کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام
خسته نباشید
کیس من 3 نفره هستش متاسفانه ما اسپانسر نداریم ولی 150 میلیون حساب بانکی و 3تا هم سند ملکی داریم
فکر میکنید که اینها کافی هستند؟
تشکر کنندگان: HAZARA ، rezagh
(2013-02-02 ساعت 14:44)shadan11 نوشته:  سلام
خسته نباشید
کیس من 3 نفره هستش متاسفانه ما اسپانسر نداریم ولی 150 میلیون حساب بانکی و 3تا هم سند ملکی داریم
فکر میکنید که اینها کافی هستند؟
سلام
شما هم خسته نباشید
الان متاسفی که کیست سه نفره هست یا متاسفی که اسپانسر نداریBig Grin؟ برای هر کدوم متاسفی پولت کافی هست. شما باید حداقل 23862 دلار برای یک سال زندگی پول داشته باشی منبع. حتی اگر نرخ برابری فعلی ارز رو در نظر بگیری 50 میلیون هم اضافه داری. ملک و املاک هم که زیاد داری. اسپانسر می خوای چکار مایه دار؟Tongue
تشکر کنندگان: alirezass ، سمانه777 ، asal1907 ، HAZARA ، Danoosh ، shiraz mamali ، lilac ، heidari1248 ، afs ، Almond ، rezagh ، el333 ، ali234 ، 3rip ، ALI_AGHA ، jazirehh ، mz821 ، arezoo bj ، pr.kia ، marjani ، soheila_chem
(2013-02-02 ساعت 14:33)jazirehh نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 23:30)Mamadreza نوشته:  سلام
من حدودا 45 روز دیگه تو آنکارا مصاحبه دارم و میخوام همین فردا با 60م از بانک سرمایه نامه تمکن مالی و صورت حساب بگیرم. به نظرتون 45 روز جلوتر زیاد زود نیست و آیا این مبلغ کافی هست؟ چون این پولو قرض کردم و باید فردا به صاحبش برگردونم.
افراد کیس: 1 نفر

دوستانی بودن که 45 روز قبل نامه گرفتن و هیچ مشکلی نداشتن .... نگران نباشین. با خیال راحت به مصاحبه فکر کنین ... مبلغتون هم که خیلی خوبه.
امیدوارم موفق باشین.
Smile

سلام
ممنون از پاسختون
فقط بانک به من یک نامه داد که توش مبلغ موجودی و معادل دلاری براساس نرخ مرجع و تاریخ افتتاح حساب توش بود. آیا همین کافی هست؟ پس نامه تمکن مالی چیه؟
با تشکر
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: 3rip
(2013-02-02 ساعت 20:55)Mamadreza نوشته:  فقط بانک به من یک نامه داد که توش مبلغ موجودی و معادل دلاری براساس نرخ مرجع و تاریخ افتتاح حساب توش بود. آیا همین کافی هست؟ پس نامه تمکن مالی چیه؟

همینه! دنبال بیشتر از این نگردید. خیالتون راحت. شما الان تمکن مالی دارید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Mamadreza ، Almond ، lilac ، alirezass ، mohajer13 ، rezagh ، Saeedv13 ، el333 ، arezoo bj ، pr.kia
(2013-01-31 ساعت 18:53)mohammad fazli نوشته:  منم بالاخره گرفتمCool
با کلی این درو اون در زدن تونستم 53تا جور کنم و از پارسیان گرفتم.در مورد بانک پارسیان اینو بگم که این بانک موجودی یک روز قبل از درخواست تملک مالیتون را میدهدSad ساختمان مرکزیشم تو خیابان زرافشان در شهرک غرب هست
اقا محمد جان یه سوال من هم می خوام از پارسیان بگیرم... حتما باید برم ساختمون مرکزیش یا خود شعبه ای که حساب باز کردم هم می ده ؟؟ شعبه ای که من حساب باز کردم ارزی ریالی نیستش... مرسی

امید وارم بری با دست پر برگردی از مصاحبه
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: arezoo bj
سلام به همه ی دوستان
اسپانسر من و همسرم تابستان که به ایران اومدن مدارک رو هم با خودشون آوردن.اما الان از تاریخ امضای مدارک هفت هشت ماه میگذره و تا اواخر اسفند هم که تاریخ مصاحبه ی ماست طبیعتا بیشتر هم میشه .به نظرتوون با گدشت بیش از شش ماه از تاریخ امضا ی مدارک هنوز قابل ارایه هستن؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-28 ساعت 01:34)مجید ملیح نوشته:  دوستان سلام
ما 4 روز پیش مصاحبه داشتیم
سپرده ما 75 میلیون بود (برای دو نفر) به تاریخ 1.5 ماه قبل از مصاحبه و آفیسر راحت قبول کرد. اما یک نفر بود که سپرده اش 300 میلیون بود به تاریخ سه ماه قبل ازش قبول نکرد. سپرده ما 24 ساعت توی بانک ملی بود و بعد ازشون گواهی انگلیسی گرفتیم. فرمت خوبی داره (آبرومندانه است نسبت به مثلا گواهی های بانک تجارت).
همگی موفق باشید

یعنی سند خونه،ماشین و ... ارایه نکردید؟؟؟؟؟
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: alirezass
دوستان عزیز سلام. پست های قبلی رو خوندم ولی با توجه به اینکه معمولاً قدیمی هستن میخواهم مطمئن بشم.

1- الان که نرخ ارز در بازار حدود 4000 تومن هستش، بانک ها موجودی ریالی رو بر مبنای چه دلاری توی پیرینت حساب میزنن ؟ دلار 2500 یا دلار آزاد ؟؟

2- موجودی حساب برای یه نفر که مجرد هم هست چند دلار باید باشه !؟ یکی نوشته 18000 دلار و جایی نوشته 10000 دلار ! کدومش درسته !؟
2013AS51XX
نامه های سری اول 14,may, 2012
کارنت شدن 10.1.2013
مصاحبه هفته اول مارچ ایروان، برگه آبی
تمیز شده مورخ 11 جولای 2013 Big Grin
مقصد: هیوستن، تگزاس
کل هزینه ها با احتساب بلیط رفت و برگشت به آمریکا و دو بار رفتن به ارمنستان برای ویزا حدود 12 میلیون تومان (هزینه دلار 3200 تومان در نظر گرفته شد)
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 00:56)rezagh نوشته:  
(2013-01-31 ساعت 18:53)mohammad fazli نوشته:  منم بالاخره گرفتمCool
با کلی این درو اون در زدن تونستم 53تا جور کنم و از پارسیان گرفتم.در مورد بانک پارسیان اینو بگم که این بانک موجودی یک روز قبل از درخواست تملک مالیتون را میدهدSad ساختمان مرکزیشم تو خیابان زرافشان در شهرک غرب هست
اقا محمد جان یه سوال من هم می خوام از پارسیان بگیرم... حتما باید برم ساختمون مرکزیش یا خود شعبه ای که حساب باز کردم هم می ده ؟؟ شعبه ای که من حساب باز کردم ارزی ریالی نیستش... مرسی

امید وارم بری با دست پر برگردی از مصاحبه
رضا جان تا 4 ماه پیش برای تمکن مالی , از هرکدام از شعب ارزی پارسیان می توانستی اقدام کنی.به احتمال زیاد الان هم باید به همین صورت باشد.
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: rezagh ، arezoo bj
می گم بچه ها پول زیاد تو حساب بریزیم فکر می کنین اشکالی ایجاد کنه Smile
من با توجه به 1 نفره بودنم، نیاز به حساب زیاد بالائی ندارم، اما دارم فکر می کنم یه پرینت 120 میلیونی ببرم شاید روی یک ضرب بودن ویزا تاثیر بذاره ... ؟
نظرتون چیه ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: arezoo bj ، pariya2
(2013-02-04 ساعت 22:13)jazirehh نوشته:  می گم بچه ها پول زیاد تو حساب بریزیم فکر می کنین اشکالی ایجاد کنه Smile
من با توجه به 1 نفره بودنم، نیاز به حساب زیاد بالائی ندارم، اما دارم فکر می کنم یه پرینت 120 میلیونی ببرم شاید روی یک ضرب بودن ویزا تاثیر بذاره ... ؟
نظرتون چیه ؟

به نظر من خیلی زیاده
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: storagemeter ، rezagh ، arezoo bj
بچه ها یه فرد مجرد که اسپانسر هم نداره چقدر باید تو حسابش داشته باشه؟
تشکر کنندگان: asal1907
(2013-02-06 ساعت 17:40)aaghaafi نوشته:  بچه ها یه فرد مجرد که اسپانسر هم نداره چقدر باید تو حسابش داشته باشه؟

چهل میلیون به بالا
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: arezoo bj ، rezagh
من امروز تمکن مالی رو از بانک ملت گرفتم ولی توی نامه افتتاح حسابمو نزده و اینکه تاریخ موجودیمو از 2012-11-08 تا 2013-02-06 زده ... اشکالی پیش نمیاد؟ درست زدن برام؟ بانک ملت یه فرمت داره و بهم گفتن که به همه همینو میدن.
کیس: 44xx
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
بچه ها فكر مي كنيد براي يه خانواده 4 نفره چقدر تمكن مالي كافي باشه ؟ فقط موجودي حساب منظورمه .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان