموم بشه؟
من شنیده بودم گردش حساب برای آفیسر به چشم میاد
(2013-01-18 ساعت 00:11)arbabe halgheha نوشته:  امیر جان من الان با حسابم دارم بازی میکنم پول میریزم 1شب یا 2شب میزارم میمونه بعد برداشت میکنم یعنی این کار واقعا میتونه به ضرر من تموم بشه؟
من شنیده بودم گردش حساب برای آفیسر به چشم میاد

مگه لاتاری برنده نشدی؟
پس میخوای چیو به آفیسر ثابت بکنی؟
اون فقط میخواد از هویتت اطمینان حاصل کنه و اینکه دیپلم ۱۲ ساله رو داری حداقل.
حالا میخوای گردش بدی به آفیسر بده. مانعی نداره.
اما این کارایی که داری میکنی اگر ضرری نداشته باشه قطعا کوچکترین فایده‌ای برات نداره.
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، storagemeter ، moon_rose ، kasrafo ، alirezass ، el333 ، arbabe halgheha ، Tir-Tapar ، rezagh ، ALI_AGHA ، armin1 ، HAZARA
دوستان عزیز این درسته که باید حتما حساب بانکی یکسال از افتتاحش گذشته باشه و میانگینش رو هم میخوان با توجه به متن زیر اگه شما چیزی متوجه میشید به منم بگید ممنون
APPLICANT’S OWN FUNDS
An applicant who expects to be able to meet the public charge provisions of the law through personal financial resources may submit to the consular officer evidence of funds or income from one or more of the following sources:
1. Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the Number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
2. Proof of ownership of property or real estate, in the form of a title, deed or the equivalent, and a letter from a lawyer, banker or responsible real estate agent showing its present value (any mortgages or loans against the property must be stated);
3. Letter or letters verifying ownership of stocks and bonds, with present market value or expected earning indicated;
4. Proof of income from business investments or other sources.
If the financial resources are derived from a source outside the United States, a statement as to how the funds or income are to be transferred to the U.S. must be provided.
**55، مقصد: اهایو، تعداد: 3 نفر، مصاحبه هفته اول اپريل
نه دوست عزیز، تجربه دوستان نشون داده فقط موجودی حسابو بگیرین کافیه. گردش هم نمی خوان.

(2013-01-18 ساعت 21:11)heidari1248 نوشته:  دوستان عزیز این درسته که باید حتما حساب بانکی یکسال از افتتاحش گذشته باشه و میانگینش رو هم میخوان با توجه به متن زیر اگه شما چیزی متوجه میشید به منم بگید ممنون
APPLICANT’S OWN FUNDS.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، heidari1248 ، rezagh ، ALI_AGHA ، سمانه777 ، HAZARA
من چون اسپانسر ندارم... سند خونه زدن به نامم..سند جدید که گرفتم ارزش ملکی رو که دویست میلیون بیشتره.. زده 200 هزار تومان Sad... یعنی هیچی... کسی همچین مشکلی داشته با سند جدید؟
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: bardia9 ، سمانه777 ، rezagh ، usa lover ، HAZARA
(2013-01-19 ساعت 20:35)asal1907 نوشته:  من چون اسپانسر ندارم... سند خونه زدن به نامم..سند جدید که گرفتم ارزش ملکی رو که دویست میلیون بیشتره.. زده 200 هزار تومان Sad... یعنی هیچی... کسی همچین مشکلی داشته با سند جدید؟

آره برای همه اینطوره قانون جدید اینطور شده من از دارالترجمه هم پرسیدم
حالا برای شما که یه سند رو ترجمه کردید درسته برای من یه سند 2 تا ترجمه داره یعنی من سند اصلی رو یکی نکردم چون خیلی طول میکشید بنابراین 2سند 3 دنگ دارم که در مجموع میشه 6 دنگ بعد دادم ترجمه حالا آفسیر گیج میزنه این مشکل به نظر من خفنترهBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: asal1907 ، HAZARA ، arezoo bj
(2013-01-19 ساعت 21:50)alirezass نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 20:35)asal1907 نوشته:  من چون اسپانسر ندارم... سند خونه زدن به نامم..سند جدید که گرفتم ارزش ملکی رو که دویست میلیون بیشتره.. زده 200 هزار تومان Sad... یعنی هیچی... کسی همچین مشکلی داشته با سند جدید؟

آره برای همه اینطوره قانون جدید اینطور شده من از دارالترجمه هم پرسیدم
حالا برای شما که یه سند رو ترجمه کردید درسته برای من یه سند 2 تا ترجمه داره یعنی من سند اصلی رو یکی نکردم چون خیلی طول میکشید بنابراین 2سند 3 دنگ دارم که در مجموع میشه 6 دنگ بعد دادم ترجمه حالا آفسیر گیج میزنه این مشکل به نظر من خفنترهBig Grin

پس کلا با این قانون جدید باید بیخیال بردن سند شد Sad
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: bardia9 ، HAZARA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان