کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-02-15 ساعت 17:33)ultra نوشته:  برای ارزش گداری سندها کجا باید مراجعه کنیم؟

دوست عزیز اگر پول نقد داشته باشید همون کافیه و فقط سندهاتون رو ترجمه کنید
احتیاج به ارزش گذاری نیست . ما هم همین کار رو کردیم
اما برای اطلاع : باید به دادگستری مراجعه کنید و برای ارزش گذاریتون توسط کارشناس دادگستری وقت بگیرید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: amir82 ، rezagh ، afs ، lilac
سعید جان من از این تاپیک متوجه شدم که اگه فقط پول کافی تو حسابت باشه نه اسپانسر میخوای نه سند ملکی ایا درسته
اصلا فرض کن من هم میتونم اسپانسر جور کنم هم پول نقد هم سند خونه بترتیب اهمیت بهتره اول سراغ کدومشون برم البته پول نقد و بعد سند ملکی از اسپانسر برام راحتتره
واسه یه خونواده 5 نفری حداقل و حداکثر چقدر بزارم
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. ما تو فرم اولیه نوشتیم که یه نفر تو آمریکا اسپانسر میشه ولی الان زیاد اون طرف مایل نیست و ما هم بیخیال شدیم.خودمون میتونیم نزدیک 100 ملیون پرینت بانکی نشون بدیم و سند(البته واسه 3 نفر) . به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟ اگه میاد راه حلش چیه؟ ممکنه واسه اینکه نوشتیم اسپانسر داریم اونجا ولی الان نداریم گیر بدن؟ ممنون
تشکر کنندگان: سمانه777
(2013-02-16 ساعت 17:09)bashir.tarighi نوشته:  سلام دوستان. ما تو فرم اولیه نوشتیم که یه نفر تو آمریکا اسپانسر میشه ولی الان زیاد اون طرف مایل نیست و ما هم بیخیال شدیم.خودمون میتونیم نزدیک 100 ملیون پرینت بانکی نشون بدیم و سند(البته واسه 3 نفر) . به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟ اگه میاد راه حلش چیه؟ ممکنه واسه اینکه نوشتیم اسپانسر داریم اونجا ولی الان نداریم گیر بدن؟ ممنون
دقیقا کجای فرم اولیه اخه جایی وایه این موضوع نداشت تا جایی که یادمه. شما همون 100 میلیون رو بزارید کافی هم هست اگر سندی چیزی هم دارید ببرید تا بیشتر خیالتون راحت بشه . اتفاقا نبردن گواهی از اسپانسر به نفعتون هم هست
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: shimoda ، bashir.tarighi ، Saeedv13 ، nina22 ، storagemeter ، rezagh
(2013-02-16 ساعت 17:49)سمانه777 نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 17:09)bashir.tarighi نوشته:  سلام دوستان. ما تو فرم اولیه نوشتیم که یه نفر تو آمریکا اسپانسر میشه ولی الان زیاد اون طرف مایل نیست و ما هم بیخیال شدیم.خودمون میتونیم نزدیک 100 ملیون پرینت بانکی نشون بدیم و سند(البته واسه 3 نفر) . به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟ اگه میاد راه حلش چیه؟ ممکنه واسه اینکه نوشتیم اسپانسر داریم اونجا ولی الان نداریم گیر بدن؟ ممنون
دقیقا کجای فرم اولیه اخه جایی وایه این موضوع نداشت تا جایی که یادمه. شما همون 100 میلیون رو بزارید کافی هم هست اگر سندی چیزی هم دارید ببرید تا بیشتر خیالتون راحت بشه . اتفاقا نبردن گواهی از اسپانسر به نفعتون هم هست

ممنون از جوابتون دوست عزیز،خودم نمیدونم، برادرم فرم رو پر کرد. ولی اسم و آدرس یه نفر رو اونجا نوشت که گفته بود اسپانسر میشه
تشکر کنندگان: سمانه777 ، storagemeter ، rezagh
(2013-02-16 ساعت 19:52)bashir.tarighi نوشته:  

ممنون از جوابتون دوست عزیز،خودم نمیدونم، برادرم فرم رو پر کرد. ولی اسم و آدرس یه نفر رو اونجا نوشت که گفته بود اسپانسر میشه

همون طور که سمانه عزیز گفت شما هنوز از اسپانسر چیزی نگفتید
شما توی فرم دو جا آدرس آمریکا رو می زنید
که فقط جایی که قراره زندگی کنید و جایی که قراره گرین کارتتون بیاد هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nina22 ، سمانه777 ، storagemeter ، lilac ، rezagh ، bashir.tarighi
(2013-02-16 ساعت 20:38)shimoda نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 19:52)bashir.tarighi نوشته:  

همون طور که سمانه عزیز گفت شما هنوز از اسپانسر چیزی نگفتید
شما توی فرم دو جا آدرس آمریکا رو می زنید
که فقط جایی که قراره زندگی کنید و جایی که قراره گرین کارتتون بیاد هست

اون ادرس ها برای اسپانسر نیست اصلا نگران نباشید .
2013000063xx
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: shimoda ، nina22 ، storagemeter ، kavirr ، lilac ، bashir.tarighi
(2013-02-16 ساعت 16:29)soroshnia نوشته:  سعید جان من از این تاپیک متوجه شدم که اگه فقط پول کافی تو حسابت باشه نه اسپانسر میخوای نه سند ملکی ایا درسته
اصلا فرض کن من هم میتونم اسپانسر جور کنم هم پول نقد هم سند خونه بترتیب اهمیت بهتره اول سراغ کدومشون برم البته پول نقد و بعد سند ملکی از اسپانسر برام راحتتره
واسه یه خونواده 5 نفری حداقل و حداکثر چقدر بزارم

در شرایط یکسان، تمکن مالی پیشنهاد میشه، چون :
۱. ممکنه که خانواده که اسپانسر شما میشه از لحاظ مالی و پرداخت مالیات ها مشکل داشته باشه که برای شما مشکل ساز میشه.
۲. اگر از اسپانسر استفاده کنید، برای سال اول از کمک های دولت و بیمه درمانی محروم میشید.
۳. ممکنه اسپانسر دقیقه ۹۰ نظرش عوض بشه که این مورد زیاد پیش اومده.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: asal1907 ، amir82 ، lilac ، nina22 ، rezagh ، Saeedv13 ، saeid-ss ، سمانه777 ، soroshnia
سلام. من کل این تاپیک رو خوندم. اما هنوز دوتا سوال دارم.
1. همون موقع که گواهی تمکن از بانک می گیریم اجازه میدن بلافاصله پول رو از حساب خارج کنیم؟
2. کدوم بانک هست که برای گواهی تمکن ازمون نخواد 24 ساعت پول بخوابه؟
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان:
(2013-02-18 ساعت 11:21)imojen نوشته:  سلام. من کل این تاپیک رو خوندم. اما هنوز دوتا سوال دارم.
1. همون موقع که گواهی تمکن از بانک می گیریم اجازه میدن بلافاصله پول رو از حساب خارج کنیم؟
2. کدوم بانک هست که برای گواهی تمکن ازمون نخواد 24 ساعت پول بخوابه؟

۱. بله، اجازه میدن همون موقع پول را خارج کنید.
۲. در همه بانک ها باید پول ۲۴ ساعت بمونه تا گواهی تمکن مالی بدن.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، imojen ، storagemeter ، honey rahmati ، rezagh ، moon_rose ، roeentan ، pr.kia ، pariya2 ، saeid-ss
با سلام . من برای تمکین مالی حساب کوتاه مدت باز کردم البته هنوز کارنت نشدم آیا حسابم درسته یا باید قرض الحسنه باشه بانک اطلاعی نداشت اگه کسی میدونه ممنون می شم بهم بگه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان:
(2013-02-18 ساعت 13:21)honey rahmati نوشته:  با سلام . من برای تمکین مالی حساب کوتاه مدت باز کردم البته هنوز کارنت نشدم آیا حسابم درسته یا باید قرض الحسنه باشه بانک اطلاعی نداشت اگه کسی میدونه ممنون می شم بهم بگه
هیچ فرقی نداره فقط ای کاش در همون حساب های همیشگیتون میبود احه بعضی ها دوس دارند گردش حسابشونم ببرن نیازی به این کار نبود . نزدیک مصاحبه برید و درخواست اعلام موجودی کنید خودشون معمولا میدونند و به نوع حسابش هم ربطی نداره
2013000063xx
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: honey rahmati ، nina22 ، rezagh ، storagemeter ، saeid-ss
(2013-02-18 ساعت 11:24)kavirr نوشته:  
(2013-02-18 ساعت 11:21)imojen نوشته:  سلام. من کل این تاپیک رو خوندم. اما هنوز دوتا سوال دارم.
کدوم بانک هست که برای گواهی تمکن ازمون نخواد 24 ساعت پول بخوابه؟
در همه بانک ها باید پول ۲۴ ساعت بمونه تا گواهی تمکن مالی بدن.

آخه یکی از دوستان توی همین تاپیک گفته بود میشه پول ریخت تو حساب و بعد رفت یه شعبه دیگه همون روز گواهی تمکن گرفت.
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان: storagemeter
(2013-02-18 ساعت 14:34)imojen نوشته:  
(2013-02-18 ساعت 11:24)kavirr نوشته:  
کدوم بانک هست که برای گواهی تمکن ازمون نخواد 24 ساعت پول بخوابه؟
در همه بانک ها باید پول ۲۴ ساعت بمونه تا گواهی تمکن مالی بدن.

آخه یکی از دوستان توی همین تاپیک گفته بود میشه پول ریخت تو حساب و بعد رفت یه شعبه دیگه همون روز گواهی تمکن گرفت.
تا جایی که من یادنه ایشون هم گفته بودن که گفته باید 24 ساعت بمونه و فرداش رفته بودن از یه بانک دیگه گرفته بودن . بازم اکر من اشتباه نکنم
2013000063xx
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: saeid-ss
یعنی تا حالا نشده کسی بدون اسپانسر و بدون موجودی در حساب بانکی و صرفاً با در دست داشتن سند ملک بره مصاحبه و ویزا بگیره؟!! تقصیر منی که دار و ندارم رو دادم و خونه خریدم چیه آخه؟!!! Sad
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان