کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
دوستان عزیز من وکالت بلاعزل فروش یک خونه رو دارم..آیا روز مصاحبه حتما باید اصل و ترجمه سند رو هم ببرم؟ برام سخته که بخوام اصل سند رو بگیرم..آیا وکالت به تنهایی معتبر نیست؟
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
(2013-01-07 ساعت 00:14)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من وکالت بلاعزل فروش یک خونه رو دارم..آیا روز مصاحبه حتما باید اصل و ترجمه سند رو هم ببرم؟ برام سخته که بخوام اصل سند رو بگیرم..آیا وکالت به تنهایی معتبر نیست؟

تو ابوظبی بغیر از نامه بانک هیچ چیز دیگه ای تحویل نگرفت. ترجمه سند 2 تا ماشین و سند آپارتمان رو محض احتیاط برده بودم ولی بدرد نخورد.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: moon_rose ، mitr.p ، mohajer13 ، armin1 ، amir82 ، Tomas
(2013-01-07 ساعت 02:39)2013selectee نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 00:14)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من وکالت بلاعزل فروش یک خونه رو دارم..آیا روز مصاحبه حتما باید اصل و ترجمه سند رو هم ببرم؟ برام سخته که بخوام اصل سند رو بگیرم..آیا وکالت به تنهایی معتبر نیست؟

تو ابوظبی بغیر از نامه بانک هیچ چیز دیگه ای تحویل نگرفت. ترجمه سند 2 تا ماشین و سند آپارتمان رو محض احتیاط برده بودم ولی بدرد نخورد.
ممنونم.من هم حدود 53 میلیون تمکن دارم و یک سند ماشین.ولی برای احتیاط یک وکالت هم دارم.منظورم اینه که می خوام بدونم در کل وکالت بلاعزل به تنهایی یعنی بدون بردن سند قابل قبوله یا سند هم باید باشه؟
1 نفر

(2013-01-07 ساعت 11:13)moon_rose نوشته:  

ممنونم.من هم حدود 53 میلیون تمکن دارم و یک سند ماشین.ولی برای احتیاط یک وکالت هم دارم.منظورم اینه که می خوام بدونم در کل وکالت بلاعزل به تنهایی یعنی بدون بردن سند قابل قبوله یا سند هم باید باشه؟
دوست عزيز:
در پست بالا جواب شما داده شد
خير احتياج نيست
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
(2013-01-07 ساعت 11:44)mitr.p نوشته:  

دوست عزيز:
خير احتياج نيست
دوست عزیز در پست قبل آقای 2013زحمت کشیدن ولی سوال من پاسخ داده نشد. من کاری به ارایه تمکن و یا سند جدا ندارم. سوال من راجب وکالت بلاعزل بود که در کل آیا بدون ارایه سند معتبر هست یا خیر.
1 نفر

(2013-01-07 ساعت 14:40)moon_rose نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 11:44)mitr.p نوشته:  

دوست عزيز:
خير احتياج نيست
دوست عزیز در پست قبل آقای 2013زحمت کشیدن ولی سوال من پاسخ داده نشد. من کاری به ارایه تمکن و یا سند جدا ندارم. سوال من راجب وکالت بلاعزل بود که در کل آیا بدون ارایه سند معتبر هست یا خیر.

منظور moone_rose اینه که می خواد بدونه وکالت بلاعزل به تنهایی قابل قبوله اگه ببره سفارت یا باید حتما سند ان ملکی رو که وکالتش رو گرفته رو هم ترجمه کنه در کنارش ببره.. در صورتی که ایشون حدود 53 میلیون تمکن دارن و یک سند ماشین ترجمه کردن دوستان اگه ممکنه این دوستمون و راهنمایی کنن مرسی
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: alirezass ، moon_rose ، Tomas
به چند عدد آدرس بانک اقتصاد نوین نیازمندیم
فقط تهران
عجله ای
ممنونم
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA
(2013-01-08 ساعت 01:09)sadeghi897 نوشته:  به چند عدد آدرس بانک اقتصاد نوین نیازمندیم
فقط تهران
عجله ای
ممنونم

اینجــا صادقی جان.
بعد از لیست شهرها تهران رو انتخاب کن و بقیه فیلدها رو خالی رها کن.
کل شعب رو بهت میده.
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، el333 ، nora ، armin1 ، afs ، mgolchin13 ، rezagh ، Danoosh ، ابی هانی ، Tomas ، HAZARA
(2013-01-08 ساعت 01:09)sadeghi897 نوشته:  به چند عدد آدرس بانک اقتصاد نوین نیازمندیم
فقط تهران
عجله ای
ممنونم
اینجا نوشتهShy
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، nora ، armin1 ، afs ، rezagh ، Tomas ، HAZARA
سلام دوستان لطفا واسه سوالم به یه جواب فوری نیاز دارم!
من امروز به بانک صادرات شهرستان برای گواهی تمکن مالی مراجعه کردم...و معاون بانک گفت:"که دو جور گواهی لاتین دارن!!"که اینهاست:
1-پرینت لاتین حساب
2-گواهی تاییدیه حساب به لاتین (که باید به تهران پست بشه وچند روز بعد دوباره به بانک شهرستان ارسال میشه!)
لطفا دوستان مطلع بهم بگن برای سفارت به کدام یکی از این دو مدرک نیازه؟! آیا پرینت لاتین حساب کافیه؟
ویه سوال دیگه اینکه باید در این پرینت لاتین آدرس صاحب حساب باید درج بشه؟
مرسی...
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA
(2013-01-09 ساعت 16:00)mirzamemar نوشته:  سلام دوستان لطفا واسه سوالم به یه جواب فوری نیاز دارم!
من امروز به بانک صادرات شهرستان برای گواهی تمکن مالی مراجعه کردم...و معاون بانک گفت:"که دو جور گواهی لاتین دارن!!"که اینهاست:
1-پرینت لاتین حساب
2-گواهی تاییدیه حساب به لاتین (که باید به تهران پست بشه وچند روز بعد دوباره به بانک شهرستان ارسال میشه!)
لطفا دوستان مطلع بهم بگن برای سفارت به کدام یکی از این دو مدرک نیازه؟! آیا پرینت لاتین حساب کافیه؟
ویه سوال دیگه اینکه باید در این پرینت لاتین آدرس صاحب حساب باید درج بشه؟
مرسی...

به نظرمن که فقط گواهی تایید حساب لازمه نه پرینت ... آدرس صاحب حساب هم لازم نیست .
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas ، mirzamemar ، lilac ، rezagh ، HAZARA
فقط گواهی موجودی کافیست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Tomas ، mirzamemar ، alirezass ، lilac ، kasrafo ، Danoosh ، rezagh ، HAZARA
با تحویل دادن گردش حساب، آفیسر رو مکلف میکنید این مدرک جدید پر از اطلاعات رو رسیدگی کنه.
چه بسا گردش مشکوکی در اون باشه و بعدا یقهٔ آفیسر رو بگیرند و بگن چرا شما دقت نکردی؟! پس من جای آفیسر باشم با دقت، ریز گردش رو میخونم!
این رسیدگی در بهترین حالت نیازمند زمان بیشتری برای کلیر شدن خواهد بود.
در بدترین حالت ممکنه یک گردش مشکوک باعث ایجاد سؤال و شبهه برای آفیسر و استرس و نگرانی برای شما باشه.
منطقی هم فکر کنید میبینید اتفاقی جز این نمیفته!
با توجه به حساسیتی که روی داد و ستدها و درآمدها در کشور ما دارند ارائه گردش حساب برای کیس لاتاری کار عاقلانه‌ای نیست.
بر عکس برای کیسهای سرمایه‌گزاری و کارآفرینی و تخصصی ارائه گردش حساب الزامی است و میتونه مفید باشه.
چرا که اثباتی خواهد بود بر ادعای متقاضی مبنی بر اینکه توانسته درآمدی کسب کنه (از راه تخصص یا کار آفرینی یا تجارت و ...).
اما کسی که در لاتاری برنده شده فقط مدعی برنده بودن و داشتن حداقل دیپلم ۱۲ ساله است و برای اثبات ادعاش نیاز به ارائه چیزی جز کیس نامبر، مدارک شناسایی و مدرک تحصیلی‌اش نداره.
ممنون از دوستان برای جواب سریع!!
پس باید از بانک گواهی تاییدیه حساب بگیرم و فقط همین رو تحویل سفارت بدم.
آیا شما هم بابت این گواهی برگه درخواستی در بانک پر کردید؟ کارمند بانک به من گفت باید برگه درخواست پر کنم!
فقط خدا کنه که این گواهی ظرف 4-5 روز آماده بشه...
بازم ممنون!با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان: nika ، HAZARA
(2013-01-09 ساعت 21:13)mirzamemar نوشته:  ممنون از دوستان برای جواب سریع!!
پس باید از بانک گواهی تاییدیه حساب بگیرم و فقط همین رو تحویل سفارت بدم.
آیا شما هم بابت این گواهی برگه درخواستی در بانک پر کردید؟ کارمند بانک به من گفت باید برگه درخواست پر کنم!
فقط خدا کنه که این گواهی ظرف 4-5 روز آماده بشه...
بازم ممنون!با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

بله من هم که تهران هستم چند بار گواهی لاتین خواستم یه فرم کوچیک پر کردم.
هر دفعه هم ۱۰ تومن پول دادم که بدن به پیک بانک پیگیر نامه و پرینت لاتین باشه و فرداش حاضر شده. چون فقط از یه ساختمان گواهی صادر میشه.
تشکر کنندگان: mirzamemar ، alirezass ، lilac ، nika ، Danoosh ، rezagh ، HAZARA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان