کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-02-06 ساعت 20:07)mz821 نوشته:  سلام به همگي
بچه ها فكر مي كنيد براي يه خانواده 4 نفره چقدر تمكن مالي كافي باشه ؟ فقط موجودي حساب منظورمه .
فکر نمی کنیم. مطمئنیم که بیشتر از 28812 دلار در سال باید باشه. با احتساب نرخ فعلی ارز یه چیزی حدود 106 میلیون تومن. منبع
تشکر کنندگان: amir82 ، lilac ، asal1907 ، arezoo bj ، farmiz ، rezagh ، behzadb57 ، shaso
هر چقدر بیشتر بهتر. وقتی دارین چرا ارائه ندین. من خودم 14000 دلار و گواهی تمکن 53 میلیونی ارائه دادم
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: sara_82 ، arezoo bj
چند تا سوال دارم که جوابشونو متفاوت دیدم
اول:گرفتن تمکن مالی جداگانه برای همسران الزامی است؟
دوم:آیا تاریخ هر دو گواهی باید در یک روز باشد؟
سوم:ما سه نفریم حداقل موجودی در حساب همسرم که برنده است (مرد) و خودم چقدر باید باشد؟
چهارم:گرفتن گواهی 2ماه قبل از مصاحبه اشکال ندارد؟پولشو لازم داریم
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان:
(2013-02-09 ساعت 11:35)SK89 نوشته:  چند تا سوال دارم که جوابشونو متفاوت دیدم
اول:گرفتن تمکن مالی جداگانه برای همسران الزامی است؟
دوم:آیا تاریخ هر دو گواهی باید در یک روز باشد؟
سوم:ما سه نفریم حداقل موجودی در حساب همسرم که برنده است (مرد) و خودم چقدر باید باشد؟
چهارم:گرفتن گواهی 2ماه قبل از مصاحبه اشکال ندارد؟پولشو لازم داریم

۱-اگر مبلغ کافی باشه نیازی نیست
۲-خیر
۳-حدود ۸۰ میلیون تومان
۴- هر چه به زمان مصاحبه نزدیکتر باشه بهتره(حدود۱تا ۱.۵ ماه)
موفق باشید
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: asal1907 ، rezagh ، ziza ، behzadb57 ، shaso ، SK89
(2013-02-06 ساعت 22:21)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 20:07)mz821 نوشته:  سلام به همگي
بچه ها فكر مي كنيد براي يه خانواده 4 نفره چقدر تمكن مالي كافي باشه ؟ فقط موجودي حساب منظورمه .
فکر نمی کنیم. مطمئنیم که بیشتر از 28812 دلار در سال باید باشه. با احتساب نرخ فعلی ارز یه چیزی حدود 106 میلیون تومن. منبع

با سلام
من تجربه خودم قبلا گفتم و دوباره می گم
من موجودی حساب بانکیم توی سفارت با دلار حول حوش 1000 تومن 42000 دلار بود .(افسر مصاحبه کننده به همکارش در مورد موجودی من گفت 42000 دلار)
ولی الان با این قیمت دلار واقعا نمی دونم 42 میلیون تومن کار راه می ندازه یا نه
در ضمن بهتره برای محاسبه از دلار 2450 تومن مرجع حساب کنبم کمی مناسبتر در میاد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: rezagh ، storagemeter ، shaso ، arezoo bj ، pr.kia
سلام به همه همسفران:لطفا راهنمایی کنید.
آیا برای یک کیس 4 نفری باید مدارک مالی و نامه تمکن در پرونده هر نفر جداگانه گذاشته بشه یا فقط در پرونده فرد برنده باشه کفایت میکنه؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: lilac
(2013-02-10 ساعت 21:53)Ali.US نوشته:  سلام به همه همسفران:لطفا راهنمایی کنید.
آیا برای یک کیس 4 نفری باید مدارک مالی و نامه تمکن در پرونده هر نفر جداگانه گذاشته بشه یا فقط در پرونده فرد برنده باشه کفایت میکنه؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.

مدارک مالی و نامه تمکن به نام فرد برنده در صورتی که با توجه به تعداد نفرات مبلغ قابل قبولی باشد (بالای خط فقر در یو اس) برای کل کیس شما که یک خانواده هستید کفایت میکند و نیازی به اقدام جداگانه برای هر نفر نیست.
تشکر کنندگان: Ali.US ، Saeedv13 ، rezagh ، behzadb57
سلام دوستان همراه
ما یک خانواده 4 نفری هستیم ، و اسپانسر هم نداریم ، آیا ممکن هست که به جای نشان دادن پول در حساب فقط سند خانه ( 2 سند) نشان بدهیم؟ یا حتماً باید حساب بانکی هم داشته باشیم ؟ و در این صورت پرینت حساب بانکی تا چند ماه اعتبار دارد؟ از اینکه منو راهنمایی می کنید بی نهایت سپاسگزارم. Rolleyes
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان:
(2013-02-12 ساعت 13:29)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان همراه
ما یک خانواده 4 نفری هستیم ، و اسپانسر هم نداریم ، آیا ممکن هست که به جای نشان دادن پول در حساب فقط سند خانه ( 2 سند) نشان بدهیم؟ یا حتماً باید حساب بانکی هم داشته باشیم ؟ و در این صورت پرینت حساب بانکی تا چند ماه اعتبار دارد؟ از اینکه منو راهنمایی می کنید بی نهایت سپاسگزارم. Rolleyes

دوست عزیز، ما هم خانواده 4 نفره هستیم و اسپانسر هم نداریم، حتما باید پول تو حساب داشته باشید، سند خانه و ماشین و غیره به تنهایی قابل قبول نیست. هر چند جور کردن حدود 100 میلیون برای یکی دو روز کار سختی است ولی با قرض و بهره و هر جوری شده این مقدار پول رو فراهم کنید.
(100 میلیون برای خانواده 4 نفره لازم است).
پرینت حساب بانکی بهتر است کمتر از 2 ماه تا زمان مصاحبه فاصله داشته باشه.
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: rezagh
(2013-02-13 ساعت 13:05)ashkan1188 نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 13:29)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان همراه

دوست عزیز، ما هم خانواده 4 نفره هستیم و اسپانسر هم نداریم، حتما باید پول تو حساب داشته باشید، سند خانه و ماشین و غیره به تنهایی قابل قبول نیست. هر چند جور کردن حدود 100 میلیون برای یکی دو روز کار سختی است ولی با قرض و بهره و هر جوری شده این مقدار پول رو فراهم کنید.
(100 میلیون برای خانواده 4 نفره لازم است).
پرینت حساب بانکی بهتر است کمتر از 2 ماه تا زمان مصاحبه فاصله داشته باشه.
ممنون از شما دوست مهربان.Wink
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: rezagh ، shaso
سلام دوستان.
میشه ی راهنمایی بکنید؟
1-باتوجه به اینکه من اسپانسر ندارم میخواستم بدونم موجودی حساب حدود 75 میلیون برای 2 نفر کافی است؟در ضمن سند خونه هم دارم
2-من ی سپرده بلندمدت هم دارم ایا گرفتن نامه واسه این سپرده هم میتونه مفید باشه؟
3-نیازی هست همسرم هم ی نامه تمکن مالی از بانکش بگیره؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-02-15 ساعت 01:35)viyanaa نوشته:  سلام دوستان.
میشه ی راهنمایی بکنید؟
1-باتوجه به اینکه من اسپانسر ندارم میخواستم بدونم موجودی حساب حدود 75 میلیون برای 2 نفر کافی است؟در ضمن سند خونه هم دارم
2-من ی سپرده بلندمدت هم دارم ایا گرفتن نامه واسه این سپرده هم میتونه مفید باشه؟
3-نیازی هست همسرم هم ی نامه تمکن مالی از بانکش بگیره؟
ممنون
دوست عزيز تمكن مالي بايد براي هر يك از اعضاي خانواده بصورت جداگانه باشه.و تا اونجا كه من فهميدم براي هر فرد حداقل ١٩٠٠٠ دلار بايد تو حساب باشه.سپرده بلند مدت هم خوبه ولي تمكن ماليتون جوري نباشه كه بهتون شك كنن كه چرا اينقدر مقدارش زياده.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: viyanaa ، rezagh
با سلام و با اجازه مدیران و صاحب نظران
این منطقی نیست که هر نفر جداگانه حساب داشته (تو خانواده)((بابت تمکن مالی)). مثلا یه خانوم خانه دار یا یه بچه محصل از کجا این همه پول بیارند؟؟؟؟؟
بهتر اینه که حساب یا سپرده بین همسران مشترک باشه ولی ضروری نیست.ضمنا آفیسر ها می دونند تو ایران تامین کننده و مسئولیت خانواده معمولا با پدر خانواده است .
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: mitr.p
(2013-02-15 ساعت 02:04)milad_aae نوشته:  با سلام و با اجازه مدیران و صاحب نظران
این منطقی نیست که هر نفر جداگانه حساب داشته (تو خانواده)((بابت تمکن مالی)). مثلا یه خانوم خانه دار یا یه بچه محصل از کجا این همه پول بیارند؟؟؟؟؟
بهتر اینه که حساب یا سپرده بین همسران مشترک باشه ولی ضروری نیست.ضمنا آفیسر ها می دونند تو ایران تامین کننده و مسئولیت خانواده معمولا با پدر خانواده است .

تو حساب سرپرست باشه کافیه حالا اگه هر دو کار میکنند برای هر کدوم حساب جدا باشه مشکلی نداره من برنده اصلی خانممه 80 میلیون تو حساب خانمم ریختم و 50 تا هم تو حساب خودم چون هر دومون کار میکنیم .افیسر هم چیزی نگفت.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: rezagh ، mitr.p ، shaso ، lilac
برای ارزش گداری سندها کجا باید مراجعه کنیم؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان